Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Gość Agatka86
mam już 9 dzień diety ale schudłam tylko 4,5 kg :( mam nadzieje że schudnę więcej ale jeszcze tylko 4 dni...:/ bardzo przestrzegam diety i nie wiem czemu tylko tyle mi ubyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
hej dziewczyny. ja mam dzis 11ty dzien,ciesze sie ze juz niedlugo koncze swoj 13cniowy maraton ale z drugiej strony troche jestem wkurzona bo przez wczorajszy dzien (tak wychodzi po zejsciu z wagi ) przytylam 0,5 kg :/ nie wiem jak to mozliwe...niby rygorystycznie to wszystko stosuje i cwicze praktycznie codziennie a dopiero schudlam 5,8 kg. Myslalam ze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka86
Hej dziewczyny! Mam dzisiaj 11 dzień :) już prawie meta :) ale nie jestem zbyt zadowolona...jem to co trzeba i nic więcej, ćwicze codziennie a ubyło mi tylko 4 kg:( waże ciągle 52 kg. waga staneła mi w miejscu ale widzę, że zmalał mi biust i ubrania mam troszkę za szerokie...Chciałabym schudnąć jeszcze więcej, po tej diecie zaczynam norweską. #mam kciuki za wszyskie dziewczyny, żebyście osiągnęły swoją wymarzoną wagę i dotrwały do końca;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
hej Agatka. widze ze zaczelysmy w tym samym czasie swoja diete. (ja rowniez potem zaczynam norewska ;) konsultowalam sie ze swoja kolezanka ktora tez zaczela w tym samym czasie co ja,cwiczy,rygorystycznie stosuje diete i tez ubylo jej nie duzo,jakies 6 kg. natomiast jej mama stosuje ta diete co dwa lata) i za kazdym razem ubywa jej okolo 17 kg. czyli baaaaardzo duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkers
hello! czy wszyscy juz schudli i tylko ja zaczynam diete? mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mnie wesprze!! Pomocy ;] a tak powaznie to diete zaczynam jutro i mam kilka pytanek: 1. Jaki ma to wpływ na antykoncepcje? 2. Co się stanie jeżeli przy tym będę palić? 3. Jaką dietę stosować później? To musi być coś prostego ponieważ nie mam zbyt wiele czasu na wymyślne gotowanie. Czytałam tutaj o diecie 1000 kcal i Norweskiej. "Rozbiegana", jak ta norweska? Mam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zagląda i mi odpowie. Od jutra zaczynam, będę pisać jeżeli sie nie złamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbwakas
hej ja tez od dziśaj zaczynam może się uda ale jak będziemy się razem wspierać to będzie dobrze dziśaj przed pracą się ważyłam przy wzroscie 161 cm. ważę 60 kg niestety trochę miprzybyło po ciąży pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkers
juhuuu! nie jestem sama :) ja przy wzroście 172 ważę ok 65 kg ale tak dokładnie to nie wiem, bo nie mam wagi :P właśnie wypiłam moją kawkę i nie jest to zbyt dobry początek diety, ponieważ strasznie boli mnie od rana brzuch :( kawa na pewno mi nie pomoże. No cóż mam nadzieję, że mi przejdzie. Pisz jak się trzymasz! :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateczkaa
cześć, jestem na diecie 2 dzień. mam tez za sobą pierwszy kryzysik. to jest moje 2 podejście do tej diety. za pierwszym razem zrezygnowałam w 3 dniu:(, cały czas myślałam o jedzeniu. ale teraz sie zaparłam i muszę dać rade. cieszę sie ze nie będę sama. powodzenia wszystkim odchudzającym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
witam wszystkich zwolennikow tej diety ja zazcynam od piatku mam nadzieje ze jakos to pojdzie i nie bedzie zadnego kryzysu a beda efekty za wszystkich trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze, że moj topic został odswiezony wlasnie wtedy gdy ponownie podchodze do tej diety:D ciaza zrobila swoje, a raczej dwie ciaze:) czas najwyzszy na remont;) od jutra start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
No moi drodzy ja startuje jednak jutro zawzielam sie strasznie nie ma co czekac do piatku im szybciej zaczne tym szybciej skoncze To prawda ciaza robi swoje no moze nie sama ciaza U mnie urlop macierzynski doprowadzil mnie do takiego stanu ze szkoda gadac czas najwyzszy wziac sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiadek
ja dzis koncze 6 dzien diety, jutro sie zwaze to zobacze jakie beda efekty..moje kilogramy rowniez sa po ciazy...Przed dieta mialam dokladnie 80kg, sprzed ciazy 65-68 kg. Teraz marzy mi sie chociaz 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbwakas
hej sory że się nie odzywałam ale zaczęłam dietę dopiero, od wtorku i dziśaj mam trzeci dzień i jak czytałam na różnych forach to jest on dość trudny ale narazie jest ok,nie bardzo wiem czy dobrze zrobiłam wczoraj gdyż nie miałam przy sobie przepisu diety i zamiast bewsztyka z sałatą zjadłam 5 pomidorków koktajlowych ale takich małych napiszcie jeżeli któraś z was również czasami coś sobie zamieniła i napiszcie o efektach u mnie narazie waga leciutko opadła nie stoi już twardo na 60 ja mam 161 cm. wzrostu pa póżniej się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbwakas
hej sory że się nie odzywałam ale zaczęłam dietę dopiero, od wtorku i dziśaj mam trzeci dzień i jak czytałam na różnych forach to jest on dość trudny ale narazie jest ok,nie bardzo wiem czy dobrze zrobiłam wczoraj gdyż nie miałam przy sobie przepisu diety i zamiast bewsztyka z sałatą zjadłam 5 pomidorków koktajlowych ale takich małych napiszcie jeżeli któraś z was również czasami coś sobie zamieniła i napiszcie o efektach u mnie narazie waga leciutko opadła nie stoi już twardo na 60 ja mam 161 cm. wzrostu pa póżniej się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBWAKAS
hej dziewczyny sory że się nie dozywałam ale swoją dietę zaczęłam dopiero od wtorku także dziśaj jest trzeci dzień ale jakośsię trzymama i waga niestety też chociaż może troszkę już nie stoi twardo na 60 przy wzroście 161 npiszcie o swoich efektach ja wczoraj nie miałam przy sobie przepisu diety i zamiast bewsztyka zjadłam kilka pomidorków koktajlowych napiszcie czy którejś też się to kiedyś zdarzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz
dzis zaczynam 7 dzien, waga z 80kg na 77.4 spadla nie wiem czy jest ok ze zminilas, ja nic nie zmieniam w mojej diecie to jest mi trudno powiedziec, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
Witam wszystkich bardzo serdecznie wlasnie skonczyl mi sie pierwszy dzien diety:) Nie bylo tak zle ale wydaje mi sie ze z kazdym dniem bedzie trudniej Ale obiecalam sobie ze dam rade do samego konca Tym bardziej ze juz dzisiaj widze skutki ubylo mi jakies 1,5 kg :):) Za wszystkich trzymam kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz
popec brawa dla ciebie za zaliczenie 1 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
a dziekuje dzisiaj mija pomalutku drugi dzien i nie jest latwo jestem przed lunchem i juz wypialm litr wody A do konca dnie jest jeszcze kupe czasu:( Ale pojawil sie maly problem przeziebilam sie i leci mi z nosa jak z kranu mam nadzieje ze to mi nie przeszkodzi w utrzymaniu diety Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika15190
Hej dziewczyny ja zaczynam od jutro. Wiecie może czy ta kawa rano musi być pita z cukrem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
do evika tak kawa jest z cukrem tylko 7 dnia jest bez cukru bleeeee:( Przezylam kolejny dzien i jak na razie jest spoko jeszcze zostalo 11 dni poprostu cudownie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz
Hey babeczki widze ze dobrze idzie kazdemu :) gratuluje Mi ostalo sie 4 i 1/2 dnia :) 4kg zeszlo do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz
ahh mialam wam powiedziec, ja dostala ta diete kopecacka od bratowej, tylko e moja trwa 14 dni, i jest inne menu.Zaraz wam skrobne dla porowania :) Poniedzialek -sniadanie *3 jajka na twardo lub miekko, ale zawsze gotowane *herbata lub kawa -lunch *3 jajka, grapefruit,kawa lub herbata -obiad *3 jajka,surowka,kawa lub herbata,1 kromka chleba Wtorek -sniadanie *grapefruit albo 2 jaja,herbata lub kawa -lunch * 1 lub 2 jaja, grapefruit,kawa lub herbata - obiad *mieso wolowe,surowka, kawa lub herbata Sroda -sniadanie *grapefruit albo 2 jaja,herbata lub kawa -lunch * 1 lub 2 jaja, szpinak gotowany,kawa lub herbata - obiad *2 kotlety z jagniecia lub kurczak bez skory,surowka, kawa lub herbata Czwartek -sniadanie *grapefruit albo 2 jaja,herbata lub kawa -lunch * surowka z warzyw, grapefruit,kawa lub herbata obiad *jajka,bialy ser,szpinak gotowany,1 kromka chleba, kawa lub herbata Piatek -sniadanie *grapefruit albo 2 jaja,herbata lub kawa -lunch * jaja, szpinak gotowany,kawa lub herbata - obiad *ryba,surowka,1 kromka chleba, kawa lub herbata Sobota -sniadanie *grapefruit albo 2 jaja,herbata lub kawa -lunch * salatka z owocow i nic innego - obiad *mieso wolowe,surowka Niedziela -sniadanie *grapefruit albo 2 jaja,herbata lub kawa -lunch * zimne mieso z kurczaka lub indyka,pomidor, grapefruit - obiad *zupa jarzynowa(bez zasmazki i smietany),mieso z drobiu,pomidory,gotowana kapusta ,seler naciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya21
Czesc dziewczyny! Dzisiaj zaczynam dietke :) mam 166 cm wzrostu i waze 64 kg. blee. Mam nadzieje ze dotrwam do konca. Jestem bardzo ciekawa rezultatow! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
wita wszystkie uczestniczki ja jestem na diecie 5 dzien i jka na razie stracilam okolo 5 kilo jeszcze dzisiaj sie nie wazylam zobaczymy wieczorkiem Dieta jest rewelacyjna no ale niestety trzeba duzego zaparcia bo naprawde nie jest latwo Jeszcze nie dotrwalam do konca a juz sie martwie czy sie troszke nie podlamie czasami lapie mnie ogromny glod ale dzieki Bogu moge pic wody na maxa wiec mnie ratuje Trzymam za wszystkie Was kciuki OBY SIE UDALO:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya21
gratuluje wyniku :) za mna pierwszy dzien dietki. wytrzymam!! :) jak tylko pomysle o tych straconych kilogramach to bardzo sie mobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki tak z ciekawosci zajrzałam i z widze dieet kopenhaska kryjaca sie pod inna nazwa. czy moze nieznalazłam róznicy???? ja jestem na kopenhaskiej 7 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya21
tak to ta sama dieta. ma rozne nazwy m.in kopenhadzka, szwedzk, trzynastka i.in. Jak Ci idzie na diecie? Są rezultaty? :> :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×