Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Curious
podciągam w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Niestety ja nie wiem nic o tych agencjach ale może spróbuj poszukać w necie jakiś informacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Nefer agency ZNAM ICH!! Jakis czas temu organizowali casting, mozna bylo wyslac zgloszenie i oni cie zapraszali na zamkniety casting (za okazeniem dokumentu tozsamosci). Mieli tam byc specjalismy z kazdej branzy. Mieli oceniach wlosy, cere, paznokcie no doslownie wszystko co przyda sie do danej reklamy. NIby wszystko pieknie i cudnie i nawet termin byl wyznaczony, ale juz nawet nie pamietam z jakich przyczyn ale casting odwolali w zasadzie przeniesli na inny termiin, ale tego terminu do tej pory nie ma :P Wiec pomysl jak to wspaniale o nich swiadczy... Poza tym nie wiadomo co to za jedni, bo w necie nie bardzo o nich cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała znać waszą opinię na nieco kontrowersyjne pytanie : czy dziewczyny w wieku 13 lat nadają sie na modelki? Ostatnio na różnych forach są coraz to młodsze dziewczyny, które chcą schudnąć, wysyłają wszedzie zdjęcia itp. Ja myślę że jest to trochę niepoważne. Jak (przepraszam jeśli kogoś urażę) 13 letnia dziewczynka może mieć o tym szersze pojęcie? Ja w wieku 13 lat to jeszcze nie interesowałam się takimi rzeczami, byłam po prostu pomalutku dorastającym DZIECKIEM. Wydaje mi sie ze taki młodziutkie dziewczynki mogą być czesto oszukiwane czy wykorzystywane, nie zdają sobie sprawy ze to powazny obowiązek, cieżka praca i że nie wszyscy bedą dla Ciebie życzliwi, poza tym nie mogą decydowac same za siebie. Wydaje mi się że dziewczyna musi mieć około 16 lat żeby zacząć i być dojrzałą psychicznie (fizycznie tez, bo przeciez jej sylwetka musi sie ukształtować) a im jest starsza tym często więcej wie o otaczającym swiecie i nabiera doświadczenia. A jak wy sądzicie? Szalone 13 czy dojrzałe 16-18 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabelle dobrze znasz moje zdanie... 13 to za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mnie nie interesuje Jolanta Goździewicz - i jej problemy starszej Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
mam pytanie. poniewaz zostalam zaproszona na castng dla agencji IMG. bedzie jutro. trzeba przyniesc swoje zdjecia...jesli sie je ma. ale ja nie mam. mam tylko w komputerze i myslicie ze moge je dac na plytce? i zcy musza byc one profesjonalnie wykonane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że możesz zgrać na płytke kilka najładniejszych fotek i albo dac je do wywołania (w 15 minut u fotografa) albo dać im płytke. NIe powinno byc z tym problemu. Powodzenia w IMG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
dzieki:) ale jeszcze mam problem. dostalam z agencji hook list ze sa mna zainteresowani. i od razu mnie zaprosili na casting dla IMG. powiedzieli ze moga sie mnie tam spytac od ajk dawna zajmuje sie moda. a na wejsciu mam powiedziec ze jestem z agencjio hook....co mam im odpowiedziec?jeszcze nie jestem modelka. jak im to powiem w IMG to to sie bedzie mijac z tym ze jestem z agencji hook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz im ze agencja HOOH
jest Tobą zainteresowana i że to ona wysłała Cię na casting dla IMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i powiedz im że
naprawdopodobniej za niedlugo będziesz w HOOK skoro wysłałali Ci list,że są Tobą zainteresowani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez dostałam taki list od hook, oni nawet przesyłają mi takie listy co jakiś czas jak jest jakiś nowy casting z zagranicznej agencji. To o nich dobrze świadczy :) Ja bym powiedziała że zostałam zaproszona przez agencję hook ktora jest zainteresowana współpracą ze mną. Jak mozesz to napisz pozniej jak bylo :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
osattnio bylam na forum gdzie byly wskazowki jak sie przygotowac do castingu. Bylo atm napisane ze agencja w ktorej jestem ma mnie przygotowac do tego zebym mogla wziasc udzial w castingu dla wiekszej agencji. ale oni mnie nie przygotowali bo od razu mnie wyslali an ten casting. aha..nie wiecie moze jak to jest?jesl agencja np.IMG chcialaby podpisac kontrakt. to na czym to bedzie polegac dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
Isabelle masz moze gg? moj nr to 6251567. pogadamy troche?moze udzielisz mi ajkis rad? ja mam casting juz za 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy www.enegrymodels.pl ? Erica www.erica.pl ? Yes Studio www.yess.com.pl ? Rores www.rores.pl ? Adeli www.adelimodels.pl ? Fashion color www.fashioncolor.sterefa.pl ? Marotje www.marotje.com ? No Pepole www.a-np.com ? Czy ktoś ma doświadczenie związane z którąś z tych agencji? Czy którąś z nich można nazwać dobrą? Czy są warte zachodu? Czy opłaca się z nimi współpracować? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz nie sprawdzam tego forum co godzine, wiec sie spoznilam. Moze juz jestes po castingu, napisz jak wypadłaś. Ja nie jestem specjalistką w tego typu sprawach, mam niewielkie doświadczenie, ale moze i ja w końcu osiągnę jakiś sukces. Jak chcesz to pisz jakie masz pytania tu na forum, ja jestem w każdy weekend. Są tu też inne dziewczyny które mają jakieś doswiadczenie wiec napewno Ci pomożemy jak będziemy umieć :) P.s nie przygotowali Cie bo nie masz z nimi kontraktu, może chcą Cie sprawdzić? Sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ofco jak sama sie pewnie domyślasz da tą te średnie agencje... czyli takie do których idziemy w ostateczności :D Np. energy models jest nową agencja wiec nie wiadomo co z niej bedzie za jakis czas, a moze uda jej sie wybic i zdobyc miedzynarodowe kontakty?? NIewiadomo. Jak kiedys juz na tym forum ktos wspominal- najpierw staraj sie dostac do tych najlepzych agencji (wymienionych juz dawno temu) bo jak spać to z wysokiego konia, a jak nie wyjdzie to zawsze mozna podpisac kontrakt z któraś z tych słabszych agencji, w ktorych tez mozna byc na jakies okladce czy pokazie ale juz tylko w Polsce. Polecam dla tych co nie lubią wyjezdzaci się przepracowywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
ja bylam na castingu do adeli models........nie wiem moj kumpel ta,m jest...troche malo zorganizowani sa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
czy sadzicie czy sie nadaje majac 178cm wzrostu wymiary 86-61-88....waze 58kg....to chyba duzo...ale przeraza mnie moj obwod ud.....46...to dosc duzo zeby byc modelka.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymodelka
Najlepsze na figurę modelki są następujące sposoby: 1. anoreksja 2.bulimia 3.speed 4.alko i wiele innych rzeczy, które jednak maja jeden zasadniczy minus. Mogą Cię zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antymodelko nie jest tak jak mowisz! modelkami glownie sa osoby szczuple z natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Oczywiście że masz idelane wymiary! Uda tez masz w porządku. Jeśli jeszcze masz ładną twarz i jesteś odważna to wszystkie agencje są twoje! Może masz gdzieś w necie swoje zdjęcie? Antymodelka też ma trochę racji, przecież jest wiele dziewczyn które nie są szczupłe z natury a chęć modelingu zmusza je do sięgniecia po drastyczne środki. Szczere współczucia dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
a masz moze gg? to pogadamy:)moj nr to 6251567;)....przesle ci wtedy swoje zdjecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Przykro mi ale nie podam ci numeru gg. Zrozum nie mogę wszystkim indywidualnie pomagać (tak naprawdę mam już 3 modelki ktore sie ze mna konaktuja) więc jesli masz jakieś pytania to zostaw je tutaj. Isabelle, Ofca i reszta pewnie tez pomogą :) W każdym razie z takimi wymiarami tylko wyjatkowo "nieestetyczna" twarz by zamknęła ci drogę do kariery! Jeśli nie masz malutkich oczków, dużego nochala i malutkich wąskich usteczek ani żadnych blizn itp. To zgłoś się do najlepszych agencji (Mango,Orange,Model Plus,Metropolitan,Eastern Models, Gaga, New Age no juz sama niewiem ale jeszcze kilka ich jest!), poszukaj fotografów ktorzy zrobią ci zdjęcia w zamian za pozowanie! :) I juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46 cm
46 w udzie to rzeczywiscie bardzo duzo....kurcze radzilabym ci cos z tym zrobic bo z 46 cm obwodem uda nie amsz sznas dziewczyno przeciez to kawal giry :D pocwicz troche :D 40 cm bedzie oki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
antymodelko....jesli modelki bylyby anorektyczkami lub bulimiczkami to raczej nie mialyby sily na taka prace. chodza po wybiegu. takie cos trwa od ok.6rano czesto do 22. pozuja godzinami do zdjec. Popatrz jakie amja ciezkie zycie:D...(mnie sie takie podoba). zgadzam sie z toba ofco.....modelki zazwyczaj rodza sie szczuplutkie...maja to w genach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
ma ktos moze doswiadczenie i mozecie mi powiedziec jak zazwyczaj dlugo sie czeka na odpowiedz od agencji gdy sie wysle zdjecia?. albo jak sie wyslalo a potem zaprosili cie na casting dla innej "lepszej"agencji?a potem nie daja znaku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×