Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość modelessa
omisia: a pociągi?;)nimi też można jeżdzić i jest w miarę bezpiecznie:) na castingi i tak trzeba dojeżdżać a bywają w różnych miastach, najczęściej w Warszawie:) Zawód modelki wymaga podróżowania większego czy mniejszego, bez tego się nie obędzie. Jeżeli myślisz o byciu bardziej fotomodelką to ważne, żeby agencja z jaką chcesz się związać miała dobrych fotografów i przywiązywała dużą wagę do zdjęć i sesji zdjęciowych. A z tym jest różnie - juz o tym pisałyśmy wyżej. SPP we Wrocławiu ma dobrych fotografów i spełnia te warunki, podobnie jest jak widać w ML Studio w Szczecinie - wystarczy pooglądać portfolia modelek. Zwłaszcza tych niższych. W Krakowie za to te warunki spełnia No People.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tgo co wiem to ta \"moja\" agencja współpracuje z ludźmi z SPP.....ale wypytam jeszcze o wszystko :) Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
jest któraś z Was w No People?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Ja dostałam dzisiaj telefon od pani z New Age,3 lipca będę w Wawie,bo chcą mnie obejrzeć;).Ale nadziei sobie nie robie.Tym bardziej,że nie mam idealnych wymiarów,za to (ponoć,jak mówią ludzie),prześliczną twarz,nie mam super wzrostu (tylko 173 cm),no i mam 21 lat...Więc sie zastanawiam,czemu zadzwonili?Jak znam życie to pojadę te 300 km do Wawy (z Wrocławia) i odprawią mnie ostatecznie z kwitkiem;).Startowałam też w Elite Model Look w tym roku i byłam w finale regionalnym.No i tak jakos to ciągnę.I wszystkim dziewczynom próbującym swoich sił w modelingu życzę powodzenia;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Susse powodzenia! I napisz koniecznie jak było w New Age. Trzymam kciuki, bo szczerze mówiąc to ja jestem za tym, żeby modelki trochę starsze były, a nie piętnastolatki :) Mam nadzieję, że ci się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Kate,dzięki;).A swoją drogą to czy ktos zna jakieś niedrogie hotele w Warszawie albo dobre miejsca na jedzonko;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie-modelki to powinien byc \"zawod\" dla starszych dziewczyn a nie dziewczynek...nie obrażając cnikogo oczywiscie :) Susse zycze powodzenia! Ja sie zastanawiam czy jechac jutro na casting do Wawy ale nie do agencji modelek... tylko do 3 edycji teleturnieju \"Grasz czy nie grasz\" w roli hostessy/modelki (ale nie wybiegowej:)) Samej sie troche boje jechac bo z Wrocławia do Wawy troche jest :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek 554
Najlepsze forum w sieci ZAPRASZA!!!! URODA I wszystko co z nią związane!!!!! www.pieknabyc.blo.pl Forum dla kobiet interesujących się urodą i modą !!! Faceci także znajdą tu coś dla siebie... :) wejdz i przekonaj się sam!!! WARTO!!!! www.pieknabyc.blo.pl www.pieknabyc.blo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Omisia,jedź,zdasz mi relację jak się poruszac po tej Warszawie:D.Powodzenia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotele
oki doki w warszawie. nocowałaysmy tam podlacz model face 2004. miło i przyjemnie. i w centrum. powodzenia w new age...bo nie kazdy ma szczescie byc ich gwiazdka, bo wszytsko przysłania anna j. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
No jak narazie to dopiero mnie zaprosili,może nic z tego nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Susse - dobrze będzie.:) Mam nadzieję że Ci się uda. Jak tylko przyjedziesz to opisz nam wszystko. POWODZENIA!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
HEJ dziewczyny! :) Własnie wrociłam z dworca:P a dokładnie ze Szczecina :D Dwa dni sesji troszke sie pomeczyłam bo od rana do nocy :P No nie dokladnie drugiego dnia mialam do 17/18 bo na pociag leciałam :D Na sesjach było fajnie miły fotograf z Wrocławia :D no i Magda.. =) Miałam jakies 5 stylizacji :) Od kobiety z czasów wojy po Japońską dziewczyne :P Śmiesznie było:P Oprocz mnie sesje miala jeszcze jedna dziewczyna ktora tez dopiero co podpisała umowe z ML wczesniej było w Metropolitan. Pozdrawiam serdecznie :):*:* Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Hey Kaka17 kiedy będze można obejrzeć zdjęcia z tej sesji i na jakiej stronce?? :) Pozdro dla Ciebie i wielkie gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Jak je Magda obrobi:P Jak beda to dam znac:) Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
:(:(:( Czemu nikt tu się już nie udziela :( Buu jak tu pustoo :( Dziewczynki dajecieee.. pisac coś :D Nie pozwolmy umrzec naszemu topikowii :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśka_ck
Siemaaa laski:P:P dowiedzialam sie o tym forum od kochanej kaki_17 buziaki kotku:*:* faktycznie cos tu pusto i nic nie piszecie no kurde wiem ze wakacje sa i nie macie czasu ale chyba zawsze cos tam sie znajdzie:P jest tutaj moze ktos z agencji id models albo jakas modelka z kielc?:P:P buziaki wszytskim:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśka_ck
Siemaaa laski:P:P dowiedzialam sie o tym forum od kochanej kaki_17 buziaki kotku:*:* faktycznie cos tu pusto i nic nie piszecie no kurde wiem ze wakacje sa i nie macie czasu ale chyba zawsze cos tam sie znajdzie:P jest tutaj moze ktos z agencji id models albo jakas modelka z kielc?:P:P buziaki wszytskim:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduśka_ck
upsssssss niechcacy sie dwa razy wzielo:P:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Na początku witam nową Koleżankę :D No tak.... Wakacje się rozpoczęły więc nikt nie pisze... :( szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Ma jeszcze jedno pytanko: Czy podoba wam się Karolina Kurkowa?? Sądzicie żę jest ona lepszą modelką od Julii Stegner?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
O klaudia witam :D:D Nie wiem to moze przez te wakacje zrobil sie tutaj taki zastuj :P Dziewczynki ciezko pewnie pracują nad figurą :D lub juz sie zalapaly na jakies zlecenia :) Co do tych modelek to ja i tak uwazam ze Julia Stegner jest hmm.. nie tyle co leprza a moim skromnym zdaniem ładniejsza! Pozdrawiam --> dziewczynki wrcajcie na topik :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Oczywiście, że Julia! Przynajmniej ja ją wolę od Karoliny :) Jest ładniejsza i jakoś bardziej nadaje się na supermodelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Żeby nie było zastoju,to ja skrobnę,że w poniedziałek czeka mnie juz spotkanie w New Age...Ktoś z Was ma jakies doświadczenia z tą agencją,byłyście na spotkaniu tam?To tylko 400 km do Warszawy,co tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
O to zycze powodzenia :):):) O agencji duzo nie wiem, jest podobno jedna z najleprzych w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magician
Ja bylam 2 lata temu, nie wiem czy nie zmienili teraz 'prcedur'. Ja podejrzewam ze bylam na takim 'ostatinm' przed finalem ktory mial wylonic finalistki (tak przynajmniej Maciej wtedy mowil w TV). Wchodzilas, mierzyli Cie, patrzyli na Ciebie z bliska. Mnie po wymiarach juz chyba nie chcieli fotografowac;p Atmosfera b. mila, slyszalam ze zagaduja nie raz jesli ktos z daleka przybyl;] Dziewczyny byly z calej Polski (ja z Wawy jestem). Ale oczywiscie teraz moga zapraszac pojedynczo lub w mniejszych grupkach. Ja wtedy mialam ten casting w sierpniu jakos na poczatku. Wiec jesli piszesz ze ty juz masz zaproszenie w lipcu to pewnie mniej dziewczyn bedzie;] Robia kilka castingow pewnie;] Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Pani z New Age prosiła mnie też,abym wzięła jakies swoje zdjęcia,jeśli nie mam portfolio to moga byc najzwyklejsze.I to chyba będzie indywidualne spotkanie,bo jak powiedziałam przez telefon,że mam sesję,to razem szukałyśmy terminu i potem jeszcze dzwoniłam,żeby przełożyć godzinę,bo mi pociąg powrotny nie pasował.I sie bez problemu zgodzili,więc to hcyba nie będzie grupowe spotkanie,skoro mi tak szli na rękę?Nie wiem.Wiesz,ja wymiarów nie mam indywidualnych i pisałam to na formularzu,jakie mam wymiary,ale mimo wszystko zadzwonili.Myślę,że dlatego,że startowałam w Elite i byłam w finale regionalnym.Ciekawe,co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
ja bylam w new age rok temu na konkursie model face. u mnie to wygaldalo tak ze bylam gdzies w maju chyba, jednak wymairy nie takie i kazali mi schudnac; caly czas utrzymywalam kontakt mailowy i telefoniczny (pytali jak tam wymairy) w koncu jak schudlam to w lipcu pojechałam i od razu na sesje do tego katalogu takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Miałam na myśli-IDEALNYCH wymiarów,nie indywidualnych hihi;))). Magician,a jak dojechać tam z Dworca Centralnego?Jest jakiś bezpośredni autobus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
Susse- mi ronwiez pierwszy termin sesji nie odpowiadal, bylam zagranica,a na sesji byly jeszcze diwe dziewczyny ( z Warszawy) ktore zawsze to maja blziej i wiecej terminow im pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×