Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość Bernadka
Noo u nas tez niewesoło z kasa-ja kupuje DOSTINEX w CZECHACH ZA 150 ZL ale to i tak duuuzo Maz narazie pracuje w Angli wiec jakos pomalu pomalu starcza na leki-Narazie wychodzimy z długow :( Ale jakby pracowal tak jak pracowal przed wyjazdem tez niemoglabym pozwolic sobie na ten lek Ja ostatnio mialam plamienie takie bardzooo skape ale moze okres pomalu wroci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadka
No Ja mysle bardzo chce miec jeszcze jednego bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaw
mam dziecko po usunięciu guza o typie czaszkogardlaka przez zatoke klinową ma 7 lat czy moze ktoś przezył to co ja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaszkogardłak
to zupełnie inna historia i wszystko wporzadku po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka jutro wielki dzień - egzamin na prawko :-) Trzymam za Ciebie kciuki :-) Daj znać po egzaminie. Powodzenia :-) :-) :-) pozostałe forumowiczki co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadka
Dziekuje bardzo za pamiec-Ja wlasnie wrocilam z jazd :) Napewno dam znac-trzymcie kciuki o 17-30 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sitka
Witajcie. Widać że zainteresowanie forum rośnie , nowe osoby dochodzą coraz więcej osób ma problemy z prolaktyną. Ja walczę ponad5 lat i cały czas jestem na bromergonie. Dobrze działa bo prolaktyna się ustabilizowała ale kiepsko go znoszę.Na noc i do spania i tak codziennie . Przyzwyczaiłam sie i narazie tak musi zostać. Pozdrawiam wszystkich, dokładnie przeczyłam wszystkie wypowiedzi. Jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sitka super, że jestes z nami :-) Ja tez sie cieszę, że forum sie rozkręca. Im więcej osób chce się podzielić swoimi doświadczeniami i wiedzą w walce z tym naszym utrapieniem tym lepiej. Sitka, a czy Ty masz tylko przekroczona PRL czy równiez zmagasz się z gruczolakiem przysadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadka
Hey no wiec niestety nerwy wziely góre!!:(:(:(:( MASAKRA!!noga na sprzegle drzała jak niewiem co!! Do tego lunoł taki deszcz jakby oberwanie chmury i wpadlam na słupek :(:( kolejny egzami 1 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staniwal
Witam wszystkich... Polecam - dr Wiesław Bonicki - się właśnie do tego Pana zwrócić z problemem... Myślę, że skutecznie On sobie poradzi z tym konkretnym problemem jakim jest GRUCZOLAK PRZYSADKI... (mam tylko nadzieję, że nie są to przedawnione informacje...!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Staniwal
a gdzie ten doktor przyjmuje ? mozesz podac jakies namiary na niego? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka-76
Ja teżmiałam czaszkogardlaka, tyle tylko że on miał już 5 cm więc nie dało sie usnąć przez nos. Miałam trepanację. Minął juz prawie rok od operacji 27 luty. Po operacji miałam moczówkę, hiperprolaakktnemię i niedoczynność tarczycy. Mimo wszysto mam nadzieję że bedę mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka a ja tak mocno trzymałam za Ciebie kciuki! Cóż.....nic sie nie martw; następnym razem sie uda; tylko musisz opanowac zdenerwowanie. A tak w ogole to co słychac u pozostałych forumowiczek???? Też Was przy tej paskudnej pogodzie boli głowa? Pewnie tak :-( Ja mam dziś takie walenie bólu w głowie, że mi łzy leczą :-( Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oznaczaja
mroczki w oczach, blyski, bole glowy przy poziomie PRL 40ng? Czy to napewno gruczolak, czy moze cos gorszego? bo chyba sam podwyzszony poziom PRL nie daje az takich obajwow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oznaczaja
i czy jesli zaczne zazywac leki obnizajace PRL te objawy zniknął? i ile czasu to moze trwac? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przypadku bolów
głowy przy wysokiej prl trzeba wyluczyc rezonansem gruczolaka , jeslie go nie ma to mozemasz np migrene zupełnie nie zalezna od wysokiej prl . Powodów bolów głowy jest ogrom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa32
bardzo sie denerwuje . czy to prolaktyna mialyscie tez takie objawy? moze najpierw opisze moj problem,5 lat temu rodzilam,mam synka a jakies 2 lata pozniej zaczol sie moj problem-od jakis 3 lat z jedej piersi mam wydzieline w kolorze surowicznym jezeli mozna to tak nazwac,po ucisnieciu sutka wydziela sie malutka kropelka,najpierw niemialam problemu ze zdrowiem ale potem z miesiaca na miesiac zaczelam slabnac ,mam wrazenie oslabienia miesni ,wejscie po schodach na 1 pietro wiaze sie z zadyszka i pulsowaniem w glowie,coraz czesciej mam zawroty glowy,mroczki,sennosc,zmeczenie jest na pozadku dziennym ,po przespanej nocy zasypiam jeszcze na kilka godzin w dzien,dopiero wieczorem wracam do jako takiej formy.od paru miesiecy zauwazylam tez nasilenie tak jakby objawow ciazowych w zasadzie po terminie owulacji(niezauwazylam sluzu plodnego czyli nawet niewiem czy jest ta owulacja) moj organizm szaleje do takiego stopnia ze mam wszystkie objawy ciazowe czyli siusianie mdlosci,powiekszone obolale piersi,zaparcia,sennosc,bole podbrzusza przez poltora tygodnia az do @ (@ mam regularne co 28 dni)niebylam u zadnego lekarza poniewarz od momentu zaczecia moich problemow wyprowadzilam sie z polski i najpierw nimoglam chodzic do lekarza bo niemialam zadnego ubezpieczenia ,potem praca obowiazki,trudnodostepne terminy itd czyli poprostu zaniedbalam to.Ale w tym miesiacu doszlo do tego ze w zasadzie coraz trudniej funkcjonuje i wybralam sie do lekarza ogulnego najpierw zrobiono mi badania na watrobe nerki krwinki biale zelazo,badania wyszly idealne,powiedzialm lekarzowi o tym wycieku -zbadal mi piersi i powiedzial ze niemam co sie martwic bo niewyczowa zadnych gozkow ze to prawdopodobnie mam hormony pomieszane i wystawil skierowanie do ginekologa z diagnoza (Galaktorrhoe)-(mlekotok).W interencie doczytalam sie roznych strasznych zeczy o prolaktynie gozkach itd,moja siostra niedawno miala operacje na przsadce wykryto u niej guza miala rezonans albo cos takiego,i dodatkowo ma chory hormon kory nadnerczy niewiem czy dobrze sie wyrazam a wyobraznia niestety pracuje niewiem co zemna czyzby to samo?aha od lat lecze sie na niedoczynnosc tarczycy i te badania lekarz takze robil i wyszly w pozadku. Czy mialyscie tez takie zle samopoczucie?ja do lekarza ginekologa ide dopiero w poniedzialek a nerwy mnie dobijaja i ten bol glowy bo mysle tylko o tym i co to dzieje sie zemna ?a moze rak?BOJE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitka
Witam wszystkich. Jestem z Wami czytam regularnie ale nie zawsze mam czas odpowiedzieć. Z chorobą zmagam się od 2000 roku . Były wzloty i upoadki ale musiałam poprostu pogodzić sie z tą chorobą i tak bardzo przestałam już narzekać i się rozczulać Adusia 32 - tak mam mikro gruczolaka stwierdzonego dopiero w 2006 roku a PRL skakała do tej pory jak chciała a zaczynałam od 264 . Od trzech lat regularnie birę bromergom choć po nim mam dużo ujemnych objawów - no ale cóż musiałam do tego się przyzwyczaić Joanna 32 do lekarz musisz się wybrać i to kaniecznie po wynikach napewno cie zdiagnozuje. Miałam podobne objawy ale bez mleka.Choć z początku myślałam ze to nerwy. Musisz koniecznie do lekarz endokrynologa Poozdrawim wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam ten sam problem okropne bóle głowy zaniki pamięci kłopoty z widzeniem 0d 4 lat i byłam nawet w piątek na tomografie ale nic nie wyszło bo nie było zaznaczone że z kontrastem brałam, bromergon norprolak i zaszłam w ciąże i na ten okres jakby wszystko ucichło ale odkąd przestałam karmić wszystko wróciło chociaż prolaktyna jest w normie czekam na wizytę u ginekologa boję się że mi nie da na rezonans dobrze że można o tym z kimś \"popisać\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goskA
a jakie mialas kłopoty z oczami spowodowane PRL? i czy biorąc leki, te kłopoty zniknęły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanex
Czesc dziewczyny! Ja leczę się od ok. 8 miesięcy DOSTINEXEM-naprawde polecam ten lek choc jest b.drogi 8 tabletek ok 360zł ale bierze się go 1raz na tydzień (wczesniej brałam bromergon 4tabletki dziennie)teraz prolaktyna w normie, super samopoczucie,zadnych objawow ubocznych-warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam objawy
uboczne po dostinexie bo co dobre dla jednego dla drugiego nie :-P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja miałam objawy
a ty jakas taka nie uprzejma jestes i po co ten jęzor??? widocznie jestes ewenementem na skale swiatowa skoro nie tolerujesz dostinexu... :)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadka
Lusia Ale testy zdałam wiec cos te twoje kciuki dały :D:D:D Trzymaj jeszcze 1 marca:D Ojjj ja dzis chodze i rycze a glowa mi peka-:(:(:(:( A pozatym to kuzwa mam male klopoty z kaska a DOSTINEX sie konczy ja nerwowa jestem wogule wszystko sie cgrzani!!Teskni mi sie zaq mezem (jest w Angli) Na wszystkich sie wyzywam i z nerwow boli mnie zoładek Sorry ze sie zale ale normalnie mi troche ulzylo :D:D Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadka wszystko
bedzie dobrze!!! Trzymaj sie!!!!!!!!!!! Tez by chciala zaczac zazywac dostinex, ale ta cena jest koszmarna! A niestety nie mam żadnych znajomych co np. kupiliby mi ten lek w Czechach :-( . A czy jak sie chce kupic dostinex w Czechach to na podstawie polskiej recepty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, podłączam sie do pytania. ja tez raczej nie moge tyle miesięcznie wygospodarować na te droższe leki bo jakbym brała Parlodel czy Norprolac to na początek napewno od 2-do 3 opakowań miesięcznie. To wychodzi prawie tak samo jak dostinex choć dostinex-u pewnie tez musiałbym zjadac więcej. No nic dzić 9dc, poczekam jeszcze do @(tak z półtpra miesiąca:-) ) i robie badania i do ginka. 1 marca? Załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadka
Tak mi recepte przepisuje internista tyle ze na bialej recepcie Rany no janiewiem co zrobie chyba sie bede musiala przezucic na jakis czaqs zas na Bromergon!!Ale kurczak on minic niedawal hmmm mysle i mysle skad tu nabrac tyle lekow Jeszcze teraz Natalka ma zas napad kaszlu alergicznego juz 3 tydzien kaszle i ma inchalacje a leki do inchalacji tez niesa tanie Ale narazie wole jej wykupic niech jest zdrowa niz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryhna
no to ja się pochwalę.... byłam ostatnio w klinice na badaniach, prolaktyna wyszła wzorcowo, mogę już nie brać żadnych leków... odstawiłam nawet leki antydepresyjne :) co do guza, rezonans kontrolny mam dopiero w grudniu ponieważ musimy z lekarzem odczekać żeby zobaczyć różnice w razie zwiększenia lub zmniejszenia się gruczolaka ... będzie dobrze :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×