Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość Tercia 34
No widzisz Justin jednak ja jestem na tym forum najstarsz a. Ale bynajmniej nie mam z tego powodu kompleksu. Jestem bardzo szczęśliwa że się nam udało i że nasz synek rozwija sie prawidłowo ( jak twierdzi lekarz ). My z mężem zdecydowaliśmy się na 2 dziecko kiedy córka skończyła 3 lata . Obecnie ma 10 ....... Przeszliśmy swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
Brak mi słów... To horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 27
Tragiczne, aż płakać się chce że lekarze to nie lekarze tylko jakies bezduszne, okrutne maszymy. Boże, mam nadzieję że nikogo więcej nic takiego nie spotka. A żeby zmienić temat na mniej ponury i mniej przygnębiający to może nowe mamusie dopisałyby się do naszej tabeli?? Ja przy okazji aktualizuję swoje dane: TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05...........0kg ............................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ...........................? ADA55.................17.09.05.............?..............................? MALTA................18.09.05...........3 kg.............................? MAJAJA................10.09.05..........2 KG.............................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg............................? ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg................................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 .................13.09.05 .........?........................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........4 kg...................Karolinka Tusia 21 ................27.09.05..........3kg............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
No to ja tez uaktualniam swoje dane. Chyba jestem tu najwiekszym slonikiem. 21 tydzien i 6 kilo do przodu... Łoj... TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05...........0kg ............................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ............................? ADA55.................17.09.05.............?..............................? MALTA................18.09.05...........6 kg.............................? MAJAJA................10.09.05..........2 KG.............................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg............................? ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 .................13.09.05 .........?........................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........4 kg...................Karolinka Tusia 21 ................27.09.05..........3kg............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 27
Taaaa słonik - szkoda że nie widziałaś mojego brzucha - jak arbuz - hehehe - mój mąż nazywa mnie grubasem:) Ale co tam wszystko dla dzidzi:) Teraz wciągam takie ilości żarcia że chyba prędko Cię, Malta, dogonię. A takie pytanie do mam, smarujecie czymś brzuszek - ja wczoraj oglądałam zdjęcia kobiet z brzuszkami na forum baybus i trochę się przeraziłam i ze zdwojoną energią smaruję swój brzuch żeby był ładniutki i gładziutki. A tak wogóle czy są tu jakieś mamy z Warszawki, które miałyby ochotę na jakieś małe spotkanko? Oczywiście w ramach wolnego czasu i dobrego samopoczucia:) Ja bardzo chętnie spotkałabym się z jakimiś wrześniowymi mamami nawet na jakieś zakupy, albo po prostu wymianę opinii i doświadczeń. Dajcie znać czy są jakieś chętne mamy na spotkanie:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Ja również nie jestem najmłodszą mamą, bo przyjście dzidzi na świat -10 wrzesień - będzie moim prezentem na 29 urodziny oraz pierwszą rocznicę ślubu - fajnie się złożyło. No i również ostatnio stałam się ogromnym obżartuchem. Majaja Ty to musisz mieć niezłą kondycję. Ja teraz niestety dłuższe eskapady zawsze odkurowuje. Odnośnie rozstępów to ostatnio słyszałam od koleżanki, że podobno wyśmienitą sprawą na ich uniknięcie po porodzie jest oliwka w sprayu Johnson & Johnson. Olu 27 ja jestem z Warszawy i pozostanę tu do czasu dużych upałów bo później wyjadę pewnie na pewien czas do rodziców na mazury. Uważam, ze spotkanko to super pomysł. pozdrowionka :) TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05...........0kg ............................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ............................? ADA55.................17.09.05.............?..............................? MALTA................18.09.05...........6 kg.............................? MAJAJA................10.09.05..........2 KG.............................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg............................? ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 .................13.09.05 .........?........................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........4 kg...................Karolinka Tusia 21 ................27.09.05..........3kg............................? Asiak.....................10.09.05.........5 kg............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malta, wcale nie jesteś największym słonikiem - dogoniłam cię 6 kg jak nic. A ja myślałam że w tych górach to schudnę, hehe. Ale to ta pizza, wracając na dól potrafiłam wrąbać calą średnią pizzę sama, mężowi za każdym razem opadała szczęka, moja norma pół i to wmuszone. Nie wiem, czy ja mam taką kondycję, ale góry po prostu kocham, i muszę przyznać że odpoczęłam i czuję się naprawdę lepiej. Źle zniosłam Pragę, duszno, dużo ludzi i zwiedzanie na szybko bo to tylko jeden dzień a tam tygodnia byłoby mało, no i na moście Karola to już prawie mdlałam, ale że została jeszce dzielnica żydowska to się jakoś zmobilizowałam i poszło. Ja też z Warszawy, chętnie się spotkam, tylko niekoniecznie zakupy, trochę się wykosztowaliśmy i zresztą poczekamy do czerwca, może najwyżej na jakieś spodnie wyskrobię bo mam tylko jedne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 20 tydz.
hejka no, dlugo nie pisalam, bo mialam slub brata a teraz ten dlugi weekend... Ogolnie na kondycje ani samopoczucie nie moge narzekac - dobrze spie, mam apetyt, wyniki b.dobre. Na weselu bawilam sie do konca czyli 7 rano po czym odwiozlam rodzinke do domu a teraz w dlugi weekend codziennie smigalismy na rowerach po Kaszubach i Trojmiescie i spoko, nawet sie nie meczylam bardziej niz przed ciązą. Odpukać. A dzis na USG dowiedzielismy sie ze w moim brzuszku mieszka dziewczynka :) Bylam prawie pewna ze bedzie chlopiec, ale ten podejrzany apetyt na slodkie :D No i to tyle chyba. W Gdansku zimno i wkurzają mnie wpisy w stylu "zaczęly sie upały". Chyba w Hiszpanii bo w Polsce napewno nie. Aha, ruchow jeszcze nie czuję. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 20 tydz.
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05...........0kg ............................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ............................? ADA55.................17.09.05.............?..............................? MALTA................18.09.05...........6 kg.............................? MAJAJA................10.09.05..........2 KG.............................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg....................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 .................13.09.05 .........?........................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........4 kg...................Karolinka Tusia 21 ................27.09.05..........3kg............................? Asiak.....................10.09.05.........5 kg............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05...........0kg ............................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ............................? ADA55.................17.09.05.............?..............................? MALTA................18.09.05...........6 kg.............................? MAJAJA................10.09.05..........6 kg.............................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg....................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 .................13.09.05 .........?........................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........4 kg...................Karolinka Tusia 21 ................27.09.05..........3kg............................? Asiak.....................10.09.05.........5 kg............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 27
Ojejej super że są mamusie z W-wy i super że chcą się spotkać, tylko chorobcia, ta pogoda ostatnio jakaś niewyględna, może po weekendzie się poprawi:) bo chyba w taki deszcz to spotkanko odpada. Zakupy to tylko taka propozycja, możemy równie dobrze spotkać się i gdzieś posiedzieć i po prostu pogadać:) Jak macie jakieś propozycje kiedy możemy się spotkać to piszcie (może być też mailem lub GG mój nr to 2352621), mi narazie pasuje prawie zawsze (9 maja odpada bo mam USG) bo do 16 maja jestem na zwolnieniu. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda M
witam wszystkie przyszle mamusie ktore tak jak ja rodza we wrzesniu. wlasnie przeczytalam wypowiedz kobiety twierdzacej ze jest na tym forum najstarsza. Ja przeciwnie chyba bede tu najmlodsza. Zaluje ze wczesniej nie poznalam tej strony. Jest tu bardzo milo. Mam nadzieje ze nie bedzie przeszkadzal wam moj wiek. Najpierw moze sie przedstawie bo wy chyba juz dobrze sie znacie. Nazywam sie ula. Jestem w 20 tygodniu ciazy a moje malenstwo z kazdym dniem jest coraz wieksze silniejsze i coraz mocniej kopie swoja mamusie! Mam zaledwie 19 lat, ale to mi w niczym nie przeszkadza. Bardzo ciesze sie ze juz za kilka miesiecy zostane prawdziwa mama. pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
Niestety ja nie umiem się dopisać do tabeli, może któraś będzie uprzejma zrobić to za mnie? Justin 27.09. 3 kg tyle wiem Przeglądając forum na gazecie doszlam do wniosku, ze Warszawianki są najbardziej aktywne. Ja mieszkam teraz w Łodzi z mężem ale pracuję w Warszawie 9 teraz jestem na zwolnieniu ), będę się chciała spotkać z moimi koleżankami z pracy no i wpadnę do mojego mieszkania w WArszawie, siostrę odwiedzę. Trudno mi teraz jednak coś planować, bo mam pewne obowiązki na aplikacji i w kancelarii i trudno mi coś zaplanować. ja też chętnie bym się spotkala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05...........0kg ............................? SKARBELEK...........17.09.05...........4 kg ............................? ADA55.................17.09.05.............?..............................? MALTA................18.09.05...........6 kg.............................? MAJAJA................10.09.05..........6 kg.............................? DIODA................19.09.05 ...........2 kg....................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 .................13.09.05 .........?........................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........4 kg...................Karolinka Tusia 21 ................27.09.05..........3kg............................? Asiak.....................10.09.05.........5 kg............................? Justin....................27.09.05.........3 kg............................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
Mloda M witamy bardzo serdecznie :-) Podaj termin, ilosc kg, ktore przybyly, to Cie dopiszemy do tabeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin
Dzięki za dopisanie do tabeli !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 21 tc
hej dziewczyny, wiecie co, zaczynam sie troszeczke martwic, ze nie czuje ruchow mojej rybeńki, a dzis zaczyna sie 21 tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak
Dioda zazwyczaj ruchy płodu pojawiają się między 18 a 22 tygodniem ciąży. Może też został źle obliczony wiek ciąży. Na Twoim miejscu jeżeli nie poczułabym ruchów dziecka do 22 tygdonia zgłosiłabym się na wszelki wypadek do lekarza. Wyczytałam to w książce, natomiast nawet jak nie poczujesz ruchów do 22 tygodnia to wcale nie musi oznaczać, ze cos jest nie tak - bardzo różnie podobno z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ruchy świadomie poczułam w 17 tygodniu. Ale wiecie co, już w ok 14 zastanawiałam się, czy to, co bardzo, bardzo delikatnie poczułam, to było to. No i było, bo okazało się takie samo, tylko silniejsze. Trochę inne niż ruchy jelit, więc na pewno się nie pomyliłam. Inna rzecz, że poczułam tylko dlatego, że leżałam wtedy w towarzystwie książki, wieczorem, bardzo wyciszona. Myślę, że w ciągu dnia nie poczułabym nic, wiadomo, człowiek się rusza i o wiele więcej bodźców. Apetyt mam ciągle znakomity - może nie taki dziki jak na początku ciąży, ale trzeba uważać, inaczej skończę jak kaszalot :p vivat jabłka, ogórki, sałata - normalnie karma dla królików, nie? ;) ciekawa jestem, co też mnie tam pokopuje od środka... no ale na usg jeszcze nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 27
Dioda a robiłaś USG?? Jak robiłas to powinnaś wiedzieć jak masz położone łożysko. Bo jeśli łożysko jest z przodu to wtedy później czuć ruchy. Ale do lekarza nie zawadzi, ja teraz jestem teraz w 22 tygodniu i moja niunia to kopie jak prawdziwy piłkarz:) Może musisz się bardziej wyciszyć. Najlepiej półóż się, połóż sobie ręce na brzuszku, i wsłuchaj się w swój brzuszek, trzeba być tylko cierpliwym, może dzidzia najwięcej rusza się w czasie gdy Ty śpisz? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malta!! Stanowczo protestuję, największym słoniem jestem tu ja! :p ja już w 16 tygodniu byłam 5 kg do przodu!! a teraz... chyba dobrze, że nie mam wagi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA pracuję standardowo do 17, do centrum mam ok.0,5 h. Fajny jest taki bar Na Chmielnej bodajże Cube - z fantastyczną kawą z bitą śmietaną itp, ale dość drogi, ja lubię też Antykwariat. Maila mam pod nickiem a gg nie pamiętam w pracy rzadko mogę, łatwiej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA pracuję standardowo do 17, do centrum mam ok.0,5 h. Fajny jest taki bar Na Chmielnej bodajże Cube - z fantastyczną kawą z bitą śmietaną itp, ale dość drogi, ja lubię też Antykwariat. Maila mam pod nickiem a gg nie pamiętam w pracy rzadko mogę, łatwiej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tercia 34
Zeby się dopisać do tabeli trzeba ją skopiować a potem wkleić do swojej wypowiedzi ,i nanieść poprawki . Witam wszystkie mamcie a zwłaszcza Ulę . Faktycznie chyba my dwie zakreslamy ramy wiekowe tego topiku . Ale przecież obie jesteśmy z tego bardzo szczęśliwe . Zarowno wczesne macierzyństwo jak i późne jest cudowne . Szukam fajnego sklepu z ciuchami ciążowymi w sieci . Czy może znacie jakieś adresy sklepów internetowych . Bo mój synek już bardzo ambitnie przoduje przedemną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tercia34
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........0kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .............................? ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........6 kg..............................? MAJAJA................10.09.05..........6 kg...............................? DIODA.................19.09.05 ...........2 kg...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........1kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........4 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................10.09.05...........5 kg............................? Justin..................27.09.05...........3 kg............................? Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek A jakie macie imiona dla chłopców ? Bo ja mam przygotowane 3 dla dziewczyki , a tu okazało się że witamy synka . Doradzcie coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA....................03.09.05...........0kg .............................? SKARBELEK............17.09.05...........4 kg .............................? ADA55.................17.09.05.............?................................? MALTA.................18.09.05...........6 kg..............................? MAJAJA................10.09.05..........6 kg...............................? DIODA.................19.09.05 ...........2 kg...................córeczka ASIK28.......................?................?...............................? ASIA25.................09.09.05............?...............................? MARTA24 ..............09.09.05...........4kg............................? MAŁA25................29.09.05...........4 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?.......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05...........4 kg..................Karolinka Tusia 21 ...............27.09.05...........3kg............................? Asiak...................10.09.05...........5 kg............................? Justin..................27.09.05...........3 kg............................? Tercia 34..............24.09.05...........3kg.......................synek wczoraj pobiegłam do szpitala jak przeciąg- zaspałam z wynikami. Nie wysypiam się ostatnio bo mnie maleństwo nad ranem kopie z taką siłą że sie budzę albo cierpię przez sen. W środe wizyta u lekarza podejrzę brzdąca co mnie tak trąca - niech mi powie płeć. Urosłam przez ostatni 6 tygodni kilka kilo. Jedzonko u mamusi i teściowej ;) dogadza mi ostatnio cały świat. :) wszyscy są bardzo mili i wogóle hihi Ciuszków sobie nie kupiłam - ach ! kupiłam kolejne majtki hihi na swój słoniowy brzuch :) Sukienki czekają na ciepełko a póki co wyrastam z kolejnych spodni. Długi weekend spędziłam w Trójmieście - ognisko, dorożki, Świeże powietrze, pieczone ziemniaczki, dziczyzna mniam mniam... no i mam. dodatkowe kilogramy dopisuje w tabeli. Ach= i jeszcze...dostałam choroby lokomocyjnej.Szczególnie w aucie - w pociągu znośnie było bo trafił się ( o dziwo) z klimatyzajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany - ale to forum się ostatnio muli:( To do wszystkich mam z Warszawy - wychodzi na to że najlepiej byłoby się spotkać w godzinach popołudniowych około 18:00 gdzieś w centrum W-wy. Pozostaje tylko wybór dnia, myślę że może jakoś w przyszłym tygodniu (oby tylko nie w poniedziałek bo nie mogę). Dajcie znać mamusie co Wy na to i czy ewentualnie Wam pasuje? Jeśli tak to pozostaje tylko ustalić dokładne miejsce i dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×