Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

Gość freya21
Ja już sie nie moge doczekac rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popec224
no pogratulowac wynikow Ja wlasnie zakonczylam 6 dzien zobaczymy co bedzie dalej mam nadzieje ze jeszcze z 6 kg spadnie a jak nie to bedzie trzeba kontynuowac jakas inna diete:) Moj cel 60 kg Brakuje ... DUZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za wszystkich no i za siebie rowniez:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freya21
za mną dwa dni... narazie nie jest ciężko, ale ozbaczymy co będzie później... Chciałabym ważyć 50-55 kg Zobaczymy czy sie uda :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz
umnie dieta sie skaczyla wczoraj ,efekt koncowy 6kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
cześć dziewczyny, Ja zaczynam tę dietę od 14 kwietnia. Czy ktoś jest chętny zacząć ze mną bo wiadomo ze razem łatwiej:) Jeśli się ktos zdecyduje to prosze dajcie mi znac na meila: olcia58@op.pl powodzenia::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela 84
czesc dziewczyny ,jak fajnie,ze znalazlam ta strone:) ja zaczynam od pon czyli 14 kwietnia, wiec jesli Twoje plany Aleksandrunia sie nie zmieniły dolaczam do ciebie, nie wiem ile waze dokladnie,ale oceniajac po ubraniach to jakies 6 kg mi przybyło od mojej normy,dieta nie jest lekka ale jak czytam strony z waszymi wypowiedziami to dzialaja one tak optymistycznie i zachecajaco,ze stwerdzam,iz nei moze sie nie udac,teraz jestem na diecie bezweglowodanowej, a przynajmniej staram sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! u mnie 6 dzień. Trzymam się jakoś, nie jest mi ciężko, nie czuje głodu ani nie mama żadnych dolegliwości o których czytałam. :) Życze Wam wytrwałości napewno dotrwacie do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutifrutineczka
ja tez jestem 6 dzien na niej, aleeeeeee dzis mam kryzys. tzn nie tyle ja co moj organizm. nie chce przyjmowac salaty (stoi w gardle i chce wyjsc na zewnatrz) jestem strasznie slaba i kreci mi sie w glowie. Nie poddam sie bo widze efekty, Musialam zrobic dodatkowe dziurki w pasku :) A kryzyz hmm.. mam nadzieje ze minie do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak idzie? tutifrutineczkakryzys przetrwany??? u mnie ostatni dzien dzisiaj:) ja mialam okropny kryzys 10 i 11 dnia a tak sałata tez mi nie wchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz
trzymam kciuki za was :) dajcie znac jak po tej diecie przeniesiecie sie na inny topik z dalszymi staraniami :) z checia sie do was przylacze, bo szczerzemowiac zalezy mi zrzucic cos jeszcze i trzymac to wage co stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia87
Witam wszystkich mających ten sam problem co ja.ja znam dietę szwedzką znakomicie zaczynałam ją już parę razy niestety najdłużej wytrzymałam 6 dni ... dzisiaj zaczynam ją od nowa z nadzieją że tym razem mi się uda bo efekty są rzeczywiście znakomite,trochę wyrzeczeń i dobre samopoczucie powróci. Cieszę się że znalazłam tą stronę bo w chwilach zwątpienia będę czytać jak wam idzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia87
tutifrutineczka trzymaj sie w 6 dniu zawsze pojawia sie kryzys!jak ja przerwałam właśnie w tym dniu to nie mogłam sobie tego wydarować!fakt że jest się słabym i są zawroty głowy ale to mija. po 13 dniu wystarczy zacząć dietę 1000 kcal i zmienić nawyki żywieniowe ale podobno jest dużo łatwiej wytrzymać bo po tych 13 dniach znacznie zmniejsza się apetyt tym bardziej kiedy stajesz na wagę i widzisz rezultat w lustrze!mam nadzieję że pokonałaś kryzys !MYŚLE ŻE JEST WARTO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia87
Mela 84 widzę że zaczynamy w tym samym dniu!mam nadzieję że za 13 dni będziemy mogły sobie pogratulować i pochwalić się efektami!Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeTkA91
ja jestem 3 dzień... dzisiaj rano zasłabłam:(( te poranne kawy... nie mozan tego zamienic na herbetke badz wode mineralna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daariaa20
Witam wszystkich:) ja zaczynam od poniedziałku, jutro kupie sobie wszystkie produkty...W tamtym roku stsowoałm tą diete i schudłam 7 kg,ale nie doszłam do konca,zakończyłam chyba na 11dniu...i bardzo załuje! pozniej wrociłam do do normalnego trybu zycia i przytyłam znowu...7 czerwa wychodze za mąz i chce świetnie wyglądać,pozniej mam wesele znajomej i rowniez chce zabłysnąc:) Polecam ta diete da sie wytrzymac,a efekty są szybkie:) Musze schudnąc od 10-15 kg!! mamz amiar duzo ćwiczyc...Trzymajcie sie dziewczynki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja od dzisiaj jestem na diecie. W zeszlym roku przeszłam przez 7 dni diety, ale drętwiały mi strasznie palce, myślę ze to skutek wypłukiwania magnezu z organizmu.Więc przerwałam wtedy. Teraz piję rozpuszczalną witaminę C do porannej kawy i biorę już od dłuższego czasu magnez w tabletkach więc mam nadzieję ze będzie lepiej.Nie jestem wstanie dosładzać kawy, bo jest dla mnie nie do przejścia, a nie mogę się nawet tego pozbawić. Wiem ze taka niesłodzona dodaje mniej energii ale trudno. Wtedy schudłam prawie 3 kilko, po tych 7 dniach, teraz bym bardzo chciała wytrwać do końca. Waże prawie 62 kg przy wzroście 166, a moja najbardziej odpowiadająca mi waga to 56-57kg. Już ważyłam po ciązy 58,5 kg, ale jak widać to już przeszłość. No to do dzieła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi112233
cześć:) ja właśnie od dziś również jestem na tej diecie, bo poprostu mam do niej sentyment:)jakieś 7 lat temu ją stosowałam i efekty były super:)podczas stosowania całej diety schudłam niewiele, bo jakieś 4-5 kg i ważyłam 70kg-jednak po zakończeniu diety-jakieś pół roku później schudłam do 61kg i tak trzymałam się do tego czasu więc prawie 7 lat. Ostatnio strasznie mi się przytyło, bo rzuciłam palenie i jakoś tak nie mogłam się powstrzymać od podjadania:( a we wrześniu wychodzę za mąż i chciałabym wyglądać szczuplej o te co najmniej 8kg. Wię pojawiajcie się na forum, aby się wspierać! POWODZENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
ja mam dziś 4 dzień i radzę sobie świetnie. Już widać efekty, a jak każda z was wiem jest to największą motywacją. Życzę powodzenia w walce ze zbędnymi kilogramami, wspierajmy sie a na pewno będzie łatwiej:) niedługo sie odezwę jak sobie radze w kolejnych dniach pa pa pa trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
dzień 7, najgorszy, z jednym posiłkiem, trzymajcie kciuki, dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
acha, dziś mój chłopak powiedział że jestem chudzinką:) to ogromnie podbudowuje i mobilizuje, dziękuje mu za to:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
czyżby nikt oprócz mnie nie był na diecie szwedzkiej? ja mam dziś 8 dzień i czuje sie świetnie. Niestety nie mogę się pochwalić swoimi wynikami bo nie mam wagi:( Efekty jednak są widoczne, poza tym mam dziś na sobie spódniczkę i czuje sie w niej świetnie i wiem że dobrze w niej wyglądam. Rezultatem tego jest bardzo dobry humor i super nastawienie, nie mówiąc już o motywacji. A do tego jest przecudna pogoda:) pozdrawiam wszystkich (jeżeli ktokolwiek w ogóle to czyta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
dzień 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---II---
dzień 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mackowiana
ja schudłam 8 kg:) ale pózniej złapałam lekki efekt jojo:( ale przytylam tylko 2 kg ale i tak jestem zadowolona:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris_iza
Witajcie! Dziś 3 dzień, jeśli mojej wadze nie odbiło to schudłam 3 kg! Mam 36,5 lat, 172 cm wzrostu i jeszcze w poniedziałek ważyłam 80 kg. A tu raptem dziś 77 kg. Mam nadzieję na to, że schudnę znacznie więcej. Marzę o 65 kg, tyle ważyłam przez większość swego życia. Gdybym wróciła do tej wagi, to mogłabym nosić ubrania które służyły mi w szkole średniej. Ale byłaby checa. Nadmieniam, że nie słodzę kawy i nie używam do sałaty oliwy. Poprostu nie lubię. Zamiast grzanki jem jeden płatek pieczywa wasa light. Zamiast ryby i kurczaka będzie wołowina gotowana w warzywach i oczywiście bez soli. Zamiast brokułów i szpinaku jem sałatę z sokiem z cytryny. Jogurt wypijam 200 ml. Szyneczkę jem najchudszą z indyka. Pamiętajcie jedyna przyprawą dozwoloną jest sok z cytryny. Najfajniejsze w tej diecie jest to, że w niej jest to co lubię, czyli jajka, pomidorki, sałata, marcheweczka, kawa, gotowana wołowina, owoc, jogurt. I można sobie ugotować wszystko na zapas. Pracuję na dwa etaty, więc same rozumiecie. Jak do tej pory nie odczuwam napadów głodu, nie nudzi mi się ta dieta, czuję się dobrze a nawet lepiej niż dotychczas i naprawdę jestem najedzona i to smacznie. Pierwszy raz wzięłam się za dietę i to na polecenie lekarzy. Myślę, że nieżle mi idzie. Niestety palę papierosy, ale też przy tej diecie jakoś mniej. Trzymajcie kciuki jak i ja za Was trzymam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezjank123
WITAM WSZYSTKICH! NO WIEĆ TAK ZACZEŁAM DIETE 27.04 Z WAGĄ 67 ALE W 5 DNIU BYŁ SKOK W BOK KTÓRY TRWAŁ AZ DO PONIEDZIAŁKU .TAK WIĘC ROZPOCZĘŁĄM DIETE OD NOWA OD 5.05 DZIŚ MAM 4 DZIEN DIETKI :) I JEST DOBRZE . RANO WAŻYŁAM 63,4 :):):):) COS PIEKNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezjank123
'IRIS_IZA' trzymam za CIebie kciuki. mam nadyieje ye nam sie uda wztrwac do konca.teraz czuje sie pewniej podczas dietey, juz nie moge sie doczekac porannego ważenia mam nadzieje ze bedzie juz 63 :D dzis usłyszałam od kilku osób ze schudłam a to bardzooo pomaga , daje takiego kopa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris_iza
Witam serdecznie! Malezjank123 dziękuję za trzymanie kciuków. Dziś rano ważyłam już 4 kg mniej, coś pięknego. Wszyscy zauważyli, że wyglądam szczuplej a przy tym mam lepszy humor! To faktycznie daje kopa. Naprawdę czuję się świetnie! Wcześniej zapomnialam napisać, że codziennie przyjmuję wapń, magnez, potas i vit. B. Pozdrawiam, ściskam i mocno trzymam kciuki za nas wszystkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×