Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość CZY
ktoś tu ma kompleks? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie orientujesz w temacie to sie nie wypowiadaj.. modeling to dla nas hobby, sposob na wolny czas, nude, dorobienie sobie.. a nie cel zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Natalia gratulacje widzialam juz Twoje zdjecia w dziewczynie:D:D:D ślicznie wyszłaś i ten uśmiech:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
eee a któe to twoje fotki z dziewczyny hmm >?/ też chce zobaczyć jak wyglądają która str .?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia jest na okładce i na tych zdjeciach w strojach kąpielowych i potem ciuchów pumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
ee to jutro lece do kiosku wylukać wszystko :P nie no fajniee ma ee amożesz nam powiedzieć ile zarobiłas za ten wyjazd hmm?/ pewnie sam wyjazd to już zapłata ale wiesz ta ciekawość>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica mala
to ma byc wydanie czerwcowe tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
A widziąłm też widziałam :D Specjal;nie do kiosku wczoraj pobieglam :D No Natalio gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
tak tak czerwcowe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
yyy..dzieki dziewczyny-bardzo mi miło że tak mówicie bo szczerze mówiac po Brazylii złapałam lekkiego dołka i zastanawiam sie nad zaskonczeniem modelingu...mimo że bardzo lubiłam stawać przed obiektywem.... wogóle to teraz mam angine ropna i ominely mnie 2fajne kontakty i jestem wsciekla na siebie! a ile zarobilam?tego nie wiem...jakbym pojechała teraz do wawki-ale no coz-lekarka nie pozwolila;( ej powiedzcie czy bylyscie w tych agencjach w koncu?bo mialyscie probowac...ja za was caly czas kciuki trzymalam... buziaki od zachrypnietej**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade do wawy 31.. zobaczymy co mi tam ciekawego powiedzą.. Natalia czemu chcialas zrezygnować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
ee zrezygować co ty:P zawsze są wzloty i upadki trzymamy kciuki :) a ja mykam do babci i na tańce:) buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wiesz co-jest tak ze ludzie z ktorymi pracujesz zaczynaja cie denerwowac a do tego ja mam straszne kompleksy na punkcie swojej figury(ok-przytylam troche)a jak tam 2pierwsze dni mielismy calodzienna sesje kostiumow to doslownie chowalam sie po katach a jak ludzie z ekipy sobie rozmawiali i uslyszalam tylko natalia to od razu myslalam ze mnie obgaduja-coz mialam takie schizy ale ja nawet na basenie sie wstydze a co dopiero tak na sesji-no ale przynajmniej to piekiekielko mam za soba tylko boje sie w poniedzialek isc do szkoly bo nikomu raczej nir mowilam ze wyjezdzam-a ja w szkole mam wiekszosc panienek:/ a szyszeczko na jakie tance chodzisz?ja kiedys tanczylam(od 4roku zycia do gdzies13)ale zamienilam na modeling a teraz i tak bym nie miala czasu... to buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Natalia gratulacje! :D Jutro biegnę do kiosku zobaczyć fotki. A czy przypadkiem nie ma Twojego zdjęcia w "Hocie" (tym dodatku do "Vivy")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A kompleksami się nie przejmuj. Ja też przytyłam a, że nie mam zleceń ani castingów to nie mam żadnej motywacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banieeeeee
skoro jestes modelka i troszke przytylas nie masz sie czym martwic, pewnie wygladasz normalnie a nie jak wieszak, jak mozna miec kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
już od roku towarzyskie fajna sprawa :) ee widze że ty natala jakaś zakompelksiona jesteś wyluzuj troche ja to bym sie wszsytkim chwaliła że modelka jestem i wogle wstydzisz sie w stroju kąpielowymm hmm kożystaj z życia wyluzuj sie wkońcu jesteś młoda zgrabna i woglee a co to będzie jak będziesz stara i wogle ble ble.. panienki w skzole hmm powiedz że modelka jesteś w brazylii byłąś to zobaczą kto tu jest panienką heh:) pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbooz
Czesc dziwczyny:* Postanowilam dolaczyc do grona forumowiczek:P Własnie wrociłam z pierwszego w moim zyciu pokazu mody:D Podobało mi sie strasznie:) Moze nie był to pokaz mody na miate Macieje Zienia, ale nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
byl za pokaz, mozna wiedziec? Trzeba dzielic sie wrazeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dzieki moze istotnie nie mam sie czym przejmowac...ale wiecie-jak modeling tak wejdzie w zycie to pozniej kazdy czy z rodziny czy ze znajomych np. na widok mnie jedzacej czekoladke czy cokolwiek "niemodelkowego"robi wielkie oczy i krzyczy ze zdziwienia:"Natalia!co ty jesz?juz nie na diecie?!"-no i pozniej sie wpada w takie rozne kompleksy...a co do tej gazetki HOT to nie wiem bede musiala zobaczyc bo mialam miec tam zdjecia niedawno akurat to moze jakos sie ugadali z agencja i dali im z archiwum-naprawde nie wiem ale sprawdze.. pozdrawiam goraco buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooofka
chciałabym miec wasze problemy dziewczyny ;) jesteście modelkami, spełniłyscie swoje marzenia....Miałyscie swoją szansę. A inne niestety mogą zapomniec.. I tak jak sobie czytam, że któas z was przytyła te pół czy 1 kg to usmiech pojawia mi sie na twarzy.. Sama chciałabym schudnąc... No i nie potrafie...jakos brak motywacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ej nie mów tak-myślisz że mi też było łatwo-tak samo myślałam jak ty i kiedyś sobie postanowiłam że dlamarzeń wszystko no i tak znalazłam sie w model plus....teraz znowu mi sie przytylo ale juz sie wzięlam za siebie..... na początek polecam diete kopenhadzka a pożniej letnie sałatki,chude mięsko i raz na tydz dzien oczyszczajacy czyli dzien picia maślanki... nie trzeba nawet motywacji-twoja motywacja moze być poprostu lepsze samopoczucie-uwierz i życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
a tu takich prawdziwych profesjonalnych modelek to do końca tak dużo nie ma heh nie przesadzaj:) a ide dziś na sesje zobaczymy pokaże wam fotki jak fajne będą:) oj już chyba z rok na sesji nie byłam:) wkońcu trzeba sie wziąść za siebie :) e jak ja tam bym była modelką profesjonalną w dobrej agencji to i tak bym jadła co jem waga mi w sumie nie rośnie nawet schudłam ostatnio heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatu..
Czy ktoś coś wie na temat tej agencji?????? Plisss bardzo ważne, chcą abym przyjechałą i podpisała umowee.. ale nie wiem... Jeśli9 cos ktos wie to prosze o odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tatu to z pewnoscią nie jest renomowana agencja, ale nic wiecej nie wiem.. Natalia tylko spróbuj mi zrezygnować, przejade sie wtedy do Ciebie i Ci sie porządnie po dupie dostanie.. załatw co musisz w szkole i szybciutko na sesyjki.. ja 2 dni temu mialam sejse, nic komercyjnego, zdjecia za pozowanie, ale w sumie zadowolona jestem.. co prawda nie udało sie skończyć bo mi rodzina truła że w imieniny i w ogóle, no ale jakieś tam zdjęcia wyszły:D:D został mi już ostatni egazmini wawa a potem wrocłam wita.. oł jeah całuski:+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatu..
Kurcze i ja nie wiem co mam robic.. bo dzwonil pan z tej agencji do mnie i chcial zebym przyjechala na sesje i od razu do podpisania umowy.. A teraz juz nie wiem co mam robic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatu..
napisałam po tym jak dzwolili ze chciałabym zoabzcyc jak bedzie wygladał umowa na jakich warunkach ipt.. i Dostała, meila z odpowiedzią: " Witam, Interesuje się Tobą kilka współpracujących nami zagranicznych agencji modelek (w tym z Tokio). Nie podejmiemy jednak rozmów i negocjacji, bez umowy. Najlepiej będzie, jeśli skontaktują się z nami w poniedziałek Twoi rodzice lub opiekunowie. Możemy zorganizować w przyszłym tygodniu wspólne spotkanie w celu omówienia szczegółów. Pozdrawiam serdecznie," I nie wiem co mam robic :( Prosze o radyyy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
A MASZ STRONE TEJ AGENCJI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
I GDZIE ONA SIE WOGOLE ZNAJDUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×