Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Triiiniii
Co sądzicie o agencji Hook z Poznania ? Zaprosili mnie na rozmowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do hooka
ja jestem z hooka:) mi sie podoba i nie narzekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim...94
ja nie jestem modelką ale bardzo chciałabym być jestem dziewczyną mam 14 latek i.....mam cukrzycę..z urodą nie mam problemu ani z otyłością...mam 160 i ważę 41 kg....to nie dużo jeżeli macie jakieś pytania to prześlijcie mi na gg 10228691 papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc trudno
bo jestes straaasznie niska jak na modelke.... pozostaje tylko fotomodeling.... no coz, jesli jestes bardzo fotogeniczna to wysylaj zdjecia ale 160 cm to bardzo malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka1990
to o wiele za mało. niestety. mozesz zostac fotomodelka, ale to nie bedzie nic powaznego. raczej nie uda ci sie załapac do zadnej agencji. chyba ze takiej z nizszej półki. a raczej prawie z szuflady. ale próbuj w ogóle dziwie sie wielu dziewczynom. ja tam wysyłałam zdjecia do wielu agencji. jakie mi tylko wpadły w oko. znaczy jakie tylko adresy znalazłam. próbowałam rok temu, a tak prawde mówiac to póltorej. miałąm wtedy 15 lat. to było jednak za mało. wysłałam zdjecia do z 7 agencji. ale wtedy znalałm sie na tym jak kura na pieprzu. nie wiedziałam nawet gdzie wysyłam teraz podchodze do tego inaczej. gdzies w kwietniu zrobie sobie zdjecia i znowu puszcze je w Polske :P tylko teraz beda to powazniejsez zdjecia anie wyciete skads tam, typu \"jakies tam z kolezanka to wytne siebie\". a zdjecia pokazujace sylwetke robiłam na tle łózka. teraz jednak to co innego. wiem do jakiej agencji chce sie dostac i w ogóle rysy mi sie zmieniły i tak dalej. próbowałam we free models i tam wprawdzie mnei nei przyjeli, nie odpisali tez, ale jak napisałam ze widze, z ejednak sie nei udało, ale dziekuje za zaproszenie i napisąłm ze szkoda troche ze pani ejdnak nei odpisała, bo miałą mi napisac czy tak czy nie. a wteyd dostałm odp ze niestety nie sa pewni, ale moge spróbowac za rok, kiedy troche podrosne. czyli znaczy ze jednak mam jakies tam szanse w kazdym badz razie jak tera zogladam swoje zdjecia które wysyłałam, i te z mojego wyjazdu do warszawy, to po prostu załmuje rece. jednak jeden rok w moim wieku robi na prawde duza róznice. moje rysy na prawde sie zmieniły. poza tym wtedy wziełam z apowaznie to, z enajlepiej wyglada dziewczyna bez makijażu. to w sumei jest bez sensu, bo teraz jak bede robiłą zdjecia i bede jechałą gdzies na rozmowe, to na pewno sie upudruje czy cos, tak jednak o wiel lepiej sie wyglada. to był mój wielki bład w kazdym razie mam nadziej ze mi sie tera zuda, skoro nie wyrzucili mnie na zbity pysk a powiedzieli zbeym spróbowała za rok. mam dobre wymiary bo talia 60, biust 77, biodra 79. za to gorzej ze wzrostem 168, wiec wiem ze raczje bede łapała sie czegokolwiek, jak myslicie, co mozna powiedziec o moim przypadku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka1990
poza tym, mysle ze dziewczyny które chca ale nei chca, jednak nie bardzo sie nadaja. ja po rpstu marze o tym, zbeym mogła gdzies wyjechac (choc to bardzo watpliwe) i mogłabym jezdzic i gdzies sie wpychac, udowadniac ze to ja jestm ta której szukaja. szczególnie jak juz bym wiedziała, ze cos tam we mnie jest bo jakas tam agencja mnie przyjeła. ja jestem zdecydowana co do tego co chce robic. i w ogóle łatwpo sie nie poddaje, czasem tam jest, ze ktos ci mówi ze nie masz czego suzkac gdzies tam, i wtedy dokłądnie sie zastanawiam i jelsi wiem, ze to jest osoba która zna sie na rzeczy, to przyjmuje to i szukam czegos innego w czym moge byc dobra. ja na przykład uwielbiam pisac opowiadania. mysle ze jestem w tym dobra, wiec jesli mi sie nei uda w zadnej agencji to bede sobie zyły wypróbwac i spróbuje napisac cos wartosciowego. do odwaznych swiat nalezy! na pradwe trzeba próbowac, po co sie bac? ja próbuje robic wszystko. zostałam przewodniczaca samorzadu w swojej szkole, miałam nawet własny plakat wyborczy ze zdjeciem. podobno ja moje kolezaki zbierały głosy to wiel osób mówiło, z egłosuje na mnie bo fajnie wygladam :P cóz czasem wyglad sie przydaje. w kazdym badz razie spróbowałam, w sumie to nei wiedziaąłm jakie mam szanse na wygranie, a okazało sie z ebyły bardzo duze no i wygrałam! wąłsciwie to nei wiem po co mi to było, chyba tak na pradwe to chciałam po rpostu sprawdzic swoje szanse :P było warto tera ztez mam zamiar wprowadzic swój plan w zycie wielkimi krokami. wiem, z enawet nie bede sie ogladac za siebie. po prostu spróbuje wszedzie. a co to za problem? po prostu łąduje zdjecia na poczte, wpisuje piec czy siedem adresów (ile wlezie) i biore opcje wyslij, a póxniej czekam co dalej :P moze nic, a moze jednak cos do odwaznych siwat nalezy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triiniii
a coś więcej na temat Hooka ? czy dziewczyny coś robią ciekawego? ogólnie proszę duzo informacji co słyszeliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do hooka
hook organizuje duzo pokazow mody...maja dobre kontakty z gazetami ...wysylaja dziewczyny na sesje...a ogolnie to bardziej nastawiaja sie na wyslanie dziewczyny w swiat;) zreszta hook to jedna z lepszych agencji:) nie naj ale jest!!! dziewczyny sa przesympatyczne:)polecam i czekam na odp. czy cie "przyjeli" ze tak powiem;p powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do julka
Z takim podejsciem nie dziwie sie że odeslali Cie z kwitkiem...Jakas ty zadufana w sobie... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz do julki
kazdy jest jaki jest... dziewczyna ma prawo wyrazac swoje mysli... ale blagam ...na przyszlosc ktotsze te wypracowanka prosze...;P literki mi sie troja.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljlkhjkrfy
a czy ja powiedziałąm ze sie nadaje czy cos w tym stylu ze jestm taka ładna i tak dalej? tylko napisałam z ehcyba nie jest tak xle, skoro ktos tam jednak powiedział ze w sumie to moze byc a cały mój wywód był o tym, ze nei trzeba sie bac, bo co to z aróznica czy cie przyjma czy nie? po prostu próbujcie, a jak nic z tego nei wyjdzie to swiat si enei zawali. a co do tego z emnie odesłali to wąłsnei dlatego ze sie bałam i wstydziłam, to był mój pierwszy taki wyjazd. ja sie nawet wstydziłam usmiechnac! a tera zuwazam ze to był mój wielki bład. bo tu trzeba wiedziec czego sie chce i do wszsytkiego trzeba podejsc bardziej profesjonalnie. ale nie w ten sposób ze od tego zalezy nasze całe zycie. jak niektóre dziewczyny sie zastanawiaja czy weysłac czy nie... a jak wysla i ich nie przyjma to co bedzie... i tak dalej. przeciez to bez sensu. tak na prawde to nie ma zadnego znaczenia, ale wszystkiego warto w zyciu spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
Monikę Kubacką świat mody nauczył, że warto walczyć o swoje. Do agencji modelek weszła z ulicy. Nie spodobała się, ale kiedy usłyszała, że się nie nadaje, nie poddała się. Latem ubiegłego roku w Chinach wygrała konkurs Global Look. Zgarnęła też dodatkowe nagrody za fotogeniczność i wyróżnienie od Fashion TV. Przekonała się, że czasem upór się przydaje. Teraz przygotowuje się do skoków ze spadochronem z instruktorem. „Nie poddam się, bo życie to wielka przestrzeń. Nawet jeśli się bardzo boisz, przezwycięż strach i skacz!”, mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
widzicie, nie napadajcie tak na dziewczynbe, która uwaza ze wie czego chce. w tym swiecie nie warto sie poddawac i trzeba mocno wiezyc w swoje siły. to jest podstawa sukcesu ja tam szłam do agencji z zoładkiem zwiazanym na supełek. jak juz weszłam to myslałąm ze sie pozygam ze zdenerwowania. jednak zawziełam sie i powiedziaąłm w duchu "jesli sie nei uspokoisz to stwierdza ze jestes skrajnie beznadziejna i nawet nie beda chcieli z toba rozmawiac" no i sie udało. tylko ze ja mam juz troche zycia za soba i nie mam szans na wyjazd za graniczne, kariery wiec nei zrobie. ale zawsze tam troche grosza wpadnie i moge sobie dorobic do stypendium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
mam 22 lata. jednak to nie ma znaczenia, bo nie mam w zwyczaju sie wypowiadac na forach szczególnie, ze w niczym wam nie pomoge. ja na pradwe nie mam wiel do opowiadania. nigdzie nie wyjezdzałam. na zadne kontrakty ani powazniejsze sesje. moze dlatego ze słabo sie wziełąm do tej "mody" i raczje miałąm to w nosie. wstyd mi w sumie było. to takie głupie jak ktos ogloda twoje zdjecia w gazecie dla nastolatek, ale wiadomo ze pieniadze z nieba sie nei sypia i sława tez sama nie przychodzi. ja wiec nei jestem wzorem do nasladowania dla młodych dziewczyn chcacych zaistniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
dlaczego jest za póxno? tak na pradwe to nigdy neiejst z apóxno. i tak jak juz tu ktos pisał, nie musisz, a nawet nei amsz prawa wygladac jak miss bo nikomu si enei spodobasz i nic nie uzyskasz. musisz miec w sobie cos przyciagajacego. cos.... innego niz wszyscy. najszesciej jest to kształt szczeki. to w sumei naujbardziej przyciaga. tak mysle... wiec jeszcze raz do Julki. skoro ktos tam w szkole powiedział, z efajnei wygladasz to,a lbo masz w sobie cos charakterystycznego, albo jestes po prostu przyjemna dziewczyna. ta druga opcja jest gorsza. ale skoro cos w tobie odkryli jak jeszcze, jak sama napisałas, miałąs dzieciece rysy i wygladałas inaczej, to oczywscie próbuj i zycze powodzenia !!! i nie przejmuj sie głupimi wypowiedziami na forum kiedy ktos nawte si enei podpisuje i nie mozeszgo zidentyfikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
a mzoe szansa jeszcze na ciebei czeka, hę? ile masz lat? do julki - pokazywanie twarzy to nic złego, to nawet lepiej, bo ludzie wiedza jak ktos wyglada i bardziej go zapamietuja. w koncu jak ktos kandyduje na prezydenta to włąsnei jego twarz na plakacie jest ajwazniejsza :P :) prezydenta tez w koncu wolelibysmy miec ładniejszego :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
no wiec...? przeciez masz jeszcze jakies tam sznase. w ogóle nei rozumiem po co te watpliwosci, przeciez jak gdzies wyslesz zdjecie to swiat sie nei zawali? czy wy sie na pradwe boicie? czy chodzi o co sinnego ja wprawdzie zaczynałam jak miałam lat 20, ale ty mozesz jeszcze próbowac. no i w koncu- dlaczego nic nei zrobiłas w tym kierunku wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
NO WAłSNIE - GDZIE JA SIE PCHAM? NAJLEPIEJ NIKOMU NIE MóWIC, TYLKO SPRóBOWAC POKRYJOMU. JA N APRZYKłAD NIGDY NIE WZIEłABYM UDZIAłU W ZADNYM KONKURSIE. NAWET GDYBY MNIE TAM CIAGNELI ZA RECE. PO PROSTU BAłABYM SIE. ALE TAK? PRZECIEZ NIKT NAWET NIE MUSI WIEDZIEC. A WY WYSYłAJCIE GDZIE DUSZA ZAPRAGNIE. W SUMIE DOBRZE TO NAPISAłA JULKA. WPISUJESZ W POCZCIE ROZNE ADRESY I NIECH SIE SAMO ROBI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
nic tym nei tracicie. a jak sie tak na prawde wstydzicie to nie wpisujecie np imienia i nazwiska przy pierwszynm zgłoszeniu. dopieor jak ktos sie was zapyta bo mu sie spodobałyscie no i wałsnei ten strach, to było faktycznie bez sensu ze sie dziewczyno tak bałas. chociaz rozumiem twój ból. miałas jeszczer gorzej od emnie bo jestes młoda i nic dziwnego ze jeszcze sie wszystkiego boisz. o tym trzeba w ogóle zapomniec. bo nawet jak sie spodobasz to cxie nie wezma. bo przeciez nigdzie sie nie wcisniesz, nigdzie si enie odezwiesz, to jak cie gdzies wysłac. ale widze ze teraz jestes strasznie zdeterminowana. masz juz duze szanse na sukces. przynajmniej wtej agencji, ktora chciała cie zobaczyc jeszcze raz za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
to było do julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
SUPERmodelki sa zgrabne. ale przeciez chetnych jest za duzo, zeby tymi super mogły byc wszystkie. poza tym, tam nie musisz biegac i sie wykrecac, musisz stac jak cieustawia wiec to nei ma znaczenia czy jestes tyczkowana czy tylko wysoka, a moze wlasnei ta tyczkowatosc byłaby ok. no i czesto wysokie dziewczyny maja czarakterystyczne twarze. faktycznie przepusciłas szanse, no ale mozesz jeszcze spróbowac. nic na tym nie tracisz, pamietaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
hehe a ja jeszcze widziałąm fajny filmik jak charakteryzuja dziewczyne do reklamy nivea czy tam dove. dziewczyna taka nawet ładna, ale nie ma porównania z tyum jak wygladała po charatkeryzacji i obróbce komputerowej, bo jej szyje wydłuzyli i takie tam. jak znajde to zamieszcze tu link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×