Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Gość Bubinka_29
Zaczynam diete od poniedzialku, zastanawiam sie czy macie sily na cwiczenia podczas tej diety? Chyba warto sie troche poruszac, nie wiem. Nie lubie sie glodowac, nie lubie tez slowni, ale lubie wygladac ladnie i nie miec nadwagi. Trzymam kciuki za was...wroce tu pewnie, takie wspolne odchudzanie motywuje. Dobrze jest wspierac sie wzajemnie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja11
czesc wszystk,ja dzis zaczynam dietę. Rano ważyłam 59,8 marzy mi sie waga 53-54 bardzo bym chciała wcisnąć sie w stare dzinsy... ale tak napawde do nich brakuje mi jakies 2-3 kg . zobaczymy jak to wszystko się ułoży. mam nadzieje ze dam rade i wytrzymam jeszcze nie wiem czy bede stosowała diete 13 dni ale 10 napewno. jejku juz nie moge sie doczekac tego 10 dnia. juz kiedys byłam na tej diecie i naprawde daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubinka_29
Czesc Patrycja, ja dzis zaczynam. Trzymam za nas kciuki. Ja waze 61kg i chcialabym schudnac do 55kg ale wierzyc mi sie nie chce, ze to sie moze udac. Zobaczymy za dwa tygodnie!! Odezwij sie i napisz jak Ci spada waga ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
hejka dziewczyny i chlopaki ja zaczynam juro... może ktoś do mnie dołączy??? zawsze to raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... zastanawialam sie nad ta dieta... ale z nie wiem co z moja silną wolą;/ kto ze mną?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialam sie nad ta dieta ale mam 3 pytania: 1. czy koniecznie szpinak? 2. czyten twarożek można zastąpić czymś innym (nienawidze twarożka;/)? 3. 17 stycznia mam studniówke czy wogóle będę miała siłę żeby na nią iść czy lepiej zacząć ją (diete) po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
hejka ja dzisiaj 3 dzien:D... czy tylko ja jestem na tej diecie???:) jest ciężko....ale daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Dzsiaj jest 12. styczen wlasnie zaczynam pierwszy dzien tej diety:)mam nadzieje ze uda mi sie zrzucic pare kg:)czy jest ktos jeszcze kto dopiero zaczal te diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
oj jak dobrze widze ze nie jestem sama super!:)tak wiec dziewczyny trzymajmy sie w czasie tej glodowki:)bo ciezko nazwac to jedzeniem,:)Serdecznie pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
hej Iwona no ja dzisiaj kończę trzeci dzień.... kurcze jestem taka głodna chyba idę już spać żeby nie myśleć o jedzeniu... jeszcze się nie ważyłam mam zamiar w sobotę po siódmym dniu:)... trzymam kciuki za Ciebie;) DAMY RADĘ!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Witaj Gabi:)u mnie dzisiaj przebieglo calkiem calkiem,nie moglam sie doczekac do tzw"obiadu"ale powiem ci ze gdy go zjadlam bylam naprawde pelna:)no pozniej po kolacji jest najgorzej:(( caly czas mam ochote by cos schrupac,cos przegrysc.Ale nie poddaje sie :)jeszcze tylko niecale13 dni i po wszytskim:)szkoda tylko ze Coli nie mozna pic:(nie cierpie wody!Ja sie tez jeszcze nie wazylam ale chwilowo nie chce stawac na wage bo boje sie ze nie widzac efektu zrezygnuje:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Witaj Gabi:)u mnie dzisiaj przebieglo calkiem calkiem,nie moglam sie doczekac do tzw"obiadu"ale powiem ci ze gdy go zjadlam bylam naprawde pelna:)no pozniej po kolacji jest najgorzej:(( caly czas mam ochote by cos schrupac,cos przegrysc.Ale nie poddaje sie :)jeszcze tylko niecale13 dni i po wszytskim:)szkoda tylko ze Coli nie mozna pic:(nie cierpie wody!Ja sie tez jeszcze nie wazylam ale chwilowo nie chce stawac na wage bo boje sie ze nie widzac efektu zrezygnuje:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
u mnie 4 dzień:D dzisiaj czuję się bardzo dobrze :) nie chce mi się jeść... wiem że najgorsze są wieczory ja trzy pierwsze dni myślałam że zwariuje tak mi się strasznie jeść chciało ale przeszło:) juz kiedyś stosowałam tą diete i padłam po 5 dniu:) ale tym razem się nie poddam po tej diecie chce przejść na norweską..... wody musiwsz pić dużo ja pije półtora litra dziennie plus 2 herbaty kawe i ziółka:) ja zważe się w sobote to dam Ci cynka ile ważę:) startowałam z wagą 72 kg:( marzy mi się waga jaką miałam 3 lata temu 56 :( ale jak zejde do 62 to też będę szczęśliwa:) dzisiaj przyszła do mnie koleżanka i powiedziała że chyba troszkę schudłam:) korci mnie żeby wejść na wage ale nie chcę jeszcze dopiero w sobote.... trzymam kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
u mnie 4 dzień:) jest dobrze, najgorsze były 3 pierwsze dni miałam doła strasznie chciało mi się jeść...wody musisz pić dużo to pomaga w odchudzaniu, już kiedyś stosowałam tą diete ale wytrzymałam 5 dni teraz się nie poddam:)....trzymam za Ciebie kciuki;) narazie się nie waże mam zamiar w sobote zaczynałam z wagą 72kg:( a chcę wrócić do wagi z przed 3 lat czyli 56:( po tej diecie przechodze na norweską :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
oj wysłałam dwa razy ;)bo jak wysyłałam pierwszą wypowiedż to pisało mi że błąd i że nie doszło ale to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
no z tym wysylaniem to czesto stoi ze wiadomosc nie zostala wyslana,sama czasem wysylam po 2 razy,no u mnie 2 dzien ,powiem ci ze czuje jakbym chudla tzn nei wiem jak to powiedziec bo wiesz w jedne spodnie nie moge sie wogole zmiescic ale mimo tego czuej sie jakby lzejsza,te obiady powoduje dziwne burczenie w brzuchu,czasem wydaje mi sie jakby cala przemiana materi sie u mnie zmieniala.Nawet jak mi sie nie uda schudnoc to powiedzialam sobie ze calkowicie zmienie swoj jadlospis,zawsze myslalam ze takie jedzenie tzn szinak,czy mieso gotowane sa nie dobre ale idzie sie przyzwyczaic,no moze po diecie zaczne troszeczke ziolami przyprawiac ale poki co jest ok.teraz waze ok 75kg jeszcze pare miesiecy temu wazylam 63 tak wiec mi sie przytylo.Wiesz bylam miesiac czasu w Polsce u rodzicow:) a wiesz jak to jest kiedy zacznie mama gotowac:)) nie da sie nie jesc:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
hehe wiem wiem:) a Ty nie mieszkasz w Polsce? ja dzisiaj 5 dzień:) jak się mięrzyłam w pasie tylku i udzie to spadło już po 2,3 cm :D nie mogę doczekać się ważenia.... ja tylko się boje że po djecie jak wpadne w lodówke to ją całą wyczyszczę:( bo właśnie w tym wszystkim najważniejsze jest żeby się nie obrzerać... bo ja tak miałam że byłam najedzona a jeszcze jadłam, na musa pchałam:)... a to taki świński nawyk:D tego się boje....ale powiem Ci że jak jestem na diecie to czuję się wspaniale... aż chce się żyć, czuję się taka lekka i atrakcyjniejsza :) no i mam nadzieje że wytrzymamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
kurcze coś mi dalej nie wysyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Hej,no ja wczoraj tak mialam czekoladke w lapie i tak mnie korcilo ze szok,ale powiedzialam sobie ze nie!!!:)ja powiedzialam ze zmierze sie tzn zwaze sie dopiero moze tak w 7 dniu:))Nie ja w polsce nie mieszkam,przyjedzdzam tam do rodzicow,mieszkam w niemczech juz jakis czas,wiesz tutaj tak smacznie nie gotuje jak moja mama:)to dlatego zawsze gdy wracam od rodzicow jestem taka"pelna":)u moich rodzicow kartofle ida jak swierze buleczki,ja tutaj raczej kartofli nie nie robie a jak kupie 2 kg to mam je przez moze 1,5 miesiaca:))nawet nei masz pojecia jak mi sie marzy Czekoladka z bombelkaami,biala z milki o Boze!!!albo kinder czekolada z mlecznym nadzieniem mniammmciu!!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Hej,no ja wczoraj tak mialam czekoladke w lapie i tak mnie korcilo ze szok,ale powiedzialam sobie ze nie!!!:)ja powiedzialam ze zmierze sie tzn zwaze sie dopiero moze tak w 7 dniu:))Nie ja w polsce nie mieszkam,przyjedzdzam tam do rodzicow,mieszkam w niemczech juz jakis czas,wiesz tutaj tak smacznie nie gotuje jak moja mama:)to dlatego zawsze gdy wracam od rodzicow jestem taka"pelna":)u moich rodzicow kartofle ida jak swierze buleczki,ja tutaj raczej kartofli nie nie robie a jak kupie 2 kg to mam je przez moze 1,5 miesiaca:))nawet nei masz pojecia jak mi sie marzy Czekoladka z bombelkaami,biala z milki o Boze!!!albo kinder czekolada z mlecznym nadzieniem mniammmciu!!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
hehe :) no ja też mam ochote ale nie na słodkie tylko np. na pierogi:) ja 6 dzień, ciekawa ile schudłam:).... nie możemy się poddać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
kurczę nie wytrzymalam i zważyłam się... schudłam prawie 4kg w 6 dni:) jeszcze jakbym schudła 4 do końca diety to fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Gratuluje!!!Niezle 4 kg w 6 dni SUPER!!!ja jeszcze sie nei wazylam powiedzialam ze jeszcze poczekam moze z 2 albo 3 dni.Tylko ze sie boje bo moze jutro bede miec swoje dni a wiesz jak w tym czasie czlwoeik potrzebuje slodyczy:)no ale mam nadzieje ze to przetrwam:) denerwuje mnie jedynie jedzenie tego miesa,nie przyprawiaone i gotowane fujjj,no i jeszcze do tego ten olej z oliwek katastrofa!no ale zauwazylam ze moj brzuch jakby sie robil plasciejszy:)))Jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
dziękuje:) mama nadzieje że to nie woda tylko tkanka tłuszczowa mi poleciała:) dzisiaj mam 7 dzień :) sama się dziwie że tyle wytrzymałam:)... ja też nie mogę tego mięsa :( ale dodaje troszkę wegety bo inaczej nie zjem ja dzisiaj tylko rano kawa w obiad ryba i owoc i tyle:).... najgorzej będzie jutro zaczynać od nowa jeść to mięso blee:( pozdrawiam i jak się zważysz to daj cynka ile schudłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
Hej:)widze ze tylko my tu ze soba piszemy hehehe:)zwarze sie w 7 dniu tak jak ty hehe jeszcze poczekam tym bardziej ze wage porzyczylam kolezance ktora tak nawiasem mowiac tez jest na diecie tylko ze na innej niz my:) ja w poniedzialek jade do francji na miesiac czasu tak wiec nie wiem czy tam bedzie takie jedzenie jaknei to najwyzej nic nie bede jesc:))) aha jesli by mnie nie bylo to napisz mi mailem,bo zawsze mam problemy by tutaj wejsc:)Ale co zauwazylam ze faldy na brzuchu sa coraz mniejsze,dziwne co nie?jesz i chudniesz:)hahahagdyby jeszcze te jedzenie mialo smak to by bylo super:)hehe Pozdrawiam I dalej trzymam Kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D gabi
nom chyba tylko my się odchudzamy;) ja wczoraj miałam załamke ale ciągne dalej 8 dzień:).... ja bym chciała jeszcze ze 3 kg schudnąć na tej diecie a później na norweską przeskakuje:) w czwartek mi się kończy ta dieta później robie przerwe do poniedziałku i norweską zaczynam a przez te 4 dni przerwy nie mogę schudnąć.... ja chyba też wyjeżdżam do Holandii ale nie wiem dokładnie kiedy więc zostaje nic innego jak się nie obrzerać :) mama nadzieje że damy rade:) jak coś to napisze maila buźka:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1982
hej:)nie moglam i weszlam na wage:)schudlam 3 kg nie wiem co robilam zle,moze dlatego ze nie jadlam tych 200 gram miesa tylko 100gr??nie wiem,ale cos mi sie wydaja ze chyba skoncze ta diete poniewaz dostalam miesiaczke i sa problemy poniewaz mialam tylko poltorej dnia....i teraz sie tak zastanawiam czy to przypadkiem nie jest przez ta diete.Moze u innych to dziala inaczej,ale napewno bede chciala przejsc na inna diete moze mnie rygorystyczna:).Kolezanki ojciec mial ta diete przepisana od lekarzy,ale stosuja ja ludzie co maja chyba wielkie problemy z nad waga,tak przynajmniej mi kazdy mowil,jestem tylko ciekawa o jakiej nadwadze ci lekarze mowia?:).U mnie jako tako takiej nad wagi nie ma przy moim wzroscie chyba powinno tak byc.Poprostu czytajac forum chcialam zrzucic te kilogramy "nie robiac nic":) Tak rozmawialam z rodzicami i powiedziali mi tylko jedno jak chce schudnac to powinnam chodzic na sport,duzo sie ruszac,moze i maja racje,moze i takie diety sa specjanie robione dla ludzi z" Wielka Nadwaga "ale jak to kobiety wszytsko zrobia zeby schudnac:))no nic ciesze sie ze moglam tyle schudnac,ale wystraszylam sie troche.. tym o czym pisalam wczesniej....Napewno mnie ta dieta nauczyla mniej jesc no i bardzije "zdrowo"ale zaczne poprostu uprawiac jakis sportnp.plywanie silownia czy fittnes:)Informuj mnie caly czas o twoich dietach:)mam nadzieje ze napiszesz do mnie:)ja przynajmniej caly czas bede trzymac kciuki za ciebie:)Bede tu jeszcze zagladac:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fliper
Hej. Dzis jest moj dzien 5 i zaczelam przezywac maly kryzys zwiazany z brakiem jakiego kolwiek smaku !!!!!!!!!!!!! :( No ale juz raz stosowalam ta diete i stracilam wtedy 10 kilo:D Moze i tym razem sie uda :D Kurcze tylko popelnilam maly blad bo napilam sie troche soku pomaranczowego ,juz nie mogla wytrzymac :( Mam nadzieje ze to nie zepsuje wszystkiego?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenia222
hej wlasnie przygotowuje sie do diety szwedzkiej narazie psychicznie i mam pytanie:)czy befsztyk moglabym zastapic piersia z kurczaka czy wtedy bedzie to jakies odstepstwo?dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valczak89
podobno można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×