Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość lady_16
Praca modelki jest bardzo interesująca jeśli lubisz podróżować a przy tym musisz być bardzo cierpliwa bo jesteś inspiracją dla innych :] W jednym roku odwiedzić : Mediolan , Berlin , Tokio ? to chyba jakaś przygoda co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAA
WITAM WAS SERDECZNIE! KTOŚ PYTAŁA ILE MIAŁAM LAT , GDY ZACZYNAŁAM: 17 OSTATNIO MIAŁAM SESJĘ DOLECHA, WYNIKI MOŻECIE OBEJRZEĆ W STYCZNIU...ZAPRASZAM DO HONOLULU....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie zapytanie
mianowicie mialam w lipcu albo sierpniu jechac do New Age Models bo sie umowilam. no ale nie pojechalam, bo przytylam w biodrach i nie chcialam od razu zaprzepascic swojej szansy. no to powiedzialam, ze pojade pod koniec wrzesnia albo pazdziernika. no ale nie pojechalam bo caly czas chudne w biodrach i chce pojechac wtedy, kiedy osiagne swoj cel co wlasnie jeszcze 2 tygodnie tylko i strace to, co chcialam stracic :) no ale wlasnie teraz.... nie zadzwonilam tam i nie powiedzialam ze nie przyjade.. no to jak teraz tam zadzwonie i powiem, ze chcialabym sie umowic na spotkanie to czy mnie nie opieprza, ze jestem nieodpowiedzialna, ze tak caly czas to przekladam? no bo w sumie moglo wyjsc, ze jestem nieodpowiedzialna... wiec jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Moze cie nie opieprza,ale stracisz w ich oczach.Bo co to za modelka,ktora sobie caly czas terminy przeklada?A jak by cie zatrudnili i bys pojechala na casting do takiego Paryza i by ci sie przytylo centymetr to tez bys dzwonila i odwolywala spotkania?Modelka musi byc konkretną osobą.A na marginesie to powiem ci tak:jak agencji zalezy na konkretnej dziewczynie to nie bawi sie w przekladanie tylko chce ją widziec tu i teraz.A skoro oni sie tak zgadzaja to prawdopodobnie nie zalezy im na tobie i jestes jedna z setek dziewczyn,ktore pojawiaja sie w New Age na spotkaniach...Wiem cos o tym,bo mialam swojego czasu z New Age troche wspolnego i znam kilka dziewczyn,ktore na spotkania New Age jezdzily.To raz.A dwa to zapamietaj sobie na przyszlosc,ze najpierw sie chudnie,a potem zglasza do agencji na castingi a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
chociaz nie musiałas od razu przekreslac i nie jechac, agencja DOBRA ktora jest zainteresowana wspolpraca z Toba to napewno nie odesle Cie do domu bo masz 2 cm za duzo tu czy tam, poprostu mozesz powiedziec ze to jest akurat twoj pechowy okres i troszke rzytylas i ze bez problemy zrzucisz te centymetry;) Jak tak zrobilam i podpisalam umowe z jedna zleprzych agencji w Pl, chociaz moje wymiary w biodrch nie byly idealne mianowcie - 92 cm. Wiec jak najszybciej pokaz sie wagencji chociaz uwazam jako kolezanka powyzej new age zaprasza bardzo duzo dziewczyn z ktorych wybiera nieliczna garstke, ale moze Ci sie poszczesci:) pozdraiwam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi D
Monicę Bellucci wzięli odrazu pomimo tego, że w talii miała 70 cm. Więc moja poprzedniczka ma rację :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus15
Hej ja mam 15 lat i chciała bym sie dowiedzieć czy mogłabym zostać modelka Mam182cm wzrostu i52 kilo... lekko skośnawe oczy co dodaje mi egzotyki w twarzy... mały biust... jestem szczypła (po tacie) ale dużo jem... mieszkam daleko od dużych miejscowości takich jak np. Kraków czy wrocław a co dopiero mówić o Warszawie... no i niezawsze ładnie wychodzę na zdjeciach... no i mam jeszcze jednen istotny dla mnie problem otóż nie mam białych zębów... wiem że niektóre wady można skorygować pozdrawiam nuieziemsko :* i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus15
Hej ja mam małe pytankoi.. jak myślicie czy mam szanse na modelke? mam182 cm wzrostu 52 kilo mały biust i jestem szczupła...egzotyczności mojej twarzy dodają lekko skosnawe oczy... mieszkam daleko od wielkich miast takich jak np. wrocław a co dopiero mówić o Warszawie... no i mam jedne istotny dla mnie problem... mam żółte zęby (wiem jednak że niektóre rzeczy da sie skorygować komputerowo) no i nie zawsze wychodzę ładnie na zdjeciach/... czekam na odpowiedź.... pozdrawaim nieziemsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
Probuj;) ja tez dojezdzam do swojej agencji:P okolo 2 godz samochodem a pociagiem 3 z kawalkiem, i jakos daje rade;) jeses bardzi wysoka;D I to dobrze tylko zebys nie urosla juz bo bedziesz za duzaa.. Jesli chodzi o wage to trudno powiedziec, najwazniejsze sa wymiary!!! Zmiesz sie i napisz ile to bedziemy mogli cos wiecej na ten temat powiedziec. A zeby zawsze mozesz jak bedzie potrzeba wybielic:D A tak to pki co kup sobie wybielajaca paste i myj tyle ile wlezie :D Znaczy sie kiedy bedziesz miala czas i minimum 2 razy dziennie;) Hehe a jesli chodzi o fty to mi sie zawsze wydawalo ze wygladam okropnie na zdjeciach:P No ale makijazysci/stylisci/ fotografowie daja rade i az bylam zdumiona wyniekiem pracy z mojej 1 sesji;) Pozdraiwam i probuj! Powysylaj zdjeica to najpierw najleprzych agencji i moze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka285
Witam dziewczyny ! :) Jak dawno mnie tu nie było... Moje mazrenia o karierze modelki poszly troszkę w odstawke pzrez szkołe. Ale nie tylko pzrez to... zraziłam się troche do jezdzenia po agencjach. Znalazłam agnecje blisko mojego miasta współpracującą z innymi agencjami...to niby taka agencja pośrednia bo znajdują dziewczyny a pozniej oddaja je innej agencji...:( Bylam szczęsliwa bo "dostalam" się do takich niby "finalow" gosciu sie tam zachwycal i wgogole duzo obiecywał...no ale bylo jedno ale...mianowicie zarzyczył sobie oplacić jakiś kurs na modelke, ktory on sam prowadzil :| w tamtym momencie gdy uslyszalam to to zaczelam sie zastanawiac...a jak uslyszalam 500....zl.....za ten kursik to mi szczena opadla...dyzo czytalam o takich agencjach ktore kaza sobie pl;acici obiecuja i gowienko pozniej modelka z tego ma... smieszne jest to ze sesje juz mowili ze oplacą...takze zrezygnowalam z mojej agencji. minęlo jakies pol roku moze mniej ja troche przytylam z moich 63 w talii zrobilo się 65 ;( ale nei jestem juz taka chudą szkapą:P no i podrosłam.... (16lat) mam nadzieje że jeszcze podrosnę !:) -kremy wyszczuplacjace na biodra i talie - brzuszki, bieganko ..no i moze zachowam przynajmniej moje OO :) a w ferie do MANGO I GAGA :) a mzoe gdzies jeszcze... chociaz z moja uroda to nie wszedzie sie spodobam...(piegi na nosie rude wlosy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka 285
martinella- nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś15
No właśnie ja sie boje tego dojeżdżania... no i niestać mnie na to zbytnio.. a jeżeli chodzi o wymiary to biust 77 (bez stanika...ze 69 stanikiem usztywnającym 84) talia 69 biodra 90 no i to wychodzi na tyle pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
No musisz troszke ograniczac jedzonko i robic brzuszki.. hula-hop :D B w talii troszke duzo.. a w biodrachmiescisz sie w maksymaleych wymiarach ;) Wiec zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś15
Ojć z tym jedzeniem to będe miała problem bo lubie jeść a tak w ogule to nie mam zamiaru sie odchudzać bo gdybyś mnie zobaczyła to pewnie kazałabyś mi przytyć :P no i może to dlatego że jestem wysoka?? jakbyś mogła to popytaj sie w twojej agencji o moje wymiary ok? no i dzieki za rady... tylko chciałabym sie dowiedzieć czy dojazdy będe musiała bnrać na swój koszt? bo jak tak to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
Wiec z wyjazdami to raczej na swoj koszt niestety.. Ale jesli dostaniesz jakas prace to raz dwa Ci sie wszystko zworci z nawiastka wiec warto probowac;) A jesli chodzi o wymiary to moge sie oprzy okazji zapytac ale tak czy siak na 99% powiedz ci to co ja :] Wiesz ja nie mowie tutaj o jakims sie glodzeniu.. :P Tylko orzedewszystkim o brzuszkach i hula hop bo masz "problem" z talia. Powodzenia zobaczysz ze szybko stracisz te pare cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś15
No wiesz kiedys myślałam nad rzeźbą brzuszka ale tak o odchudzaniu raczej nie... nie wiem czy spróbowac... Masz może maila to wysłałabym ci pare fotek. To odezwij sie jak możesz na moją poczte. Gadałam o tym dzisiaj z qmpelami i powiedziały że miałabym dużą szansę ... no ale wiesz nie każdy o sobie mysli w samych superlatywach. myślę że moją zaletą są oczy. poprostu sie w nich zakochałam :P Zawsze staram sie je jakoś podkreślić. A tak to dla jakiej agencji pracujesz?? masz mooże ich stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze ja
tak wyskakuje nagle, ale mam pytanko ile powinna mniej wiecej wazyc dziewczyna przy wzroscie 177 cm?? wiem ze wazne sa wymiary ale waga tez istotna. Ile max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAGA ..
wogole nie jest istotna!!!!! Tylko wymiary!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś15
hej merry... ty mi kazałaś schudnąć a j dzisiaj przytyłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
Nie martw sie ja tez ostatnio przytylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
Aha i sylwusia napisałam do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś15
Hej mEryy niestety nic do mnie na poczte nie dotarło... odezwij sie na gg-4025817 albo jeszcze raz na meila b nic nie dostała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia15
powiedzcie co moge zrobić zeby troche schudnąć w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia15
powiedzcie co moge zrobić zeby troche schudnąć w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak lub czym depilują się modelki w okolicach bikini? Na zdjęciach reklamujących bieliznę widać, że są tam gładziutkie. Jak uzyskują taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
najlepiej u kosmetyczki woskiem, boli ale efekt na dłużej. Usuwasz je wtedy gdy znów odrosną . Modelka idąca na casting gdzie np ocenia sie jej sylwetke i ona prezentuje sie w stroju kąpilowym, z wystającymi krzaczkami nie wygląda estetycznie ale młode dziewczęta wieku 13-15lat mają włosków tam mniej o ile wogóle je mają- dojrzewanie. A zdjęcia zawsze są retuszowane komputerowow, zdjęcia modelek do bielizny to już czasem i przeretuszowana, nikt nie ma tak idealnej skóry jak modelki od bielizny oczywiście na zdjęciach tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asia 15
Możesz ćwiczyć - steper, rowerek stacjonarny na małym obciążeniu, bieganie, pływanie. Generalnie wszystkie sporty czy ćwiczenia ktore skupiają sie na nogach. Nie wiesz jakie - poszukaj na internecie pełno tu tego. Tylko pamietaj NIE MA CUDÓW za 2tyg nie będziesz mieć super smukłych nóg jak modelki wszystko wymaga czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sroka90
Cześć jestem tutaj nowa. :) Przebrnęłam przez wszystkie poprzednie posty, dużo się dowiedziałam dzięki wam, ale mam jedno pytanie. Bo mam już zupełny mętlik w głowie... Chodzi o to, że chciałabym się dowiedzieć w której agencji modelek mogłabym liczyć na najwięcej zagranicznych zleceń. Słyszałam, że spp models bardzo dba o swoje modelki, ale nie jestem do końca przekonana, czy to najlepsza agencja. Czy możecie się podzielić własnymi doświadczeniami? Będę wdzieczna. Buziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×