Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Gość malezjank123
mam 21 lat , i wiele diet za soba , naprawde chyba ze 100 diet stosowalam , a to podobno spowalnia proces chudniecia, ale nie narzekam bo i tak duzo juz zlecialo ze mnie kg . ta dieta jest swietna. tylko chodze bardzo rozdrazniona. a to dopiero 5 dzien... jeszcze tylko 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezjank123
ja przyjmuje prepart wzmacniająćy włosy ,skóre i paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na pierwszym dniu diety szwedzkiej ale zjadłam tylko 2 jajka połówkę pomidorka kilka liści sałaty i wypiłam kawkę.Mam nadzieję że to nie wpłynie na efekt diety ale ja się już poprostu na jedzenie nie mogę patrzec;/.pod koniec maja wyjeżdzam za granicę i chciałabym miec płaski brzuszek.Waże 64 kg przy wzroście 164cm a chciałabym ważyc 50-53kg. Zastanwaiam się jeszcze jaka dieta po Szwedzkiej,myślałam nad South beach co wy na to? Aha i codziennie robię 100 brzuszkow i godzinkę na rowerze jeżdzę^^ Czy moja zamierzona waga jest realna do konca maja? Bardzo proszę o odp.A i jakie witaminki powinnam brac podczas diety? ~Scarlet~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki:) Od jutra też zaczynam tę dietkę:) już kiedyś ją stosowałam, ale po 6 dniu sobie odpuściłam, schudłam wtedy na niej 3kg:) teraz też bym chciała chociaż tyle. Startuje z wagi 50kg przy wzroście 156.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka2008
ja w 3 dniu juz schudłam 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka2008
Mam 170cm i ważyłam 60kg teraz waze 56kg nie bede prowadzic diety do konca raczej bo bede za malo wazyc ale jeszcze bede troszke ja stosowac...Wczoraj stanełam na wage 56kg:))) Myslalam ze to jakas pomylka ale sprawdzalam to kilakrotnie i waga pokazywala tyle calo...cud normalnie:))))$ kg mniej...piszcie jak wam idzie dietka ja tez napisze jak sie cos u mnie zmieni:)) POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka2008
ja zakonczylam diete juz po 6 dniu waze 57kg wiec schudlam... wolalam zakonczyc poniewaz na twarzy zle wygladalam i zle sie czulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata00
Hejka :))) Witam wszystkich , ma pytanko :))) Jestem 6 dzien na diecie, trzymam sie rygorytycznie,a nie czuje zeby waga spadla w dól. Codziennie rano chodze na basen, pływam okolo 1 kilometra, wieczorem natomisat ide bbiegac, badz cwicze brzuszki. Czym to jest spowodowane? Moja siostra nie cwiczac nic , zrzuciala az 8 kilo :((( Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucinda
czesc ja od dziś jestem na diecie. ale mnie sciska w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola G
Cześć lucinda - okazuje się, że dieta szwedzka i kopenhaska to to samo:) czyli - jedziemy na tym samym wózku:) tez dzis zaczęłam:) ale ja sie dobrze czuję... Może powinnaś wiecej pić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucinda
czesc.jestem w 9 dniu diety. schudłam 5 kg bardzo się cieszę. trochę mi słabo .a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa48
Witam!! chcałam napisać kilka wskazówkek, rad i informacji, które mam nadzieje okażą się przydatne. otórz, przede wszystkim nie wolno zaczynać diety "od nowa" !!! jesli nam nie wyszło to kolejną próbę można podjąć po pół roku. jeśli nam się udało kolejna dieta powinna nastapić nie wcześniej niż po roku, najlepiej dwóch. kolejna sprawa. wile razy czytałam 2-3 szklanki jogurtu. ABSURD. ma być 2/3 szkl. jogurtu. NIE MOŻNA zastępować NICZYM szpinaku czy befsztyku ani żadnego innego składnika. dieta jest rygorystyczna i tego rygoru się trzymajmy. bardzo ważna jest tez woda. nie ma mowy o tej diecie bez przynajmniej 2-3 l. H2O przynajmniej powtarzam! polecam także brać jakieś witaminki na wzmocnienie i uzupełnienie bo w diecie nie są przewidziane wszystkie potrzebne elementy. a teraz ważna informacja: głównym celem diety jest nauczenie a raczej oduczenie nas złych nawyków jak podjadanie, obżarstwo, niestabilność w jedzeniu. poza tym dieta "reguluje" naszą przemianę materii co pozwoli nam w późniejszym czasie skutecznie utrzymać wagę ciała. utrata kilogramów to sprawa drugorzędna w tej diecie. JA utraciłam 8-11 kg (stosuję ta dietę co 2 lata) i jestem z niej zadowolna, jednak chciałam uzmysłowić że jest ona bardzo rygorystyczna i jeśli ktoś wybrzydza to lepiej niech odpuści sobie tą dietę bo utraci na wadze o wiele mniej i nie uzyska 100% efektów. pozdrawiam i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa11111
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa11111
hej dziewczyny czy jest ktos jeszcze na tym forum? ja zaczynam 3 dzień ogólnie czuję się dobrze może troszkę osłabiona ale da sie przeżyc:P ja po dwóch dniach pobytu na tej diecie schudłam troszkę więcej niż 2 kg a więc jestem bardzo zadowolona :):) może ktoś mi odpisze ? może ktoś też jest na tej diecie? zawsze razem łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrunia
witam wszytkich, ja zaczynam diete od jutra. Jezeli ktos jeszcze zdecydowalby sie na ten krok od jutro to piszcie:) czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
Cześć wszystkim ja dzisiaj zaczynam pierwszy dzień, mam nadzieje że się uda, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
Cześć wszystkim ja zaczynam dzisiaj 1 dzień, mam nadzieje że się uda :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
i jak Ci idzie aleksandrynia??:) da się wytrzymać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia140183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia140183
Hejka wszystkim! Dzis jest moj pierwszy dzien diety. Mam nadzieje ze wytrwam do konca. Mam pytanko:Czy ktos moze wie czy stek wolowy mozna zastapic piersia z indyka? Pozderka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
ja zastępowałam befsztyk piersią z indyka, i w 4 dni schudłam 3kg, wczoraj był 5 dzień ale nie wytrzymałam i przerwałam, źle się czułam słabo mi się robiło, blada byłam, teraz jem troszkę inaczej ale staram się nie opychać tak żeby dalej nie przytyć a w poniedziałek dalej zaczne, bo wydaje mi sie że za szybko chudłam. powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia140183
Asik,Dzieki za odpowiedz.Ja tez najgozej obawiam sie ze zle bede sie czula no i czy wytrwam. Jak zaczniesz znowu diete to odzywaj sie.Razem zawsze razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
ja zaczynam dalej od poniedzialku:) tylko zrezygnuje z kawy rano:) a Ty pisz jak Ci idzie, ta dieta jest naprawde dobra, bo szybko sie po niej chudnie, kurde ale ja jakoś źle się czułam, teraz żałuje że przerwałam ale 3 kg schudłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
ja zaczynam dalej od poniedzialku:) tylko zrezygnuje z kawy rano:) a Ty pisz jak Ci idzie, ta dieta jest naprawde dobra, bo szybko sie po niej chudnie, kurde ale ja jakoś źle się czułam, teraz żałuje że przerwałam ale 3 kg schudłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia140183
Hejka! Dzis minal 4 dzien diety,waga pokazuje 3 kilo mniej.Ogolnie czuje sie dobrze.Zobaczymy jak pojdzie dalej. Pozdrawiam wszystkich na diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
hejka ja dzisiaj zaczynam od nowa:), może tym razem się uda;) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia140183
Hejka wszystkim! Asik i jak czujesz sie w 4 dniu diety? Troche lepiej niz ostatnio? Ja czuje sie normalnie. przez pierwsze 4 dni schudlam 3 kilo i taka waga sie utrzymuje. Ciekawe czy przez te 4 dni ktore mi zostaly cos jeszcze rzuce? Jak nie to slabizna. A jak chudly pozostale osoby? Czekam na odpowiedz! Pozderka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik55
Hejka Karolcia:).....ja juz na sto procent zaczynam dzisiaj bo ostatnio sie nie udało, nie wytrzymałam nawet jednego dnia:) także będe pisała, a ty w którym jesteś już dniu?? z tego co czytałam można schudnąć 6,7kg, ale wydaje mi się żę to zależy jaki kto ma organizm, pozdrawiam i powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×