Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

dieta szwedzka

Polecane posty

ja rowniez nie mam wagi ale moim celem sa spodnie z wakacji:)jak sie w nie zmieszcze za te5dni to bede przeszczesliwa:)koncowka w tej diecie jest coraz gorsza naprawde zeby wytrwac w tej diecie trzeba miec silna wole inaczej szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
8 dzień diety dobiega końca. Zgadzam się z tobą inez że końcówka jest trudna. Teraz każdy dzień ciągnie się jak trzy:) Mi zostało jeszcze 5 i odliczam skrupulatnie do końca. Już nie mogę patrzeć na te befsztyki, jajka i szpinak, ale już niedługo koniec. Muszę przyznać że wczoraj miałam największy kryzys i już późnym wieczorek zastanawiałam się nad przerwaniem diety od dziś, ale postanowiłam się z tym przespać i pomogło. Od rana wzięłam się w garść i teraz już na pewno dotrwam do końca:) pozdrawiam a tak na marginesie czy jest jeszcze ktoś na tej diecie obecny na forum oprócz mnie i inez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka86
Dziewczyny!!Ta dieta naprawdę działa! Dzisiaj mam 4 dzień i rano się ważyłam...waże 53 kilo!!a ważyłam 56,6 :):) teraz mam większą motywację i wiem, że dam radę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 10 dzien:)juz prawie jestem u mety:)aleksandrunia kazdy ma kryzys ale pomysl po co sie glodzilas przez te8 dni zeby nagle nie dokonczyc diety?!i po co mialabys zaczynac ja od nowa:)dasz rade moim sposobem na ta diete jest gotowanie pysznosci dla mojego chlopaka jak sie nawacham tych zapachow od razu czuje sie pelna.No a poza tym uslyszalam wczoraj ze naprawde widac efekt tej diety wiec lepszej motywacji nie moge miec.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Ja mam dziś 9 dzień. Dzięki inez za wsparcie:) zostało 4 dni do końca i już nie jest mi tak ciężko, wręcz przeciwnie wątpliwości ulatują ze mnie tak szybko jak kilogramy:) Chciałam jeszcze podziękować komuś kto założył te forum. Bardzo pomaga w diecie obecność tutaj. powodzenia i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
hej dziewczyny. jestem tu nowa, ale laczy mnie z Wami to samo ;) diety ! :) Ja zaczelam diete szwedzka w poniedzialek,dzis mam juz 5 dzien i ubylo 4,5 kg. jestem zadowolona,nie powiem ;) ale mam nadzieje ze ubedzie jeszcze troszke :) kiedy skoncze ta diete zaczynam kolejna ale bardziej urozmaicona w ciekawsze posilki, aby nie popasc w efekt niechciany, tzn jojo. Ogolnie diete da sie wytrzymac, tylko z miesem wolowym mam klopot, czuje jak bym jadla gume,fuj! ohyda! :/ no i jestem na pewno oslabiona troszke i przemeczona :/ ale mysle, tzn mam nadzieje ze wytrzymam :) O tej diecie dowiedzialam sie od kolegi z pracy ktory schudl 10 kg bez cwiczenia jakiegokolwiek. A co najwazniejsze nauczyl sie mniej jesc i nie wpadl w efekt jojo. !! Pozdrawiam Was :) Zycze i Wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
p.s Inez. Fajnie ze juz jestes u finiszu :) ja tez juz odliczam kiedy do tego dojdzie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
Hej Rozbiegana! Ale wiesz ze zamiast miesa wolowego mozesz jesc piersi z kurczaka sa troszke lepsze niz to gumiaste wolowe lub jezeli chcesz to mieso wolowe gotuj w ziolach np bazylia majeranek itp ale gotuj bardzo dlugo nawet do 3 godzin jest wtedy bardzo bardzo miekkutkie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
hej Mroczkaa. No mama tez mi radzila bym zamienila to mieso ale po rozmowie z kolega doszlam do wniosku ze nie bede tego robic bo moze byc gorszy efekt. A mi zalezy na jak najlepszym ;) Ale wiesz...ja dzis wlasnie gotowalam to mieso 2,5 godziny i bylo calkiem calkiem ;) na pewno lepsze niz to ktore jadlam ostatnio (po 1godzinnym gotowaniu :P ) A czy Ty tez stosujesz ta diete? Rozmarzonego wieczoru ;) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Ja wcześniej gdzieś na 3 stronie zamieszczałam swoje przepisy jak chcesz rozbiegana to możesz skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
W tym momencie akurat nie stosuje ale kiedys stosowalam i ja jadlam piersi z kurczaka ale wiesz teraz w najblizszym czasie zaczynam diete i mysle ze tez bede jadla wolowine bo w sumie tak jest w menu a mi tez bardzo zalezy na jak najlepszym wyniku tzn gdybym schodla 10 kilo to bylabym w 7 niebie hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
"schudla" sorki za blad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim . Ja rowniez mam zamiar zaczac diete ale od niedzieli Mam nadzieje ze w koncu wytrzymam te 13 dni W kazdym razie bede pisac jak tam mi idzie - wtedy bede miala wieksza mobilizacje , bo nie chce sie przyznac do porazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Dzień 10- już coraz coraz bliżej końca pozdrawiam powodzenia :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz nas wiecej na tym forum:)ja juz osiaglelam swoj cel weszlam w spodnie o ktorych przed dieta moglam tylko pomarzyc:)nie mam wagi wiec nie wiem ile kilo mi spadlo ale taki efekt jak jest w zupelnosci mi odpowiada!jeszcze tylko 2dni:)3mam za was kciuki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternatyvna
od poniedziałku rozpoczynam tę dietę - aktualnie jestem na 1000 kcal (juz tydzien :) ) + codziennie 3x SystemSlimFigura. Efekty są nastepujące - z 57 kg zeszłam na 53 i ciągle spada ;) pozdrawiam gorąco was wszystkie i życzę szybkiego umykania cyferek na wadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
hej dziewczynki :) ja mam dzis 7dmy dzien :) ogolnie wszystko jest narazie oki,waga spada :) boje sie tylko dzisiejszego dnia bo dzis nie ma kolacji,jest sama woda...a dopiero jutro po 13 pierwszy posilek... co to bedzie? zobaczymy :) trzeba wierzyc :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
Ja mam dziś 11 dzień:) nie wiem ile schudłam bo nie mam wagi, ale schudłam na pewno. We wtorek kończę szwedzką i od środy zaczynam 1000 kalorii na jakieś 2 tygodnie aby nie utyć z nawiązką. Gratulacje inez cel dokonany:) Rozbiegana 7 dzień jest najgorszy, ja miałam wtedy straszny kryzys, ale nie przejmuj si ę dasz radę:) powodzenia wszystkim (rzeczywiście nas tu dużo się zrobiło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe mozecie mi napisac jakas dobra stronke z dieta 1000kalorii albo jakies fajne przepisiki:P ja mam dzis 12 dzien wiec juz na spokojnie znosze ta diete przyzwyczailam sie do tego jedzenia:)wam zycze dotrwania do konca i zadowalajacych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka86
dzisiaj mam 6 dzień i dobrze się trzymie. Rygorystycznie przestrzegam diety. Ale moja waga stanęła w miejscu. Schudłam do 53 kg i nic...Podobno przy tej diecie mozna nawet 10 kg zrzucic! Kiedy następuję gwałtowniejszy spadek wagi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka86
i w jaką dietę najlepiej wskoczyć po tej? Jeżeli macie jakieś fajne, bardziej urozmaicone diety, to proszę napiszcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
hej dziewczyny :) dalam rade,haha! mam za soba 7dmy dzien :D jestem z siebie dumna :) agatka 86 z opowiesci mojego kolegi wynika ze waga drastycznie spada po 7dmym dniu. acha,i jeszcze jedno,trudniej w tej diecie jest schudnac ludziom co chca z 'kosci na osci'. to tez moze wplywac... ale nie martw sie,bedzie dobrze :) dobrej ciemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
agatka 86,ja po tej diecie zaczynam diete norweska,moznaby powiedziec ze jajeczno-grejfrutowa ;) na niej chudnie sie do 8 kg przez 2 tygodnie,ale nie wpada sie w efekt jojo. zreszta tam sa smaczniejsze jedzonka,ale moze troche powiac nuda. sniadania sa takie same: 2 jajka+grejfrut ;) ale obiady i kolacje sa w miare ;) hehe ;) acha,no i przy kazdym posilku masz do wyboru kawe lub herbate wiec tez fajnie ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
Alternatywna a czy Ty stosujesz ta system slim figura przy diecie ? te herbatki dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunia
I nastał dzień 12 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
dzien 12,gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 13dzień:)juz sie nie moge doczekac jutra zrobie se jeden dzien wyzerki:P ktora z was mi poleci jakas dobra diete ktora powinnam stosowac po tej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
ja polecam diete 1000 kalorii :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczkaa
Polecam norweska znam dziewczyny ktore naprawde duzo kilogramow stracily na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbiegana
ja zaczynam norweska po tej co teraz skoncze. duzo o niej czytalam i jest calkiem fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×