Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Karola_x3
Ja słyszałam że do 16roku..Hm..Ale wolałabym do 19^^ wtedy są większe szanse xD:).A tak w ogole dzięki że trzymasz na mnie kciuki:).Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_x3
Spoko..:) Na pewno nie jesteś brzydka skoro chcesz być fotomodelką ^^. A i bądź optymistką. Musi się udać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Pani z OM Model mnie zaprosiła na spotkanie, jednak wyjeżdża na jakieś 2 tyg. więc jeszcze sporo czasu - i dobrze, zadbam o cerę i figurę :)) ALE SIĘ CIESZĘ ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_x3
Gratuluje^^:) Też bym tak chciała ... Może kiedyś się uda :D Mam taką nadzieję,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Niedługo spotkanie z panią z agencji, a ja tyję, jem i nie ćwiczę. Oj, nie mam mobilizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia89
czesc. ja tez chcialabym jak wieszosc z was zostac fotomodelką. mam 19 lat i juz duzo nasluchalam sie od znajomych ze mam predyspozycje wiec postanowilam sprobowac, wyslalam kilka zgloszen do roznych agencji, na razie odpisały dwie z krk bo to miasto mnie interesuje. na spotkanie zaprosily mnie dwie agencje na razie: Rores Models i Fasion Color. z tego co wiem wiekszym prestizem cieszy sie ta pierwsza ale nic wiecej nie wiem o niej. Prosze o rzeczowe opinie o obu agencjach, tylko nie plotki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Rores to nie żaden prestiż. Szemrany właściciel, któremu "cudem" udało się zwerbować może z 5 dobrych dziewczyn, reszta w ich agencji to tzw. zapchaj dziury, zresztą zobacz stronę i zdjęcia pozostałych "modelek". Niech Cię nie mydli historią Anni Nocoń że dzięki niemu na kontrakt w IMG, już wcześniej byli nią zainteresowani. Stanowczo odradzam. 19lat to już ostatni dzwonek. Musisz powalić ludzi w agencjach jeśli myślisz o dużej karierze- Paryż Londyn NY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
U mnie nici - jestem za gruba i za stara :( Nic z tego nie wyszło. Dla własnej satysfakcji, mimo niepowodzenia, chciałabym mocno schudnąć i zająć się, choćby amatorsko, fotomodelingiem :) Potrzebuję mobilizacji by schudnąć - patrzenie na Angelinę Jolie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
U mnie nici - jestem za gruba i za stara :( Nic z tego nie wyszło. Dla własnej satysfakcji, mimo niepowodzenia, chciałabym mocno schudnąć i zająć się, choćby amatorsko, fotomodelingiem :) Potrzebuję mobilizacji by schudnąć - patrzenie na Angelinę Jolie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
Niestety jestem za gruba i za stara - nic z tego nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
Niestety jestem za gruba i za stara - nic z tego nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam wprost(majbardziej czekam na odpowiedź jakiejś modelki lub kogoś kto jest w tej branży) Czy niepełnosprawna dziewczyna ma szanse na bycie FOTOmodelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nie mam czymś się zabardzo pochwalić jesli chodzi o wymiary,ale to pytanie jest tylko po to żebym mogła sie zorientowac czy wogóle warto dążyć do perwekcyjnego ciała modelki........ jak narazie waże 62 na 174 ale mam zamiar schudnać do 53/55. Moim duzym atutem są geste włosy choć z rozjaśnionymi pasemkami, wzrost, duże biodra i oczy.......... Co do twarzy to mam blizny po trądziku,ale juz je lecze mikrodermabrazią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nie mam czymś się zabardzo pochwalić jesli chodzi o wymiary,ale to pytanie jest tylko po to żebym mogła sie zorientowac czy wogóle warto dążyć do perwekcyjnego ciała modelki........ jak narazie waże 62 na 174 ale mam zamiar schudnać do 53/55. Moim duzym atutem są geste włosy choć z rozjaśnionymi pasemkami, wzrost, duże biodra i oczy.......... Co do twarzy to mam blizny po trądziku,ale juz je lecze mikrodermabrazią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nie mam czymś się zabardzo pochwalić jesli chodzi o wymiary,ale to pytanie jest tylko po to żebym mogła sie zorientowac czy wogóle warto dążyć do perwekcyjnego ciała modelki........ jak narazie waże 62 na 174 ale mam zamiar schudnać do 53/55. Moim duzym atutem są geste włosy choć z rozjaśnionymi pasemkami, wzrost, duże biodra i oczy.......... Co do twarzy to mam blizny po trądziku,ale juz je lecze mikrodermabrazią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę prosić to prosze nie pisać na ten amail bo to nie jest mój, a poza tym nie zauważyłam,że on sie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfacestudio
Agencja NFaceStudio (www.nfacestudio.com ) poszukuje modelek oraz modeli do różnego rodzaju do zleceń (pokazy, sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe, edytorialne.) Wymagania: * dziewczyny: wiek 14-23 lata, wzrost min. 172-182cm, proporcjonalna sylwetka. * dla chłopcy: wiek 16-30 lat, wzrost min 180-190cm Wybrane osoby zostaną zaproszone na bezpłatną sesję zdjęciową. Na adres b.gluchowska@gmail.com proszę wysyłać zgłoszenia zawierające takie informacje jak: - imię i nazwisko - miasto - data urodzenia - wymiary (wzrost + biust/talia/biodra) - rozmiar odzieży, numer buta - 3 zdjęcia - twarzy bez makijażu i sylwetki (przodem oraz tyłem) + ewentualnie 4-5 zdjęć z sesji zdjęciowych - KONTAKT! (numer telefonu, mail) Proszę o nie zgłaszanie się osób mających podpisane umowy z innymi agencjami. Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Pozdrawiam serdecznie Beata Głuchowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfacestudio
Witam! Agencja NFaceStudio (www.nfacestudio.com ) poszukuje modelek oraz modeli do różnego rodzaju do zleceń (pokazy, sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe, edytorialne.) Wymagania: * dziewczyny: wiek 14-23 lata, wzrost min. 172-182cm, proporcjonalna sylwetka. * dla chłopcy: wiek 16-30 lat, wzrost min 180-190cm Wybrane osoby zostaną zaproszone na bezpłatną sesję zdjęciową. Na adres b.gluchowska@gmail.com proszę wysyłać zgłoszenia zawierające takie informacje jak: - imię i nazwisko - miasto - data urodzenia - wymiary (wzrost + biust/talia/biodra) - rozmiar odzieży, numer buta - 3 zdjęcia - twarzy bez makijażu i sylwetki (przodem oraz tyłem) + ewentualnie 4-5 zdjęć z sesji zdjęciowych - KONTAKT! (numer telefonu, mail) Proszę o nie zgłaszanie się osób mających podpisane umowy z innymi agencjami. Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Pozdrawiam serdecznie Beata Głuchowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_mala
witam, jeśli jesteśmy przy temacie dbania o urodę to może ktoś się orientuje jakich balsamów używają gwiazdy, aby zakryć np celluit?bo ta Kate Moss tak naprawdę ma starszną skórę na nogach, ale na wybiegach tego nie widać.czy to zasługa tylko kremów brązujących czy coś innego?jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_mala
witam, jeśli jesteśmy przy temacie dbania o urodę to może ktoś się orientuje jakich balsamów używają gwiazdy, aby zakryć np celluit?bo ta Kate Moss tak naprawdę ma starszną skórę na nogach, ale na wybiegach tego nie widać.czy to zasługa tylko kremów brązujących czy coś innego?jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka to tez uroda wygladaja jakby zaraz mialy pasc na ziemie! glodza sie przed kazdym wybiegiem..:/ co to za zycie! jak mozna wazyc 45kg przy takim wzroście;/ w zyciu bym nie chcialabyc modelka! oni biora takie wychudzone bo na materiale oszczedzaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też chcem
Ja też chcem być modelką ;( ale jestem jeszcze młoda mam 14 lat i bardzo bym chciała do tego w jakiś sposób zmierzać ja też jestem niestety niską osobą która ma 1,50 .. i brunetka . Widzę że macie za sobą już dużą karierę mango różne agencje WOW . Ja jestem, zwykłą nastolatką która tylko o tym marzy nie wiem od czego zacząć . Mieszkam w małym i skromnym miescie . Zastanawiam się jak dążyć do tego celu aby pójść chociaż na jakąś sesje zdjęciową i coś z tego mieć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
CZY ZNASZ KOBIETE,KTORA NIE CHCE CZAROWC SWOJA URODA? A CZY TY PATRZAC,CO RANO W LUSTRO NIE MYSLISZ SOBIE,ZE WARTO BY BYLO TO I OWO POPRAWIC? KAZDA Z NAS JEST PIEKNA,KAZDA POWABNA,ALE PRAWIE KAZDA CHETNIE ZMIENILABY COS W SWOIM WYGLADZIE.JESLI MYSLISZ ZE TO NIEMOZLIWE TO BARDZO SIE MYLISZ.DZIEKI DOBRZE ZROBIONEMU MAKIJAZOWI MOZESZ NIE TYLKO ZATUSZOWC MANKAMENTY URODY,LECZ TAKZE WYEKSPONOWAC TO ,CO W NIEJ NAJPIEKNIEJSZE. MYSLISZ-TO NIE DLA MNIE,U MNIE NICZEGO NIE DA SIE ZMIENIC.NIC BARDZIEJ BLEDNEGO! PODSTAWA DOBREGO WYGLADU I SAMOPOCZUCIA JEST PIELEGNACJA SKORY I DBALOSC O JEJ ZDROWIE. POZDRAWIAM WAS GORACO! ANUCIK. htpp://anucik.dbv.pl htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
CZY ZNASZ KOBIETE,KTORA NIE CHCE CZAROWC SWOJA URODA? A CZY TY PATRZAC,CO RANO W LUSTRO NIE MYSLISZ SOBIE,ZE WARTO BY BYLO TO I OWO POPRAWIC? KAZDA Z NAS JEST PIEKNA,KAZDA POWABNA,ALE PRAWIE KAZDA CHETNIE ZMIENILABY COS W SWOIM WYGLADZIE.JESLI MYSLISZ ZE TO NIEMOZLIWE TO BARDZO SIE MYLISZ.DZIEKI DOBRZE ZROBIONEMU MAKIJAZOWI MOZESZ NIE TYLKO ZATUSZOWC MANKAMENTY URODY,LECZ TAKZE WYEKSPONOWAC TO ,CO W NIEJ NAJPIEKNIEJSZE. MYSLISZ-TO NIE DLA MNIE,U MNIE NICZEGO NIE DA SIE ZMIENIC.NIC BARDZIEJ BLEDNEGO! PODSTAWA DOBREGO WYGLADU I SAMOPOCZUCIA JEST PIELEGNACJA SKORY I DBALOSC O JEJ ZDROWIE. POZDRAWIAM WAS GORACO! ANUCIK. htpp://anucik.dbv.pl htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilhotna
Modeling to nie tylko głodzenie się i niszczenie swojego ciała. To stereotypy. Owszem niektóre modelki przesadzają, ale większośc jest normalna. Wystarczy tylko zdrowo się odżywiac, nie trzeba byc mniej niż szczupłym. Irutuja mnie osoby króre tak pisza. Kiedys modelki byly faktycznie anorektyczkami, ale swiat sie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilhotna
Modeling to nie tylko głodzenie się i niszczenie swojego ciała. To stereotypy. Owszem niektóre modelki przesadzają, ale większośc jest normalna. Wystarczy tylko zdrowo się odżywiac, nie trzeba byc mniej niż szczupłym. Irutuja mnie osoby króre tak pisza. Kiedys modelki byly faktycznie anorektyczkami, ale swiat sie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiizzia
hejka wszystkim! czy dziewczyna która ma idealne wymiary ale lekko skrzywiony kręgosłup może zostać modelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina93
Mam 16 lat., ok.187 cm wz, jestem ,,bardzo szczupła'' nie mam kompletnie pojęcia jak bym mogła się fajnie ubrać? Macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walle
Wg mnie dziewczyny myślące o karierze modelki powinny pamiętać, że muszą być b.ładne lub charakterystyczne, mieć powyżej 172 cm, ich wymiary nie mogą przekroczyć pewniej granicy, a waga nie ma znaczenia. Biodra i biust nie mogą być szersze niż 90 cm. Brzuch oczywiście ma być płaski, ale co do wymiarów talii to nie ma jednego wyznacznika.Czasem modelki nawet nie mają jej zaznaczonej, ale mają przy ty nadal zgrabne, szczupłe/chude nogi - taki żywy "wieszak", co widać podoba projektantkom i homoseksualistom projektantom ;). Mimo to najzgrabniejszy modelkom najlepiej się powodzi, choć są wyjątki jak Sasha Pivovarowa. Czasem oglądam Fashiontv i taka średnia wymiarów przeciętnej modelki chodzącej po wybiegu to 82/65/84. chociaż są też np. 84/58/86 (Candice Swanepoel),86/61/89(Lara Stone). Tym o większym biuście np. Bar Refaeli 89/59/89 czy po prostu kształtniejszym zostaje głównie pozowanie do magazynów ( tu ważna jest fotogeniczność oraz plastyczność twarzy ) i katalogów. Mając większy biust, ale pozostałe parametry w normie(modelowej :)) można reklamować bieliznę i mieć sesje do gazet jak FHM, Maxim czy akty. Można też zostać modelką plus zie (czyli taką powyżej rozmiaru 36), tylko proporcje w figurze muszą być zachowane. Można występować w reklamach i tu wzrost już takiego znaczenia nie ma, ale jeśli chodzi o reklamę telewizyjna przydadzą się umiejętności aktorskie.W tym obszarze można działać na własna rękę, cho łatwiej współpracować z agencja modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×