Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

A co do jakiegoś spotkania na Uroczysku - nie ma sprawy, możemy kiedyś się umówić. Jeżdżę w każdą środę z córeczką na gimnastykę sensoryczną na ul. Orląt Lwowskich, czy to Uroczysko, czy już Stok? -Pozdrowionka.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko, myślę, że w tych perturbacjach zdrowotnych nie tylko stoperan, ale smecta Cie uratuje. Życze szybkiego powrotu do zdrowia. To chyba z synkiem w niedziele nie pójdziesz na basen, skoro chorujecie? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Czesc Lorelai:) No tak, nie pójdziemy w tą niedzielę na basen niestety:( Oboje z małym ciągle robimy te rzadkie kupy, do tego zauważyłam w nich jakieś małe, wijące się robaczki - czyżby owsiki? No ale owsiki - skąd? Oboje zachowujemy higienę, no przynajmniej minimum higieny. Droga koleżanko Lorelai, czy Ty nie zauważyłaś u siebie podobnych dolegliwości? Nie sugeruję broń Boże że Ty mnie zaraziłaś, pytam żeby się upewnić. Oj późno już, idę spać, miałam dziś ciężki dzień. dobranoc Wszystkim :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam do saloniku a tu pusto to okno otworze przewietrze sprzatne dokladnie swieza serwete poloze postawie smakolyki na stoliku owoce pestki dynii slonecznika jablecznik swiezutki dzis z piekarni przyniesiony kawke w termosie co by goraca byla gdy tu przyjdziecie kubaskiI_I/_//_//_/ herbatke z wkladka na rozgrzewke no i oczywiscie kwiaty storczyk kwitnacy przybywajcie i sie czestujcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Z brzuszkiem moim i maluszka juz lepiej:) Ale co z tego, jak i tak mam schrzaniony weekend :( A wszystko przez szefostwo! Nie wyrabiam już. Ciągłe pretensje, a człowiek musi to wszystko znosic! Wczoraj mi powiedziała że źle pracuję! Zarzuciła mi że wyczuła kiedyś ode mnie alkohol! No pomyśl Lorelai, ja i alkohol w pracy! Znasz mnie, wiesz że nigdy bym się nie upiła do pracy. Ja nie wiem, kiedy ona to wyczuła. Może po tym jak zjadłam cukierki z rumem. No ale takie cukierki to nie alkohol! Taka jestem zdenerwowana. Szefostwu odbija! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Sama pije tak, że jak wejdzie do pokoju to smród jak w gorzelni a ma do mnie zastrzeżenia! Ta praca zaczyna mnie nużyć. Na dodatek nawet człowieka nie uszanują! Ja tyram, tyram, stosy prac muszę przeczytać, to się samo nie zrobi! Zjadłam te cukierki, to prawda. To był dzień nauczyciela. Ale częstowali wszystkich, a ona czepia się tylko mnie! Jestem bardzo wzburzona, wybaczcie mi te emocje, ale pomyśl Lorelai, jak Ty byś zareagowała na niesłuszne oskarżenie? przepraszam za moje wzburzenie pozdrawiam Dziewczyny i Ciebie Setek też ma się rozumieć :) dobranoc :)🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tilza, Smakowite te opowieści snujesz! Być może rzeczywiście się skusimy z Balladynką, ale jak sama widzisz teraz sezon chorobowy- wirusy atakują a to reta-wirus, a to grypy, przeziebienia9u mnie ospa wietrzna w domu) w tym niebezpiecznym sezonie lepiej siedziec w domku, wygrzewać się i do innych nie zblizac, aby świństwa nie roznosić. - ale opowieści owszem przepyszne i smakowite snujesz. . - hihi :) pozdrawiam serdecznie. -Lorelai :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Balladynko! Szczerze współczuję z powodu przypadłości owsikowych. My nie mamy z Julka tych problemów, a owsiki to sprawa za dużej ilości słodyczy w menu. Myślę, ze kuracja czosnkowa pomogłaby. Istnieją tez apteczne preparaty na odrobaczenie, jednak nafty nie polecam, bo to trucizna. Co do zarzutów w robocie, to znam Ciebie i wiem, ze jesteś babka bez zarzutu i nie masz takich problemów, o które Cie posądzają. Może jeśli będziesz znowu napastowana przez tą mobingująca babę, to powiedz, ze wzywasz policje z alkomatem na jej koszt i żądasz, aby ona też poddała się testowi. To jest moja droga jak najbardziej mobbing w pracy. Moim zdaniem tu chodzi o cos innego, ona szuka dziury w całym i chyba chodzi jej o wsadzenie na Twoje miejsce jej jakiegos pociotka? Nie wiem, ale to mi dobrze nie wygląda, baba coś kombinuje. . Może pogadaj z dziekanem, z kimś ponad nią? -Pozdrawiam Cię i trzymaj ręke na pulsie. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ zapraszam na kawke z cynamonem i owsiane ciasteczka u mnie dalej ponuro radio planeta super gra czekam na tel z wysp wczoraj poczytalam wpisy od pierwszej str i tylko LORA jest tu od samego poczatku super ja tez tak chcialabym wytrwac tylko nie wiem czy mi sie ta sztuka uda milej udanej niedzieli zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Witajcie dziewczyny:)🖐️ Ech, u mnie ciągle niewesoło. Jakby mało było problemów, doszły kolejne nowe. Biegunka moja jak i małego minęła z pomocą Bożą i ludzkimi siłami, czyli przy użyciu leków typu stoperan, jak również polecanej przez Lorelai smecty. Lecz teraz zmagam się z kolejnym problemem zdrowotnym - a mianowicie ze wstydliwymi gazami. Problem może wyda się Wam błachy a nawet śmieszny, ale dla mnie błache ani śmieszne to nie jest. Od chwili początku choroby oddaję bardzo często gazy, które mają bardzo przykry zapach:o Śmiejcie się lub nie, ale nieraz nie mogę wytrzymać w pokoju po puszczeniu tak wonnego bąka. Mały też źle to znosi. Otworzenie okna pomaga, ale zważcie że jest już pora prawie zimowa, i nie mogę zbyt często otwierać okna/balkonu, żeby synek się nie przeziębił. Taka wstydliwa dolegliwość, a jaka przykra. Znacie może jakieś sposoby walki z nawracającymi gazami? pozdrawiam:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - ubawiłaś mnie, czy naprawde uwierzyłaś, ze to ja??? :D na zdrowko nie narzekam, mały jak rybka, o biegunkach czy owsikach nie ma mowy, mobbingujacej szefowej nie mam, bo mam szefa, haha, kilka dni nieobecnosci a ktos sie do nas przyłączył i topik rozruszał - szkoda, ze w glowie samo gowienko i robaczki, błeee pozdrawiamy Was z synkiem! Tilza - propozycja spotkania jest zachęcająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- No to rzeczywiście dałam się podpuścić. . . -hihi.. Tak mnie to zastanawiało, czy to możliwe, abyś to Ty pisała te wszystkie bzdety o tak intymnych sprawach? -ale dla jaj może mogłabyś? -przecież ktoś już wcześniej robił na naszym topiku podobne jaja, -latem ze 2 lata temu.Wtedy nie miałaś jeszcze ochoty się "zaczernić". Musiał się teraz ten "cud " zdarzyć- hehe. -pozdrawiam Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy na podszywacza to prawdopodobnie może być PŁOMYKÓWKA, lub inna inteligentna osóbka. . . Na zdrowie niech jej wyjdzie. Kiedyś odzywała się na naszej klasie. Wyszła za mąż chyba parenaście miesięcy temu, bo zmieniła nazwisko. Czego jej gratuluje, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. -pozdrawiam -Lorelai 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tilzy -Witam, chciałam sprostować Twoja wypowiedź. odnośnie topiku. Balladynką jak i ja zakładałyśmy razem ten topik parę lat temu kielczanie to my obie, kiedy razem po sąsiedzku mieszkałyśmy jeszcze w Asystencie na Śląskiej. Duży wysiłek włożyłaś czytając te nasze wypowiedzi i próby kontaktu z ludźmi w tamtym okresie. Udało nam się nawiązać dzięki temu znajomości z kilkoma fajnymi, miłymi osobami i rzeczywiście spotkać w realu. Teraz trochę mniej prowadzimy życie towarzyskie, trudniej jest się spotkać, gdy człowiek po sąsiedzku nie mieszka i ma dość rozbudowane życie zawodowe, czy problemy rodzinne, ale raz na kilka miesięcy się zdarza miłe spotkanie. Zazwyczaj wtedy dzwonimy do siebie, lub piszemy na e-meila, bo tak łatwiej jakoś nawiązać kontakt.Telefonów tutaj nie podajemy, bo wiesz, ze można mieć potem wiele problemów. . . Gdybyś miała życzenie do mnie osobiście coś napisać na e-meila , to podaję : oludka@wp.pl Pozdrawiam serdecznie w ten zachmurzony poranek i życzę ładnego słoneczka na horyzoncie i pod powiekami :) -Lorelai http://www.mojetatry.pl/zdjecia/Wschod_slonca_372_500.jpg http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/1569__Dscn5655.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ho j dziewczyny! ja nie sądze, ze to Plomykowka, bo podszywacz robi za duzo błedow ortograficznych, podejrzewam którąś z pań moderatorek - nudno czasem to sie odzywa. nie wiem tez czy to ta sama osoba co 2 lata temu, clementynka czy jak jej było. Dosc, ze my zdrowi, do glowy by mi nie przyszlo pisac takie farmazony, Tilza pewnie pomyslala, ze komletnie nienormalna jestem :) Empiczka tez nabrala wody w usta, no i gdzie Setek? :) pozdrawiam serdecznie Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie bledy jakie bledy
jeden sie moze zdarzyl :)a wy juz o bledach:)pozdrawiam balladynke:) Twój podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj byłam na fajnym koncercie gitarowym w KCK- u- 4 różne koncerty z orkiestra i 8 wykonawców, 2 solo, jeden duet i kwartet. Muzyka polska, latynoamerykańska, a w najbliższy czwartek o 19.00 znowu będzie podobna uczta muzyczna. Jedna z artystek, to moja koleżanka ze studiów, która osiadła w Niemczech, ech, fajnie było ją zobaczyć po tylu latach, uścisnąć, pogratulować, pogadac o starych czasach, wspólnych znajomych, czy obecnym życiu. Tak więc zapraszam melomanów, na koncerty do KCK-u i jeszcze w sobotę o 16.00 bedzie grał świetny duet Los Desperados. Wszyscy będa nagrywać te koncerty w studiu we Warszawie, aby mieć płyty z tych koncertów, prawykonań. Pozdrawiam wszystkich, moderatorkę -podszywaczkę również :) - fantazje to masz rzeczywiście bujną. . , trzeba przyznać. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️🌻 u mnie pada cieplo i troche wiatru flaga takze powiewa dzis swietujemy ja w domku slucham radia planeta nawet fajnie graja polecam pozdrawiam cieplutko wisnioweczke polewamYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY na zdrowie i na lepszy nastroj bej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tilza, Serdeczne dzięki za piękną kartkę z kwiatami i kaczorem grającym na . . .? właśnie się zastanawiam na czym on gra, ale jako specjalista powiem, że na pewno nie jest to gitara, tylko. . theorbie, to rodzaj lutni z wydłużonym gryfem. Dzięki za dużo informacji o sobie i za ciepełko, które bije od Ciebie :) - słoneczko. Dzięki tez za wiśnióweczkę polewana. . jestem od 2 dni na diecie, choć przyznam alkoholu nie mogę, ziemniaków, buraczków, bananów i winogron również. . tak więc wzięłam się ostro acha również pszenicy, bułeczek, czy normalnego pieczywa, tylko takie specjalne "fiberoki" 5 cm/5 z chudym serkiem z pomidorkiem, lub wędlinką i tyle, spadłam już ze 2 kilo od niedzieli i tak będzie mam nadzieję przez najbliższe parę miesięcy. Zobaczymy, czy wytrwam. Wczoraj tez poddałam sie makijażowi permanentnemu (kreski na górnej powiece w linii rzęs)przez co dzisiaj mam spuchniete powieki. .chcesz być piękna, to cierp. .przez co spojrzenie będe miała bardziej wyrazistsze, na razie boli jak cholera. . W piatek ciąg dalszy.. -brwi ida na tapetę. . No cóż chce sie jeszcze sobie podobać. Kończe juz, bo mała chce ogladavc teletubisia. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaa, setka ???? Warto uczcic, zamowie jeszcze jedna czekolade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki z Kielc 😘😘 i nowa pania 🌻 rowniez. A gdzie Setebos ? 🖐️ Dlugo mnie nie bylo, klopoty z internetem. Kursy, egzaminy etc. Teraz siedze w przemilej, niepalacej, nowej kawiarence "ChocoObsession" z dostepna linia internetowa. Hurrraaa ! Tak blisko domu. Z tego tez tytulu mam dostep do Was. Nareszcie. Pokonczylam kursa :D jestem wolna i chetna na spotkanie. Czekam na propozyjce. Jak sie macie ? Co nowego ? Bo juz nie wiem, ktory wpis jest Wasz :D Z zaciekawieniem czytalam wpisy ..... 'balladyny'' pozniej z niesmakiem. Niedowierzajc, zeby to ona pisala ??? Ale po trzecim poscie, juz wiedzialam, ze to niemozliwe. Teraz rozumiem i chce mi sie smiac z czyjejs glupoty - ale zabawa :D Sciskam Was mocno i nadal siedze w kawiarence :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie wszystkich zapraszam na jutrzejszy koncert w KCK o 16.00 beda grali Los Desperados- znakomity duet gitar klasycznych, znowu uczta dla melomanów- hurra!!! Byłaby również okazja do spotkania - no np. w Antrakcie na gorącej czekoladzie. . karmel , ciastko, czekolaaada! znakiem rozpoznawczym na stoliku byłby mój czerwony kapelusz- garnek z różą- hehe, który niedawno kupiłam i noszę. To do miłego zobaczenia - po koncercie los Desperados w Antrakcie( myślę, że po 17.00 . . . Ściskam i papatki -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodam Wam jak fajnie graja dzieciaczki ze swoim belfrem. Zespół pochodzi ze Szwajcarii i nazywa się La Volta, wykonuja utór kompozytora włoskiego z XVIIIw, ale wcale nie jest nudny. ., wręcz wesoły : http://video.google.pl/videosearch?hl=pl&q=La+volta,Youtube&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=hdb9StqSBtub_AbkxP2UCw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBEQqwQwAA#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lorelai 🖐️😘 Po 17 godz. dzisiaj odbieram auto, gdzies spoza miasta [Slowik, czy cos tam]:D Jak tylko wroce, "LECEM" do CIEBIE 😘 Pa Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam i ani rozy ani kapelusza, tymbardziej ich wlascicielki :D :D Szkoda, cieszylam sie na te okazje. Moze innym razem ? Pusto bylo dzisiaj w Ant ................. 8 osob !! Tylko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i żyje bo widze pozdrawiany byłem:p temat swego czasu padł to i przestałem zagladac, a i troche zajec było z moim 22 100 lat;] ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setek - nasz topik wiecznie pada i reaktywuje sie, to taka nasza norma. Lorelai - napisz cos o koncercie i czemu rozminelyscie sie z Empiczką? a moze Wy sie do nas wybierzecie kiedys, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×