Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość bez paniki
do eweliw18 w modelingu jest ogromna konkurencja wiec szanse z małym wzrostem na kariere sa nikłe. wymagany wzrost 174-180. Na typowa modelkę- wybieg plus edytoriale biust masz za duzy. Niestety króluja płaskie deski. Ale otwiera sie przed tobą rynek reklam-firm bieliźnianych i kostiumów kąpielowych. Spróbuj w chocomodels - maja osobny dział na twarze reklamowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
do LolxP Płaski..hmm pojęcie względne masz miec w tali przy twoim wysokim wzroscie góra 62-63cm. Mega porządana talia 59cm. Pracuj nad nim bo nie może byc wydęty jak bańka,,, wygląda to nieestetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLxp
czy modelka może mieć skrzywienie kręgosłupa? (niewielkie )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za idioci piszą na tym forum. Czy uważacie że Adriana Lima wygląda jak anorektyczka czy wychudzony wieszak ? I co wy z tą amfetaminą ?! Ja nie pale nie pije i nie ćpam, jem normalnie ile mi sie podoba mam 19 lat... i jestem szczupła! Nie wiem, czy niektóre osoby po prostu im zazdroszczą czy co ?! Są chudsze dziewczyny i są grubsze, to chyba normalne. Pogódźcie się z tym, a nie jeździcie po innych. Przykro mi to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
skrzywiewnie... nie wielkie.. ok jak jestes młoda i nad tym popracujesz to może sie pozbędziesz skrzywienia, napewno agencja zwróci ci na to uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korea
byla moze ktoras z was w korei?????? Poszukuje kontaktu z takimi dziewczynami z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surufka
hej dziewczyny powiedzcie mi prosze jaka agencja modelek obecnie kroluje w polsce??bo mam mozliwosc podpisania umowy z warszawska agencja m+ i zastanawiam sie czy jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamelikaBielskoB
Heh a ja mam 24 lata i wlasnie zaczynam "kariere" fotomodelki:D Biore udzial w sesjach zdjeciowych, artystycznych i do gazet. Zawsze marzylam o tym ale bylam za gruba . W ogolniaku wazylam 63kg xD przy wzroscie 170.. a po szkole zapisalam sie na basen i cud nad cudami, basen mnie wyciagnal(!!!!) i mam 173, schudlam tez sporo:D Jestem szczesliwa. Waga sie zatrzymala, a ja jem co popadnie, bez debilnych narkotykow czy innych srodkow. Da sie!! Nie ćpajcie bo to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Model Plus jak najbardziej polecana agencja. Jak masz możliwość to podpisuj kontrakt. Swoją drogą w których agencjach Cie jeszcze chcą?? Pozdr. i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surufka
:)) spp i d'vision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
model + oraz D'vision są na równi , SPP niżej ale i tak świetnie kieruje dziewczynami. Polecam ci forum www.promodels.pl możesz nawiązac tam kontakt z doświadczonymi modelkami z topowych agencji w Polsce ( nie które dziewczyny są już też w topowych zagranicznych agencjach) oraz fotografami. Napewno w jakiś sposób pomoże Ci to w podjęciu decyzji. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza019
a jak dbac o włosy? jakieś suplementy w tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
witaminki jak najbardziej (co do preparatów należy wyprobować kilka i wybrać gdyż na każdego dział co innego) Podstawa to dobry fryzjer który zna sie na rzeczy- doradzi szampon i odżywki. Pyzatym podcinanie końcówek i unikanie maltretowania włosów prostownica, lokówką czy lakierem. Mało stresu i zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surufka
no to jade...:)dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogóle to ile
zarabiaja polskie modelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Polskie modelki w Polsce zarabiają mało :) Jest bardzo duża konkurencja -dlatego dobrze trafić do topowej renomowanej agencji, która ma dużo zleceń. Jadnak z zleceniami też różnie bywa, jesteś dobra tzn masz mocnego Booka to zlecenia masz jesteś przeciętna masz ich malutko. O pokazach w PL można zapomnieć. Zarobki: Katalogi mniej znanych firm 70-80zł za godzine sesji zdjęciowej Edytorial do magazyny 1 000-1 500zł za sesje (zależy m.in od renomy modelki może byc i więcej) Pokazy... nie mam pojęcia. Reklamy- TV,prasa, Billboardy (stawka zależy od czasu użytkowania wizerunku- 2miesiace 6 czy rok) start od 2 000zł do góry Nie ma co liczyc ze na pocztaku "kariery" bedzie duzo pracy jak coś raz na miesiace wpadnie to fajnie. Zarobki za granicą licząc że jest to już 3-4 wyjazd modelki, że ma już mocnego Booka, odpracowała "dług" agencji za sesje testowe i poprzednie wyjazdy. Można z takiego wypadu 2miesiecznego do Mediolanu czy NY przywieźc od 10 000 w góre. tylko tam też mnożą sie wydatki ciuchy, kosmetyki, wyjścia etc zależy jak dziewczyna dysponuje kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaTRa
Znacie może agencje SuperModels ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaTRa
Faajnie ktoś tu napisał, że modelki powyżej 180 cm wz nie wyglądają kobieco. Ja mam 185 i chciałbym być modelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaTRa
I jeszcze coś mam 56 kg wiem że to mało. Nie jestem za chuda na modelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 14 lat i mam rude włosy. Uwielbiam je, choć dużo, naprawdę dużo osób w mojej szkole mnie wyzywa od rudzielców, od wrednych i fałszywych. Chcialabym byc fotomodelka, nie wiem czy mam szanse przez te rude wlosy.bo chyba nie ma w polsce takich modelek no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Zatra : Nie przejmuj sie opiniami innych, to nie wzrost decyduje o kobiecości :-) Jest wiele czynników które na to wpływają. Wyslij zdjęcia do Agencji najlepiej tych z górnej półki Model Plus, Devision's , New Age, SPP aczkolwiek 185 to dużo dorzuc do tego 10cm szpilek na wybiegu... Ale próbuj! Może masz do tego super unikalną urodę i w grę wchodziłyby edytoriale, nie dowiesz sie póki nie wyślesz zgłoszeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
144444444444444444444444: Rude włosy nie stanowią w modelingu żadnego problemu, wręcz przeciwnie odczytuj to raczej jako coś unikalnego. Co nie zmienia faktu że aby zostać modelką musisz miec wzrost min 172 (najlepiej 176-180) i wymiary nie więcej niż biodra biust 90cm talia 60cm. Wyślij do agencji zdjęcia bez makijażu przód twarzy włosy spięte włosy rozpuszczone, plus fotki z profilu twarzy i sylwetka przód tył . A ludzkim gadaniem sie ie przejmuj ludzie zawsze będą gadać tacy już są. Zawsze możesz sie przefarbować jeśli nie daje Ci to żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Gość bez paniki
A czy to ważne czy Polka czy nie? Modelka to modelka tu sie gra o międzynarodową kariere, praca dla ambitnych i wytrwałych. Napewno są polskie rude modelki, chwilowo nikt mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaTRa
Bez paniki dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×