Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ah...swiat modelingu
cenzura: no wiec jest ciezko...wiele dziewczyn musi sie niezle "nalatac'', zeby zdobyc jakakolwiek praca...a w ich interesie jest to zeby chodzic na te castingi bo jak juz splaca dlug to zarabiaja...a im wieej tam jezdzisz tym wieksza szansa na wieksza fuche;P rozumiesz? o ile pamietam to na kazdym castingu pierwsze o co pytaja to ktory raz jestes w milano...zanaczy mediolan:P zeby nie bylo:) jak slysza, ze pierwszy to jest kiepsko,,,, slysza ze 2 lub 3 to juz lepiej:) wiedza wtedy ze masz doswiadczenie... ale oczywiscie slyszalam ze w innych krajach jest o niebo lepiej!!!nie ma takiego czegos... :) bron boze nie wzbraniam was dziewczyny do wyjazdow!!!!:) zeby nie bylo na mnie... poprostu obalam teorie ze jak dziewczyna wyjerzdza to na 100% bedzie super cool modelka...bo to niestety nie jest prawda:( a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
Aha... Czyli jadę np. do takiego Mediolanu pierwszy raz i nic nie zarobię na tym? I w sumie na samym początku nic nie będę zarabiać bo będę spłacać swój "dług" wobec agencji? To niezbyt fajnie... No ale jak to robią nieciekawą minę jak mówisz, że pierwszy raz do Mediolanu jedziesz skoro wiadomo, że jeśli jesteś początkującą modelką to zawsze musi być ten pierwszy raz.. no nie? Ayyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
cos na ta nute...oczywiscie nie kazda dziewczyna tak ma...niektore sa takie ah eh i oh ze je biora odrazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
i zarabiaja na pierwszym wyjezdzie:) ale zycie to nie bajka nie ma lekko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
o zęby dbam MEDISAREM. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczeta!!! Jestem tu nowa i szczerze powiem, ze to forum znalazlam calkiem przez przypadek:) Moja historia jest dosc dziwna... Otoz nigdy nie zastanawialam sie nad praca modelki, nie szukalam zadnych agencji, nie chodzilam na castingi itp. bo nie mialam o tym zielonego pojecia! Duzy wplyw mialo rowniez to, ze pochodze z niezbyt duzego miasta... Moje zdjecia zostaly "wyhaczone" na pewnej stronce, poproszono mnie o przeslanie zdjec na maila i okazalo sie ze sie bardzo spodobalam! Najgorsze jest to, ze nie mam idealnych wymiarow i musze troche nad soba popracowac, bo cala ta przygoda zaczela mnie wciagac;) Prosze o pewne rady od dziewczyn pracujacych w zawodzie na dobry poczatek i mam nadzieje, ze milo bedzie nam sie gawedzilo:) POZDRAWIAM:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no napewno..
na jakiej stronie Cie "wychaczono" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
witam cie;) no ja nie mam niestety dobrych porad bo nie musze sie oduchadzac;) ale jest wiele diet najlepiej idz do dietetyka...bo na glodowe sie nie pisz...ani nic z tych rzeczy...:P a jaka agencja cie wychaczyla???:)pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzilo mi dokladnie o drastyczne diety bo figure mam nie najgorsza:) Ale chce sie poprawic, ze tak powiem i stracic pare cm tu i owdzie... Jesli chodzi o agencje to EasternModels. Jesli masz jakies informacje mozesz mi o niej powiedziec co nieco?? Bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu na glodowe
sie nie pisac? to nie jest takie zle, wiele gwiazd- jak ma schudnac do filmu stosuje glodowke i chudnie bardzo szybko a slyszalam, ze w pewnym momencie jest taka granica, ze jak sie schudnie to juz nigdy nie bedzie sie grubym bo przekroczysz ta granice... Oczywiscie nie mowie o typowej glodowie tylko np. o czyms takim jak jesc tylko sniadanie (zero slodyczy, zero obiadow, kolacji, jedzenia po 18stej) ale obfite sniadanie i pic conajmniej 2 litry wody dziennie... Co Wy na cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
OlciaOlcia a jak jesteś nazwana na stronie Eastern Models? Bo chętnie zobaczę Twoje fotki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotka_1
jaki jest twój linkt do fotki.pl? wszyscy chetnie ci ezobaczymy, bo jeszcze rpzumiem na eastern models ciebei nei ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
ja pierwsze slysze o takiej agencji;p szczerze musze tobie powiedziec...fajne fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu na glodowe
odpiszcie mi na to, co powiedzialam! prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze spotkam sie z ostrzejsza krytyka a tu mile zaskoczenie:) a co do glodowki nie polecam bo pomimo tego ze mozna schudnac bardzo szybko i bez wysilku to efekt jo-jo jest nieublagany.... nawet nie zauwazysz kiedy dopadnie cie wilczy apetyt a chyba nie o to tu chodzi zeby szybko schudnac a jeszcze szybciej przytyc! Pomsyl rowniez o zachwianiu rownowagi hormonalnej(rozstepy na skorze) - skutki uboczne moga byc rozne. Ja preferuje troche wysilku jakis sport, mila, ale skuteczna dietka:) Nie ma nic za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu na glodowe
Tak tylko ze ja chce schudnac z ud a jak zaczne biegac to bede miala umiesnione lydki ;] A tego bardzo nie chce.. Wiec w tym przypadku pozostaje glodowka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie sprobuj pilates. Ja cwicze codziennie(1 godz). Jest super! Bardzo ladnie rzezbi cialo, masz super samopoczucie a na dodatek nie sa to zbyt trudne cwiczenia. JA dodatkowo uzywam kremu wyszczuplajacego- efekt gwarantowany!!! Bardzo szybko zauwazysz ze Twoje uda zeszczuplaly a spodnie zaczna \"wisiec\" na pupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
a wiesz ona ma racje lepiej jakis sporcik....kremik:) a mi ostatnio pupa spuchła:P moze cos poradziacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
olcia, pisz nam jak tam twoja historia z eastern. to chyba całkiem dobra agencja. kiedy sbyło cos o niej wspomniane na tej stronie. gdzies po 93 stronie forum, bo od tamtej pory czytałam. ale nie wiem czy tylko ktos ja wymienił czy było cos wiecej. no ale jak posuwaja sie twoje sprawy. przeciez nikt na ciebie niebedzie czekał bez konca. cos z tym musisz zrobic. albo sie zgadzasz, albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spuchnieta pupe niestety nie mam zadnych rad, bo nigdy mnie to nie spotkalo... A co do Eastern models to wkrotce jade do Wawki na jakas sesje zdjeciowa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
chyba za duzo siedze w domu:p i wszystko co pochlaniam idzie w pupe;/ chyba zaczne biegac po domu bo niemieszcze sie w stroj kompielowy:/ ostatnio na castingu to zauwazylam!!! i mialam problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj nie moze byc tak zle:) W jaki rozmiar sie niby nie miescisz?? Ale fakt faktem, ze jesli sie siedzi w domu to ma sie sklonnosci do tycia :P to samo tyczy sie jazdy samochodem... jak nie mialam prawka wszedzie musialam naginac na piechotke, a teraz sie strasznie rozleniwilam:) Jade za 2 tygodnie do Wawy do agencji przy okazji zawodow mojego chlopaka. Zobaczymy jak sie to wszystko potoczy. Mam nadzieje, ze pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu na glodowe
Tak, tylko ja nie chce zeszczuplec z tylka tylko z wewnetrznej strony ud! Co mam robic?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatatat
Zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
no dokladnie...nic nie robie tylko siedze...a spacery to dla mnie historia!!!nie pamietam jak sie to robilo:P nie no to taki zart... nie no az tak zle nie jest z tym tylkiem:P poprostu nie moglam bikini wcisnac na dupe...36 numer...ja wogogle jestem strasznie koscista...wiec zdziwilo mnie to... co do wyjazu badz full natural a wszystko bedzie si:Pmowie ci....przeszam przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu na glodowe
Moglybyscie mi odpowiedziec na moje poprzednie pytanie? Z gory dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa otuchy:) W sumie juz bym chciala miec to za soba ale z drugiej strony sie boje:( ja sie zmobilizowalam do pracy juz 3 dzien jestem na diecie a od ponad m-ca cwicze regularnie pilates i czuje sie super! jak tylko zrobi sie cieplutko wskakuje na rowerek. Co do wyszczuplenia wewn.strony ud dobre sa cwiczenia z pilka(naprzemian napinasz i rozluzniasz miesnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_16
mam prosbe. czy mogłaby któras z dziewczyn, która jzu została modelka pod swojego e-maila. chciałabym pokazac swoje zdjecia i zapytac czy cos u mnie z tego bedzie ich zdaniem. zawsze dobrze jest znac opoinie innych przed zrobieniem kroku w ta strone, nie? :P a ze wy macie stycznosc z róznymi dziewczynami po fachu, wiec moze cos bedzieic mogły powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×