Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Ja bym sie może i wybrała, ale nie chce mi sie jechać :P Jak bede juz mieszkac w Wawie to bede chodzic na wszystkie castingi POWODZENIA DZIEWCZYNY! Napiszcie potem dla nas jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
hej dziewczyny mam pytanko do was: dzisiaj przysłali mi zaproszenie na jakies zajęcie " Spotkanie z modą" (zajęcia z autoprezentacji, nauka profesionalnego makijazu i doboru koloorów), zającie bedą połaczone z castingiem do agencji "New Age Models", czy któras z was równiez dostała takie zaproszenie? czy wysyłają je wszystkim dziewczynom, które wysłały mailem swoje zdjącia czy tylko niektórym? Co myslicie o tej agencji? I czy 190 zł to bardzo wysoka opłata? z góry dzięki pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
ja tez dostalam takie zaproszenie ale w wakacje uwaam ze to bednadziejna sprawa i naciaganie kasy bo za casting nie powinno sie placic a gdyby rzeczywiscie byli zachwyceni uroda dziewczyny to by ja odrazu zaprosili na rozmowe a nie na casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
tez dostałam te zaprosznie i też w wakacje:) nie pojechalam bo to miało na celu nabicie kieszeni ludzia z Agnecji. Moja przedmówczyni ma racje. Za castingi sie nie płaci! Niby dobra agnecja a robi coś takiego. Fakt jeśli kogos interesuja takie warsztaty i ma na to kase - niech jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
dodam coś od siebie _ WŁAŚNIE :P Nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
w górę! Isabelle i Ofca-> Zaglądacie tu jeszcze czasem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sie nic na forum nie dzieje!!dziewczyny co z wami???? ja jade na ten casting z metropolitan a co tam raz sie zyje!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety grono sie wykrusza... szkoda tyle fajnych osób tu było (jeszcze troszke zostało :) ) Bede co jakiś czas wchodzić i sprawdzać co tu nowego... a u mnie nic ciekawego mam zastój do konca maja... a potem próbuje do upadłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wchodze tu tak czesto jak moge :) wczoraj bylam w modzie forte. byla sama pani booker. Pomierzyła mnie, wypełniłam ankiete, a ona wyslala to swojej szefowej do łodzi. Powiedziała, że na pewno sie ze mna skontaktuja i ze prawdopodobnie bede musiala przyjechac jeszcze raz do wawy zeby pokazac sie szefowej... pech chcial ze ja bylam wczoraj a szefowa jest dzis w wawie :( ale to nie ode mnie zalezy... i tak ciesze sie z tego co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofco no to miałas szceście ;/ Ale spoko, trzeba pokonać przeciwności i nie poddawać sie nieprawdaż? A jak tam twoje wymiary teraz po pół roku (chyba) od poprzedniej wizyty (jak dobrze pamietam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wszystko pozostalo bez zmian za wyjatkiem wzrostu --> 174 cm ;] hmm mam nadzieje ze uda mi sie dojechac do warszawy na spotkanie z szefową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue15
Widze ze duzo to doswiadczonych modelek wiec mam takie pytanie: jak cwiczyc zeby miec takie wyrzebione nogi jak modelki, jestem szczupla nawet za bardzo ale moje nogi sa takie bez kształtu takie proste jak kłoda jak Wy to robicie? Moze mi ktos zdradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy agencja 70 Management jest dobrą agencją? Proszę, powiedzcie mi coś na jej temat jeśli wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz słyszę o tej
agencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diggaa
Szczerze to pierwszy raz słysze o tej agencji, nigdy w zadnym opisie do sesji zdjeciowych nie spotkałam sie z modelkami z tej agencji. Strona wyglada profesjonalnie, portfolia modelek również - widac różnorodność zleceń heh no ale modelką tam jest szanowna Doda R :) (sekcja Body) Nie ma dokładnego adersu jest tylko @ , pozatym modelki są doscyć egzotyczne (imiona , pochodzenie etniczne) co nie które mają zdjęcia z reklam np Diora , w większości przypadków słychac gdy jakaś polska modelka wystepuje w kampani promocyjnej tego domu mody bo to duży prestiż. Średnio wiarygodna agencja według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloa
No zaczne standartdowo:chcialabym byc modelka tylko sie zastanawiam gdzie moge zrobic portfolio, oswieccie mnie biedna sierotke, a wo gole to nie wiem czy mam szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaddf
Kmodels to jest przeglądarka najlepszych modelek,jeśli sie przyjrzycie to znajdziece tam przekrój agnecji z całego świata.A co do tego Diora to modelka go promujaca nie jest Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kloa potrfolio mozesz zrobic u fotografa :) dobrego fotograda :) albo odplatnie bądź - \'zdjęcia za pozowanie\'. tzn. ze on ci zrobi jakas sesje ale bedzie mial do tych zdjec takie samo prawo jak ty. a czy masz szanse to nie wiem bo nie podalas ani wymiarow ani zdjecia ani nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
do ---monikaddf--- no właśnie nie jest Polką nie często spotyka sie w Polsce agencje która kontraktuje modelki z zagranicznych agencji do siebie zwlaszca z tak dobrym portfolio.. płace do Polski nie przyciągają wręcz odwrotnie.. Dlaczego wszystki Polskie modelki chcą wyjechać? .hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam jechac na casting do wawki organizowany przez metropolitan ale sie rozchorowalam akurat :-( i teraz zaluje ze nie pojechalam nawet taka choraa.....czy ktos wybiera sie na casting ford models???? ja juz napewno pojade!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka=
Kiedy odbywa sie ten casting???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
W tej agencji pewnie nie ma czego szukac dziewczyna która nie ma 170? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
ech..dlaczego te wymagania wszedzie sa takie surowe... dziewczyna która nie ma 170 nie ma czego szukac w porzadnych polskich agencjach, ma szanse tylko w podrzednych agencjach dla fotomodelek i to tylko wtedy jak bedzie gotowa się rozebrac..to nie fair;/ byłam kiedys w "Dziewczynie" malutka sesja do metamorfoz Avon....ale strasznie mi sie spodobało...szkoda tylko ze nie mam szans w modelingu bo jestem za niska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary_margaret takie zycie... po co dobrym agencjom niskie dziewczyny skoro nie bedzie z nich zadnych zyskow? tzn jedynie na sesjach zarobia... 170 to czesto tez za malo... na polske moze jeszcze... ale na siwat 174-175... sa rowniez dobre agencje z niskimi dziewczynami... sprawdź agencje gaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×