Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kaka_17
Któraś chciała foty moje.. mamy już nową stronke :) http://mlstudio.com.pl/ jak wam się od razu nie załaduje taka szara to odświeżcie i już :) Ja jestem w new face KASIA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
te blond to peruka, tak? twoje włoski to te ciemne? :> boze jaka ty jestes chudziutka w talii! i juz widac ze miałas zlecenie... dramatic and poetic... ujmujace zdjecie :) ile miałąs juz zlecen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
a i jeszcze najwazniejsze, zpaomniałam bardzo ładne zdjecia! mas zpiekne duze oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
hehe dramatic and poetic to nie bylo zlecenie tylko zwykla sesja:P Nie mialam jeszcze zadnego zlecenia.. jak wyzej pisalam to jedynie mialam dopiero 2 sesje no i pokaz oraz castingi. Dopiero zaczynam dzialac po zrzuceniu cm :P Pozdrowka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
aha tak blond to peruka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
Mam jeszcze jedno pytanie: Czy znacie dziewczyny jakis sposob na to by choc troche przyspieszyc rosniecie? Tzn. jakas zywnosc, ktora choc troche moglaby przyspieszyc rosniecie.... Znacie moze? Nie mowie o jakichs cudach bo wiem, ze nie ma czegos takiego ale mowie wlasnie o jakichs produktach zywnosciowych czy o czyms do picia co choc troche wplywaloby na nasz rozwoj jesli chodzi o wzrost... Znacie? Bo ja mam 173,5... I mam 16 lat... A to troche za malo na modelke.... Niestety.... A problem w tym, ze keidys sobie popalalam papierosy.. Tzn. nigdy nalogowo tylko wiecie, cos tam na imprezie.. I mama mi mowi, ze to byla taka mala ilosc, ze nie mogla wplynac na moj wzrost.. A jesli jednak? ;/ Heh.... Mam dola teraz przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Z tego co ja wiem to nie ma żadnych takich produktów.. ale można się rozciągać na drążku to podobno pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
Ale jak na drążku? Moja kumpela mówi, że w wieku 16 lat jak ktoś palił sobie w stylu na imprezach czy coś ale nie w stylu cała paczka papierosów albo połowa paczki to że się nie przestaje rosnąć tylko, że się spowalnia proces rośnięcia.. Że rośnie się tyle, ile ma się urosnąć ale wolniej.. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzrost zapisanych jest w
genach,jesli nikt w rodzinie nie byl wysoki to Ty tez wysoka zbytnio nie bedziesz:-oMoj kumpel pomimo iz palil o 14 roku zycia to urosl wysoki(teraz ma 25 lat)bo jego ojciec jest wysoki.Tak wiec wszystko zalezy od genow...Oczywisice fajki,alkohol moga sie przyczynic do zaburzen wzrostu ale to geny najsilniej oddzialywuja na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16 lat i 174 cm... i zastanawiam się czy będzie jeszcze jakas szansa że urosnę :P chcialabym ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Może troszkę urośniesz :P Ale nie jesteś taka niska możesz próbować zrobić kariere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
dziewczyno, jestes akurat. nie musis znawte mniec nadzieje na rosniecie i lepiej moze nawet zbeys nie urosła. no najwyzej 1 cm, bo bycie za wysoka tez nie jest fajne. zastanawiałyscie sie nad sukcesem marceliny sowy? co o neij myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooofka
młodziutka, ma potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
No u mnie w rodzinie rodzice 177- mama, 178- tata.... Potem jeszcze wujek koło 190 cm... Kuzyn 195 cm.... To tak najbliżej spokrewnieni.... A ja mam 16 lat i mam też 174 cm. aczkolwiek mierzyłam się wczoraj i wyszło mi 175, 5 cm.... No ale to powinnam urosnąć teraz już, jak Wam mówiłam, po tych przejściach z papierosami tak od czasu do czasu? PS. Opiszcie mi, jaka powinna być modelka.. Chodzi mi o charakter.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babette
tak, a później kretynko zmien swój charakter, zeby miec charakter jak modelka. najlepiej to badz jak kate moss, bedziesz miała najlepsze wziecie. taakk... zmien sie własni etak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelka- zdyscyplinowana i cierpliwa. Mieć twarda skóre i nie zalamywac się byle krytyką. I na pewno nie sadzić sie na gwiazde. lepiej byc milym i uprzejmym, tak żeby mówili \"z nią się naprawde dobrze pracuje\".A tak co do wzrostu:) Ja bym chciala chociaż \"dobić\" do 175 cm... Moze skocze ten 1 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze co do charakteru- determinacja i sila psychiczna. Bez tego ani rusz. Gotowość na wyrzeczenia. No i wiara w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
Babette, słowo 'kretynka' mogłabyś sobie darować bo nikt tu nikogo nie obraża ;) Więc daruj sobie te wyzwiska a jak masz zamiar do kogoś tak mówić to zmień forum bo tu wszystkie dziewczyny są kulturalne i jest to forum dla ludzi na poziomie ;) No i zanim kogoś znów zbluźnisz dowiedz się czemu zadaje owe pytanie... Ja pytanie na temat charakteru zadałam dlatego, iż chciałabym wiedzieć czy z moim charakterem wogóle nadaję się na modelkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
Hmmm.. wiesz, na podstawie różnych sytuacji z przeszłości oraz teraźniejszości to myślę, że nadawałabym się... :) Ale wiesz, nigdy nie można być pewnym na 100% dopóki się nie spróbuje.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayyy
mam pytanie- czy pieprzyk [konkretnie nad gorna warga] jest przeszkoda w pracy modelki ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mi sie wydaje że nie bardzo.... spójrz np na kariere Cindy Crawford... ale wiesz, to tez zależy od twoich rysów twarzy i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja gadam, nie mialo tam być \"nie bardzo\"!!!!! Sorki!!! chcialam napisać "mi sie wydaje że to nie przeszkadza" ale sie zamyślilam i taka glupota wyszla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Ojj.. widzę, że niestety wiele osób ( zazdrość?) pisze takie okropne rzeczy a nawet się nie znają na tym świecie.. Zawód modelki jest bardzo ciężki i oczywiście mocny charakter, determinacja jak i wiele wiele innych cech(wymienionych przez Stelle) w tym zawodzie jest nie zbędna, bez tego daleko żadna przyszła modelka nie zajdzie.. A co do pieprzyka to moim zdaniem to żaden kłopot ;) A nawet może być twoim atutem --> znakiem rozpoznawczym. Cindy proponowali aby go usunęła lecz się nie zgodziła i dzięki temu zaszła jak daleko:) (no może nie tylko dzięki temu ale na pewno jest on dla niej na plus). Wiec wszystko zależy od wymiarów, wzrostu i twarzy. A taki pieprzyk/piegi/odstające uszy/itp mogą być pomocne w karierze :) Modelka to nie idealna miss, tylko charakterystyczny "wieszak"(nie obrażając nikogo oczywiście) :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayyy
a mam pytanie: modelki musza isc na depilacje brazylijska... to agencja wysyla czy jak? czy same od siebie idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
właśnioe kaka, ty juz brałąs udział w sesji no i ten pokaz, co mogłabys nam powiedziec o depilacji, hm? tak jak wyzej - agencja was wysyła czy idziecie same, i w gołe czy trzeba sie depilowac, czy mozna tylko ogolic? bo ja na przykład nei moge depilowac nóg bo mi wrastaja włosy. tera zprzez to całe depilowanie nogi mam w czerwone kropki (od wyciagania włosów igłą:/), ale juz niedługo mam nadzieje sie zagoja, a blizny moze nei zostana takie duze. wiec mi np pozostaje tylko golenie. ale to niestety krótko... dwa dni góra wzglednei gładkich nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka kochająca chlopaków
kochają chłopaków i całują w łóżku.pa!Krystianie Muzolfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka kochająca chlopaków
kocham krystiana Muzolfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Depilacje należy do pielęgnacji osobistej i każda modelka musi sama o siebie zadbać :P Nikt mnie nie wysyła na depilacje, sama sobie to załatwiam, osobiście używam wosku lub maszynki. Jeżeli nie możesz maszynki to spróbuj innymi środkami jest ich teraz pełno na sklepowych półkach, więc nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayyy
a moze najlepiej isc do kosmetyczki? i powiedziec, ze jestes modelka etc.... tylko czy ktoras was byla na depilacji bikini u kosmetyczki? no bo tak troche glupio jak sie ma 17 lat i idzie sie do kosmetyczki na depilacje bikini... jakos mi tak glupio bo nie wiem jak kosmetyczka zareaguje etc... bo to chyba niecodzienne jak przychodzi 17latka na depilacje bikini... byla ktoras z was juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×