Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość pytanie do 17
A ile masz wzrostu, jakie wymiary i w jakim wieku jesteś?? Mogłabyś odpisać?? Bo jestem bardzo ciekawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do 17
PS. Mogłabyś dać linka do tej Twojej agencji?? Chciałabym strasznie zobaczyć Twoje zdjątka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 byla juz dwa razy
na okladce ziewczyny:-)Byly to chyba nr lipcow i czerowcowe lub majwe o ile si nie mylę;-)Ja rowniez dolaczam sie do gratulacji:-)Powodzenia i pozdarwiam cielutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dziękuje bardzo za wszystko ale wiecie ze dopiero wszystko sie zacznie i wtedy bedzie wiadomo czy zostaje na stale czy nie:) ja mam 173cm a wymiarów to dokladnie nie pamietam ale cos w stylu 84-60-90...i jak mozecie wyjechac za granice bo np nic az tak bardzo waznego was nie trzyma to radze wyjechac i zapoznać sie ze światem mody...bo w Polsce nie ma zadnych perspektyw...Mimo że jestem w Model Plus to niegdzie od nich nie wyjechałam..A tu?prosze-w życiu trzeba sobie radzic samemu...Oczywiście z wyjazdem są związane duże wydatki i np w moim przypadku utrata chlopaka..Ale jakby naprawde kochał to by pojechhał za mna...Dobra ja juz kończe bo ide na ślub i trzeba sobie jakąs kiecke przygotowac To miłego weekendu dla wszystkich i do usłyszenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dobra nie wiem co z tą stroną wieć najlepiej jak w google wpiszecie premier models i tyle..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że tak Tobie się udało. Nie wszyscy maja takie szczęście. Mam pytanie, cierpisz z powodu utraty chłopaka? Wiem, że to trudne na pewno. Ja mam coś podobnego, że czasem nie możemy się dogadać bo coś mu nie pasuję. Tyczy sie to moich wyjazdow do iinego miasta gdzie miesci sie moja agencja modelek. A o wyjezdzie za granice w ogole nie ma mowy! To jest okropne bo czuje jakby ktos mi zamykal drzwi na swiat, ktory ja chcialabym poznac...Takze zycze powodzenia Tobie i gratuluje ze jestes taka odwazna i zdeterminowana...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OMISI
Ja też mam ten sam problem co i Ty z naczynkami(mam 16 lat, a Ty?) :( czy u Ciebie są one tak samo widoczne, że musisz ukrywać je pod fluidem? ja mam je na policzkach, a TY?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie 20 ;) (cho podobno nie wyglądam- www.cherry_lady.getphoto.pl oceńcie sami :)) mam je na obu policzkach. Ja jednym są one bardziej pęknięte, na drugim mniej ale zdaje mi się, że one się bardzo poszerzył :( No i są BARDZO widoczne ;( Gdyby nie one to chyba wogóle bym się nie malowała :/ Ale nie wiem gdzie je można zamknąc we Wrocławiu :/ Słyszałam o Centrum Terapii Laserowej ale tam kosztuje to 400zł :/ I z tego co słyszałam i dobrze pamiętam to średnie opinie o nich słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 17! Zycze ci szczescia! oby poszlo ci jak najlepiej. gdzie mieszkasz w londynie? ja tez jestem z londynu. interesuje sie moda. i mam kilka kolezanek modelek. sama tez chcialam kilka razy wybrac sie do agencji ale zabraklo mi odwagi...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej hej...co do chłopaka to jest on..dziwny...była to moja pierwsza taka poważna miłośc..tzn,ja go chyba nadal kocham:( ale co to wogóle ma znaczyc jeżeli facet zrywa ze mną pare razy w miesiącu?!znaczy teraz poobno się zmienił...Będzie mi trudno go opuścić ale szansa zdarza sie tylko jedna a facet ma możliwości wyprowadzenia się razem ze mna...ale poprostu ma stracha(ma 21lat a jesgo mama wprost mnie błaga żebym wzięła tego lenia ze sobą)może nie jesteśmy długo(8miesiąc)ale wiem że z tym facetem byłabym szczęśliwa i że on też mnie naprawde kocha...NO-ale dosyć tych rozczulań!jeżeli gościu chce to może sie poświęcić i zrozumieć że ja w ten sposób chce czegos dokonać,spełnic marzenia,wypróbować szansy....zaplanowałam już sobie wszystko...a decyzji już nie zmienie!wiem że w Polsce to tylko komercja!tu nie ma modelingu...tak naprawde świat mody zaczyna sie w Mediolanie czy w Nowym Jorku..Azja tez dobra:)Ale jeżeli mam dobrą agencje w Londynie i tam pracuje tzn że UK też ma jakieś predyspozycje:P Jak wyjade to jeszcze nie wiem gdzie będe mieszkać...ale mój znajomy jest w stanie w ciągu tygodnia zapewnić mi jakiś flat więc narazie tym si ę nie martwie:)ostatnio mieszkałam na Leytostone a wczesniej na Ilfordzie...teraz może bliżej City?...zobaczymy... A ty gdzie mieszkasz?znaczy uczysz się tam?wiem co znaczy brak odwagi-ale teraz wiem że jakbym nigdy nie spróbowała i nigdy nie przełamała lodów to teraz bym siedziała na dupie w beznadziejnej szkole,zamulała się w domu a po ukończeniu lliceum poszła na studia o dupnym kierunku po których bym nie robiła nic ciekawego-i tak mogłabym spieprzyć sobie całe życie... dlatego dziewczyny-DO BOJU!świat jest nasz!próbujcie-drugi raz sie szansa może nie trafić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja tez tak myslalam. zaraz po maturze wyjechalam do londynu i nie mialam zamiaru tracic czasu na studia. nie mialalm ochoty siedziec w polsce przez 5 lat i nic z tego nie moec. Ja mieszkam teraz w East Finchley w polnocnym Londynie. Narazie pracuje sobie w agencji nieruchomosci... nie wiem jeszcze jakie plany na przyszlosc... Nie martw sie chlopakiem... moj chlopak jest taki sam. uwaza ze nie powinnam wykonywac tego zawodu ale uwaza ze jestem ladna i sie nadaje...nie wiem jest chyba zazdrosny o mnie. Widzialam twoje zdjecie na tej stronie premier models...niezle! masz wielka szanse na kariere...masz ladny usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Gratulacje 17 :) Bardzo dobrze robisz że łapiesz i wykorzystujesz okazje na ciekawe życie, nigdy sobie potem nie zarzucisz że "przeżyłaś życie nie żyjąc". Chłopakowi dałaś wybór ale jeśli on ma dopiero 21lat to jeszcze może mieć nie do końca poukładane pod kopułką (kobietki jak to kobietki z rozwojem do przodu) i takie duże zaangażowanie (wyjazd do UK- brak mamusi co ugotuje, wypierze; zamieszkanie z Tobą, wspólne życie, wspólny dom, odpowiedzialność, brak kumpli etc) to może być za wiele... Życze Ci żeby wszystko rozwiązało sie szczęśliwie :) oraz samych pokazów z najwyższej półki i jak najszybciej cover'a w VOGUE !!! Powodzenia Kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
och-dziękuje dziewuszki:P nawet nie wiecie jak dużo dla mnie znaczy jeżeli ktoś popiera mój pomysł i mówi"jedż!" no bo wyobraxcie sobie płacząca mame że najmłodsze(mam starsza o 4lata siore tylko że ta juz uciekła z gnaizdeczka-studentka UJ) dzięciątko ucieka z domu,chłopaka który mowi ciągle że zostane bez zawodu,że powinnam pierw napisac mature i że on nie chce niewykształconej dziewczyny itp...no wyobraźcie sobie to...co do matury to też sie o to bałam(bo tak czy owak to jeszcze mam do niej 2lata)ale pare osób przekonało mnie tym że mature jakbym chciała to moge zrobić póxniej w każdej chwili....zresztą po rozmowie z nauczycielami z mojego Lo okazało się że jeżeli coś nie wypali w UK to moge powtarzac druga klase bez problemu...więc chyba nic nie trace:)a przynajmniej bede mówic 100razy lepiej po angielsku:P Pozdrawiam i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17, Jak dbasz o cere? masz bardzo ladna cere na tych fotkach... wiem ze to tez troche retuszu ale i tak widze ze masz czysta cere bez pryszczy. zdradz sekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Bo ja wiem,zarywać szkołę dla modelingu...nigdy bym tego nie zrobiła...Teraz tak myslisz,bo jesteś młodziutka i masz nadzieję na karierę,ale w tej branży jest się do 21,22 roku życia i rzadko która dziewczyna kontynuuje karierę po tym okresie.A juz na pewno nie dzięki agencji,która ma tyle modelek jak Premier Models.Prawde mówiąc byłam zaszokowana jak zobaczyłam ile oni mają modelek.I jak tu dbać o wszystkie?A co do szkoły to ja po liceum zrobiłam sobie rok przerwy zanim poszłam na studia i wiesz,jak ciężko mi było na nie iść?To się tak mówi:"A...zrobię sobie tę maturę...za rok,dwa...".Ale wierz mi,że potem jest cholernie ciężko.A z resztą,dlaczego nie kontynuowac tych dwóch rzeczy naraz?Świetna modelka,Ania Jagodzińska tak właśnie robiła.Uwierz mi,że sa rzeczy ważniejsze niż modeling,a mówienie sobie,że po co mi studia,to i tak zmarnowane lata,jest dużym błędem.Ucząc się inwestujesz w swoją przyszłość.Modeling powinno się traktowac jako dodatek do życia i prawde mówiąc tylko wtedy osiąga się sukces,bynajmniej tak mówią wielkie modelki.Ja miałam w swoim życiu kilka epizodów modelingu,teraz studiuję i pracuję w międzynarodowej firmie (a więc jednak te studia sie przydają),i od czasu do czasu bawię się modelingiem.I jest to coś,co odpowiada mi i satysfakcjonuje. Życze Ci udanego startu w modelingu,ale jesli tylko będziesz miała mozliwość,nie przerywaj nauki,bo potem jest ciężko,naprawde ciężko.Teraz może tego nie widzisz,ale...wspomnisz moje słowa za parę lat.a może znajdź sobie szkołe w Londynie?Byłoby to idealne rozwiązanie.Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulLka
A znacie jakies strony internetowe agencji w Polsce gdzie moglabym wysłac zdjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
Znacie. Poszukacie a znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OMISI
Na tym zdjęciu, gdzie siedzisz w samochodzie nic nie widać na policzkach:) jak to zrobiłaś?? jakiego podkładu czy czego innego używasz, żę tego nie widać??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dziękuje za to że dajesz mi cenne porady i mam takie samo zdanie na ten temat:) bo ja ide tam tez głównie po to bo chce isc do Fashion School Colegue(czy cos takiego)ale do końca tego roku chce podszkalac angielski w zwykłej szkole ze zwiększoną ilościa j.angielskiego...więc to nie jest tak że ja sobie olewam...zresztą biore ksiązki ze ścisłych przedmiotów bo jakby nie daj Boże coś mi tam nie poszło to chce być na bierzaco z materiałem....no i chyba jeszcze to że poczułam smak wolności a w domu jestem starsznie pilnowana przez rodziców więc i to wzięło góre... A co do cery to mam też problemy z cera dlatego ominęło mnie dużo prac...mam bardzo wrażliwą cere i gdy siedze dzień w tonie podkładu później mam albo uczulenie albo syfki...staram sie dbac o buzie ale czasem to nie zależy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zwykły podkład (zwykły tzn nie \"specjalny\" do cery naczynkowej) L\'orea True Match :) Ale ja sie chce pozbyc tych pajączków na zawsze a nie je wciąż maskowac :( A Ty możesz pokazac swoje zdjęcia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 17
Jak twoja agencja macierzysta M+ zareagowała że chcesz wyjechać na stałe do Londynu by pracować dla Premier? Doradząja Ci coś czy raczej nie - szkoła zostać poczekać jechac juz latać tylko na direct booki etc...bo to wsumie wiąze sie z tym że z zlecenia z M+ beda na drugim planie, czy oni też mają wtedy jakieś profity finansowe z zlecen z Premier gdy je dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
właśnie z M+ mam teraz troche problemów bo niby ja pojechałam do Anglii na swój koszt i powiedzieli mi że nic pobierać nie będa...powiedziałam im wtępnie że chce wyjechac na stałe..oczywiście odradzili mi i nagle sie znalazło mnustwo castingów dla mnie(wcześniej tak nie bardzo było) zreszta jak wyjezdząłam to się dokładnie spytali"a po co Ty tam dziewczyno wogóle jedziesz?!truskawki będziesz zbierać-i tutaj kpiący smiech)wiec chyba troche bardzo ich zaskoczyłam i zszokowałam Premier Models(bo to naprawde jedna z 3najlepszych agencjui w Londynie) A co dalej będzie to czas pokaże...narazie o finansach z nimi nie rozmawiałam ale skoro oni nie płacili za mój pobyt tam nie maja prawa żadac kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
A nie próbowałaś w innych londyńskich agencjach Storm, Models1, IMG london to już top czołówka, premier także jest świetną agencją ale dziewczyny z w/w agencji królują na wybiegaszch i edytorialach ... skoro tak sie wyróżniasz w tłumie :) że ludzie z agencji Cie zaczepiają to znaczy że masz to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładnie wyszłaś
na tych fotkach omisia:-) 17--->Ty też juesteś sliczną dziewczybą:-) Życzę dalszych sukcesów i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :))) (ale nie za bardzo wiem komu bo ktoś się nie podpisał :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×