Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

dajcie spokój.. to jest temat o modelkach a nie o języku polskim.. lepiej pochwalcie się jak tam wam idzie.. ja pracuje nad 2 kg:P a potem wrocław i myskena:D 17 pisałaś coś ostatnio o jakiś castingach.. i jak poszło.. jedziesz gdzieś pracować na wakacje..? słuchaj czy Ty pozowałaś dla Trolla..? jakie w ogóle macie plany na wakacje całuski:+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
o...jest tam dziewczyna z mojej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna z was nie wie
gdzie sa te fotki z kandydatkami na miss zaglebia i slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a QU QU
wpisz w google miss zagłębia i śląska... i poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ee co taka cisza hmm:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puremodels
wiem że na innych forach o właścicielce nie kraża zbyt pochlebne opinie, na tym gdzieś mi migneło że którać z Was ma w tej agencji koleżanke, która jeste bardzo zadowolona z współpracy m.in z powodu wyjazdów za granice... może coś więcej na temat doświadczeń z tą agencją. Mam do niej zaproszenie ale chciałabym zasiegnąć opinii zanim sama sie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puremodels cd
wiem że to nie jest najwyższa półka ale generalnie jak ktoś coś wie niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta \'jedna z was\' to ja :) tez mam zaproszenie, ale narazie jakos do wawy nie ma kiedy jechac. ja osobiscie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Cieszko powiedzieć co kolwiek o agencji z ktora sie nie mialo styczności:P Dużo sie pisola malo pozytywnie o tej agencji ale jak i Ofca uwazam ze to tylko hmm.. osobiste porachunki :P W sobote jade do Szczecina do Ml studio :D:D:D Juz sie umowiłam :D A koło lipca/sieprnia do Mango :D I oczywiście od razu zachacze inne agencje.. np. model plus :D pozrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
Kiedy jest finał elite? W dniu transmisji, czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narska
Wczoraj był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wygrał
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ma ktoś..
.. jakies materiały z finału??????????????? Albo w tv kiedy bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
Powiedzcie mi cos o No People, bo ja miałam nie przyjemna sytuacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Nie podobają mi się te dziewczyny, które wygrały. Zwłaszcza ta po prawej na zdjęciu. Ta z lewej z prostymi włosami może jeszcze by uszła ale wielkiej kariery im nie wróżę. Z resztą finalistki Ellite Model Look raczej nie robią wielkiej kariery. Konkurs już dawno stracił na znaczeniu, wszystkie wiemy dlaczego, i teraz żadna agencja nie chce przyjmować byłych "elitek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dlaczego Elite stracił na znaczeniu? Były niezłe afery, jurorzy trochę za bardzo "zbliżyli się" do dziewczyn, krótko mówiąc: kariera przez łóżko. Wszystko wyszło na jaw i po takich ekscesach żadna porządna agencja nie chciała już współpracować z dziewczynami z "agencji" Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Z resztą gdzieś w tym temacie już pisałyśmy co nieco o Elite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Oglądałam wczoraj Elite w TV. Mieszane uczucia. Troszke dziewczyny trema zjadła... nóżki sie wykrzywiały w tych szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Ja nie stety nie ogladałam :(:(:( Byłam w tym czasie w Szczecinie :D Wreszcie sie wybrałam:) Umowiłam się z P. Magdą Lipiejko w agencji ( ML studio) i poszłam.. :D Spodobałam się =) I nie długo pojade jeszcze raz podpisac umowe i na sesje :D Bardzo się cieszę i wogóle :D Pozdrawiam was laski :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
A ktoś wie czy może będzie powtórka Elite w tv :(??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranking Agencji
Zna ktos moze stronke w ktorej znajduje sie ranking agencji modelek w polsce i na swiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
www.kmodels.com czy jakoś tak :P W sumie to nie wiem na ile można temu rankingowi wierzyć, agencje tam wymienione raczej są ok, wypłacalne i dobre. Ale na pewno według tych gwiazdek nie znajdziesz najlepszej agencji w Polsce. Taki obiektywny ranking chyba jeszcze nie powstał. A kmodels polecił mi nawet szef pewnej paryskiej agencji modelek, więc jak na razie to chyba najlepszy tego typu spis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nymphetaminee
Ja tam nie narzekam na ten ranking, bo moja agencja jest wysoko punktowana:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley 16
jA TEZ CHCIAŁABYM BYC MODELKĄ....ale te moje bioderka... może zna ktoś jakieś ćwiczonka lub dietę dzięki której zrzucę trochę w biodrach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×