Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość elodie 17
D: Bianca8 Prawie rok temu zrobiłam sobie tę dietę. po 8, może 9 dniach schudłam 6 kg. No i tak mnie to ucieszyło, że przerwałam dietę... :( Bardzo chętnie zaczęłabym ją razem z Tobą. Wsparcie przyda się, szczególnie podczas pierwszych 3 dni :) moje gg: 9901653 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbcbcc
http://www.modelplus.com.pl/ natalia, jedna z forumowiczekz tego topicu jest tutak. byla rowniez w Premier Model Management, ale juz jej tam nie moge znalezc:( Natalka, odezwij sie! Jak tam bylo w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Chodzi ci o natalie wowczko :P hehe Natusiu jak to zobaczysz to skontaktuj sie z kasia r. tu ola z twojej agencji :P Wkoncu chcialabym sie z toba spotkac ale jestes tak robiegana ze kasia mi mowi ze nie masz czasu ;p Dzieki Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxvxvx
bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxvxvx
tylko ciekawa jestmem jak udalo jej sie schudnac tyle? moze nam powiesz natalia? modelki maja te swoje sekrety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camargo724
Dziewczyny,a jak ja mam 167 cm wzrostu to miałabym szansę czy jestem za niska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jesteś za niska
żeby zostać modelką(aby nią być trzeba mieć minimum 174-176 cm wzrostu)Możesz być natomiast fotomodelką(tu nie trzeba być wysoką):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camargo724
A czy fotomodelka też musi być taka strasznie wychudzona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi być wychodzona
czasami nawet są wskazane płeniejsze ksztłty(np.biust)Wtedy świetnie prezentuje się na zdjęciach z bielizną czy sukniami ślubnymi z dużym dekoltem lub bluzkami czy zwykłymi kieckami też z dużym dekoltem (mały biust źle wtedy wygląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camargo724
O,to ja mam duży :) Muszę tylko zrzucić trochę brzucha i będę próbować :) Tylko właściwie nie wiem jak i gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A natalia wowczko bur jest wysoka. I Nie ma napewno 5.8 ft jak to tam pisza... Widac na video. Nylo krecone x dolu kiedy szla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAJĘ DOKŁADNE WARUNKI
Żeby zostać modelką: - trzeba mieć wzrost pomiędzy 170 a 180 (powyżej 180 nie wygląda się już kobieco, chociaż niektóre agencje przyjmuje powyżej 180); - nie trzeba mieć ładnej twarzy. Żeby zostać fotomodelką: - trzeba mieć ładną twarz lub bardzo oryginalne rysy twarzy; - nie trzeba mieć 170 cm, wystarczy nawet 160 cm. W przypadku fotomodelek bierzemy pod uwagę wygląd całościowy - atrakcyjność. Modelki mają natomiast za zadanie pokazywać kreacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghgh
A zdarza sie wam czyli agenckom klamac co do wzrostu. Ja znam kogos w premier model I tam jest to na porzadku dziennym. Szczegolnie jesli jest sie za niska ale ma sie ladna twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camargo724
Wszyscy mi mówią,że mam ładną twarz,ale mam lekko krzywy zgryz.Myślicie,że to mnie dyskwalifikuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandis
znacie jakies agencje modelek dla 10 latek? jestem chyba za niska na modelke :( mam 150 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentina101988
Mam 180 i chciałabym spróbować pracy modelki.Zawsze o tym marzyłam ale niestey moja waga jest za wysoka ...mam 68kg....póki co pracuje za granicą i za rok wracam do Polski ale teraz naprawde staram się nie jeść dużo......moje wymiary są okropne bo mam mały biust i troche mam za szerokie biodra..nadawałabym się ???zrzucę jeszcze 8 kg.mam rok na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
do valentina1988 Na start za rok przekreslii Cie twój wiek.. 21lat ( rocznik 1988) późno na robienie kariery światowej, pokazy w pipidowce w markecie i owszem. Zadzarza sie ze agencje promuja surowe dziewczyny w tym wieku np Ania Nocoń . Trzeba pamietac jednak ze sa to osoby o unikatowej twarzy. 180cm i 68kg , niestety z tego widac ze nie masz z natury chudej sylwetki i jesli masz sie katowac dietami to zastanow sie czy warto.. kunkurencja jest ogromna... 14-16latki które waz bez diety 49-50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża Asia
cześc, jestem wysoka 1,76 i szczupla ale mam maly biust 70A.. czy mam szanse na modelke czy biust sie liczy? aa mam 14,5lat i waze 48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina18
witajcie.jestem Ewelina i mam 18l. mam zaledwie 167-169 jakos tak. czy masz jakiekolwiek szanse na modelke? i tak mniejwiecej ile powinnam wazyc???? z groy dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina18
a i jescze jedno pytanie.ogolnie jestem szczupla tylko moim problemem jest biust mam d/e. czy to moze byc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLxp
czy żeby zostać modelką muszę mieć płaściutki brzych? :/ mam jakies 181cm i wazę 58 kg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka4839
Hejka!! Mam 17 lat i podpisalam z mango models umowe na 8 lat. W sumie bardzo sie z tego cieszylam puki nie zaczelam odwiedzac roznych forum itd. Naczytalam sie roznych opinii... jedne sa dobre a te drugie sa zle... i juz sama nie wiem co mam o tym myslec... w sumie jestem \"ZIELONA\" na ten temat a umowe przeczytalam dosc niedokladnie. Najlepiej jakbym miala kontakt z jakas osoba ktora juz z nimi wspolpracuje ale niestety nie znam takiej, wiec prosze was o opinie i w ogole podzielcie sie ze mna kazda wiadomoscia na temat tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
polecam Ci odwiedzić forum www.promodels.pl w dziale modelign -agencje modelek-pogaduchy. Na pewno znajdziesz wątek o mango models. Pytaj śmiało forumowiczów jest tam wiele modelek które robią kariere -kraje azjatyckie oraz mediolan-paryż oraz przedstawiciele agencji nie wiem czy akurat mango models, napewno MLstudio, SPP z wrocka. Z tego co pamiętam mango models ma mase modelek i modeli +-200 i nie wyrabiaja sie z promocja nowych osób, pracy tez bardzo duzo nie ma wiec wiadomo ze jak przychodzi co do czego to zlecenia dostaja topowe-znane-twarze. szczerze to trochę sie wkopałaś z tym kontraktem na 8lat... jeszcze nie przeczytać dokładnie umowy ..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×