Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

czasem mam mroczki przed oczami ale nie czuję głodu ile jednorazowo się chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gronie dziewczyna napisała, że 14kg teraz jest naprawdę drobniutka... no ja bym chciała teraz z 7 i później z 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie wlasnie mija dzień 8 więc juz jestem prawie na finiszu. Widze po sobie ze schudłam ale nie wim ile bo nie mam wagi. Jednak jak juz wczesniej pisałam brzuch mam płaski no i nogi jakies takie szczuplejsze ale w spodnie które nosilam przed ciążą jeszcze się nie mieszczę. Ciekawa jestem jak będziena koniec. Ja ta diete stosuję po raz pierwszy widziałam efekty u koleżanki i dlatego się zdecydowalam ale wczesniej dużo też czytałam. Mam tylko pytanie dziś był dzień 8 czyli zjada się to samo co dnia 1, ja nie zjadłam całego befsztyku bo poprostu nie miałam już miejsca, a później zjadłam tylko jedne jajko a szpinaku polowę czy to przerywa mi dietę czy jeżeli nie mam miejsca to nie muszę jeśc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, żeby to przerwało dietę po proatu skurczył Ci się żołądek :) to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska21w
hej dziewczyny czym mogę zastąpić kawę, i czy w ogóle mogę? pracuję od 9 do 17 i może być ciężko np. z befsztykiem? co mogę zjeść zamiast niego? w jakich godzinach najlepiej jeść? nie wiem czy dam radę wytrzymać tą dietę. Jak Wam się udało? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kawa rano jest na dodanie energii więc chyba jak nie lubisz to nie musisz pic. Diete da się wytrzymac jak dla mnie nie jest ona drastyczna ja juz mam końcówkę nie wiem jak przerzyjesz tą dietę pracując może lepiej odłóż ją sobie na czas jakiegoś urlopu bo na początku zawsze jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
Witam! Ja po ciazy tez zaczelam ta diete i rzeczywiscie udalo mi sie schudnac chyba 8 kg chociaz wytrzymalam tylko 11 dni. I teraz znow troche przybylo. Wlasnie mysle o ponownym rozpoczeciu ale jakos nie moge sie za to zabrac, narazie zaczelam cwiczyc ;-). Ale po ciazy to ciezko stracic kilogramy a szczegolnie jak sie przytylo duzo. Madziara ile Ty przytylas? Trzymam za Was kciuki dziewczyny! Ja niedlugo zaczynam bo byc moze niedlugo odwiedze Polske wiec trzeba sie pokazac jakos hehe. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Mroczkaa, ja w ciąży przytyłam ponad 20 kg to naprawde duzo, ważyłam 80 kg z hakiem. Przed dieta ważyłam67 kg to dla mnie tragedia zawsze ważyłam do 60 kg uważam że to dobra waga bo mam172 cm wzrostu. Chciałabym schudną tak do 59 albo 58 byłoby super. U mnie jest dzisiaj 10 dzien więc nprawde juz prawie koniec wczoraj oprócz zalecanego jedzeniaktóregoprawie nie jadłam zjadłam półpomarańcza i 1/4 jabłka wiem, że może to oznacza przerwanie diety ale miałam taką ochotę. Obiecałam sobie, że zważe się dopiero po diecie ale nie wytrzymam i zważe się dzisiaj. Tak ogólnie to miałam ochotę przerwac ta diete juz wczoraj jakiś taki dołek miałam dośc już mam tej wołowiny i szpinaku nawet go nie zjadam ale wytrzymam chociaż do niedzieli to bedzie 12 dni. Napisze później jaka waga -oczywiście jak się zważe. pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje tym ktore przetrwaly ta diete a za te ktore obecnie ja maja 3mam kciuki:)ja mam dzis 3dzien narazie nie jest zle.mam pytanko czy moge rybe zastapic piersia z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez mozna zastąpic rybę piersia ale rybka jest bardzo dobta z ziolami i ugotowana. Ja troszkę się podlamalam właśnie przed chwilą się wazyłam i po 10 dniach schudłam tylko 4 kg trochę malo a naprawde nie podjadam i nawet jem miejsze porcje niz jest w przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
Ja tez w ciazy przytylam 20 a przed ciaza wazylam zawsze 55-60 i mam 170 wzrostu wiec bylam naprawde szczupla a teraz szkoda gadac. Cwicze i dobrze sie czuje z tym troche bola miesnie ale poczatki zawsze sa trudne. A tutaj cwiczonka gdyby ktoras z was chciala sprobowac http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html Czasami zastanawiam sie czy nie zdecydowac sie na drugie dziecko w ciazy nie bede myslec o odchudzaniu a pozniej jest latwiej wszystki zrzucic kiedy karmisz piersia i cialo jeszcze takie swieze hehehe.;-) Powodzenia dziewczynki 3majcie sie ja trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
A jeszcze odnosnie tych cwiczen naprawde dzialaja. Ja kiedys juz to robilam plus oczywiscie ograniczenie jedzenia a nie zadne diety poprostu sama sobie ustalilam co jem jogurty naturalne krakersy chude mieso itd ale sniadanie zawsze bylo obfite i w ciagu chyba 2 tyg spadlo ok 4 kg wiec efekt zadawalajacy a pozniej moja mala zachorowala i juz nie mialam czasu ale teraz znow zaczelam i byc moze dolacze do tego jeszcze szwedzka mysle ze to bylby duzy efekt ale ta dietka troche mnie przeraza. Bede gotowala pysznosci dla meza i corci a sama bede jest zielone liscie i suche nieprzyprawione mieso. ;-) Pomysle nad tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz kolejny dzisiaj TO JUŻ KONIEC MOJEJ DIETY dziś na obiad były pierożki oczywiści ich nie zjadłam bo dieta (10 dzień) ale jak później się zwazyłam i zobaczylam ze efektem wyrzeczeń 10 dni jest tylko 4 kg to się załamałam bo tyle bym schudła gdybym ograniczyła jedzienie tak jak robiłam do tej pory. Fakt brzuch mam płaski ważę obecnie 64 kg (172 cm wzrostu) mam nadzieję że do wiosny jeszcze te cztery kilo zgubię. A dietę prerwały mi dwa kawałki pizzy margarity którą mój braciszek kupił dla siebie i mojego męża więc się skusiłam. Za wszystkie które nadal są na diecie trzymam kciuki a te które ją ukończą i schudną ok10 kg podziwiam. A tak na marginesie drugi raz bym się na nia nie skusiła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Witam, ja mam dziś 4 dzień diety. Chce was wszytkie wesprezc i powiedziec wszytkim tym ktore watpia w jej działanie ze jest swietna. Ja juz jestem na niej chyba 2 czy 3 raz i za kazdym razem jestem bardzo zadowolona z efektów. Trzymam za wszytkie panie kciuki aby wytrwały do konca bo jednak prawdziwy smak sukcesu jest w 14 dniu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam dzis 6dzien odliczam ile mi zostalo do konca.strasznie ciezko jest sobie odmowic pysznej kolacji z druga polowka:(a poza tym jakiegos piwka w weekend:)ale mysle ze dam rade.trzyma mnie tylko to przy tej diecie ze juz widze efekty i nie sa one male:)3mam za was kciuki dziewczynki dacie rade.a mam pytanko po tej diecie jaka diete powinnam stosowac zeby nie bylo efektu jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Do inez: miło że jest ktoś kto też jest na tej drodze co ja:) Zawsze raźniej. A co do twojego pytania to ja czytałam że po szwedzkiej najlepsza jest 1000 kalorii albo plaż południowych. Osobiście polecam tę pierwszą ponieważ ma ciekawe smaczne i przede wszystkim różnorodne posiłki. Ja mam dziś 5 dzień i jest ok. Również odliczam dni do końca, życzę powodzenia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
ach jako że nie jestem na tej diecie po raz pierwszy, trochę nauczyłam sie udoskonalać smakowo posiłki z góry narzucone w diecie czyniąc z nich smaczne. Jeżeli ktoś chciałby mojej rady to piszcie, służę pomocą. W prosty, a przede wszystkim dozwolony sposób można zmienić smak posiłku, a co za tym idzie dieta ta nie musi być takim koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
Czesc Aleksandrunia! Jak znajdziesz troszke czasu to prosze napisz co takiego robisz z tymi potrawami zeby byly smaczniejsze bo ja narazie psychicznie przygotowywuje sie do tej dietki (juz kiedys ja stosowalam i bylo strasznie) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym rowniez chciala sie dowiedziec jak udoskonalic te posilki:)bo do najsmaczniejszych one nie naleza:/i mam troszke dziwne pytanie ale jestem ciekawa jak z wasza przemiana materii na tej diecie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Hej, no to zaczynam: -befsztyk wołowy- ścieram na tarce ząbek czosnku( ewentualnie praska) i wyrabiam z nim mięso mielone( ja jem z indyka lub wieprzowo-wołowe), jeżeli ktoś nie lubi czosnku to może użyć natki pietruszki drobno posiekanej, koperku lub dowolnych ziół, ale muszą być świeże. -sałata- zamiast oleju i soku z cytryny ja używam dressingu do sałatek, można kupić sosy sałatkowe, które rozrabia się z wodą i olejem( trzeba czytać ulotki bo niektóre wymagaja majonezu lub śmietany). Rozrabiam je w słoiczku i na każde 5 liści sałaty używam 1,5 łyżki. A oto przepis na sos winegre do sałaty(mój ulubiony): 1 ząbek czosnku, 2 łyżki musztardy, 1 łyż octu winnego białego, 10 łyżek oliwy z oliwek. Starty czosnek musztardę i ocet mieszamy, a następnie dodajemy stopniowo po 3 łyż oleju i zamykamy słoik mocno nim wstrząsając. Sos musi mieć kremową konsystencje jednolitą. Dodawać 1 łyż do porcji. Po diecie radze sprobować go z rukolą i serem feta-pycha. -jogurt naturalny- (nie wiem jak wam ale mi było bardzo cięzko go jesć samego) Dodaje do niego dużo natki pietruszki i szcypne soli. -biały ser- również z pietruszką i szcypna sali - ryba- jest najgorszym posiłkiem w diecie, najmniej smacznym, ja gotuje ją w wodzie z bazylią i plasterkami cytryny i jest całkiem niezła, (używam pangi) -mięso z kurczaka- gotuje również w bazylii i dodaje odrobinę wywaru warzywnego do wody. Poza tym chciałam wam powiedzieć że dozwolone jest używanie czosnku i świeżych ziół a także szczypty soli i pieprzu wiec radze o tym pamiętać bo czasami fajnie potrafią zmienić smak potrawy, także na co dzień , a przy tym są bogactwem witamin. Mam nadzieje że pomogłam, jak wypróbujecie to dajcie znać jak smakowało, pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki napewno skorzystam z twoich rad co do ulepszania tych dan.a wiesz moze czy jest roznica czy mieso jest gotowane czy robione na grilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Ja mam dziś 6 dzień i czuje się świetnie, pewnie głównie dlatego że 6dzień jest dniem gdy wizualnie widać poprawę sylwetki. Jest świetnie, a przy tym taka ładna pogoda:) inez: Myślę że możesz wybrać opcję która bardziej ci smakuje:) A co do poprzedniego postu to jeżeli chodzi o jogurt naturalny to można natkę używać zamiennie oczywiście z innymi ziołami ale także ze szczypiorkiem smakuje nieźle. Dla wielbicieli serków czosnkowych polecam ok 0,5 ząbka czosnku na duże opakowanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
a jeżeli chodzi o sałatę to w sklepach( raczej tych większych) można oprócz naszej tradycyjnej sałaty masłowej lub lodowej kupić rukolę, endywię, roszponkę lub sałatę rzymską. Polecam rukolę bo ma ciekawy nieco pikantny smak. Są również w sprzedaży mieszanki sałat. Polecam takie rozwiązanie jako urozmaicenie smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja widze ze mam bardziej plaski brzuch:)zobaczymy jak bedzie 13 dnia.teraz podobno w tej 2czesci diety masa ma zaczac spadac wiec licze ze bede zadowolona i moje wyzeczenia sie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
Aleksandrunia a co robisz pozniej z tym miesem mielonym podsmazasz czy grillujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Mięso mielone podsmażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka86
Cześć dziewczyny! ja zaczełam tą "cudowną" dietę wczoraj, czyli mam teraz 2 dzień. Troszkę mi słabo ale wytrzymię do końca :) mam 154 wzrostu a waze juz 56,5 kg!! Bardzo przytyłam to tabletkach antykoncepcyjnych...Zawsze chciałam być szczupła, mieć ładną sylwetkę, płaski brzuch. Teraz mam motywację, robie to dla samej siebie no i dla faceta ;) Mam nadzieje że mi się uda z waszą pomocą. Mam pytanie. Czy mogę 3 razy dziennie pić herbatkę wspomagającą odchudzanie??Pozdrawiam Was dziewczyny buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Ja mam dziś 7 dzień i nie da się ukryć że dopadł mnie kryzys. Mam nadzieje ze szybko minie. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało bo mam wrażenie że następne 6 dni będzie bardzo bardzo długie... Agatka 86: myślę że możesz pić te herbatki, aczkolwiek ta dieta jest dość restrykcyjna i nie trzeba do niej żadnych wspomagaczy(ewentualnie witaminy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam juz za soba ponad polowe diety:)nie jest latwo bo strasznie marzy mi sie jakis pyszny obiad:)aleksandrunia dzieki za rady co do ulepszania posilkow dzis je wyprobowalam i sa swietne dieta przestala byc taka bezsmakowa!odliczam tylko dni do konca mam nadzieje ze wytrwam i dieta spelni moje oczekiwania co do spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Ciesze się że mogłam ci pomóc inez:) Najgorsze jest to ze nie mam wagi i nawet nie potrafię powiedzieć ile schudłam i ile schudnę po zakończeniu diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×