Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość king86
Witam, mam do sprzedania plecaczek Louis Vuitton monogram canvas, taniutko. Zdjecia na maila,nowy, polecam naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king86
w sprawie plecaczka proszę pisać również na gg 3968936. Super alternatywa dla zwykłej torebki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sf86
kupię torebkę Versace oferty mailem: sf86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkika
witam potrzebuję kupić papierową torbę lv lub karton taki jak dają w sklepie po zakupie, gg 26520552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia30
mam do sprzedania torebki tommy hilfiger.louis vouitton zajmuje sie sprzedaza i wyszukiwaniem modeli na zlecenie od 6lat-gwarancja orginalu-nowe i uzywane.ceny od 1200-2500zl wiecej informacjii na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia30
moj mail to misiektrowbridge26@interia.eu torebki na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizgtagh
Ciągle zastanawia mnie fakt, dlaczego sprzedawcy replik nie mówią wprost, że sprzedają repliki? Przecież wiadomo, że 99% torebek zamieszczonych do sprzedaży w serwisach aukcyjnych to tzw. FAKES! Porównajcie sobie ceny torebek np.z tej strony http://www.louisvuitton.com/us/flash/index.js p?direct1=home_entry_us i ceny torebek z tej strony (oferującej repliki) http://www.eluxury-blog.com/louis-vuitton-bag s-mahina-c-1_13.html Przecież te wszystkie torebki sprzedawane na polskich (i być może nie tylko) serwisach aukcyjnych to zwykłe podróby (brzydko mówiąc). Uważam, że nie powinno się wciskać kupującym kitu o oryginalności sprzedawanych torebek, szczerze mówiąc, to ogromny obciach zapłacić za podróbkę tyle pieniędzy i wierzyć w bajkę, że się kupuje oryginał. Śmieszy mnie też, kiedy niektórzy tłumaczą się, dlaczego sprzedają produkt: "nietrafiony prezent', 'bo mam już taką', 'przywiozłam z wakacji' (i tu od razu nasuwa się myśl, że z Turcji), albo gdy reklamują sprzedawaną rzecz :'prosto z USA' (a co? tam podróbek nie można kupić? 'USA' dla niektórych brzmi jak certyfikat oryginalności gdy tymczasem tam właśnie kwitnie handel podróbkami). Dziewczyny, nie dajcie się zwariować. Macie do wyboru: kupić tą podróbę i dumnie się z nią obnosić (a sumienie gryzie...) albo zwyczajnie to olać, kupić torebkę w sieciówce, ale przynajmniej z gwarancją, że jest oryginalna. Panie, które noszą Birkin, zwyczajnie na to stać, większości nas jednak nie, więc po co udawać??? W życiu nie kupiłabym torebki za 10tyś, a nawet więcej. A przecież niektóre gwiazdy mają ich kilka i naście! Owszem, ich jakość jest może solidna, ale niestety, poza złotymi czy diamentowymi dodatkami, to tylko w większości skóra, której koszt na pewno nie przekracza tych śmiesznych sum. Reszta to dobry marketing i promocja. Ech... Osobiście, podała mi się Prada Fairy Runway z grafiką Jamesa Jeana, ale głównie ze względu na to. Od razu pojawiły się repliki umieszczane do sprzedania w popularnych serwisach, gdzie każdy wciskał potencjalnemu kupującemu certyfikat i rzekome potwierdzenie autentyczności - zakup w sklepie w USA. Raz nie wytrzymałam i napisałam do jednego ze sprzedawców, że tą replikę mogę kupić za 200 zł, ale nie za więcej (pan żądał 1000 albo i więcej), w dodatku doskonale znałam różnice pomiędzy oryginałem i podróbką, a w tym przypadku, była ona widoczna. Pan dalej szedł w zaparte, że to oryginał kupiony w sklepie w USA, gdy tymczasem na oryginał czeka się w dluuuuugiej kolejce, a lista oczekujących dawno została zamknięta, natomiast sama torebka kosztowała przynajmniej 3tyś$. Ech... A nie można po prostu powiedzieć wprost, że to, co się sprzedaje to zwykła replika? I po co kręcić i oszukiwać? Kto nie ma sumienia, niech kupuje, ja je mam i jest mi wstyd, gdy wyjmuję swój portfel LV kupiony gdzieś za 100zł i mam świadomość, że nie jest oryginalny (kupiłam go jeszcze kiedy byłam młoda i głupia). Więcej tego błędu nie popełnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam do sprzedania kilka modeli nowych dobrej jakości replik LV i innych , zdjęcia wyślę na maila , mugler6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioleczek4
czy ktoś ma do sprzedania portfel louis vuitton multicolor(bialy)...??jak cos to piszcie do mnie i wysyłajcie zdjecia bo ja mam na mysli dwa czy trzy modele ale ciezko mi napisac dokladnie o jakie mi chodzi....pozdrawiam Ewa. ewcia-cmok@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania dwie torebki louis vuitton - są to repliki, zakupione na Majorce, są bardzo dobrze wykonane. Więcej informacji na meilu : slonkoof@interia.pl Zapraszam. - ceny do uzgodnienia !!!!!! Jedna torebka to kuferek średniej wielkości - naprawdę bardzo dobrze wykonany!!! - zdjęcia wysyłam osobom zainteresowanym. Druga torebeczka - jest malutka taka przez ramię - bardzo fajnie się prezentuje, idealna na wieczorne wyjścia. - zdjęcia również na meila. ZAPRASZAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYCH - WSZYSTKO DO UZGODNIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m$m
Ciekawe, jakie ceny proponujecie za takie repliki? Znalazłam na jednym z portali aukcyjnych podróby za 1000 -1500 zł. Jakieś nieporozumienie... nie wiem, kto to w ogóle kupuje. Straszny obciach zapłacić za podróbę tyle pieniędzy. Rozumiem 100 zł ale 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 zł to naprawdę przesada.Ja sprzedaję za 120 kuferek,a mała przez ramię za 60 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa258
Witam Mam do sprzedania podrobke torebki LV, nowiutkie,dostalam ze stanow,ale zdecydowanie nie nosze takich torebek. Do torebki dobrany jest duzy,ładny portfel w takim samym stylu. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt kejtle@gmail.com, przesle zdjecia. Cena jaka mnie interesuje to 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleniuska
witam :) mam do sprzedania portfel Louis Vuitton (imitacje) biały multicolor :) cena do uzgodnienia oleniuska@wp.pl lub rozaolga@02.pl prosze pisac na adres mejlowy napewno odpowiem, i poprzesylam zdjecia Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciaewelcia
te torebki to jakoś nie mój styl, wydawac tyle kasy za coś co ma podróbki gdzie popadnie to jednak nie przekonuje mnie . . http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusia2000000000
mam torebki LV i inne jusra2009@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam przyjaznej osoby,ktora zsprosi mnie na bao.pl inaczej nie moge sie zarejestrowac pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeśli ktoś jest zainteresowany torebkami Lv chanel itp proszę o kontakt mój numer gg 936027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiozlam z Angli chyba 15 torebek LV kupione na ,,pchlim taru,, juz nie mam sily sprawdzac ktora jest orginalna ktora nie :) 2 znalazlam na stronie LV wiec zostawilam sobie reszte sprzedam. Jesli jest ktos zainteresowany piszcie lara16@op.pl lub gg 8173594

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV gucci armani czeres
Witam mam na sprzedasz torebki LV portfele paski damskie gucci lv armani D&G i inne posiadam tesz okulary np armani ray ban i inne Spodnie armani D&G ceny torebki detal 170zł zalerzy od modelu Paski detal 45-60 zł w hurcie taniej Spodnie armani D&G 150-200zł Okulary 42-60zł Zapraszam do pisania czeres@buziaczek.pl lub gucci@spoko.pl lub 781903898 Darek Dla stałych klijetów rabaty sporawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem zainsteresowana zakupem torebki LV modelu speedy 30 lub speedy 40 (Monogram Canvas) prosze o przeslanie ofert na adres: joanna_gasiorek@hotmail.com dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Słuchajcie mam na sprzedaż oryginalny kufer LV jest to nie trafiony prezent z Mediolanu ( niestety nie rajcuja mnie takie rzeczy) Kufer jest nowy na potwierdzenie tego zabezpieczenie do kodu jest nie ruszone, a szyfr nie ustawiony.. wiecej informacji i zdjęć na meila ania_1993@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania oryginalna torebke LV z serii Monogram Multicolore - speedy 30 (biala). Ani razy nie uzywana. w oryginalnym worku, z faktura zakupowa. Szczegoly na priv: asia_balicka@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×