Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

powodzenia Szyszunia :* trzymam kciuki :) a stronka naprawde fajna. Pokazuje calą magię obróbki technicznej. no i to,że nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie17
Kaka17 bardzo Ci dziękuję - umiesz podnieść na duchu :) Od nowego tygodnia zaczynam dietę (rygorystyczną :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodie tylko nie przesadź z tym rygorem bo nie dasz rady :) tzn życzę CI powodzenia, ale często jest tak jak się człowiek mocno zaweźmie i nie pozwala na nic to nic nie wychodzi :/ Ale Tobie się uda! :) Trzymam kciuki! Ja też zrzucam te cm :P A przynajmniej staram sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem trzeci dzień na diecie South Beach w ramach mojej rozpaczliwej walki z wymiarami. mam nadzieje że wyjdzie choc trzeci dzień bez kawy i cukru, praktycznie na samym nabiale i warzywach... oj musi się oplacić, musi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
podobno dobrze jest wypic rano szklanke wody, to zmniejsza apetyt. człowiek czuje sie sytszy, tzn, chociaz troche najedzony. głód zaspokaja podobno tez greyphrut. musicie bardzo uważac, zeby nie dopuscic do efektu jo-jo. tzn zbey móc normalnei, albo prawie normalnie jesc i nie dopus ic do tego, bo łatwo pozostac przy wadze całe zycie sie głodzac, a przeciez nie w tym rzecz. powodzenia wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie17
Dziękuję Wam, jesteście wspaniałe :D Od poniedziałku zaczynam dietę: przez tydzień będę piła tylko wodę... albo przez 2 tygodnie jeśli dam radę :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodie 17, slońce, możesz nie dac rady... tydzień na samej wodzie... wykończysz się!!!!!!! Przejdź na jakąś lekką dietke, tak żeby niepotrzebne cm zrzucić, ale totalna glodówka nie jest dobrym pomyslem. ruszaj sie dużo i nie niszcz organizmu. Dasz radę :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
Stellko dziękuję, że we mnie wierzysz :D Muszę spróbować, czy coś z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
hej dziewczyny :) moim marzeniem jest dostac si edo Avant Models. to jest chyba najlepsza agencja o jakiej sie dowiedziaąłm. maja na prawde wszystko skrupulatnie przedstawione na stronie. kazde ich posuniecie i w ogóle wszystko. szczególnie rosyjska. jutro postanowiłam zrobic sobie zdjecia no i cóż... puszcze je w Polske :) oczywiscie najelpeij byłoby mi sie dostac do czegos w warszawie, chociaz i tak mieszkam w Augustowie, ale tam jest mi najblizej, jesli mam do wyboru jeszcze wrocław i kraków to warszawa przeciez wypada najkorzystniej : no wiec jeszcze jutro wszystko powysyłam no i mam nadzieje, ze gdzies we wtorek uzyskam juz pierwsza odpowiedx. w ogóle mam nadzieje, z euzyskam wiele odpowiedzi, oczywiscei nei liucze ze beda pozytywne, ale wole otrzymac cokolwiek niz byc całkowicie zignorowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, no to powodzenia :) eh, ja tez bym sie chciala do jakiejs dobrej agencji dostać... w D\'vision sie jednak nie zdecydowali, a do innych nie wyslalam. Czekam az troszke schudnę, poza tym teraz ambitnie się ucze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
hej co was tutaj tak mało? czy jest jeszcze ktos kto bedzie wysyłał w najblizszym czasie gdzies zdjecia? no dziewczyny! stelka! skoro juz masz zdjecia to czemu ich nie wyslesz ja dzisiaj chce zrobic. juz sie wystarczajaco duzy napatrzylam na wszystkei zdjecia portfolio z Avantu, teraz juz wiem dokłądnie jakie zdjecia wysłac. no i dzisiaj zaraz sobie zrobie, tylko musze przescieradło rozwisic na regale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
No dziewczyny wysyłać wysyłać :D Czym wcześniej tym lepiej :P Ja sama żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej :P Mam już 18 na karku :P Próbujcie wysyłać wszędzie.. :D Zaczynając od najlepszych :) Powodzenia życzę :* Tak samo w diecie:P Ja muszę sama troche zrzucić bo coś nie ładnie dzieje :P W czwartek jade do Wawy (jak wyzdrowieje:P) na casting do Azji, a potem w niedziele Szczecin- sesja :D Mam nadzieje ze wreszcie gdzies wyajde:P Aha i obcinam włosy :P Nie wiem czy wiecie tak jak ma teraz Naomi Cambel (grzywka i tak za ucho):P Albo Alison Nix z women :P Boję się, jak bede wyglądać ale cóż trzeba wierzyć w wizje agentki :P:D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
to znaczy ze z tym wyjazdem to nei jest tak ze po porotsu agencja cie wysyła, tylko trzeba jeszcze przejsc przez jakis casting, zbey wyjechac? a co do fryzury, to tak kaka, zdaje mis ie ze trzeba sie zdac na jej wizje :) juz prezeciez jest troche wprawiona w takie rzeczy, tyle ze ona zapewne sobie wyobraza ciebei po ułozeniu włosów, a cóz... zaraz po wstaniu z łózka i na codzien moze byc gorzej, ale wiesz, zapewne bedziesz wygladała ładniej niz teraz. a jaka to sesja cie czeka, hm? :> aj kaka czyzbys tylko ty pozostałą wierna forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
i jeszcze jedna nurtujac amnie sprawa:) a w sumie to dwie, jak agencja sie z toba kontaktuje, np w sprawie takiej sesji - pisza e-maile czy dzwonia czy jak? i np jesli ja mam skzołe, to mozna sobie spróbowac wyegzekwowac jakis dogodny termin? i czy agencja zwraca koszty przejazdu na taki casting? czy na castingi jexdzi sie na wąłsny koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
noo... to te juz prawie najgorsze mam za soba. zrobiłam zdjecia i wysłałąm, a teraz... zobaczymy co dalej :) mam nadzieje, ze w poniedziałek bede miałą juz pierwsza odpowiedz, a póki co to jeszcze bede tutaj zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
też tak myśle ze bede miała na codzien problem z włosami :/ Ale cóż prostownica pojdzie w ruch :P Mam nadzieje że będzie dobrze. No kurcze mało dziwczyn tu jest :( Ja przez dłuższy czas też nie zeglądałam ale ostatno mi się przypomniało o tym topiku i wpadłam :) A co do kosztów to sama płace za dojazdy do szczecina. Sesje mam do powiększenia portfolia :P z nową fryzurą :P A do wawy na casting mialam jechac ale chyba nie dam rady :/ Mam zapalenie gardła :/ No a jesli chodzi o zagraniczne agencje to różnie bywa nie które wybierają poprzez obejrzenie zdjęć a nie które przyjeżdżają i chcą obejrzeć.. a czasami i tak i tak :D No to powodzenia Ci życze :* i czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia :* A ja sobie musze jakieś nowe zdjęcia zrobić, bo schudlam od czasu kiedy te stare byly robione, i tamte wogóle tak \'na szybko\". a teraz porządne, pod ścianą i w kostiumie i wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
omnisia, mogłabys mi cos wytłumaczyc? bo z tego co widze, to jedno twoje zdjecie z agencji jest z twojej strony , która tak prawde mówiac widziaąłm juz bardzo dawno temu, tam było z reszta jeszcze pare podobnych ujec. to znaczy z eniejest to zdjecie zrobione przez agencje tak? a ile juz w ogóle miałąs sesji, i czy udało ci sie cos zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
no wiec mam juz dwie odpowiedzi w division kobieta stwierdziła ze sie do nich nie nadaje, a w agencja free zostałąm zaproszona na casting, zbey sprawdzic moje prawdziwe wymiary i jak tera wygladam bo przeciez niewiadomo kiedy były robione zdjecia. co wiecie o agencja free? czy oni zapraszaja wszystkie dziewczyny, które wysyłąja im swoje zgłoszenie? bo to jest dosyc dobra agencja maja wąłsne studio i oprócz zdjec do gazet i wysyłania za granice dziecwyzny u nich dostaja jeszcze inne zlecenia takie które dostaje fotograf z ich firmy. wiec interes sie kreci, tyle ze dostałąm od nich zaproszenie juz 2 raz i nie wiem... skoro w division stwierdzili (bez wymiarów tylko po samych zdjeciach) ze si enei nadaje. w agencjafree po moim pierwszym spotkaniu znimi stwierdzili ze jestem jeszcze za mała i zebym spróbowala w nastepnym roku, a teraz wysąłąłm i same zdjecia, tak bez zadnego przypominania z emiałam sie odezwac itp. no nie wiem napiszcie mi cokolwiek mozecie, cokolwiek wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
Witam tak czytam to napisze po przerwie:) Widze koleżnaki z Mango nawet nie widać:) i wogle pustki:)..stary skład:) a ja brałam udział w konkursie na Miss Pomorza Zachodniego:) i zakfalifikowałam się do finału:) teraz w tv będzie 2 czerwca to że to że tvp7 nie ważne ale telewizja hih:) Pewnie niegługo zaczą się przygotownia ponowne próby itd. To pozdrawiam wszystkie laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
na twoim miejscu robiłąmbym sobie ten tatuaz dopiero po tym jak dostaniesz sie do jakiejs agencji i po uzgodnieniu tego znia. niektóre agencje sobie tego nei zycza, a byłoby bez sensu zebys zmarnowała swoja szanse tylko ze wzgledu na jakis tam mały tatuaz co wiecie o juicy models?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Nie mam pojęcia.. trzeba się tych agencji zapytać, chociaż z tego co wiem to nie jest to mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
a czemu nei mozesz wysłąc swojego zgłoszenia do agencji jakiejs i jak zaprosza cie na spotkanie, to odpiszesz im ze chciałabys zrobic sobie mały tatuaz i jest to dla ciebei wazne i czy to cos przeszkadza i wtedy ci odpisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
A mogłabyś z tymt atuazem poczekać jeszcze te pare tyg do poki nie pojedziesz do d'vision? Od razu na spotkaniu jak beda tobą zainteresowani to mozesz się dowiedzieć. Apo co psuć sobie życiową szanse tatuazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_16
to najelpiej wyslij jeszcze zgłsozenia do paru interesujacych cie agencji zebys mogła z ajednym pobytem w warszawie załatwic kilika spraw bo jesli w division jednak si enei zdecyduja to stracisz tylko czas i zapewne pieniądze moge Ci polecic agencje takie jak: Mango Models, Metropolian Models, Model Plus i Orange Models zostaje jeszcze No people, ID models czy Hook, i dopiero jak któras z agencji zdecyduje sie przyjac cie do siebie to zapytasz sie o tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
mango nie polecam.. mają tam dużo dziewczyn ktore nie pracują :/ Szkoda tylko twojego czasu. Pare dziewczyn przeszlo od nich do innych agencji np. do nas :P najlepsza agencją jak już pisałam jest D'vision, wysoko mierzą ale jeśli się dostaniesz to napewno nie będziesz tego żałowała :P Model plus z tego co wiem też dobra, chociaż rozmawiałam z dziewczyną która przez rok nie miała pracy. Orange też nie polecam - wszyscy ją "rzucają", i jeśli nie D'vision to moim zdaniem najlepiej spróbować w agencjach młodych, która się rozwijają bardzo prężnie i dbają o WSZYSTKIE modleki, np. Spp, Pure(nie sprawdzone informacje tylko słyszłam takie pogłoski :P) no i też oczywiście polecam ML Studio :P powodznie w D'vision :) I też jestem zdania że za jednym razem jak bedziesz w Wawie od razu parę agencji załatw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klitka zdjęcia o których mówisz były robione 2 lata temu na potrzeby reklamowe. I z racji tego, że fotograf zna się z szefem agencji w której jestem to wyraził zgodę aby te zdjęcia również zamieścić na stronie agencji wraz z innymi moimi zdjęciami :) Ale na razie nic się jakoś specjalnego nie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyslalam tylko do d\'vision... a teraz jakoś sie nie mogę zebrać. ciagle myśle ze muszę jakieś nowe fotki sobie zrobić bo tamte sa juz trochę stare a podobno sie zmienilam :p Ale narazie wszystko utknęlo w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×