Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość asja89
jestem zainteresowana Torebka LV model Palermo oczywiscie replike. Jesli ktos ma do sprzedania prosze o kontakt: asja@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asja89
model Estrela tez mile widziany asja@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiem
Hej, jestem zainteresowana kupnem kuferku LV, najchetniej monogram canvas speedy 30. Czy ktos ma na sprzedaz? zaznaczam, ze podrobki mnie nie interesuja. Osoby zainteresowane prosze o kontakt: mimiem@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli59
Witam W sprzedaży posiadam replikę kuferka LV speedy 30. W razie jakichkolwiek informacji proszę pisać na e-mail: paulal1459@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcioszek
Witam! Jestem zainteresowana kupnem Louis Vuitton Monogram Denim Sunshine Jeżeli jest tu ktoś kto może mi coś zaproponować proszę o kontakt pod adres martusiczka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWCZYSON
Jeżeli ktoś ma do sprzedania podróbkę LV Model Estrela lub Palermo to poproszę o kontakt: ewelynka_15@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adusia1315
Mam do sprzedania doskonala replike torby Louis Vuitton Damier Azur CAnvas. Torebka nie rozni sie od oryginalu. Nowa nie noszona. Cena okolo 179zl. info gg 36087831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam kilka torebek louisa vuittona chanel prada i gucci zainteresowanych prosze o email lara16@op.pl zdjecia wysle na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kupię dobra replikę torebki LV Speedy 35cMonogram (z kłodeczką). Do 300 zl. Pozdrawiam kontakt: mrowka5012@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Do sprzedania mam bardzo dobrą replikę Louis'a Vuitton'a. Torba jest beżowo - zamszowa. Ucha stanowią złote łańcuchy. Rewelacyjnie prezentuje się na ramieniu, szykownie i z klasą. Jest bardzo starannie uszyta, podszewka sygnowana logiem, w środku duża kieszeń zapinana na zamek. Torba ma piękne, oryginalne skórzane wykończenia. Jest dwukomorowa, bardzo pojemna (A4). Użytkowana kilka razy. Cena około 600 zł. Kontakt mailowy malina198110@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki i buty
Wtrace sie troche do tematu :) Mam do sprzedania kilka torebek Louis Vuitton - sliczne repliki, starannie wykoanane, po prostu cuda :) a takze kilka par szpilek i platform Christian Louboutin - rozmiary 36 i 37. Zdjecia: http://www.fotosik.pl/u/anja177/album/934780 kontakt mailowy: penyl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka80
Witam posiadam kilka torebek LOUIS VUITTON PRADA i D&G modele 2011 zainteresowanych prosze o kontakt corek9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZEK85
Witam mam do sprzedania kilka modeli torebek i portfeli Louis Vuitton, monogram LV. Wszystkie torebki przywiezione z Włoch . Super wygląd Polecam! ;) wiecej info i zdjęć : rafal.c@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxlady
JESTEM PRZECIW PODRÓBKĄ! PO PIERWSZE JEST TO KRADZIEŻ PO DRUGIE KUPUJĄC ORGINAŁ WYRAŻAM SZACUNEK WOBEC PRACY PROJEKTANTA. JAK ROZPOZNAĆ ORGINAŁ : PO 1- NUMER SERYJNY!! W KAŻDEJ ORGINALEJ TOREBCE LOUISA VUITTONA ZNAJDZIESZ NUMER SERYJNY WSZYSTY W PODSZEWKĘ. PO 2- SZYCIE!! - LOUIS VUITTON NIE PRZESZYWA LOGA! MOŻE PRZESZYĆ ZNACZKI ALE LV NIGDY NIE JEST PRZESZYTE LUB UCIĘTE! PO 3- ZAOKRĄGLONE O W NAPISIE LOUIS VUITTON!- O- TAK , 0- NIE!!! PO 4- TEKTUROWE METKI!!!- LOUIS VUITTON NIE DOCZEPIA DO TOREBEK TEKTUROWYCH METEK!!! ZNAJDZIESZ JEDYNIE WIZYTÓWKĘ Z PODZIĘKOWANIEM ZA ZAKUPY! PO 5- WORECZKI PRZECIWKURZOWE- LOUIS VUITTON NIE SPRZEDAJE TOREBEK W WORECZKACH PRZECIW KURZOWYCH!! PO 6 - SZYCIE PRZY UCHWYTACH!- ZAWSZE W KSZTAŁCIE 5KĄTU OBSZYTE 6 RAZY! na portalach typu allegro , e bay, i butik - jest mnóstwo podróbek LV! jeśli myslisz że kupisz torebkę louis Vuitton za 250 czy 300 zł jesteś w wielkim błędzie! Nawet używanej nie znajdziesz w tej cenie kto sprzeda coś co kupił za kilka tysięcy za 300 zł??? BŁAGAM..... CO WAZNE!!! WIELE MODELI KTÓRE SĄ DOSTEPNE NA TYCH PORTALACH LOUIS VUITTON NIGDY NIE MIAŁ W SPRZEDAŻY!!!! JEŚLI CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ , ŻE TOWAR JEST ORGINALNY ZWRÓĆ UWAGĘ NA SZCZEGÓŁY! I SPRAWDŹ NA STRONIE WWW.LOUISVUITTON.COM CZY RZECZYWIŚCIE LV KIEDYKOLWIEK MIAŁ W SPRZEDAŻY TAKI PRODUKT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalala
no to bądz przeciwnikiem..to jest forum dla osób które szukają podróbek i już..nie pasuje Ci to sam sobie nie kupuj i spadaj z naszego forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara
A ja znam portal gdzie można kupić każdą podróbkę wszystkich marek siata za śmieszne pieniądze,i to w polskiej wersji językowej !!!!!!!! i już nigdy w życiu nie kupię nic na polskim allegro bo te barany się właśnie tam zaopatrują a potem sprzedają z marżą 600%.WIEM CO PISZĘ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuje podrubel
lepszy od allegro jest swistak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laLALAL
cwaniara to powiedz no co to za portal niech inni kupią też taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara
I jak podoba się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalala
Cwaniara..jak dla mnie super!! dzięki ;) muszę sobie tylko konto założyć i będę kuuupować! :) Ja wcześniej korzystałam z www.mojeciuchy.pl Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniara
Nie znałam :-) całkiem fajna :-) Dzięki i też pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptyczek
hallo, jestem zainteresowana bardzo dobra replika torby LOUIS VUITTON ARTSY MM/GM MONOGRAM CANVAS prosze o kontak na maila MFG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię podrobe
torebki LV i portfel gdzie u kogo za ile dajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×