Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kaka_17
Po pół roku można śmiało wysyłać zdjęcia jeszcze raz :) Pewnie i tak juz Cię nikt nie pamięta..No i oczywiście jak się zmieniłaś to czym prędzej wysyłać! Oczywiście najpierw do najlepszych :D Powodzenia i czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mango models, ale to bylo z pól roku temu. Teraz niedawno do d\'vision, poprosili o doslanie zdjec, ale jednak nie jestem ich tym. No nic, może gdzie indziej się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
No ja wysłałam do Avant Models teraz ale mi powiedzieli, że nie jestem w ich typie więc się wkurzyłam bo wysłałam im moje zdjęcie rok temu i chcieli, żebym przyjechała, że będą czekać etc. :D A ja myślałam, że to nie jest jakaś dobra eagencja bo podejrzane, że tylko kilka modelek no i byłam totalnym żółtoziobem wtedy :D No i straciłam swoją szansę, heh :( Rok temu dostałam zaproszenie do D'vision, New Age Models i Avant... i do żadnej nie pojechałam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj jeszcze raz za jakis czas. może dostaniesz jeszcze jedna szanse :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie, czy nadal na topie sa Słowianki??? tzn. czy agencje przyjmują chętniej dziewczyny o slowiańskiej urodzie bo wiedzą że takie się \"sprzedadzą\" i warto w nie zainwestować?? Bo jeszcze niedawno właśnie uroda słowiańska była na topie, jak to jest teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
hehe.. a jaka to jets uroda słowiańska? :> bo brazylijska to wiem, a słowianska.. cechy charakterystyczne prosze :P no i niemiecka kazdy rozpozna.. :P wysoki niebieskooki blondyn LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Słowianki wydaje mi się, że są zawsze na topie :D Wystarczy spojrzeć na topmodelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie90
A brazylijski typ urody to jak wyglada? bo ja nie wiem :D a dziewczyny z czarnymi oczami i brazowymi wlosami maja szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja urody slowiańskiej nie mam calkowicie :P geny tatusia daja o sobie znac i jestem czarniutka :P uroda bardziej rumuńska, cygańska, ale slowiańska to ja nie jestem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :P ale i tak sie nie wpisuje w ramy slowiańskiej urody z moją ciemną karnacją i ciemnymi oczyma :P ale może jakiejs agencji mój wlasnie typ sie spodoba ;) nie można tracic wiary xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem dokładnie jakie jest słowiański typ urody, ale mi kiedyś w SPP na castingu powiedzieli, że mam \"słowiańską urodę\". Pomijam fakt że mam tylko 170 cm wzrostu, ale może jest w tym coś i nie tego szukali poszukiwacze z Japoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijam fakt że mam tylko 170 cm wzrostu, i nic z tego nie wyszło ale może jest w tym coś i nie tego szukali poszukiwacze z Japoni :) tak miało być :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nawet jasne wlosy i to troche dziwnie do tych moich oczu i koloru cery się ma :P a ja od jutra przechodze na dietę South Beach, dochodzę do 89x60x89, strzelam sobie nowe fotki i dostaję sie do jakiejś dobrej agencji. hehehe ambitny plan no nie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj Stellka :D Trzymam kciuki za Ciebie :) Z mojej diety i ambitnych planów na ładny tełeczek jakoś nic nie zostało, ale znów sie muszę zmotywować w końcu lato idzie i trzeba dobrze wyglądać nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Omisia :) a ja Tobie życze motywacji żeby Twoje plany co do tyleczka tez sie udalo zrealizowac:) No bo masz racje, poza wszystkim to lato idzie, lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellka ta dieta świetnie brzmi, tylko ja sie zastanawiam kto to będzie gotował :( Bo tak to można jeść pod warunkiem, że sobie zrobisz :P Ciężko będzie, ale może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie17
ja mam taki problem. Otóż mam szerokie biodra. (96 cm. najszerszym miejscu, czy to bardzo dużo?) mam 177 i ważę 60 kg. Cz sądzicie, że jeśli schudłabym ok 8 kg. tzn ważyłabym ok. 52 kg to miałabym te 90 cm?? Ile Wy dziewczynki ważycie i macie wzrostu no i centymetrów w biodrach?? Ja już nie mogę na siebie patrzeć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Kochana nie ma sensu myśleć o wadze każdy ma inną (nawet jeśli dziewczyny maja tyle samo wzrostu i te same wymiary). Więc zajmij się zrzucaniem centymetrów :D Waga jest nie ważna! ;) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie17
Kaka 17 - dziękuję, kochana jesteś :) Możesz mi powiedzieć, czy 96 cm. to jest bardzo dużo jak na biodra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a w ktorym miejscu (tym najszerszym) sa biodra:P? moze glupie pytanie ale no nie wiem... Ja jak mierze wg mnie w najszerszym tzn tak w tylku bardziej niz biodrach to mam z 94 przy 175, wiec jak mierzylysmy w tym samym miejscu to racezj nie ejst to duzo tak mysle:) moze nie modelkowe wymiary:), ale w porzadku:) mi koledzy mowia ze mam figurke w sam raz:) nie za gruba ale i nie same kosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodie17
jak mierzą biodra w agencjach to w którym miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Moja agencja mi pokazała że biodra sĄ w najgrubszym miejscu :P A Pani z Women mierzyła mnie tuż pod kośćmi biodrowymi :P Ale ogólnie jest przyjęte że tam gdzie wyjdzie najwięcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
96 nie jest przecież na tyle dużo żeby nie móc zrzucić do 90 :D Bierz się za solidną diete i ćwiczenia a będzie dobrze :) U nas jedna dziewczyna miała ponad 100 i zeszła do 90 :) Więc powodzenia :* P.S. Moze któraś z was była już w jakiejś agencji na rozmowie? A może zaglądają tu dziewczyny które mają swoją agencje i działają już coś na rynku :P Piszcie co i jak i jak tam wasza kariera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa :D zmierzyli mnie dzis w szkole i mam 175,5 cm xD a z tego co wiem to biodra sa mierzone w najszerszym miejscu- tak w polowie pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
no.. niezła jest ta strona, juz pare takich widziałąm :) znaczy takie inne, nigdy z modelkami. to normalnei człowiekowi dodaje wiary w siebie, ze te na prawde jednak w sumie ładn ei chude dziewczyny, równiez sa bardzo retuszowane. te zyłki na udach takie, albo ktopki po goleniu w okolicach bikini, albo włosy na rekach, bo jednak kazdy jakies ma :P to podnowi na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
hmm fakt fajna stronka:) a ja jutro biore udział w finale do miss pomorza zachodniego:) jeśli przejdę to w czerwcu finał ścisły i w tv będe hih:) trzymajcie kciuki i przy okazji zapraszam w piątek o 20,00 do can can w szn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo...miss pomorza? ;) ja dostałam zaproszenie do udziału w wyborach miss Polski, ale kurcze termin zjazdu mi nie pasował z rozkładem zajęć :/ Powodzenia w konkursie :) A stronka bardzo fajna :) Podnosi na duchu :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×