Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ah...swiat modelingu
olcia nie ma za co :) od tego jestem:P ja tez na rowerek smigam niedlugo... choc nie widze aby pogoda sie poprawiala;( chlip... ja 16 no wiec niestety nie podam swojego maila...przepraszam:) ale najlepiej to udaj sie z tymi fotkami odrazu do jakiejs agencji:D to jest chyba najlepsze rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mialam nadzieje ze wiosna zbliza sie WIELKIMI krokami bo dzis caly dzien byla piekna pogoda, a wieczorem..... DESZCZ!!!! Foch:( Do ja_16: jesli chcesz by dziewczyny ocenily twoje zdjecia to umiesc na jakiej stronce badz albumie internetowym(tak jak ja to zrobilam) a wtedy dziewczyny napewno Ci cos poradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
ah szkoda gadac!!! od tej ciaglych zmian pogodowych nabawilam sie kataru:( ...raz ciplo a raz zimno!!! mam dosc:/ niewiadomo jak sie ubrac:/ do ja 16: faktycznie...mozesz umiescic te zdjecia w jakims albumiku internetowym:)czekamy z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET DROGIE DZIEWCZYNKI!! :):) Pogoda nam dzis dopisala hehe. ale widze ze tu pusciutko, cichutko na forum. Pare dni mnie nie bylo i strasznie pusto sie zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewLady
Dziękujemy i nawzajem;D Nowa jestem a temat to chyba z 3 dni czytalam ale nie powiem- było miło... Tylko się trochę załamałam, bo chciałam wziąć udział w niedługo organizowanym castingu w moim mieście. i tu pojawia się moje pytanie czy w wieku 15 lat, ze wzrostem 186(!!) cm wymiarami 96-69-87, włosami brązowymi do ramion, oczami piwnymi no i sylwetkątypu "linijka" nadaję się na mdelkę? Bo tak jak tu czytam to mam za dużo w biuście, za długie nogi itd... Zdjęć narazie zamieścic nie będę mogła, bo aparat w naprawie(moj i przyjaciółki) więc nie mam jak zrobić;( Proszę powiedzcie mi czy nadaję się na modelkę/fotomodelkę(mi to obojętne bo wg. wiekszosci jeste ładna i fotogeniczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko agencja modelek
może ocenic czy sie nadajesz czy nie.A więc ślij gdzie sie da swoje fotki,agencjo modelek,fotomodelek jest mnóstwo:-) Powodzenia i pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
dzieki:) i wam tez zycze wszystkiego naj naj w dniu kobiet.... spoznione ale szczere:P olcia mnie tez trioche nie bylo.... jak narazie to chyba my ty rozwijamy temat:P nowa dziewczyno:) do jakiej agencji jest ten casting???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
Witam wszystkich!!! Czytałam to forum już od jakis czterech dni, naprawde bardzo ciekawe i dużo rzeczy się można dowiedzieć!! Ja także bym chciala zostać modelką :) tylko niestety muszę troszkę popracowac nad wymiarami, heh... ale bedzie doibrze :) zyczę Wam wszystkim dużo sukcesów... może się kiedyś spotkamy na wybiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, ze tylko my rozwijamy temat, ale widze ze watek powolutku idzie do przodu:):) Ja dzis po raz pierwszy wybralam sie na rowerek! Super pogoda i mam swietny nastroj zeby troche pocwiczyc. W srode ruszam do Wawki, 3majcie za mnie kciuki choc nie licze na nic szczegolnego.... W ogole nie wiem co Ci z agencji we mnie widza:P bo ja raczej nie wygladam heheh:) Stellka rowniez witamy na forum i mam nadzieje ze pomozesz nam \"rozkrecic\" nieco temat. Co do zostania modelka nie mam zbytnio zadnych rad, bo ja sama nie wiele sie na tym znam. Szczerze mowiac: w ogole nie mam pojecia o modelingu! Pozyjemy zobaczymy wszystko okaze sie po powrocie ze stolicy, a narazie mykam pocwiczyc pilates. 3majcie sie dziewuchy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
Trzymam kiciuki żeby w wawce dobrze poszlo :) na pewno tak :) ja nadal pracuje nad wymiarami...a dalej zobaczymy :) tyle że dużo mnie to kosztuje bo mam okropną przemianę materii :/ ale w końcu praca modelki to wiele wyrzeczeń, trzeba sie przyzwyczajać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
A co do tematu "jak modelki dbają o urode" :) czytalam że jak Monica Belluci miala 14 lat to kapala sie tylko w zimnej wodzie, stosowala maseczkę z ciemnych winogron i nakladala na wlosy oliwe z oliwek. Do tych zimnych kapieli nie jestem w stanie sie zmusic :P ale myslicie że oliwka na wlosy by miala na nie jakies dobry wplyw??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka285
Kochane ! Pisalam już na tym forum o tym ze pragne zostac modelką...mialam w sumie idealne wymiry tylko maly wzrost (171) mialam juz nawet okazjie dostania sie do agencji ale kazali placic wiec...odpuscilam sobie. Kiedys wazylam 50 kg... teraz waze z 56 i jestem zadowolona :) mam pelniejsze ksztaly i wieksze piersi.... zrezygnowalam z modelingu i zastanawiam sie nad fotomodelingiem ... zglosilam sie juz na jeden casting do firmy odziezowej i wygralam go ! Znaczy ja i pare dziewczyn , razem znnimi bede promowac ich nowa kolekcję :) i moje pytanie brzmi tak: Czy wiecie która agencja oprócz modelek zatrudnia równeż fotomodelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
trzymam kciuki olcia!!!!!!! to chyba juz dzis:) czekam na relacje!!!! dawno mnie tu nie bylo... pracowlo sie tu i tam:p wczoraj bylam na spacerku.....jejku jak cieplo!!!nareszcie mozna zrzucic te grube rzeczy i poszalec:P co do rowerka to tez sie wybieram...ciekawe jak tam moja kondycja po zimie:p hyhy stellka witam na forum:) mam nadzieje ze sobie poklikamy na ciekawe tematy:) co do tych zimnych kompieli.....uuu.... trzeba byc naprawede zdesperowanym zeby cos tekiego zrobic... ja jestem takim zmarzluchem ze nawet mam opory z basenem!!!a z ta oliwka nie probowalam...ja uzywam takiego fajnego szamponu do brazowych wlosow...nie pamietam nazwy...:/ ''...wlosy lsnia jak nigdy dotad'':P i sa mieciutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
podobno zimne kapiele ujedrniaja cialo ale nie bylabym sie w stanie zmusić :P nom, super że już się tak cieplo zrobilo, rowerki, spacerki i wogóle :) nie lubie zimy brrr!!! a teraz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
Wiem ze dla fotomodelek są takie agencje jak artproffesionals, models promotion studio ,espyryt, rubens works. Ale nic o nich nie wiem, tylko ze takie są. ale się staralam :) nic więcej niemoge powiedzieć bo ja się sklaniam bardziej w strone modelingu "wybiegowego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
witajcie kochane ;) to forum mi wiele pomoglo juz kiedyś... a teraz mam do was pytanie i mam nadzieje ze dacie mi pare rad :] no wiec... co sadzicie o agencji Rarapi.. czy ktos wie co oceniaja albo jak wyglada spotkanie?? co najlepiej na spotkanie ubrać... i czy jesli zadzwonili poi 20 h od wyslania zgloszenia to mam jakies szanse?? ehh no i mam problem z cera poniewaz jestem w trakcie okresu i wiecie jak to z tym jest... myslicie ze wezma pare czerwonych plamek pod uwage?? z gory dziekue :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
ja osobiscie chce ubrac buty na obacasie czarne czarne leginsy mini i carna bluzke :P ale nie wiem czy to dobrze bedzie wygladalo i jakie wrazenie wywrze ... heh co radzicie.. ? no i musze jakos unicestwic te moje okropnosci na czole ... ugh nie nawidze okresu :D xD ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam agencję Rarapi, byłam rowniez u nich na spotkaniu w pazdzierniku...zrobili mi kilka fotek: twarzy oraz calej sylwetki. Z tego co wiem to maja dosyc duzo pracy. ostatnio bylam na castingu u nich do pokazu fryzjerskiego i niedlugo tez jade. W sumie mnie za bardzo pokazy fryzjerskie nie interesuja z tego wzgledu ze fryzjerzy czesto przesadzaja z wlasna wyobraznia...fryzury sa jak z kosmosu, takze ostroznie podchodze do tego typu castingow. na szczescie nikt nie moze mnie do niczego zmusic:) a tak swoja droga to modelki powinny byc jak najbardziej naturalne, czyli np prosta fryzurka ale dosc dlugie wlosy i jeden kolor na glowie a po takim sciecu dziwacznym wlosow raczej nikt nie bedzie normalnie wygladal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
aha.. no no.. w koncu po takim pokazie musisz normalnie funkconowac a nie chodzic po miescie jakos ''dzielo sztuki'' :) a mozesz jeszcze sprobowac cos powiedziec na temat tego o co siem pytalam?? to wazne dla mnie strasznie bo jutro jade :) -->stres!!! a mam 14 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie czego bac:) trzeba byc smialym i usmiechnietym, najlepszy sposob. ubierz sie tak jak uwazasz za stosowne. bedziesz najprawdopodobniej wypelniala taki druk, tzn. ile masz lat, wymiary itd. lepiej sie dzis zmierz dokladnie, w sumie to wszystko:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie wkleiła się fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
uuuuhhh coś nie działa ;/;/ heh doobra tam mniejsza z nia.. :) napisze jutro jak bylo :) a mili sa?? bo w hook byly dziewczyny... i pani ktora robila zdjecia uznala ze moje biodra sa zbyt duze.. :( heh.. pamietam ze bardzo zle sie tam czulam.. nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
a sluchaj... Ty masz takie boskie zdjecie na ulic w zielonej tunice pod nogami kamienie.. na takiej polnej sciazce czarne spodnie /?:> ja juz kiedys z Toba tutaj pisalam :) zawsze pomozesz :) dzieki jestes super :) i jesli to twoja sesja to jestes sliczna!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! No i wrocilam z Wawki. Wszystko oki, mila atmosfera fajny szef i ogolnie super!:) ja im sie chyba tez spodobalam, bo kazali wyslac im wiecej swoich zdjec. tylko jest jedno ale... musze cos zrobic ze zgryzem bo jeden zabek mi wystaje:( musze sie wybrac do ortodonty cos z tym zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
To fajnje ze się spodobalaś :) dużo sukcesów życze!!!!! kurde ja jeszcze pare cm musze zrzucic... i ruszam na podbój agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosska
uhhhmm "d dziekuje kochane :) ale siem boje bo chaialym sie spodobać.. ale pewnie z teo nicie.. mam za szerokie bioderka.. i z zabkami tez by sie u mnie przydalo cos zrobić..:/;/ ehh ale ''do odwaznych swiat nalezy " :D opowiadja jeszcze co w tej wawie !! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane! W EasternModels najpierw przeprowadzila ze mna rozmowe taka mila pani z agencji:) Bylam strasznie zestresowana ale przy wejsciu jak tylko sie przedstawilam cieplo mnie przyjeli! Musialam sie przebrac w stroj kapielowy zrobiono mi pare fotek(a nawet calkiem sporo przynajmniej tak mi sie wydaje). Potam mierzonko i nie wypadlam wcale zle choc mylslam cale zycie ze mam szerokie biodra.... Ogolnie bardzo udany wyjazd ciesze sie ze pojechalam! Musze im powysylac jeszcze zdjecia bo mnie o to poprosili wiec trzeba poszukac jakis fajnych fotek na kompie:) Ale ze mnie burak:) nie przywitalam sie wczesniej z nowymi dziewczetami wiec robie to teraz:) WITAM WAS WSZYSTKIE LASECZKI:* I ciesze sie ze ten poscik bardzo sie rozwinal:P Co do zimnych kapieli to Was zaskocze ale ja je stosuje, bo dopiero zobaczylam ze ktos poruszyl ten temat. Oliwki raczej nie polecam na wlosy tak jak nie polecam maseczek z zółtek jaj itp swinstw bo wg mnie to wcale nie pomaga, a zeby pozniej doprowadzic wlosy by nie wygladaly jak smalec to trzeba zjesc beczke soli i dluuugooooo sie pomeczyc:/ Do : nie martw sie napewno bedzie dobrze! Badz naturalna( i mniej spieta ode mnie bo to widac:) a Pan Janusz z agencji od razu to zauwazyl i wdal sie ze mna w rozmowe zeby rozluznic atmosfere hehe! Bardzo mily czlowiek i naprawde poczulam sie znacznie lepiej:) Z tego co tu czytalam to chyba nie 1szy raz jedziesz do agencji wiec wiesz o co kaman;P 3mamy kciuki!!! \'\' Do odwaznych swiat nalezy! \" Ruszaj na podboj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellka
Mi mama ostatnio cyknela fajne fotki, ladnie wyglądalam i nawet myślalam ze jak już schudne trochę to wyślę je do jakiejs agencji (mam zamiar zacząć od tych najlepszych :P ) ale zobaczylam że wyszlam na nich jakbym miala jedno oko prawie żólte a drugie ciemnozielone!!!! tak się światlo ulożylo. to ja chyba musze zacząć stosować te zimne kąpiele zeby jędrnic skóre przed podbojem agencji.... ale muszę jakoś pomalutku zacząć!!!!!No to gratuluję ci Olcia że w EasternModels poszlo tak fajnie. Wogóle powodzenia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×