Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Susse
Mi chodziło o sesję na studiach;).Miałam ważny egzamin,dlatego dopiero teraz jadę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
To zycze powodzenia =)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Ja też życzę Wam Dziewczynki powodzenia!! :D Trzymam kciuki :) Jak tylko wrócicie to napiszcie jak było !!! :D POZDROWIENIA FOR ALL :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Mam pytanie: Mam 172 cm wzrostu, 86 cm w biuście i 85 w biodrach. Mam 16 lat. Jestem szczupła ale nie przerażliwie chuda. Nie stosuję żadnych diet. Byłam na castingu Elite Model Look. Pani, która podawała mi ankietę, brała wymiary (bo nie jestem pełnoletnia) była zachwycona moją urodą, sylwetką etc. Zapisała sobie mój numer telefonu w notatniku w którym miała może z 5 numerów, nie więcej a że byłam tuż przed końcem castingu to wątpię, żeby zapisała tam kogoś więcej. Poiwedizała, że mam świetną urodę na modelkę, świetną sylwetkę, że jestem śliczna i naturalna, do mojej mamy, że ma piękną córkę. Że wyglądam na młodszą a jak będę już pracować w zawodzie modelki to mi się to przyda etc. Lecz mimo wszystko nie wybrali mnie, nie przeszłam dalej... Co jest grane?? Może powinnam przestać robić sobie nadzieję, że jeszcze uda mi się zostać modelką. Strasznie tego pragnę, bo kocham modę i uważam, że jest to świetny zawód na zarobienie pieniędzy w tak młodym wieku. Doradźcie mi, co mam robić i jeśli się domyślacie, to powiedźcie, czemu ta Pani była tak zachwycona, wzięła mój numer do swojego notesu a nic z tego nie wyszło?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Do Khantel: Ta pani,co wzięła sobie Twój numer i tak nie miała za wiele do powiedzenia.Dziewczyny w Elite były wybierane przez centralę w Warszawie i przez zagranicznych scoutów Elite.Możliwe,że im nie przypasowałaś albo były lepsze kandydatki. Ja dzisiaj wróciłam z New Age...Generalnie to jak dla mnie katastrofa,bo oczywiście w nocy musiał mnie ugryźć komar w oko.15 lat temu ostatni raz ugryzł mnie komar w oko.I musiał zrobić to wczoraj:(.Aż mi było wstyd się im pokazać,no ale zbagatelizowali to i się śmiali,że nic się nie stało,no ale jak nic,skoro na zdjęciach wyjdę okropnie i jak oni mają mnie ocenić,jak oko miałam spuchnięte masakra.Z Maćkiem nie rozmawiałam,tylko pare słów,taka miła pani mnie wymierzyła i musze powiedzieć,że była bardzo dokładna,bo zaniżyła mi talię;),ale za to biodra nie najlepiej:(.No i pewnie lipa wyjdzie.I jeszcze ten komar:/. Nic,tylko się powiesić:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Ale patrząc na moje wymiary etc., wg Was mam jakiekolwiek szanse? Wszyscy mi mówią, że mam śliczną, oryginalną urodę a ja niesamowicie chcę zostać modelką... Jednak zaczynam mieć wahania czy są jakiekolwiek szanse... heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dziewczyny pochwalcie się swoimi zdjęciami.. tak bedzie łatwiej cokolwiek powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
To podaj maila Estella to Ci jkaieś jedno wyślę... Ale ono nie będzie jakieś boskie :) Takie najzwyklejsze, jakie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia_szymaniak@o2.pl najlepsze są takie surowe zdjęcia bez makijażu, proste byle wyraźne.. po takich najlepiej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Mam jeszcze jedno pytanie- Jeśli wysłałam formularz wraz ze zdjęciami do Ml Studio i dostałam mail'a, że dziękuje za nadesłanie formularza i prosi o dosłanie zdjęć to o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogły najzwyczajniej w świecie nie dojść.. wyślij je jeszcze raz na maila ps. czekam na zdjecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Wyślę póki co jedno, takie twarzy :)) Wszystkie "niedoskonałości" na nim widać :PP No ale cóż... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Do Khantel: Wiesz co...Roman,szef SPP Models powiedział kiedys bardzo fajną rzecz w wywiadzie.Że do agencji przychodza dziewczyny,którym ktos powiedział,że są ładne i "nadają się".A tak naprawdę,wg jego słów-z tych dziewczyn tylko 1 na 100 zostaje modelką...Tu nie chodzi tylko o wygląd-choć on jest najważniejszy.Wg Romana-nawet najpiękniejsza i ideala dziewczyna ( z idealną figurą) nie zostanie modelką,jeśli nie ma predyspozycji do tego zawodu,osobowości itp.A poza tym pamietajmy-to nie jest konkurs piękności!Często modelkami zostaja dziewczyny,które nie maja pięknych twarzy,ale za to mają to "coś",co elektryzuje,przyciaga...może sposób poruszania,może ekspozycja oczu,ust...Próbuj,wysyłaj zdjęcia.Jesli Twoja twarz odpowiada trendom w modzie to Cię któraś agencja w końcu zatrudni.Ale jeśli nie masz tego magicznego "czegoś",to...sama wiesz...Ale pamiętaj,że to,że ktos Ci powiedział,że byłabyś świetna modelką albo że Ty tak o sobie sądzisz,to jeszcze nic.Często też agencje nie zatrudniają w ogóle dziewczyn poniżej 174 cm.Bo na wybiegi europejskie to za mało.Zazwyczaj,choć zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Susse... Pewnie masz rację :) Dopiero co zaczynam wysyłać fotki... Szczerze, to dziś pierwszy raz wysłałam do paru agencji fotki... I raz tylko byłam na konkursie i właśnie Elite Model Look ;) Mam nadzieję, że coś z tego wszystkeigo będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
Czesc dziewczyny, mam pytanie: zostalam zaproszona do agencji new age models z wawy..nie wiem czy jechac bowiem mam teraz problemy z cera...pojawily sie nagle i zapewne nie znikna do czwartku...a to chyab mnie dyskfalfikuje prawda? poradzcie cos... dobra ta agencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
susse wlasnie czytalm twoja wypowied zo wyprawie do new age:) i jak to wszystko sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Mam pytanie. Wysłałam wczoraj swoje zdjęcie i formularz do New Age Models. Dziś zadzwoniła do mnie Pani i prosiła, abym przyjechała do Warszawy na casting. Miałam przyjechać w przyszły czwartek no ale niestety wyjeżdżam na 3 tygodnie :( Pani powiedziała, żebym jak najszybciej znalazła termin. Więc powiedziałam, że w sierpniu na początku będę etc. A Pani powiedziała, żebym zadzwoniła do niej jak najszybciej i się umówiła jak tylko będę mogła i dała mi numer telefonu etc. Co mam o tym wszystkim myśleć?? Pierwszy raz wysłałam wczoraj zdjęcia, pierwszy raz miałam taki telefon etc... Powiedźcie mi coś, doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
no to tak jak do mnie:) a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanthel
Z Zabrza :) a Ty? Kiedy do Ciebie zadzwonili?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Z New Age maja do mnie oddzwonić.Byli bardzo mili.Ale co z tego,jak te zdjęcia to porażka,nienawidze warszawskich komarów:/.Więc pewnie nic z tego.I za dużo mam w biodrach.Nie powiedzieli,że nie,ale...przeczucia sie ma;). Jeśli masz problem z cerą to postaraj się odłożyć termin i idź do kosmetyczki-ona cos poradzi,chociaż jakie kremy używac czy żele,w zależności,jaki masz problem.Ja tez miewałam problemy z cerą,ale po wizycie u kosmetyczki stanowczo zmieniłam kosmetyki,dodałam kilka innych i problemy zniknęły. Do Khantel: Co masz myśleć?Nie cieszyć się aż tak bardzo,bo zapraszaja dużo dziewczyn.A napewno chceli Cie szybko zobaczyć bo termin kwalifikacji dziewczyn mija w sierpniu...Mnie też chcieli szybko zobaczyć,tak bardzo często mówia.Tymczasem okazało się,że wizyta tam nie była jakaś znowu super i w ogóle,krótko i na temat.Więc sie nie nastawiaj,żeby się później nie rozczarować.Ale jak juz tam pójdziesz to napisz nam jak wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanthel
Susse, powiedz mi, jak to wszystko wygląda, taki cały casting?? Bo nigdy na takim nie byłam, w Warszawie, w żadnej agencji i nie mam zielonego pojęcia jak to wygląda. Czy dużo rozmawiają z Tobą, jak wygląda robienie zdjęć, co tam się dzieje etc... Z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
kanthel dzis dzwonili:) ale chyab przeloze to jakos na sierpien;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
chca bym przyjechala w ten czwartek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanthel
No u mnie też chceli żebym przyjechała w czwartek no ale w czwartek wyjeżdżam i nie będzie mnie 3 tygodnie to mam zadzwonić jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Nie musisz się godzić na ten termin.Ja do nich raz dzwoniłam i przesuwałam,bo mi cos nagle wypadło.Nie było problemu. Do Khantel:to nie jest stricte "casting".Tam będziesz tylko Ty i oni.Tj.Maciej,szef New Age i dwie kobiety.Ja z Maćkiem i z tą druga babką prawie w ogóle nie rozmawiałam,krótka wymiana zdań,rozmawiałam z druga babką,która obejrzała zdjęcia (mogą być zwykłe,nie profesjonalne),zmierzyła mnie,spisała inne dane,potem przeszłyśmy z biura na taras i tam zrobiła zdjęcia kilka twarzy,z profilu lekko i całej sylwetki.Chwilke pogadałyśmy i koniec.Może jak chca Cię od razu,to inaczej to wyglada.Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
ja np bylam juz w hook i gadze... wygaldalo to podobnie ale ostatecznie nic z tego nie wyszlo;/ mieli zastrzezenia co do zgryzu oraz wzrostu...zadizlwi dwa ni po spotaniu i powiedzieli ze poki co nie beda zianteresowani ehh..wiec nie wiem czy warto jechac do wawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanthel
Nazwałam to "castingiem" ponieważ tak też wyraziła się Pani Emilia. Muszę zabrać własne zdjęcia?? Czy wszystko dopiero omówię z Panią jak już do niej zadzwonię?? I ona wtedy mi powie, co mam zabrać etc.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Może źle sie wyraziłam.To jest casting,ale od takiego "normalnego" różni sie tym,że nie zapraszaja wszystkich dziewczyn naraz,tylko z każdą z osobna sie indywidualnie umawiają.Mi pani Emilia od razu powiedziała,żebym wzięła zdjęcia,jak będziesz dzwonić,to Ci napewno powie o tym.Moga być jak najbardziej zwykłe,ukazujące Ciebie naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
A może właśnie w tej agencji będą Cię chcieli?Zaryzykowac możesz,przecież nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
A ile masz wzrostu?? Ja też właśnie mam wahania czy jechać do wawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×