Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Gość nippy7
widzę efekty!!!"oponka" już jest dużo mniejsza, na razie się nie ważyłam, zaczekam z tym chyba do końca diety, no chyba że dopadnie mnie jakiś kryzys i będę chciała się podbudować:). ja jem obiad ok 12.30 a kolacje ok 16.30 i jakoś daje rade, wczoraj już było na prawdę nieźle, mimo, że zjadałam samą rybę a na kolacje sałatę i brokuła, bo jakoś na mięso nie miałam ochoty. no i pije duuuuużo wody min z cytryną. ale dziś niedziela i rodzince muszę zrobić rosół - to będzie pokusa niemiłosierna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa1989
Jak idzie nippy i gosc?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaserrewa
czy ta szwedzka to kopenhaska? bo bardzo podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nippy7
na razie wytrzymałam z nieważeniem, ale chyba jest dobrze, co do jadłospisu to już zaczyna mnie męczyć, ale już bliżej niż dalej do końca! wystarczają mi spokojnie te 3 posiłki, mam nadzieje ze uda mi sie otrzymać ten stan również po diecie, chociaż strasznie mi tęskno do zup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kolezanki , jaka macie diete ze tak ładnie chudniecie moze i ja sprobuje ale nie wiem na czym polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinalk17
Sporo jest preparatów na odchudzanie, ale które są skuteczne? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×