Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ładna a mądra
->do popieram k8 Dobrze, że są jeszcze takie jak Ty, których uroda i predyspozycje zostaje zauważona sama, a nie te, co się pchają i ich jedyny problem to schudnąć 1 kg... Czy macie może chłopaków modeli?bo chce wysłać swojego hehe znaczy wyślę sama jego foty nic mu nie mówiąc;p POZDRO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrece
"ladna a madra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrece
"ladna a madra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh szkoda gadac...
"ladna a madra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh szkoda gadac...
"ladna a madra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh szkoda gadac...
to, co piszesz (do Ciebie, "ladna i madra"), jest chore ;) najpierw nas obrazasz a potem prosisz o pomoc "macie facetow modeli?" Wez sie zastanow nad soba ;) Nie wszystkie dziewczyny maja tyle szczescia, ze zostaja zauwazone jak sa na zakupach albo wracaja ze szkoly albo szly sobie w parku z chlopakiem ;) Ania Jagodzinska... Ania Nocon.... One nie zostaly zauwazone- same przyslaly swoje foty etc. ;) A teraz sa jednymi z najlepiej zarabiajacych modelek na swiecie ;) Dlatego zastanow sie nad tym co gadasz ;] zmien lepiej forum i tam pisz te swoje wypociny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi D
OTÓŻ TO! BRAWO DLA POPRZEDNICZKI!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUSINESSWOMAN
MOJA KUZYNKA TO MODELKA MAŁO JE, DUŻO PALI ABY NIE CZUĆ GŁODU, PIJE ALKOHOL I CHODZI NA DYSKOTEKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bierze narkotyki
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOZ
Gość Heheh
Cieszę się, że również Ty, Sylwia, zgadasz się ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna89
A czy w tej agencji Free w ogole maja jakies fajne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna a mądra
mam taki topic bo tak o sobie myślę i nie tylko ja....słyszałam wiele komentarzy na temat swojej urody, wszstkie były pozytywne. wiem, że jestem bardzo ładna i zgrabna również. Zapewne gdybym spróbowała pobawić sie w fotomodeling to byłabym znaną modelkę; mam do tego predyspozycje......ale wolę rozwijac się intelektualnie. Nieważne i tak nie zrozumiecie.....ah A pytałam, bo mam bardzo fajnego kolesia, który sądzę że sie rewelacyjnie nadaje ne modela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi D
Oprócz tych wszystkich zalet jesteś również baaaaardzo SKROMNA :P Ja nie powiedziałabym o sobie, że jestem przepiękna, przecudna i w ogóle super bo po pierwsze nie mnie to oceniać, a po drugie nie jestem aż tak zapatrzona w siebie jak Ty!!! Skąd możesz wiedzieć, że byłabyś znaną modelką?? Nie wystarczy, ze ktoś jest ładny! Musi mieć także ciekawą twarz.A to oceniąją fachowcy, a nie Ty.... Zastanów się nad sobą... I swoim zachowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
a tym zawodzie trzeba byc podobnym do zwierzecia:P po pierwsze to wierzyc w siebie (tu nie ma porównania), byc upatrym jak osioł i miec konskie zdrowie :P inaczej, marne szanse :) i tak.. dziewczyno, mogłas napisac ze byłabys n apewno modelka czy cos w tym stylu, troche pewnosci siebei, nawet troche za duzo, nei zaszkodzi, ale czemu znana? chyba na prawde mało wiesz na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
zgadzam sie z toba:) nie czytalam wczesniejszych stron... jestes modelka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
jestem... choc mozna juz powiedziec ze byłam. wąłsciwie to w ogóle taka ze mnie modelka jak ze skarpetki rekawiczka. nigdy nei wyjechałąm nawet za granice, ale w sumei to nawet w Polsce jest troche roboty dla potencjalnych modelek. ja wypowiadałam sie tylko na przedostatniej stronie :p a Ty jestes/bądź byłas modelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
a tak ...jestem modelka:)taka "zwyczajna "raczej... wprawidzie zaliczylam sesje do gazet ale to nie okladka vogue:(.... ostatnio nic ode mnie nie chca:/ hehe... ale moze dlatego ze wiedza ze sesja byla na studiach:P ja bylam tylko raz za granica;( chcialam pojechac jeszcze rez ale niestety nie mialam mozliwosci(szkola matura studia)...moze teraz sie na cos zalapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś więcej
a mogłabys napisac jak wyglada takie pobyt za granica? chodzis zpo miescie sama czy z kims? ktos cie podwozi, czy jak to jest? jak jest z castingami? napisz cos wiecej bo kazdy tu czeka na takie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
no wiec... ja mialam to szczescie ze jechalam z 2 kolezankami z agencji:) w mojej agencji bylo tak ze nie podwozili nas na zadne castingi...chyba ze byly poza miastem, aczkolwek slyszalam ze w niektorych agencjach jest tak ze wioza dziewczynyna kazdy casting! najczesciej jednak daja ci mape do reki (lub sama musisz sobie ja kupic:P) kieszonkowe i kupujesz sobie bilety:/ nie ma lekko:P chodzisz na castingi do pokazow showroom-ow katalogow edytoriali i takie tam inne... najczesciej pytaja sie ile masz lat skad jestes (zeby zapoznac sie z toja znajomoscia jezyka angielsiego) przygladaja ci sie uwaznie pstrykaja zdjecia przebierasz sie jezeli to casting do pokazow mody dajesz im swoja "wizytowke"ze sie tak wyraze... ze zdjeciami (a tam juz jest wszystko napisane twoje wymiary itp.)jezeli to casting do pokazu to musisz oczywiscie sie przejsc w ta i z powrotem:P najlepiej miec na sobie wyzsze buty...wtedy sylwetka lepiej sie prezentuje:) i zachowywa sie naturalnie a nie jak jakas bogini:/ bo sie takie zdarzaja:/ to chyba tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
hm... ja to bym sie strasznie bała sama latac po miescie. boje sie ze nie mam w ogóle zmysłu orientacji i wysiadąłbym orzystanek z adaleko czy cos :P :D no i jeszcze ze srednia znajomoscia angielskiego, a szczególnie nieprzyzwyczajona do szybkiego mówienia mogłabym nie zrozumiec jak ktos tłumaczy mi droge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadzeczyliToCoNajwazniejs
hej! mam takie pytanie, moze troche nieodpowiednie, jednak bardzo mnie to interesuje: ile mniej wiecej molzna zarobic na takim wyjezdzie za granice? albo moze, ile ty zarobiłas. i tak w ogóle to gdzie byłas i przez ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
pytanie niekoniecznie nieodpowiednie. w koncu tu i tak wszyscy sa anonimowi :P ale własnie, gdzie byłas i przez ile czasu? ja nigdy nie wyjezdzałąm za granice, chyba ze gdzies niedaleko, bo akurat tam plener był odpowiedniejszy, czechy czy słowacja, ale nigdy na kontrakt. w sumie to szkoda, bo zawsze to nowe doswiadczenie. no i wiecej pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
mediolan:) bylam tam ok 2 miesiace...nie powiem dokladnie..nie liczylam, byle szybciej byc w domu;P szczerze mowiac to rzadko jaka dziewczyna zarobi cos przyjezrzajac tam pierwszy raz...przynajmniej tak jest w milano...trzeba tam pojechac przynajmniej 3 razy zeby cos osiagnac chyba ze jest sie naprawde cool ja to sie mowi:P ja mialam kilka prac ale wszystko poszlo na agencje:/ona placi za lot mieszkanie i twoja ksiazke ze zdjeciami...wiec jak sie pracuje to najpierw sie pracyje na to zeby ich splacic:(takie zycie... a gdzie bylas na slowacji jesli moge sie spytac???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
witam dziewczęta:) Dawno mnie tu nie było same nowe "twarze" widzę:) Może od czasu do czasu się dołoncze do dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
nie wiedziaąłm, ze jest az tak ciekzo za granica. myslałam ze chociaz ze 3 tysiace sie przywozi, a tu patrze nic. uj... to nie wiem czy to tak fajnie wyjezdzac, jak nie ma tak, z ejak nie chce ci si emocno, albo xle sie czujesz to mozesz gdzies tam nie pójsc, bo najuwyzej nei bedziesz miała po prostu dla siebei pieniedzy. tam trzeba isc na kazdy casting, bo spłacasz dług. niefajnie... a co do mojej słowacji, to nawte nie pamietam dokładnie. ale wiesz, to były dwa, góra trzy dni i do domu. nawet nei zwiedzałam nic, bo po prostu czasu nie było. wszystko odbywało sie tak, zeby nie ponosic niepotrzebnych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość france
milano to chyba dobra agencja co? znaczy tak wczesniej myslałam, bo przeciez w Polsce jest chyba tylko filia milano, ale patrze teraz ze maja bardzo malo dziewczyn. dlaczego tak? ktos wie cos wiecej na ten temat? a mozesz powiedziec ktora z dziewczyn to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...swiat modelingu
nie nie kochana... ty mowisz o konkretnej agencji, prawda??? a ja mowie milano na mediolan...po wlosku inaczej:p tak sie tam mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×