Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

A ja od jutra zaczynam poświąteczna walkę z wymiarami... bo obawiam się ze mi przybylo tu i ówdzie... w dodatku w myśl zasady \"jak spadac do z wysokiego konia\" wczoraj wyslalam pierwsze w życiu zgloszenie.... i od razu do D\'vision :p i dostalam odp żebym przeslala więcej zdjęć... no nic zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
No ja też właśnie wysłałam wczoraj od razu do D'Vision i też dostałam, żebym dosłała zdjęcia a potem jak dosłałam to kiedy mogłabym przyjechać i się z nimi spotkać.... to dobry znak? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
PS. Zmierzyłam się dobrze i mam 175,5 cm wzrostu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle że dobry bo jak im się dziewczyna nie podoba i na wstępie widzą że nic z tego nie będzie to od razu mówią ze szukają innego typu urody,, za co swoją drogą bardzo ich cenię. Więc musialaś się im spodobac skoro Cie zaprosili :):) a ja swoich jeszcze nie doslalam muszę to zrobić jutro. Może też mnie będą chcieli na żywo zobaczyc... eh, marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
Ale to wlasnie marzenia sie urzeczywistniaja! Ja uwazam tak jak Ty, ze jak juz sie probuje to od najlepszych agencji sie zaczyna... No bo ja nie zamierzam sie bawic w jakies kapiele w kisielu czy cos tylko albo powazna praca modelki albo zadna inna i sobie odpuszczam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
pfff.... miało być "walki w kisielu" :P a nie "kąpiele w kisielu" :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie. Ja tez chce to robić na poważnie :) i dlatego zaczelam od D\'vision :) Może marzenia się spelnia... kto to wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
a ja wiem czy d'ivision to taki szczyt marzen? moze raczej model plus, oni maja wiecej "sław", tak mi sie zdaje przynajmniej i jak myslicie, czy moge próbowac ze wzrostem 169. moze chociaz do japonii by mnie wysłali gdybym sie spodobała. no wiecei, zawyzajac wymiary o ten 1 cm, bo to i tak nie ma znaczenia, zalezy kto jak zmierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
D'vsion moim zdaniem jest na 100% lepsza od model+, w model+ nie ktore dziewczyny niestety nie mają pracy i nic nie robią, natomiast D'vision bierze i podpisuje umowe tylko z tymi dziewczynami których są pewni i je promuje i watpie czy jest tam jakas dziewczyna która nie pracuje. D'vision to aktualnie najlepsza Polska agencja. W mojej agencji Pani to potwierdziła :) Ma ona mnóstwo kontaktów zagranicznych, lecz niestety jest tam się bardzo bardzo ciężko dostać. Lecz coś za coś :D Więc jedź tam jak najszybciej, życzę powodzenia podczas rozmowy i daj koniecznie znać co i jak :D Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Sonet- twój wzrost jest raczej troszke za niski nawet na Azje :( Ale może jeszcze urośniesz :D Powodzenia życzę :D Aha i chyba, że masz tak zjawiskowa urodę, że wzrost nie będzie miał znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
co myslicie o agencji Avant. moim zdaniem jest swietna. strona doskonale zorganizowana i ich modelki maja bogate portfolia a kazde ich przedsiewziecie jest opisywane, dlatego mozna dowiedziec si eo sukcesach danej modleki. dziewczyny sa na pradwe bardzo zadbane. znaczy chodzi mi o to ze o nie dbaja, maja mnóstwo pracy i w ogóle. tyle ze z tegfo co mogłam zauwazyc sa tam tylko 4 dziewczyny :| tyle ze jest to agencja moskiewska ale tam tez jest jedynie 8 modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avant nieźle sie prezentuje. I modelki maja niezle portfolia. Oni przyjmują tylko tych co do których sa absolutnie pewni... eh, za wysokie progi na moje nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
stelka, zartujesz sobie? obejrzyj ich polaroidy, a później profesjonalne zdjecia. dziewczyny sa ładne, ale to, co sie z nimi robi na sesje, to jest po prostu... zwala z nóg. i to mi si epodoba. agencja jest swietna, pokazuje jak wygladaja na prawde ich modelki co daje mozliwosc przeanalizowania sprawy i na prawde warto spróbowac :) zebym ja wtedy wiedziała tyle co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenzura, wg mnie to jest naprawde dobra. Modelki ladne, stylizacje fajne, sesje świetne... maja malo dziwczyn ale za to naprawde profesjnalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPP to naprawde
świetna agencja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
hej dziewczyny. mam prosbe, mogłybyscie wejsc na stronke eli91.fotka.pl ? wypozyczyłam na jakis czas od kolezanki jej profil zeby pokazac wam swoje zdjecia. byłabym bardzo wdziewczna gdybyscie napisały cos na mój temat. moze ktoras z was potrafiłaby ocenic czy sie nadaje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
dla ułatwienia --> www.eli91.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Sonet- mi się nie wiem czemu ale zdjęcia nie chcą otworzyć, ale wiesz nasze zdanie w tym momencie nie ma zadnego znaczenia.. Wiec najlepiej by było gdybyś wysłała swoje zdjęcia do agencji i one Tobie powiedzą najlepiej czy się nadajesz itp :P Życzę powodzenie :* I nie zwlekaj z wysłaniem zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Zgadzam się.. od razu po stronce widać że Avant to super agencja :D No ale progi pewnie bardzo wysokie.. no i mają tylko 4 modelki ?! Ale lepiej mniej a dobre niż dużo- nic nie pracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzura
hej dziewczynki !! co tam sie dzieje? juz któras z was (nie pqmietam jaki miałas nick) powinna byc po rozmowie wstepnej w agencji. dziewczyna która wypatrzono na stronie internetowej jakeijsc. nei wiem chyba do eastern miała sie zgłosic. jesli to przeczytasz to powiedz koniecznei jak wszystko si epotoczyło. no i jeszcze jakies najswiezsze newsy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonet niestety 169 cm utrudnia życie :/ wiem coś o tym bo sama mam 170 cm. Ale próbuj. Może nie jako typowa wybiegowa modelka, ale twarz reklamowa itp. Ja próbowałam. I mimo że AP Models nie jest czołową agencją to jakoś się to kręci. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
moim zdaniem d"vision jest naaaaaaaaaaaajlepszą agencją modelek czyli moją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
ooo :) to opowiedz jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w d'vision? no i jakie fotki na wstepie robia etc. :) a wogole- moglabys powiedziec jak sie nazywasz? zebym mogla zobaczyc Twoje fotki na stronie d'vision :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
omnisia napisz wiec cos jeszcze o sobie :) jak tam twoje zlecenia? i w ogóle pokaz sie nam na stronie ap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
juz wiem! ty jestes beata :) a AP jest w jakiej miejscowosci? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klitka a skąd wiesz że to ja ? ;P :) hehe. AP jest we Wrocławiu. A nie ma za bardzo o czym mówić, bo stara już jestem- 20 lat za mną :) Byłam ostatnio na castingu do reklamy Auchan w Warszawie ale niestety się nie udało. Teraz na razie wegetuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie :) jak wyslalam ponad pól roku temu zgloszenie do jednej agencji i powiedzieli że nic z tego nie będzie. Ale wtedy mialam okrąglą buzię, 172 wzrostu, bylam grubsza i wogóle inaczej wyglądalam, nie wiem co sobie wyobrażalam, to wogóle takie dziecinne marzenie bylo. Ale jak teraz skoczylam 2 cm w góre, i wogóle zmienilam sięm, to mogę za jakis czas spróbowac wyslać zgloszenie jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
aj stellka, no to jestesmy dwie. nawet nie próbuj mówiac ze nei spróbujesz bo nic z tego nei wyjdzie! próbujemy razem bo ja jestem w dokładnei takiej samej sytuacji jak ty, tylko ze wysyłałąm zdjecia rok temu i powiedzieli mi ze jestem za drobna za dziecinna. miałam 168 wzrosku (jednak to nei było az taka przeskzoda, w prawdzie za granice nei wyjade ale powiedzieli z emoze mi si euda w Polsce), ale byłam strasznie drobna talia 57 biust 76 biodra 78 no i buzia ze taka widac małolaty. wiec kobieta z agencji powiedziała mi zebym spróboała za rok, przesłała aktualne zdjecia i sie zobaczy, wiec startuje, ale to jakies... ja wiem, jeszcze moze z miesiac, tertaz jakos mi sie nie chce. chhyba troche sie boje ze zdjecia brzydko wyjda i nie bede miałą co wysłac. jeszcze z 2 tygodnie czy miesiac i probuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×