Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Justkam
Te testy są głównie po to, żeby móc je rozsyłać do innych agencji, żeby Was pokazywac i promować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisley16
Kaka 17 - dzięki za te ćwiczonka. Postanowiłam że będęwysyłała zdjęcia do agencji jeśli będę miała już te moje wymarzone wymiary... Póki co zaczynam dietkę i oczywiście ćwiczonka. Modeling to moje największe marzenie więc mam nadzieję że wytrwam w moich postanowieniach(dietka i ćwiczonka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
sisley16--> prosze bardzo:) Ja tez juz od paru dni ćwicze :D:D:D Musze zrzucic te 2/3 cm w biodrach :D Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kaka17
Ty zamiast na modelke to do szkoły idz robisz okropnie duzo błedów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
nie zauważyłam, żeby kaka_17 robiła aż tyyyle błędów - jeden czy dwa - każdej nastolatce się może przydażyć, zwłaszcza jak się jest przed pierwszą w swoim życiu profesjonalną sesją zdjęciową:) za to u Ciebie da się zauważyć złośliwość:) Czyżby wynikającą z zazdrości?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka_17 wyslij mi prosze jeszcze raz te umowe bo nic nie doszło z powodu błędów :/ Bedę bardzo wdzięczna. A co do samej umowy to mysle, że się zdecyduję i podpiszę.Czas zacząc robic cos w tym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że to Ty jesteś fffKasiek ;) :P A moze macie jeszcze jakies umowy? :) Chętnie porównam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
omisia: a czy warto zwiąywać się z poczatkującą agencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patison
kaka_17 - dzieki za odpowiedzi:) Życzę udanej sesji - jak tylko pojawią się twoje zdjęcia na stronie to daj znać:) Ja też pracuję nad sylwetką ale nie mam takiego wzrostu jak ty - tylko 172cm:( Może jeszcze urosę ale szanse małe. Cóż... Czy w tej agencji ML Studio niższe dziewczyny też mają szansę? Chodzi mi o wyjazdy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelesa--> dlaczego początkującą? Agencja istnieje już jakiś czas na rynku. Nie jest agencja napewno dorównująca SPP bo, wiem ze nie mam szans trafic do takiej. Nie wiem....trzeba probowac. Zazdroszcze Wam \"mozliwosci\" ktore otwierają wam wszystkie drogi do kariery. Ja niestety tak nie mam i moge cieszyc sie tym co mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w MLstudio jest sporo dziewczyn o wzroście 170-172, tylko że większość baardzo chudziutkich, podobno zaczynają brać też już te bardziej kształtne, ale trzeba mieścic się w normach.. przejżyj sobie stronkę agencji.. no modelka Gosia byla 2 miesiące w Korei i świetnie tam pracowala a ma własnie 172cm.. wiadomo że te niższe raczej nie mają szans na Europe, tu wchodzi w gre raczej Daleki Wschód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff.... jak sie tylko przejade do wawy to mam ze 3 kotrakty w kieszeni... ale ostatnio mnie to jakos nie kreci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
omisia: uważam, że podejście typu: idę tam, bo tylko tam mnie chcą" jest błędne. Do jak wielu agencji wysłalaś zgłoszenia? W ilu stawiłaś się osobiście? Strona Juicy models nie robi zbyt zachęcającego wrażenia - skoro są już na jakiś czas na rynku dlaczego tylko 3 modelki? Mało zdjęć itp? Więcej wiary w siebie i ambicji dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelesa....wysyłałam naprawde wiele zgłoszen. Co do strony Juicy Models to jest ona aktualnie w budowie bo nie mieli osoby która na bieżąco zajmowałaby sie dodawaniem zdjec modelek. Widziałam portfolia dziewczyn z tej agencji i nie są to tylko 3 dziewczyny. Za wysokie jak dla mnie progi jak na agencje typu spp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Wiec tak w Ml są dziewczyny nizsze.. Jak podala wyzej koleznaka np. gosia:) Ale nizsze czyli poniezej 175/174 wysylaja do Azji:):) Wiec mozena robic karire nawet przy wzroscie 172 :D Przykladem wsapanialym jest wlasnie Gosia:) Dam znac jak beda foty :D A co do moich bledow, to bardzo przepraszam pisalam szybko, aha i dla osoby ktora napisalam zebym poszla do szkoly mowie : chodze do niej :D Nie ma to jak ludzka złośliwość... :/:/ Dzisiaj jade wieczorkiem do Szczecina wracam w czwartek w nocy:) Jak wroce to napisze co i jak :D:D Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Co do tych testów - jeśli miałaś je już robione to ok :) A ta sesja, na którą teraz jedziesz to pewnie też ma jakiś inny cel bo tak po prostu za free by Ci jej nie zrobili. Tzn. musiałabyś ją odpracować ale skoro nie musisz to pewnie jeszcze o coś chodzi :) Może o wypromowanie tych ciuchów albo poszerzenie portfolio fotografa? Bo raczej typowe testy to nie są, ze stylizacją i w rzeczach projektanta. Tym bardziej, że robili ci niedawno testy, a tak bez powodu to raczej się ich nie robi. Na początku wiadomo a później to raczej tylko jak agencja dawno nie widziała modelki. Ciesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A co do wzrostu. Jak ma się poniżej 175 cm to jedynie Azja ale szczerze mówiąc to stamtąd się największą kasę przywozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
omisia: nie jedno SPP na świecie:) są też inne dobre agencje, które przyjmują niższe dziewczyny. Nie myślałaś o agencjach poza Wrocławiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
TAK W aZJI NAJWIEKSZA KASA:p A co do sesji to oprocz p. ML bedzie jeszcze jeden fotograf z Wroclawia wiec raczej jest ona na poszerzenie jesgo portfolia przy okazji:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate18 czasem robione są free testy jak fotograf chce je tez do swojego portfolio, albo jak widzą duży potencjał w dziewczynie i nie boją się w nią zainwestować.. wiadomo że nie może tak być z każdą sesją, ale jeśli agencji zależy na dziewczynie to właśnie tak postępuje aby ułatwić start i zyskać zaufanie.. tak więc Kaka wielkie gratulacje i czekamy na foty.. spp niekoniecznie a w myskenie probowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
kate18 - im więcej agencja robi zdjęć modelkom tym lepiej dla modelek:) Większość takich sesji idzie na dług modelki ale bywają też inne układy. Najczęściej free testy wynikają z tego, że agencja ma układy z fotografami, którzy nie biorą za to kasy, bo budują portfolio albo coś w tym stylu. I wtedy modelki zyskują. Niestety nie każda agecnja przejmuje się portfoliami swoich modelek - zrobią jedne testy na początek i jak modelka "nie zaskoczy" to jej stare foty potrafią bez zmian wisieć na stronie agencji po parę lat. I jest tak niestety nawet w tzw.renomowanych warszawskich agencjach. Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Omisia--> A powiedz mi jak tam porownanie umow??:D:D:D Hmm?? Jakie wniąski??? I czy tresc regulaminu sie bardzo zmienia?? Ps. O 19 mam pociag do Szczecina=) i .. mam już wakacje :D:D:D LOL POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley16
Kaka 17 trzymam kciuki!! :) Mam nadzieję, że Ci sie uda!! ale nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! :d jak tylko wrócisz to napisz jak było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
modelessa, estellaaa => Już to wyżej napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka
To prawda agencja spp jest swietna,gdy masz jakas prace w poblizu Wrocławia zwaracaja Ci kase za dojazd,na biezaco uzupelniane sa zdjecia w ksiazkach modelek,ktore wcale za to nie płaca.W agencji panuje swietna atmosfera.A co do ostanich sukcesów to gdy IMG przyjechało do POlski nie wybrało żadnej dziewczyny poza spp z którego na kontrakt wyjedzie az 12 dziewczyn!!!!!!To juz o czyms swiadczy.Wizazystki,fotografowie to sa naprawde kompetentni ludzie i w dodatku przesympatyczni. Dziewczyny startujcie tam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashioncolor
Patrzac na strone... kilka dziewczyn z tej agencji jest na stronach innych agencji, zdjecia modelek w duzej czesci nie pochodza z edytoriali do gazet czy reklam tylko z prywantnych sesji fotografów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelessa
sarka: owszem SPP ma fajne dziewczyny i jest dobrą agencją ale za sesje chyba potrącają swoim modelkom?;) nie przesadzajmy z tym "wszystko za darmo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do umów to generalnie chyba brzmią podobnie :) Ale chciałam sie upewnic czy to rzeczywiście tak jest. Żeby pozniej nie było ze podpisałam pierwszą umowę jaką w życiu zobaczyłam :P Nie ufna ze mnie bestia :P Co do innych agencji poza Wrocławiem...szczerze mówiąc wysyłałam swoje zgłoszenia nie raz i owszem był z niektórych agencji odzew, ale albo pozniej ucichło, albo ja nie mogłam jechac bo nie miałam z kim a samej sie bałam. Jak sie dorobie swojego samochodu to moze bedzie prosciej :P :D No ale jak juz mówiłam widze się bardziej przed obiektywem aparatu niż na wybiegu. Pan Bóg nie stworzył mnie modelką, ale myślę że mam szansę zaistenic pod inną postacią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×