Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
hehe, skromna :) powiem Ci, ze zatrudnilam fachowcow - ale troszke byli od 7 bolesci, kazdy na swoj sposob, za co sie wzial to ździebko spartolil, ale w sumie efekt jest ok. Mieszkanko juz prawie gotowe i przytulne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Kochana, mowisz, ze nie przeszlo??? nawet sobie nie wyobrazasz, w jakim stanie dostalismy mieszkania. W lazience, sciana pod oscieznice miala z prawej strony 10 cm, z lewej 12. sciany nie trzymaly pionu jakies gorki na wylewce, poprzecinane pod tynkiem kable. haha, juz poza mną, ale mozna anekdoty opowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj tak :) dobranoc Klaudynko, zmykam, potomek zasnal, moge wymoczyc tylek w pianie. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
to jest, potomek juz spi od jakiegos czasu, hehe, zeby nie bylo, ze dziecko męcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Świeta i po Świetach, dobrze bylo w domowych pieleszach :) sypnelo sniegiem jak w grudniu. Gdzie nasze slońce? Niech nas wiosennie rozgrzeje. Klaudynka, spoko, nie poprawiaj sie stylistycznie, przeciez wszystko zrozumiale. Milego dzioneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poswiatecznie. Nareszcie mamy duzo sniegu, czy wyciagamy choinki? :D Moje mile kolezanki, juz trzeci dzien w lozu, grypa, silny katar itp Ale szkoda zycia !!! Tabletki za slabe, wiec moj nos ma ... dyngusa. Ojjjj jak mi zleeee. Moze juz jutro bedzie lepiej i zaczne wybierac kolory aneksu i wystroju okien. Balladynko, 😘 dla synusia. I mam pytanie, z czyich uslug bedziesz korzystala do ankesu? Czy masz kogos, czy szukasz? Pozdrawiam serdecznie. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ah o j Empiczka, chyba jakies telepatyczne przyciaganie. po pierwsze kuruj sie - u mnie miniaturowa choinka ciagle na parapecie, haha aneks - jeszcze dobrze nie wiem, mam na oku zaklad, ale nie sprawdzony. mysle, ze skorzystam z ich uslug, a Ty ocenisz :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Balladynko, ja chce ten aneks ........ wczoraj :D:D:D:D Ile kaza czekac po wymiarach? Ile zycza sobie tam w tym Twoim? (mniej wiecej) Masz juz jakiegos pomysla? Odpowiedz nie jest pilna, wracam do lozka. Znowu slabiutka - yak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik To kuruj się pij syropki, soki z cytrynki, lub herbatkę z kwiatu bzu czarnego- ta stawia na nogi- w 100% A aneks kuchenny, nie zając, nie ucieknie. Tu w tym zimnym klimacie zawsze można sie jakichś choróbsk nabawić, wracaj może lepiej do Australii i tam w słoneczku wygrzej swoje kosteczki Pozdrowienia i buziaki. .a psik, . mnie tez coś bierze. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
cena to sprawa indywidualna, zalezy od materialu i gabarytow zabudowy, pomysła mam jeszcze srednio na jeża, dlatego, jak mozna bylo zauwazyc, miedzy lodowka i kuchenką dziura :) cos mi swita, ale jeszcze pomysle. czeka sie od 4-5 tyg. - pewwie zaskoczona, co? mnie sie wczesniej wydawalo, ze teraz wszystko od reki, bo przeciez postep, a tu nie ma tak - do kolejki, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje, że Klaudyna23 i Balladyna 32, to jedna i ta sama osoba! -Hihi, fajnie sie ze sobą trolluje na forum? - Rozdwojenie jaźni?? -Pozdrowionka. Ps. Jak to dobrze, ze sie na mnie nie obraziłyście - chyba mam zeza rozbieżnego( a był zbieżny!! -hehe Ps. Ale to musiało troche potrwać! -no cóż zbyt bystra to ja nie jestem :( Czyżby znowu nawalała kafeteria? Być może mój powyższy tekst pojawi sie 2 razy, za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora do mnie przyjechała i od wczoraj nadrabiamy zaległości w filmie. Rambo 4 polecam( Sylwek Stallone tak przyjemnie sie zestarzał i taki "zarąbiście " męski!! ech ci Amerykanie!! potem jeszcze Hitman, Jumper, Mission tu Mars, Thank you for smoking. Polecam, jak będziecie chciały moje panny, to wam skopiuje, tylko musicie wymiennie zakupic DVD- kupę kasy zaoszczędzę, i sobie mogę te męskie muskuły do woli pooglądać, cofać itd. - ech. . No to idę oglądać dalej. . -papatki i na razie Wasza niesforna Lorelai( podnosząca sobie libido)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no to w koncu, ile nas jest, Lorelai? bo raz to 1 osoba z rozdwojeniem jaźni, a potem zwracasz sie w liczbie mnogiej :D Dziekuje serdecznie za chec skopiowannia plytek DVD, ale to filmy nie w moim guscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
bawcie sie dobrze z Siostrą! Pozdrawiamy ją z Wojtusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
niezupelnie, to wiek na ktorym sie zatrzymalam :) mam odrobineczke wiecej, ale do 40 tez troszke. Lorelai, w Scotland Yardzie nie byloby z Ciebie pożytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i tak nie wierzę, ze jest was 2-ie - hehe! Ja mam zapytanie, jutro obchodzimy 4- ta rocznice ślubu. . czym zaskoczyć męża? macie koleżanko jakieś szokujące propozycje-, mniej szokujące tez mogą być? Pozdrowionka Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Sorry, Lorelai, nie przyznawaj sie nawet, ze nie wierzysz, ze sa dwie rozmowczynie. Nie wiem, czy myslisz, ze klaudyna podszywa sie pode mnie czy ja pod klaudyne, dosc, ze teraz to juz rzeczywiscie robi sie nudno, skoro glowna rozmowczyni wysuwa tak absurdalne wnioski i brnie dalej. ciekawą masz opinie o mnie, skoro podejrzewasz mnie o marnotrawienie czasu na dialog ze sobą pod roznymi nickami i dodatkowe spieranie sie z Tobą. Troszke logiki. Naprawde mam w zyciu wyższe priorytety i twoj pomysł jest zwyczajnie obraźliwy. Wiec o ile żarliwa dyskusja byla calkiem ciekawa i podnoszaca adrenalinke calej trojce, to twoj wniosek mnie kompletnie zniechecil, pewnie klaudyna tez poczula sie zniesmaczona, ze zakwestionowalas jej istnienie i te kilkudniowe starania zapoznania sie z nami, jednak poswiecila nam sporo czasu. Dziekuje, Klaudynka, przybij piatala! Ja, Balladyna zycze tobie i Małzonkowi wszystkiego dobrego w dalszym wspolnym pożyciu! No a czym zaskoczyc - Ty go znasz najlepiej! wiesz do czego przywykł, a co bedzie dla niego fascynujące :) Bawcie sie dobrze! pozdrowionka od Balladynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Klaudynka, jesli chodzi o kwestie wyjazdu na zachod, to bedac w Twoim wieku, zyłam tą myslą, ze wyjade, dorobie sie czegos i osiade na stale w Anglii lub Kalifornii (strasznie mi ta kalifornia chodzila po glowie), jednak tak u mnie bida piszczala, ze nawet nie bylam w stanie uciulac na wyjazd,wiec zostalam, studiowalam, skonczylam studia tez z zebami w scianie. Stopniowo jednak zaczelo mi sie powidzic lepiej i teraz nie wyobrazam sobie wyjazdu na zachod na zawsze. tylko turystycznie. teraz czasy sa inne, latwiej sie poruszac po swiecie, wiec pewnie, gdyby moje lata studenckie przypadly na teraz, pojechalabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tak jest, to czemu nie zavczernicie swoich nicków? hehe, ja mysle jednak, ze balladynka 32 i Klaudyna 23 , to jedna i ta sama osoba. Wierze, że to był eksperyment frudowsko- jungowski. A jaki wynik? To, ze Balladynka jest nietuzinkową osobowością. Moze i niezłą aktorka? Ps. Dzięki za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
nie, padalo, ale teraz sloneczko i wydaje sie , ze jest fajnie, ale chyba wiatr. My z maluchem zaraz wyjdziemy, ale nie moglam sie oprzec, zeby nie zajrzec do topiku :) Maly coraz bardziej mnie zaskakuje, nie mialam pojecia, ze 8 miesieczny szkrab moze byc cwaniakiem - chyba ma po mamie :) przeciez toto dopiero z brzuszka wyszlo, a juz tak kombinuje, ze ja duza baba nadziwic sie nie moge. Tak, nasza Lorelai to ciezki kaliber :) pozdrawiam wszystkich serdecznie. Klaudynka, bijesz sie z myslą, czy wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLoł niewiasty z Kielc ... szukałem na kafe kogos od nas i chyba w końcu znalazłem:D napiszecie cos o sobie tak dla zaspokojenia mojej ciekawosci czy to prywatny topic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja racja powinienem sam cos o sobie naskrobac najpierw:9 wybaczcie, ale poczytałem troche wpisów i cos mi si ewydaj eze bd srednio akceptowany .... za młody jestem i dzieci nie mam (a szkods) Zreszta a co mi zalezy: Krzysiek 20 lat miejsce zamieszkania kielce od 3 lat wczesniej pod miastem:D jak wiadomo studiuje sie na Uniwerku humanistyczno- przyrodniczym( ale nazwa) bedzie sie po tym nauczycielem .. wiec jak nie wyjade na pólnoc to strzezcie swoich pociech:D, moi dawni znajomi sie porozjeżdżali, wiec sie cholernie nudze w tym miescie;/ n arazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwisz sie bo ja mimo młodego wieku (heh) to mi tylko załozenie rodziny po łbie łazi, a moje gusta:/ fakt zakochany po uszy w 16 latce z drugiego końca Polski, ale co to ma do zeczy jak mawiaj miłosc i slepa i głucha i nie wybiera:( hehe znowu zaczynam gderac:P, Tak ze wracajac do dzieci to hmm jako student miedzy innymi biologii to teorie mam obcykaną:D, pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
gdzie tam polozyly lache, no ja jestem na przyklad :D z emotikonek ja potrafie tylko dwie wesole: :) to dwukropek i ), lub :D dwukropek i duze D, wlasnie sie niedawno zastanawialam, jak sie robi skwaszoną mine i nie wiem do tej pory. bo nie tak jak na gg. setebosa tez witam. mlody chlopak, jesli odpowiedzialny i zaradny, to niech sie żeni. troche czasu ma na zastanowienie, bo 16stka to jeszcze za mloda do malzenstwa, wiec mozna robic teoretyczne przymiarki :) no, a praktyka,... hehe... najfajniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys był topic o emotikonach podobno gdzies na tej kafe to mozna znaleźc ale nie pamietam wiem tylko ze sie kwadratowy nawias daje, zreszta mylą mi sie one z gg a nie bd sobie zaprzatał głowy:) a co do mojej postawy ... moze to sie stad bierze ze chce NORMALNEJ rodziny, chce sie kims opiekowac, starsi sie rozeszli jak miałem 2 lata i zawsze jakos tak pusto było razu tu, raz tam:/, kto wie czy sam sobie nie chce czegos wynagrodzic, ale w taki sposób to raczej nikomu krzywdy nie zrobie. A na dzieci to sam wiem ze 20 lat to jeszcze nie jest za dobry wiek, a dziewczynie nie smiałbym np studiów przekreslac chocby na rok tylko. Ale koniec studiów rok praktyki w zawodzie sobie zrobie to bedzie jakies 26 lat, hmm czas najwyzszy:) A z praktyki wiem ze kobietom niespieszno teraz do slubu a co dopiero do dzieci:( zreszta co sie dziwic, oczywiscie od reguły są i wyjątki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyobraź sobie ze hmm juz wyciągnąłem pewne wnioski z błedów starszych:) tylko co ciekawe jeden związek rozleciał mi sie rzez moja znikomą kłótliwość:/ ale z perspektywy czasu kolejny wniosek: jak ona dostanie od kogos prawdziwy wycisk (nie zebym zyczył) to zatęskni za spokojem, heh albo i nie:P swiadkiem byłem jak jedna panna publicznie w klubie zarobiła w pysk ktos sie za nia ujął a potem jeszcze było ze pobili jej misia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do czekania niewiadomo ile pierwsze dziecko dla kobiety to jak dlamni epowinno byc jednak przed trzydziestką, nawet dla zdrowia samej siebie ... bo im późniejtym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
tak, widzialysmy sie z loralai, empik i kollorową. Klaudynaa to nasza nowa kolezanka (o ile to nie ja we wlasnej osobie, hahaha ;) zartuje) ostatnio byla okazja, bo oblewalysmy moje nowe mieszkanie, ale mysle, ze jak nam sie poprawi pogoda i klaudynka zechce, to spoko do pubu wyskoczymy gromadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×