Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Ja jestem na etapie decyzyjnym. Kiedyś już próbowałam ale wytrzymałam tylko 3 dni. Zależy mi na tym żeby zrzucić klika kg, bo już nie czuję się taka atrakcyjna. W niedzielę mija rok od mojego ślubu, chciałabym przed latem znów ładnie wyglądać dla mojego męża. Choć przyznaję, że brak mi silnej woli. Wchodziłam już na różne fora i wciąż nie jestem pewna czy dozwolone są inne warzywa i owoce między posiłkami. Będę wdzięczna za info i odrobinę motywacji, bo boję się porażki - będę zła na siebie jeśli zacznę i nie skończę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie decyzyjnym. Kiedyś już próbowałam ale wytrzymałam tylko 3 dni. Zależy mi na tym żeby zrzucić klika kg, bo już nie czuję się taka atrakcyjna. W niedzielę mija rok od mojego ślubu, chciałabym przed latem znów ładnie wyglądać dla mojego męża. Choć przyznaję, że brak mi silnej woli. Wchodziłam już na różne fora i wciąż nie jestem pewna czy dozwolone są inne warzywa i owoce między posiłkami. Będę wdzięczna za info i odrobinę motywacji, bo boję się porażki - będę zła na siebie jeśli zacznę i nie skończę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na etapie decyzyjnym. Kiedyś już próbowałam ale wytrzymałam tylko 3 dni. Zależy mi na tym żeby zrzucić klika kg, bo już nie czuję się taka atrakcyjna. W niedzielę mija rok od mojego ślubu, chciałabym przed latem znów ładnie wyglądać dla mojego męża. Choć przyznaję, że brak mi silnej woli. Wchodziłam już na różne fora i wciąż nie jestem pewna czy dozwolone są inne warzywa i owoce między posiłkami. Będę wdzięczna za info i odrobinę motywacji, bo boję się porażki - będę zła na siebie jeśli zacznę i nie skończę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_przed_30
i jak Wam idzie z trzymaniem się tej diety? Strasznie rygorystyczna! Czytalam menuuu to nie wiem czy podjełabym sie tego wyzwania bo nie mam silnej woli :/ Czy ktos moze opisac jak daje sobie radę i jakie są skutki jezeli chodzi o spadek wagi? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babygirl-24
hej dziewczynki.ja zaczelam dzisiaj. juz jestem po sniadaniu haha, a raczej tej okropnej kawie bez mleczka i lunchu. mam pytanie na lunch zrobilam sobie salatke z tego szpinaku ugotowanego tych 2 jajek i pomidora ale musialam dodac pieprzu i troche soli bo bym chyba zwrocila. czy to bardzo zle? pliss o odpowiedz. pozdrawiam wszystkie a moze ktoras dzis tez zaczela? byloby fajnie razem sie wspierac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia28
Hej!!! ja zaczynam tą diete od poniedziałku 09.03 .2009 jestem tak zacięta i przygotowana psychicznie ,że myśle że wytrwam,zastanawiam sie tylko czy muszę jeść szpinak ? bo go niecierpię obecnie waże 72kg bo dzidziusiu zostało mi 13 kg i bardzo żle się ztym czuje czy ktoś zacznie zemną start 9 marzec:)))))))))))zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 28
hej BEBYGIRL-24 jak ci idzie ta dietka dalej ja stosujesz z tego co wiem popelnilaś bląd bo niewolno stosować żadnych przypraw w tej diecie ale może niebędzie to miało drastycznego wpływu na dalszy przebieg tej diety daj znaćź jak ci idzie a moze sie już poddałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia28
hej nikt sie niedołancza do dietki ja jestem po pierwszym dniu i nie jest tak źle myślałam że będzie gorzej chociaż nieciesze sie na zapas bo przedemną jeszcze 12 dni!!!!!!!!!!!!! ale czuje że dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleniusia
hej nie poddalam sie lecz zawiodlam na tej diecie poniewaz wystapil efekt jojo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia28
dzisiaj mój 8 dzień i 4 kg mniej jednak warto teraz to już z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babygirl-24
hej dziewczynki ja zrobilam 8 dni spadlo mi jakies 2-3 kg, potem przez 2 jadlam dziadostwo a zaczelo sie od piwka w nasza uroczystosc. a teraz stwierdzilam od dzis ze zrobie tydzien szwedzkiej a potem moze norweska. wiem ze niby sie nie powinno przerywac ale chyba lepiej dla ciala jak przez tydzien zjem to co pisze z szwedzkiej niz jakbym miala jesc jakies dziadostwo z mcdonalda nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia28
DOBARBIGIRL24 hej też myśle że lepiej częściej a 7 dni tą diete stosowac bo po 10 dniujuż niemoge żadnego mięsa ani zieleniny przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia28
no i wreszcie koniec tej męczarni ale warto było po 13 dniach dietki schudłam 5,2 kg teraz jestem na diecie jabłkowej 3 dniowej a nastepnie wypróbuje kapuścianą:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikulka
cześć . jestem dziś 6 dzień na tej diecie i 4,5 kg w plecy. kryzys już minął ale 3-go dnia było niewesoło. mam nadzieję, że wytrzymam do końca. napiszę jaki efekt na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeje
a co dzieje się z ciałem? mam nadwage ok 30 kg i boję się, ze po schudnięciu moje skóra stanie się obwisła, albo coś... dodam, ze mam 17 lat... proszę o szybką odpowiedź, bo mam zamiar jutro rozpocząć tą dietę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodemka
6.V.2009 to mój pierwszy dzień tej diety, zakupy zrobione (brokuły, szpinak, befsztyk- to jakiś koszmar!), ale motywacja towarzyszy mi ogromna i jestem pełna nadziei że schudnę, także trzymajcie dziewczyny kciuki. Pozdrawiam serdecznie Ania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinula21
hej chciałabym zacząc tą diete mozliwe ze uda mi sie schudnąć upragnione 10 kg ale potrzebuje pomocy i wsparcia takze ktoś zaczyna ze mną ?? podaje numer gg 3968493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jesem na 5 dniu tej diety nie ważyłam się wiec nie wiem czy cos schudlam mam nadzieje ze ze 2 kg poleciały :) w kazdym bądz razie ja czuje się swietnie tak pusto lekko :) nie miałam narazie żadnego załamania ani kryzysu 0 osłabien wrecz przeciwnie chodze szczęsliwa Za miesiąc i tydzien mam połmetek i do tego czasu mam zamiar schudnac 10 kg to minimum a marzy mi sie z 12-13 wiem ze to nie zdrowo ale teraz dla mnie liczy się tylko zeby wcisnąc sie w jakomś super kiecee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
Witam, Czy jest ktoś kto zaczyna dietę razem ze mną?? Dziasiaj mija pierwszy dzień Nie mam stresa, grunt to nastawienie, uwielbiam diety i wyrzeczenia :)) Ograniczanie pożywienia na mnie nie działa..... Jutro się odezwę jak mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
minął drugi dzień, właśnie wróciłam z ćwiczek!!! Naczytałam się we wcześniejszych postach jak to siły się nie ma na nic, więc postanowiłam zacząć póki mnie osłabienie nie dopadło :) Słuchajcie jak można być głodnym na tej diecie?? Ja jestem non stop syta Piję wodę z cytryną, a właściwie cytrynę z wodą :) :) :) 1,5 litra więcej nie daję rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
Minął trzeci dzień czuję się świetnie właściwie to nawet przejedzona, jajek będę miała dość przez najbliższy miesiąc!! Woda z cytryną ratuje mi smak!! Mam zakwasy po ćwiczkach, więc jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagracja
ja jestem w 6 dniu diety i się zalamalam. czulam sie dobrze ale .......zjadlam wczoraj 5 suszonych śliwe i dzisiaj też i jablko. no i powinno byc po diecie. ale ja jutro dalej bede ciagnac. zla jestem bo schudlam aby 2 kg. nie chce przerywac tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
A już myślałam że jestem ty sama! Nie poddawaj się ale nie podjadaj więcej a efekt będzie na pewno Trzymam kciuki U mnie minął 8 dzień :):) Jestem z siebie dumna tymbardziej że pokus było sporo. Przygotowywanie tych porcji sprawia mi wielką przyjemność i zjadam wszystko ze smakiem, nie mam ciągot ....... 4,5kg mniej!! Czuję się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
no i 9 dzień zleciał,a ja mam energii za dwoje czuję się świetnie i spodnie takie luźne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
Dzień 10 Nie mogę się doczekać, aż wyjdę z pracy, zamieniłam dzisiaj obiad z lunchem (zresztą nie pierwszy raz)- niestety nie mam w biurze kuchni:) Dzisiaj owoc, już myślę na jaki się najlepiej zdecydować w tamtym tygodniu wybrałam rozsądnie abłko w tym tygodniu pokuszę się na brzoskwinie bo banan to byłoby przegięcie hihi Fajna ta dieta!! Czyta to ktoś Helouuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
cześć wszystkim odchudzającym :D zaczynam od jutra..czy jest ktoś kto też będzie się od jutra katował?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
ja jestem już na tej diecie 3 raz..i co zauważyłam?że nie wolno jeść tak,że każdy produkt je się osobno..tzn.jajka za jakąś godzinę szpinak, i później znów pomidorek..trzeba wszystko jeść o jednej godzinie:) ja to zauważyłam na sobie..że jak sobie tak rozdzielałam to bardzo mało schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
Ja też wrzucam wszystko na raz, zreszta jak juz tak wszystko naszykuje to trzeba wcisnąć :) Dzisiaj 11 dzień :) Czuję się lekko,i dzisiaj sałatka owocowa, zaszaleje :0;0:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki7
tu dalej głucho!!!! nikt o siebie nie dba czy co???? Ja w piątek zakończyłam dietę straciłam 6kg zyskałam dobre samopoczucie Troche mi dziewnie bez tego jedzenia:) :) Może by ktoś mi chociaż pogratulował!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splo
gratuluje!!!!! tylko nie wpadnij w wir jedzenia, bo mozna szybko tłuszczyk odzyskać. ja zaczęłam dzisiaj. nie jest tragicznie tym bardziej ze wcześniej stosowałam głodówki. obrzydliwy jest ten szpinak. obym wytrzymla bo jestem czlowiekiem slabawym psychiczneie, znaczy slabej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×