Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faneczkka

torebki louis vuitton

Polecane posty

Gość Torebka LOUIS VUITTON
Witam, mam do sprzedania sprzedam torebkę LOUIS VUITTON plecaczek. Super wykonana, logowana, wszystko ze skóry choć ma już parę lat. Torba została zakupiona w sklepie z używanymi rzeczami ekskluzywnych marek we Francji, była przeze mnie używana przez okres około 2 lat. Wykonana jest ze skóry ekologicznej w połączeniu ze skórą naturalną (spód, pasek, rzemień ściągający, wszystkie wykończenia), w środku jedna główna komora z kieszonką z boku na zamek, oczywiście wszystkie wykończenia, jak nity, blaszka od zamka logowane. Ta torba ma to do siebie, że starzeje się z godnością, nie ma tu mowy o pękających nitkach, urwanych paskach i odklejających się lub kruszejących podszewkach, nie dajcie się Państwo nabrać za oryginały za 20 zł, coś takiego nie istnieje. Torbę tą można kupić w sklepach internetowych LV na 548 euro i jest to okazja, bo wydanie nieco mniejsze w skórze lakierowanej kosztuje już 1400 euro, Wszystkie większe ślady użytkowania właściwie już miała jak ją kupiłam, ale myślę, że posłuży komuś jeszcze przez długi czas. Proszę pisać na maila ikorzecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebka LOUIS VUITTON
Witam, mam do sprzedania sprzedam torebkę LOUIS VUITTON plecaczek. Super wykonana, logowana, wszystko ze skóry choć ma już parę lat. Torba została zakupiona w sklepie z używanymi rzeczami ekskluzywnych marek we Francji, była przeze mnie używana przez okres około 2 lat. Wykonana jest ze skóry ekologicznej w połączeniu ze skórą naturalną (spód, pasek, rzemień ściągający, wszystkie wykończenia), w środku jedna główna komora z kieszonką z boku na zamek, oczywiście wszystkie wykończenia, jak nity, blaszka od zamka logowane. Ta torba ma to do siebie, że starzeje się z godnością, nie ma tu mowy o pękających nitkach, urwanych paskach i odklejających się lub kruszejących podszewkach, nie dajcie się Państwo nabrać za oryginały za 20 zł, coś takiego nie istnieje. Torbę tą można kupić w sklepach internetowych LV na 548 euro i jest to okazja, bo wydanie nieco mniejsze w skórze lakierowanej kosztuje już 1400 euro, Wszystkie większe ślady użytkowania właściwie już miała jak ją kupiłam, ale myślę, że posłuży komuś jeszcze przez długi czas. Proszę pisać na maila ikorzecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Mam do sprzedania nową torebkę repilkę Louis Vuitton. Torebka to model URSULA. Kolor multicolore black. Posiada "dokumenty" oraz worek przeciwkurzowy. Zdjęcia real oraz dodatkowe informację chętnie udzielę na e-maila. Proszę pisać : marta-kefir@go2.pl. Torebka wygląda tak : http://louis.discount-handbags-purses.com/themes/layout-1-both/images/multicolore/ursula.jpg pozdrawiam ! Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuleczka
Witam. Kupię torebkę Louis Vuitton sunshine w kolorze niebieskim lub różowym ( tak do 400zł ) ;) Kto posiada taką torebkę to proszę o kontakt : tula1@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do obejrzenia albumu htp://picasaweb.google.pl/ famousbags01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka641
Witam , może ktoś mnie zaprosi na bao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angluka
Witam, ja mam na sprzedanie torbę LV leopard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
witam , ja mam swietna replikę za 250zł z przesylką - nową speedy 30 (brązowa ) z kłódką , kluczykiem , woreczkiem mam tez czarną w złote znaczki :) borysmops@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzdama
do itka007, sprzedajesz te buty?, jesli tetak to gdzie i w jakich cenach. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martablaszka
Do sprzedania replika LV kuferek brązowy Nowy zdj na maila cena 300 zł z przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Hej mam 2 torebki do sprzedania LOUIS VUITTON, oczywiscie sa to podrobki ale bardzo dobre. jedna jest multicolor druga klasyczna brazowa do reki lub na ramie nie mieszczace A4 jakby ktos chcial piscie na email wtedy przesle zdjecia i podam cene ktora nie jest wysoka moj email: alexandra18@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASICZKA1978
witam dziewczyny ,, mam wielkie pytanie ,, czy ktos jest zalogowany na BAO.PL ?! niestety nie mozna sie tam zarejestrowac bez zaproszenia przez osobe z wewnatrz ...wystarczy tylko podac swojego maila na ktory sie loguje w tym serwisie ,, z gory goraco dziekuje ,, podaje mojego maila kasiaokarmus@hotmail.com DZIEKUJE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem tu nowa i jestem zainteresowana kupnem torby i portwela lv jezeli ktos ma prosze o kontakt moje gg 2929252 Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parisskystylee
Posiadam PRAWIE wszytskie modele swiatowych torebek OBUWIA-prawie wszytskie marki AKCESORII OKULAROW SASZETEK PASKOW CHANEL, HERMES, LV, GUCCI, BURBERRY, ALEXANDER WANG JIMMY CHOO CHLOE LANVIN PHILIP LIM ALEXANDER MCQUEEN JUICY COUTURE PRADA THOMAS WYLDE KITSON I WIELE WIELE INNYCH znizki dla slepow przy zamowieniu ok 10 sztuk dobre korzystne ceny Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod email: parisskystyle@gmail.com Wystawiam rowniez na allegro ,dla pewnosci i powteirdzenia wierzytelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczka21
czesc mam do sprzedania nowa torebke louis vuitton model sunshine kolor niebieski cena 400zl zainteresowane osoby prosze o kontakt na niczka21@wp.pl przesle zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebka LV
Mam do sprzedania bardzo dużą torebkę LV:) za ok.350zl gg:5737111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airet
Witam, jeżeli ktoś jest zainteresowany torebkami i akcesoriami LV podaję kontakt : tole-k12@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOn
Witam , Mam torebke LV w środku jest oznaczona Numerem (ra-1780-003) i wybity w środku napis LOUIS VUITTON PARIS made in France. Jeśli jest ktoś kto interesuje sie ta marka i moze mi powiedziec czy jest to orginalna torebka prosze o kontakt na meila xb360ox@interia.eu wyśle zdjecia w razie czego . dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto!!!
Witam! Mam do sprzedania wspaniałą replikę Louisa Vuitton Monogram Canvas handbag Ellipse PM Size (LxHxD): 12.2" x 9.8" x 5.5". Torebkę dostałam w prezencie jednak nie jest ona w moim stylu. Wykonana jest bardzo solidnie ze skóry natusalnej (nawet środek kieszonki). Wszystkie napy oraz zamki opatrzone są emblematem LV. Cena 200zl. Zdjęcia na maila :) Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto!!!
Witam! Mam do sprzedania wspaniałą replikę Louisa Vuitton Monogram Canvas handbag Ellipse PM Size (LxHxD): 12.2" x 9.8" x 5.5". Torebkę dostałam w prezencie jednak nie jest ona w moim stylu. Wykonana jest bardzo solidnie ze skóry natusalnej (nawet środek kieszonki). Wszystkie napy oraz zamki opatrzone są emblematem LV. Cena 200zl. Zdjęcia na maila :) w razie pytan paulako5_14@tlen.pl. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia27
Podróba-niestey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocooooo
Witam, jeżeli ktoś jest zainteresowany torebkami i akcesoriami LV podaję kontakt : tole-k12@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullar
chciałabym się dowiedzieć, czy torebka którą posiadam do oryginał czy podróbka.dużo czytałam na temat tego jak rozpoznać autentyk, ale nie jestem znawczynią... nie jest wykonana z jednego kawałka skóry, ma jasny dół.est malutka, wśrodku wyściełana skórą, ma kieszonkę która w środku skórzana nie jest. na kieszonce kawałek skóry z z nazwą lv, made in france, paris. brak nr seryjnego o którym też czytałam że powinien być. szwy są żółte i ciemnobrązowe. torebeczka na zamek, na języczku monogram lv.rączki jasne ale chyba nie skórzane.całość est w kolorze klasycznym z hologramami do tego różowe kwiatki z otwartmi żółtymi buzkami z czerwonym jęzorem. to chyba wszystko... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullar
to lv blossom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka bez okienka
Widziałam torebki LV oryginalne dodam, nie żadne podróby i nei wiem na czym polega ich fenomen. Chyba na marketingu, bo wzornictwo niejakie, jakość - ok, jak wiele innych firm. Ja tam wolę kupić coś ze średniej półki, jakość też dobra, a nie dopłacam bez sensu za reklamę. Na przykład Prima Moda ma fajen kolekcje http://torebkidamskie.edu.pl/2010/09/11/prima-moda-%e2%80%93-torebki-na-jesien-2010/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×