Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość receptura
Wiesz to także zależy od modelki , jeśli jest akurat trend na twój typ urody i naprawdę jesteś objawieniem w świecie modelingu to nawet w średniej agencji będziesz mieć pracy po pachy ;) musisz też wszystko poukładać i połącczyć np szkoła i praca za garnicą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly romek
Dziewczyny a jak to jest z facetami? Jakie musza miec cechy fizyczne zeby zostac modelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjjjdddsa
Te forum zaczyna byc bardzo monotonne..kiedys wpadalam czesciej. teraz to nic sie nie mozna nawet dowiedziec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
a cóż takiego chciałabyś sie dowiedziec ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie..co chcesz wiedzieć
???Pytaj śmialo a my postarmy Ci odpowiedzieć,jeżeli znamy odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
czesc. mam 20 lat czy to zbyt duzo aby rozpoczac prace jako modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Na to pytanie nie ma odpowiedzi tak lub nie. Zależy od tego czy chcesz pracowac przy pokazach czy przy zdjeciach. Pokazów w Polsce wiele nie ma, jesli zależy Ci na pokazach zagranicznych ( Paryż, Milan, Londyn, NY) to wiek na kariere miedzynarodowa przez duże K, troche późny. Chyba że masz w sobie coś.... extra.. twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższą opinią
najlepiej będzie jak zglosisz się do aencji modelek,oni tam ocenia czy sie nadajez czy nie...jeżeli masz naprawdę intersujacą urodę,masz to coś w sobie to wiek nie jest przeszkoda,poza tym 20 lat to nie starość!a więc zgloś się do agencji,tam ocenią co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie rose
chciałabym spróbować..jako fotomodelka.jest jednak jeden problem;mam tylko 163cm wzrostu moje wymiary biust:69,talia:55,biodra:79,.... czy dla takich dziewczym jest miejsce w fotomodelingu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Jest miejsce w fotomodelingu ale edytoriale do gazet, sesje reklamowe dostaja zwykle modelki. Co nie znaczy że nie uda Ci sie dostać zlecenia na jakiś mały pokaz czy na sesje zdjeciowa ale traktowalaby fotomodeling raczej jako hobby niż prace. Wielu fotografów szuka fotomodelek (modelka z agencji sie płaci) do niekomercyjnych projektów czy aby podszlifować swój warsztat, zazwyczaj jest opcja ozowanie za zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
pozowanie za zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
Sylwuis napisalam znow meila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Cześć przyszłe modelki :) Co tam u was ? Dawno tu nie wpadałam jeżli chcecie kilka rad piszcie napewno odpowiem :) Zbliżają się ferie i czeka mnie wyjazd do Mediolanu nie moge się doczekać !! Wierzcie w siebie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że jedziesz do
Mediolanu:-)Super,że Ci się udalo, w ogóle to w jakiej agencji pracujesz? Gratuluję,życzę powodzenia i gorąco pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ta stronka..
.. chyba nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Uważasz że źle zrobili Susse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie zrobili bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze i dobrze..
,, zrobili :D Nie bede musiała zrzucAc tyh paru cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Wydaje mi sie,ze dobrze zrobili.Aczkolwiek wydaje mi sie,ze ciezko bedzie im znalezc modelki z takim BMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszystkie mają już
anoreksję:-oNiech poszukają normalnych,zdrowych modelek z prawidlowym BMI a nie chodzące szkieletory....One byl modne kilka lat temu,teraz czasy się zmienily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
Wesołych świąt Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia9
nawet nie próbuj-dbanie o siebie to ich praca w zwiazku z czym cały czas zajmuja sie swoim ciałem-przy okazji maja rewelacyjne predyspozycje... http://codziennie.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulimistka wypowiada sie
chcialam powiedziec ze mam bulimie i glupota jest mowienie ze to grozna choroba! nie macie pojecia jak cudowne to jest. jak zjem za duzo to ide wymiotuje i po wszystkim. w sumie jedynym minusem jest zdzieranie szkliwa zebnego ale to mozna wyleczyc dobrymi pastami albo wizyta u stomatologa! dlatego dziewczyny- anoreksja to okropna choroba ale bulimia to swietny sposob zna zrzucenie zbednych kilogramow!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj biedna jestes biedna..
Jezeli to co napisalas droga bulimiczko to coz nie ma nic bledniejszego. Ta choroba jak i anoreksja konczy sie śmiercia!!!!!!!!!!!! Twoj rzaladek/watropa i inne narzady powiazane z ukladem pokaramowym sa wyniszczane co prowadzi do smiercia. A probelmy ze szkliwem sa w tym przypadku jednym z mniej strasznych dzialaniem ubocznym. A wiec bardzo cie prosze nie pisz glupot i nie mac dziewczynom w glowach. A najlepiej bedzie jak sie zglosisz to jakiegos psychologa lub jezeli jeszzw chodzisz do szkoly to np. pedagoga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka nie barbie
czytam niektóre wypowiedzi i żal mi jest takich ludzi ... ja mam 163 cm i waze ... 41 kg :/ każdy kg w góre to dla mnie powód do radości, jestem chuda od dziecka i nie mam skłonności do tycia .... jem ile sie da ale to nic nie daje ... tak bardzo bym chiała wyglądać jak "człowiek" i mieć tego ciała ... bo za czym u mnie można się obejrzec ??? zero dupy, zero cycków ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×