Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Aaaaaa!! Dziewczyny dostałam dzisiaj od P. Magdy Lipiejko umowe :D:D A w środę i czwartek mam jechać na sejse "free testy" i wogole bardzo się cieszę :D Mam nadzieję ze wszystko się uda i wogóle bedzie git :D:D:D Kurczę bardzo się ciesze!!!!!!! ;) sisley 160 --> Probuj!!!!!!! Zawsze warto! ja też na początku myślałam ze nie da rady(czyli ja i modeling) , że się nie daje i wogóle :P Ale sprobowałam i teraz bardzo i to bardzo się z tego powodu cieszę !!!! :D:D A co do ćwiczeń na bioderka to znalazłam takie fajne w internecie... Sama ja też zaczełam od wczoraj ćwiczyć bo mam aż 92 w biodrach !!!!!!!!! Jak się mierzyłam 3 miesiace temu to bylo 89!!!!! masakra:P Ale pani magda stwierdziła ze nie ma problemu i szybko to zrzuce.. Mam taką nadzieję bo 92 przy mojej tali 59 to troszke dużo! :P Ale dam rade :D Już nie jem ani słodyczy, ani mącznych produktów, mcDonaldów itp.. no i rowerek, basen itp. :D Zrzuce te 3 cm :D:D A oto link do ćwiczń dla sisley 16 : http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 Pozdrawiam :D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patison
kaka_17 - ale masz fajnie! ja tez próbuje trafic do jakiejs fajnej agencji ale jak na razie cisza. Duzo ludzi mi poleca Warszawe ale to daleko i nie zawsze jest kaska na dojazdy. A juz wiesz jaką będziesz miała sesję? Ze stylizacją i makijażem? Nic nie płacisz za to? Bo czasami słyszy się, że modelka musi coś wpłacić za sesje i to są czasem koszmarne sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko-17
Trudno trafic na profesjonalną sesję zdjęciową. Moja koleżanka zapłaciła kiedyś 400złotych a zdjęcia były kiepskie a do tego musiała sama się malować i czesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka_17 mam prosbe-moglabys wyslac mi na maila cherry_lady@vp.pl umowe jaka zaoferowała Ci agencja? Chciałam porównac czy wszystkie agencje mają mniejw iecej podobne bo sama takowa dostałam i sie waham :/ A moze ktoras z was dziewczymy by mi pomogla i zobaczyła czy warto podpisac taka umowe? :/ Blagam doradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
Zawsze mozesz z umową pójść do prawnika jak się boisz. A agencja też ci może wytłumaczyć jak czegoś nie rozumiesz. No i rodzicom pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
a od jakiej agencji ty dostałaś umowę do podpisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, od agencji. Pokazałam mamie a ona swojemu znajomemu prawnikowi. Naniósł na to poprawki, ale powiedział ze to umowa która naraza mnie na wysokie koszty (ewentualnego niedotrzymania warunków umowy) i ze nie powinnam jej podpisywac bo niczego mi nie gwarantuje :/ Nie znasz sie na tym. Moze wiekszosc agencji sporządza umowy \"pod siebie\"? Pani z agencji (Juicy Models z Wrocłwia dodam..) zgodziła sie na zmiane niektórych warunków...zapropnowała \"kompromisowe\" warunki. Ale ja nadal nie wiem co robic ;/ Mama nie chce o tym slyszec bo sie boi o mnie . Yhhh....jestem w kropce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
bylam na stronie tej agencji juicy models - kurcze mają tylko 3 modelki. Może nie są najgorsze ale nie sądzisz, że to trochę mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
Poza umową powinnaś się dowiedzieć jak najwięcej o agencji z jaką zamierzasz się związać. Jakie mają doświadczenie w branży, jak pracują, co oferują swoim modelkom itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają wiecej dzwczyn. Widziałam portfolia. Strona jest w budowie bo na razie nie mają informatyka który by sie zajmował na biezaco zdjeciami modelek itp. Siedziba jest na sw.Mikolaja we Wroclawiu. Bylam tam...takie male nowe biuro w \"biurowcu\". Kobieta mowila przekonująco...Nie obiecywala \"gruszek na wierzbie\" bo znam tysiace historii o modelkach i agencjach ktore oszukuja. Ale ta umowa....chcviałabym zaczac pracowac w tej dziedzinie...wakacje...moze trafi sie jakas praca, ktorej teraz tak poszukuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmiało ciekawie i niezbyt \"fantazyjnie\" Chociaz na słowa o wyjeździe za granice troche sie przestraszyłam....bo róznie to bywa z agencjami. Nie wiadomo która jest szczera i zagwarantuje dziewczynie prace i bedzie zarabiac...bedzie ok, a ktora \"wywiezie kaze zaplacic niewiadomo ile i za co....poprostu oszuka i zniknie\" Jak to mowi w skrocie moja mama o agencjach :] Podejrzliwa jest, ja tez troche nie ufna...ale moze jest okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
Agencja gwarantuje ci promocje ale to, ze zaczniesz pracowac tak na prawde nikt ci nie zagwarantuje - bo to zalezy od wielu czynnikow, nie tylko do agencji ale od klienta, rynku i samej modelki czyli od ciebie. Bywa, że na dobre zlecenie trzeba czekać bardzo długo a innym modelkom z kolei udaje się szybciej.Na to nie ma schematu. A wyjazdy zagranicę to normalna sprawa i jak chcesz pracować w profesjonalnym modelingu to musisz się na to nastawić. Każda profesjonalna polska agencja wysyła swoje modelki za granicę do sprawdzonych agencji na kontrakty.To nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
i pamiętaj, że żadna profesjonalna agencja nie każe Ci za nic płacić z własnej kieszeni - nigdy! Za agencyjne sesje zdjeciowe robione na potrzeby twojego portfolio agencja potrąca ci od twoich prac - nigdy inaczej. I to jest zawarte w każdym normalnym kontrakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp :) Mam prosbe-zerknełabys (niekoniecznie teraz bo pozno ;)) na umowe jaka dostałam? I powiedz czy zgodziłabys sie na te warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
nie ma sprawy - jak chcesz to przeslij na : marty_19@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty-19
omisia - odpisałam:) i jeszcze raz podkreślam umowa nie jest tu najważniejsza bo umowę zawsze można rozwiązać. Ważne jest jeżeli już decydujesz się na związanie z agencją na wybór tej właściwej - żeby nie tracić czasu a czas w tym zawodzie to pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
omisia--> nie wdze problemu, mogę Ci przesłać moja umowe:) Zaraz to zrobie:P A co do mojej sesji to tak jest ona w środe i czwartek, przyjeżdza do agencji profesjonalny fotograf z agencji SPP i będzie też robił zdjęcia oprócz P. Lipiejko. Na sesji oprocz mnie ma byc jeszcze jedna dziewczyna z Wrocławia (ma kawałek do szczecina :P) Oczywiście ciuchy i buty beda wypożyczane ze sklepow. Oraz sukienki od P. magdy Lipiejko znajomego projektanta ;) Powiedziała ze przez te dwa dni postarają mi zrobić jak najwiecej stylizacji zeby miec od razu dużo zdjęć i żeby zacząć mnie promować :) lol Sesja jest oczywiście za darmo nic nie płace za nią.. A ni nawet nie wrzucają mi kosztów sesji na dług bo jest to sesja tzw. "free testy" i jest ona wpełni za darmo :D:D Inne sesje w przyszłości beda isc mi na dług i bede spłacać z pieniędzy które zarobie:) Ale narazie jest wszystko za free.. wiec jest to dla mnie bardzo ważne zeby tam pojechać :D:D Co do umowy, wiec tak ja podpisuje na 3 lata, jest tam zawarty punkt w regulaminie ze jezeli przejde do innej agencji (poprostu jesli ich zdradze:P) to mam zapłacic 100.000.00 zł :P wiem ze to kosmiczna suma ale musze miec jakies zabezpieczenie :P A tak to nie widze nic złego w tej umowie :D:D omisia--> no wiesz, może byś spróbowała w jakiejś leprzej agencji co???? Bo nie wiem.. nie jest ona jakaś super.. i żebyś poźniej nie żałowała ze podpiszesz umowe i nie bedziesz miała zlecen.. Na twoim miejscu sprobowałam bym w czymś leprzym .. :) Ja tez na poczatku chciałam zawrzec umowe z taka sobie agencja TATU, ale postanowilam ze sprobuj w tych leprzych :D jak spasc z konia to najwyższego :P I dlateog pojechałam do Ml Studio i się udało :D:D Chociaż przyznam ze troszke załuje ze nie sprobowałamw model + i d'vision chociaz wiem ze pewnie nic z tego by nie wyszło ale zaluje ze nie sprobowałam:P Chociaz teraz juz nie bede kombinować :P Ml jest bardzo dobre wiec good :D:D Nie mam co żałować no i do Szczecina owiele lepiej :D:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam bardzo wszystkie serdecznie! :) Buźka:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka_17 no moje gratulacje.. ML studio to świetna agencja.. rozwija się i dba o modelki.. nie masz czego żałować, czesto jest tak ze w tych najlepszych agencjach dbają tylko o wybrane modelki, niektore sa tylko w bazie i tak naprawde nic nie robia.. ps. tak z ciekawosci moglabys podac swoje wymiarki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Estello mam nadzieje ze nie bede zalowała tego i bedzie wszystko super :D A co do moich ymiarów to : 176 cm wzrostu i 84/59/92 :P Wiem ze w biodrach mam za duzo :P P. Magda juz mi powiedziała ze musze zrzucic te 2 cm :P Ale juz nie jem mocznych potraf/słodyczy/mcdonaldów :P ćwicze codziennie na bioderka ten zestaw co podałam wyżej:P i basen/rower :D Mam nadzieje ze szybciutko zrzuce :D lol A wogole jeszcze 3 miesiace temu miala 89 w biodrach :P:P A teraz 92 olabogaa.. :P nie no musze sie za siebie wziasc pożadnie :D pozdrawiam:) Jak bede miala zdjecia z sesji to wam dziewczyny pokaże :D Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patison
Ciekawe czy tak w każdej agencji robią takie sesje za darmo? A jak trafiłaś do ML Studio? Wysłałaś zdjecia tylko? Oddzwonili do ciebie? Czy oni wysyłają swoje dziewczyny zagranicę? Mówili jakie prace robią? Wiem, wiem - dużo pytań:) Ale sama bym chciała trafić do dobrej agencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agencja elite
Z tymi agencjami to różnie bywa.Moja koleżanka była kiedyś w Elite - miała z nimi kontrakt podpisany, wygrała konkurs ogólnopolski i wogóle super. A potem tylko jedną pracę w Warszawie zrobiła, jakieś fotki do gazety i nic więcej. Nawet pieniędzy za to nie dostała, bo poszło na odrabianie pobytu w Warszawie. A niby taka prestiżowa agencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Darmowe testy to norma w dobrych agencjach. Muszą widzieć jak modelka wychodzi na zdjęciach, czy jest fotogeniczna. Dziwię się tylko, że w ML najpierw podpisują umowę, a później robią testy - powinno być na odwrót :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Co do Elite, to już ostrzegałyśmy wcześniej przed nimi :) Ale dziękujemy za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
patison --> Wiec tak ja wysłałam zdjęcia i napisali zebym przyjechała no i pojechała w tamtą sobote a w środe juz na sesje :D + umowa=) Nom Ml Studio wysyłają swoje dziewczyny za granice, przede wszystkim się tym zajmują. Nie interesuje tą agencje hostessowanie, tylko miedzynarodowa kariera. Wspołpracują z najleprzymi zagranicznymi agencjami w Paryzu, Mediolanie i Azji. Teraz w mediolanie, są od nich modelki i w Paryżu, jedna na fshion week w Rzymie no i w lipcu czy sierpniu kolejne leca do Azji :) Wiec wydaje mi sie ze to bardzo dobra agencja :) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
tyle, że free testy nie robi się tylko po to by sprawdzić fotogeniczność modelki. Robi się też takie sesje potem, w trakcie współpracy - i modelka nie musi ich odrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
A kto napisal ze free testy robi sie do sprawdzenia modelki? Chyba cos przeoczyłam :P Free testy jak kolezanka wyzej napisała nie sa tylko do sparawdzenia modelki ale takze w czasie wspolpracy czasami robi sie takie free testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
I te zdjęcia z sesji z środy i z czwartku beda na stronie agencji wiec raczej to nie sa żadne testy tylko normalna sesja:) I testy miałam w sobote czy sie nadaje. A jeśli już podpisuje umowe to kolejny argument ze to sesja ne "testy". [Jeśli o to chodziło ] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×