Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Gość Kaasia

jestem w polowie diety szwedzkiej i schudlam juz 4 kg:) jeszcze 6kg i bedzie ok. dieta ciezka, ale da sie wytrzymac. troche samozaparcia i daje rade. polecam ta diete! szkoda tylko ze dzis moge tylko patrzec i wachac paczki - ale dobre i to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womeen
hej KASIUpodziwiam Cię też mam zamiar zacząć dietę tylko jej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womeen
cz podasz mi ją to mogłybyśmy się wspierać , ja mam 8 kg. do zrzucenia mam czas do czerwca, ale wolałabym już w kwietnu wyglądać troszkę lżej.Czy możesz ją wpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam tą dietę. Ja ważyłam 60 kg, wytrzymałam 11 dni i schudłam do 53 kg, po zakonczeniu tej diety staralam sie jesc przez nastepny tydzien 1000 kc a potem utrzymywalam wage 54 kg. Teraz się mi troche przytyło, ale na wiosnę znowu zrobię sobie tą dietę. Jest faktycznie troche rygorystyczna, ale jakos da sie prztrwac- tyle że ja wytrzymalam 11 dni a nie 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam tą dietę. Ja ważyłam 60 kg, wytrzymałam 11 dni i schudłam do 53 kg, po zakonczeniu tej diety staralam sie jesc przez nastepny tydzien 1000 kc a potem utrzymywalam wage 54 kg. Teraz się mi troche przytyło, ale na wiosnę znowu zrobię sobie tą dietę. Jest faktycznie troche rygorystyczna, ale jakos da sie prztrwac- tyle że ja wytrzymalam 11 dni a nie 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :). Drogie dziewczęta przeanalizowałam waszą dietkę i nie jest to dieta szwedzka lecz dieta kopenhaska. Stosowałam ją na początku stycznia ale nie do końca. Jej efekt był dla mnie dość zadawalajacy. Jet w tym tylko jeden szkopuł: nie wolno po jej skończeniu wracać do normalnego, starego sposobu żywienia. Jeśli tak zrobicie to efekt jo-jo macie murowany. Już teraz pomyślcie jaki sposób żywienia będzie wam dalej przewadził bo nawet jeśli wytrzymacie tyle co trzeba i schudniecie pięknie to gwarantuje wam że po miesiący nadrobicie i jeszcze z nadwyżką. To tyle, powodzenia. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jeethan
Czesc, ja tez polecam ta diete wszystkim, ja bylam na niej juz dwa razy i za kazdym razem schudlam 7-8 kg, i w sumie nie przestrzegalam jej dokaldnie, zamiast jednego owoca co pare dni jadlam codziennie i to nie jedno ale okola kg roznych owocow , pare razy zdazylo mi sie nie zjesc befsztyka , szpinaku wogole nie jadlam zamiast jednego tosta jadlam dwa ale i tak podzialala tylko ze duzo pilam wody po 2-3 litry dziennie.Czy ma ktos moze ta diete ale nie z calym kurczakiem i w mojej byla tylko jedna grzanka niestety moj maz wyrzucil przez przypadek ta diete i mam tylko ta co tu podaja ale ta niezbyt mi odpowiada, moja byla z Naj magazynu z 2003 roku jak sie nie myle ze stycznia.Powodzenia , warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaamelia
ufff dzieki ze to znalazlam bo bedzie mi latwiej... dostalam te diete od kolezanki bo jej siostra na niej schudla(7kg)i chce ja "przezyc"bedzie trudno ale czego sie nie robi!!! chcialabym pogadac z kims kto te diete bedzie dopiero zaczynal i moze jak to mozliwe zaczac ja razem bo ponoc w kupie razniej:)podalam swoj adres e-mail wiec jak cos to piszcie !!! mam jeszcze tylko pytanie czy np poranna kawe mozna zastapic herbata bo ja nie jestem w stanie wypic kawy bez mleka i czy w ciagu dnia mozna pic herbate czy nie aha i jeszcze czy jest mozliwosc zastapienia ryby czyms innym bo poprostu nie znosze ryb fuuu ble nie zeby komus innemu obrzydzac ale rybki to dla mnie najlepiej wygladaja w wodzie a nie na talerzu? pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za kazdego kto podjal walke ze zbednymi kilogramami........ joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaamelia
ufff dzieki ze to znalazlam bo bedzie mi latwiej... dostalam te diete od kolezanki bo jej siostra na niej schudla(7kg)i chce ja "przezyc"bedzie trudno ale czego sie nie robi!!! chcialabym pogadac z kims kto te diete bedzie dopiero zaczynal i moze jak to mozliwe zaczac ja razem bo ponoc w kupie razniej:)podalam swoj adres e-mail wiec jak cos to piszcie !!! mam jeszcze tylko pytanie czy np poranna kawe mozna zastapic herbata bo ja nie jestem w stanie wypic kawy bez mleka i czy w ciagu dnia mozna pic herbate czy nie aha i jeszcze czy jest mozliwosc zastapienia ryby czyms innym bo poprostu nie znosze ryb fuuu ble nie zeby komus innemu obrzydzac ale rybki to dla mnie najlepiej wygladaja w wodzie a nie na talerzu? pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za kazdego kto podjal walke ze zbednymi kilogramami........ joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana2103
Ja mam zamiar zaczac jakos kolo9czerwca bo tak jakos sobie obliczylam 13 dni a moja przyjaciolka ma slub 24 wiec przydaloby sie zrzucic troszke moje koleczka:D .. prawe rok temu stosowalam ta diete i najprawde efekt super tyle ze pozniej przybralo mi sie bo nie do konca udalo mi sie pozbyc wieczornych podjadanek ;/ pewnie wiecie jak tio jest.... ten czas do 9 chce wykorzystac na przygotowanie mojego ciala do malego koszmaru...:d bo dieta nie jest latwa do wytrzymania poza tym bylam .. nio ale tak tio jzu jest:d..ale warto warto.....:) gdyby ktos chcial mi potowarzyszyc byloby Super bo w grupie zawsze razniej:D... pozdrawiam i czekam na odzew:d adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana2103
Ja mam zamiar zaczac jakos kolo9czerwca bo tak jakos sobie obliczylam 13 dni a moja przyjaciolka ma slub 24 wiec przydaloby sie zrzucic troszke moje koleczka:D .. prawe rok temu stosowalam ta diete i najprawde efekt super tyle ze pozniej przybralo mi sie bo nie do konca udalo mi sie pozbyc wieczornych podjadanek ;/ pewnie wiecie jak tio jest.... ten czas do 9 chce wykorzystac na przygotowanie mojego ciala do malego koszmaru...:d bo dieta nie jest latwa do wytrzymania poza tym bylam .. nio ale tak tio jzu jest:d..ale warto warto.....:) gdyby ktos chcial mi potowarzyszyc byloby Super bo w grupie zawsze razniej:D... pozdrawiam i czekam na odzew:d adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja ta diete zaczynam dzisiaj. nie wiem czy wytrzymam ale postaram sie:). zdecydowalam sie na nia poniewaz mam w maju dwie komunie i muse jakos na nie wygladac:) posowaloby zrzucic kilka kg. mam do was pytanie czy w trakcie tej diety cwiczylyscie sie czy bez cwiczenia zrzucilyscie tyle kg??? pozdrawiam i 3-majcie za mnie kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ja zaczynam ją dzisiaj tylko mam pytanko czy można więcej niż 1 kawkę dziennie? oczywiście bez cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jeethan
Czesc monik123, co do kawy to nie mam pojecia czy mozna wiecej, bo ja wogole nie pijam kawy wiec zamiast niej pilam herbatki owocowe i to pare dziennie, wiec zdaje mi sie , ze jak wypijesz jedna czy dwie wiecej to sie nic nie stanie. Trzymam kciuki, tez na nia ide od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
okej zaczynam od jutra mam nadzieje że wytrwam z wami licze na 3 kg tylko mam nadzieje że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) mam pytanko bo ja jestem juz na 3 dniu diety i jak dzis weszlam na wage to nic sie nie zmienilo:( czy wy tak samo mialyscie ze na poczatku diety nic sie nie schudlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jeethan
Czesc Borynka, dopiero pod koniec pierwszego tygodnia sie chudnie, a najwiecej w drugim. Nie poddawaj sie, zycze Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ja mam 2 dzień, niektórzy chudną w 1 tygodniu, inni w drugim ale nie wolno sie poddawać i najlepiej wazyć się w 7 dniu i ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:):) a wam jak dieta idzie??? ile juz schudlyscie i ktory dzien juz diety macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ja mam 3 dzień schudłam jakieś 1, 5 kg lub 1 kg moja waga jest nie zadobra ale tak na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueM
Witam!! Ja dietę zaczęłam 19 marca - dzisiaj jest piąty dzień - 2 kg mniej , ale mi ciężko bez kawy :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tam dieta??? ja jestem juz na 6 dniu diety i dzis rano sie zwazylam i waze 68 kg:):) 2 kg schudlam:):):) monik i bluem--gratuluje i zycze dalszych sukcesow:):) trzymajcie sie dziewczyny:D pozdrawiam i caluje:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueM
Hejka Jak tam Wam idzie ?? U mnie 8 dzień - i 3 kg mniej - jakoś średnio chyba Jak tam u Ciebie Borynka ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej u mnie 4 dzień, schudłam 1,5 kg do 2 kg bo mam niedokłądną wagę, damy radę do końca mam nadizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:):) jak tam idzie?? ja juz mam 8 dzien a wy?? ile chcecie schudnac?? bluem--u mnie nawet dobrze jeszcze bym chciala schudnac 3 kg i by starczylo ale nie iwem czy to sie uda:/ wole sie teraz nie wazyc poczekam do niedzieli:):) monik--pewnie ze wytrwamy:):) damy rade:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelekk
ja jestem na dniu 3. mam pytanie: a co do palenia podczas diety?? mozna?? i czy moge befsztyk zastapic kurczakiem, bo nie moge tego miesa przetrawić?? :) powodzenia wszystkim z dietą!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelekk
ja jestem na dniu 3. mam pytanie: a co do palenia podczas diety?? mozna?? i czy moge befsztyk zastapic kurczakiem, bo nie moge tego miesa przetrawić?? :) powodzenia wszystkim z dietą!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2112
hej, od jutra wlasnie zaczynam diete, nie wiem czy dam rade, brak mi slnej woli, ale musze sie sprawdzic. Musze zrzucic 8 kg max. Jesli ktos zaczyna ja tak jak ja to prosze niech napisze razem bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1
Wytrzymałam na tej diecie już 2 dni. Było nieżle, spodziewałam się, że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1
Mam silną motywację, robię to dla mężczyzny. Moja waga wyjściowa 65 kg przy wzroście 158 cm. Przybyło mi dużo po wczasach. Muszę zrzucić 7-10 kg. Trzymajcie kciuki. Będzie mi łatwiej jeśli będziecie mi kibicować. Nie mogę już się wycofać, nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×