Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość disia
super! ja tez gratuluje i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE to jakas kompletnie
nie znana agencja i na dodatek reklamowa! Zastanow sie kobieto! Moze lepiej gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
czemu niby mialaby sie zastanawiac, chyba jest na tyle rozsadna ze zapoznala sie z umowa i wie czy moze zaufac tym ludziom czy nie? a skoro ma szanse to czemu nie skorzystac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiem ze przy tych
mniej nznaych agencjach latwo mozna sie wkopac. Moja znajoma ma calkowicie zwalone zycie przez niby idealna agencje (tak jej sie wydawalo) a teraz rozpacza, bo podpisala roczny kontrakt. Disia nie warto rzucac sie na pierwszy lepszy kontrakt! Chyba ze jest sie deperatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Hej:) mam dzis dla was artykul o Kate Moss, jednak malo optymistyczny Ścieżka Kate I stało się! Kto z kim przystaje taki się staje? Przysłowia są ponoć mądrością narodów... W przypadku Kate Moss to przysłowie niestety sprawdziło się. Kate trafiła na pierwsze strony angielskich brukowców, po tym jak sfotografowano ją wciągającą przez pięciofuntowy banknot kreskę kokainy. Modelka najpierw wypierała się wszystkiego, potem jednak przyznała, że podczas pracy w studio fonograficznym (nagrywała z Petem Dohertym płytę dla francuskiego Vogue'a) cokolwiek ją poniosło i, rzeczywiście wciągała koks. Przez ten głupi wybryk zerwały z nią kontrakt H&M, Burberry. Chanel nie ma zamiaru przedłużać podpisanego z modelką kontraktu reklamowego. Chanel co prawda prosi by nie kojarzyć tej decyzji z narkotykowym zajściem, ale jakoś trudno nie łączyć tych dwóch faktów. Na włosku wiszą również umowy z Christianem Diorem i Glorią Vanderbilt. Na tle takiego zachowania, wyróżnia się postawa firmy jubilerskiej H Stern. Oni nie mają zamiaru zrywać z Kate umowy, ponieważ nie interesuje ich jej życie osobiste. W całą aferę zaangażował się nawet premier Wielkiej Brytanii Tony Blair. W Anglii nie ściga się, co prawda za używanie, tylko za dealowanie, ale... Blair stwierdził, że takie zachowanie ma ogromny i negatywny wpływ na młodzież i musi być potępione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... sporo sie slyszy ze modelki zazywaja narkotyki. jednak dopiero gdy przylapano kogos tak slawnego jak kate moss sprawe naglosniono. i bardzo dobrze. moim zdaniem narkotyki to kompletne dno. gdybym miala wybor - narkotyki czy przytycie i koniec kariery - wybralabym koniec kariery. chociaz moze kate brala dla zabawy czy cos:P zreszta nie wiem :D wiem jedno... NARKOTYKOM POWIEDZ - NIE! p.s. fajna puenta co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate już wcześniej ćpała
:-oJuzod początku kariery:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Dzięki, dziewczyny! :* To jest agencja reklamowa, a więc kiedy jakaś firma chce coś reklamować, zgłaszają się do tej agencji i oni proponują im swoje modelki. A do tych, co mają wątpliwości i każą mi się zastanowić, sprostowuję: nie podpisałam jeszcze żadnej umowy, wysłałam zdjęcia mailem i pani odpisała mi, że przyjmują mnie do swojej bazy danych, kazała podać swoje namiary itd. A poza tym ja ze swoim wzrostem (165 cm) i tak nie mam szans dostać się do agencji MODELEK. A poza tym jeśli przyszłoby mi podpisać umowę na wyłączność, to naprawdę musiałabym się poważnie zastanowić, bo taka umowa oznacza albo zyski (jeśli ma się zlecenia) albo straty (jeśli nie ma zleceń, a jest się cały czas zobowiązaną do współpracy z jedną agencją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne co się dzieje z modelkami, przecież tak często słyszy się o narkotykach, gwałatach i innych strasznych zdarzeniach w świecie modelek :( Wiadomo BLASKI I CIENIE a życie to sztuka wyboru... Ale ja dziś nie o tym :) Chciałam wa zapytać czy może znacie nazwiska najsłynniejszych fotografów nie tylko z Polskie ale i ze świata? Ostatnio własnie zaczęłam się tym troszkę interesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoooooo
carlos marcelo co o nim wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
O niejakim Carlosie czytalam ostatnio na forum dla modelek. Niezbyt pochlebne opinie. Ponoć facet traktuje modelki jedynie jako seskualny obiekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoooooo
mogłabys podac tę stronke na ktorej o tym czytałas z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
www.forum.promodels.pl nie pamiętam tylko, w jakim wątku, ale może znajdziesz w "szukaczu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoooooo
dzieki dziewczyny chyba sie nie zdecyduje co prawdda sa rozne opinie ale nie bede ryzykowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
milano models-> http://www.milanomodels.com.pl/ no niewiem co ci o nich napisać, bo pierwszy raz to widzę. Myślę że jest to po prostu jedna z tych podrzędnych agencji w których kariery raczej nie zrobisz, no ale wiadomo mają mniejsze wymagania co do wymiarow, wiec napewno łatwiej jest sie tam dostać. Tatu models? Hmmm tu jest link http://www.model.tatu.pl/ ale szczerze to tez nie bardzo wiem cos o nich, chociaż wydaje mi sie po obejrzeniu strony ze są całkiem dobrą agencją, napewno lepsza niz milano ( oczywiscie wg mnie, po obejrzeniu stronek). Mają ładne i wymiarowe modelki, a modelki mają profesjonalne zdjęcia wiec wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
a proszę :) zawsze staram się jakoś pomóc, ale nie zawsze umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Wiem że w agencji hook 12.10 organizowany jest casting ze skautką z agencji ICE z Mediolanu. Ja dostałam zaproszenie na maila ponieważ jestem z z nimi w stałym kontakcie, ale myśle że jak wyślecie im swoje zgłozenie to tez was zaproszą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronce hook jest casting na 7 i 8 .10 o tej dacie co wspominasz meggan nic nie ma...ja raczej i tak bym sie nie wybrala do poznania to za daleko:-( zreszta nawet z tej agencji gaga mnie zapraszali ale sobie jednak odpuszczam bo to kawal drogi.... jade do wawki na castng metropolitan i polaze po innych agencjach i robie to juz ostatni raz jak nic nie wyjdzie to sobie daje spokuj z modelingiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Kobitko-> nie przejumuj się jak Cie nie wezmą do metropolitan! Oni stawiają ostre wymagania. W modelingu chodzi o to żeby być upartym, dążyć do celu, nie poddawać się. Na jednym castigu ci nie wyjdzie ale moze uda się na następnym... myśle że do 21 roku zcyia można jeszcze próbować! Potem to już trzeba mieć doświadcznie... ale i tak nie wszędzie! Ja tam się nie poddaje, tyle że narazie mam "urlop" maturalny:P Ofco-> trzymam kciuki, napewno sie uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście coś może na temat agencji 70 Management z Wrocławia? Trochę się boję, ale może warto.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×