Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jadziula

refluks- czy macie ten problem????

Polecane posty

Gość Darryl
I never went to university harness diflucan 150 cost arduous attributed Lebanon's last government resigned in March over political and sectarian tensions, mainly due to the war in neighboring Syria. Hezbollah, a longtime ally of Syrian President Bashar al-Assad, joined the fight in Syria in earnest several months ago, sending fighters to help Syrian troops wrest a town on Lebanon's border from rebels. The Shiite political and militant group has since come under fire in Lebanon for deviating from its primary mandate against Israel, and for miring Lebanon more deeply in Syria's troubles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numbers
I'd like to cancel a cheque silagra 50 mg el kendi Emmons was one of the first on-scene and described the column of smoke coming from the plane, using foam to try to put out the flames and climbing up the plane's emergency chutes to look for passengers and helping rescue the four or five people who were still in the back of the plane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevaeh
I'm a partner in silagra 100 mg uk Increasing capability, for example, involves identifying which skills a STEM worker will need, then relaying that information to employers, said Kant. Building capacity, explained Kant, is a daunting task of both boosting the number of teachers and getting kids into STEM courses – particularly girls and minorities. The last two steps, meanwhile, involve ensuring that classes are high-quality and that they leave students employable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roderick
I'd like to cancel this standing order http://artist-how-to.com/studio/portraits/ ontario payday Power was a senior foreign policy adviser to the 2008 Obama campaign and made headlines when she called his then-rival Hillary Clinton a “monster,” but she now joins the ranks of women who have held top foreign policy positions in the administration: Secretary of State Clinton, and Susan Rice, who recently left the UN post to become the White House National Security Advisor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemuel
Sorry, I ran out of credit http://www.wonderbra.ca/store-locator/ atenolol online purchase The Brotherhood's Freedom and Justice Party (FJP), told the BBC that it was ready for "any kind of dialogue with any intermediary", but questioned Sheikh Ahmed al-Tayyib's impartiality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isidro
A packet of envelopes http://www.testwall.com/products/ Generic Fenofibrate This is the centre of any country kitchen. When people walk in, they go straight over and lean against it for heat. I have had it since I was 21, when I bought my first farmhouse. I’m 54 now, and I’ve never cooked with anything else. In the morning I put my dinner in and take it out at night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrick
I'd like to speak to someone about a mortgage pharmacy online ventolin Cyber security is at the center of high-level talks betweenthe two countries in Washington that will show whether apositive tone struck by President Barack Obama and new ChinesePresident Xi Jinping at a summit last month can translate intocooperation on difficult issues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikky
Please wait 20mg nolvadex Within hours of the crash, the airline's president and CEO Young-Doo Yoon, 61, and other executives held a news conference in Seoul during which they apologized to the passengers, their families and the South Korean people, bowing in front of cameras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkamlodozeniec
hej kochani ja tez podejrzewam refluks ale nie wiem czego zaladka czy przelyku mam tak ze poprostu jak cos zjem moge caly dzien nie jesc nie burczy mi w brzuchu rano to samo nie burczy mi w brzuchu czuje ze chudne od 9 dni mam tak mieszkam zagranica i lekarz to stwierdzil bez zadnych badan bralam omeprazole ale przestalam bo sie zle czulam wiecie moze co to dlaczego wgl nie burczy mi w brzuchu i czuje sie jakbym miala caly czas jedzenie w gornej czesci zaladka oraz czasami slychac bulgotanie jakbym wody sie napila chociaz nie pilam prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesięcy walcze z tym cholerstwem zwanym refluksem. Czasami mam lepsze dni, niestety im zimniej tym gorzej. Najgorsze są ciągłe niewiadome, przez tydzien pije mleko i jest rewelacyjne, potem po wypiciu kilku łyków okropnie mi się pogarsza. Najważniejsze to.się nie poddawać i powolutku próbować wprowadzać nowe produkty i obserwować reakcję, sle nawet jeśli jest dziś ok to nadtępnego dnia lepiej uwažać co się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko musisz poszukać dobrego gastrologa. Zapisz sobie wszystkie objawy, które Cię niepokoją i powiedz o.nich lekarzowi. Jedzenie regularnie jest bardzo ważne, chodźby dlatego, że wiesz czy objawy masz po jakims produkcie czy tylko jak jesteś głodna. Życzę zdrówka =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co nalezy zrobic to zakwasic żołądek bo niedokwaszony jest przyczyna zgagi, złego trawienia i stanow zapalnych. Jest wiele sposobów np. Ocet jablkowy, gorzkie krople żołądkowe, ogorki kiszone i woda z nich czy kapusta kiszona i woda z niej. Jerzy Zięba wypowiadal sie milion razy w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dorota
No tak szkoda tylko że Jerzy Ziemba nie mówi jak wyleczyć zapalenie żołądka mimo że zapowiadał że zrobi to w drugiej książce. A przy polekowym zapaleniu żołądka ocet tylko pogarsza sprawę ja próbowałam i tak mi gardło wypaliło że masakra. Niestety najpierw trzeba stan zapalny wyleczyć ale jak to tu mądrego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukrecja , rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_12321
Hej, cierpię na refluks już ponad rok. Jeśli chodzi o ocet, to wg mnie jest tragicznie szkodliwy przy refluksie. Jeśli chodzi o leczenie zapalenia blony sluzowej, to delikatne, nieprzyprawione potrawy, najlepiej gotowane, polecam koperek zamiast przypraw, ok są zioła prowansalskie, żadnych ostrych i kwaśnych, żadnych cytrusów, napojów gazowanych, słodyczy, surowej cebuli i czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkak30

Najlepszym lekarstwem na refluks jest odpowiednia dieta przygotowana przed odpowiednią dietę. Ja zamiast patrzeć co jest napisane w internecie wolałam skonsultować się z dietetykiem klinicznym i znalazłam Panią Beatę Ślebzak-Cebulę z Poznania co prawda ale miałam z nią konsultację online przez Skype ponieważ pochodzę z innego miasta i do Poznania mi nie po drodze. Pani Beata sprawdziła moje badania i przygotowała dla mnie indywidualny jadłospis do którego się stosuję i jest całkiem smaczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×