Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość co 3 dni
wiec nie przejmujcie sie defektami-one moga byc Waszym atutem. Czy wiecie, ze pierwsza agentka Cindy Crawford kazala jej usunac pieprzyk? A przeciez to by w jakis sposob zabilo jej indywidualnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
Ja bym nie chciałabyć modelką... pracowałam jako pomoc na pokazach mody w Warszawie gdzie były modelki z Mediolanu...I CO? jak ona yglądają...wciaż każą sie im odchudzać...Kobieta płasa jak patelnia chuda jak szkapa... dotkła bym ją to by chyba sie w pół złamała...!! WCIĄŻ WYMAGAJA BĄDZ CHUDA BĄDZ CHUDA? a gdzie zdrowie? a gdzie np: rodziciwelstwo...!kązdy uwaza ze anorekcja ich nei dotyczy....!!! a co ja tam widziałam?? każa JAK JEDEN MĄŻ CHAFTOWAŁA W WC!!!!!!!!! I TO JEST NIBY MARZENIE? Oni nic nie uświadamiają...mówią schudnij tyle... oki schudłaś za 1 miesiąc chcą wiecej...wiecej..a trowje ciało jednak rośnie...i jak ma to robić? jak dla ciebie ważniejsza jest figura patyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca figura hahah dobre
Nic sie nie zmienia dalej do najwiekszych i nalepszych agencji i pokazów zatrudniane sa chude dziewczyny i nie ma tu mowy o kobiecosci. Zdjecia dziewczyn da sie podciagnac nie wygladaja tragicznie wrecz odwrotnie.. ale na żywo to zobaczcie sobie casting do jednej z lepszych agencji w NY http://models.com/oftheminute/?page_id=2531 http://models.com/oftheminute/?page_id=2532 Przykro mi ale to są prawdziwe chudzinki, jak do tego doszły ich sprawa, nie ma co sie czwrowac z kształtnym tyłkiem to do ckm. Swoja droga wygldaja tu niezdrowo, podkrazone oczy, ziemista cera.. piękno ideał.. tak chyba z photo shopa. Nie dajcie sie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala k
o kurcze.. wygladaja jakby mialy połamac.. nóżki jak zapałki.. kruchutkie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Nie prawda moim zdaniem wygladaja normalnie. Sama jestem modelka...i nie odchudzam sie..a wszyscy mowia ze jak anorektyczka...(niektore dziewczyny tez maja taka budowe jak ja) poprostu mamy dobra przemiane materii no i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdfgdfgt
mi tez wydaje sie ze sa normalne. nie jestem modelka, nie odchudzam sie i nigdy tego nie robilam a tez mam taka budowe (chociaz na pewno jestem nizsza niz one) taka mam przemiane materii i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Zgadzam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne taknie
wygladaja normalnie jak na modelki bo do normalnych dziewczyn to im duzo ciala brakuje. Kobiecych kształtów to te modelki akurat nie prezentuja. Czy sie odchudzaja czy nie ich sprawa ale kazda z przerazeniem patrzy na 2kg wiecej na wadze lub 2cm w pasie ale co zrobic taki zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Moze ktos sie wypowie na inny temat...poniewaz wszyscy maja odmienne zdanie na temat szczuplych sylwetek modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma_p
czy mam szansę na karierę modelki ze wzrostem 182,5 cm? tzn. chodzi mi oczywiście o to, czy to nie jest za dużo? Tak po za wzrostem wszystko z moim wyglądem ok i podobno nadałabym się na modelkę, ale właśnie obawiam się tego, że być może jestem za wysoka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Niewiem jak dziewczyny ale jak dla mnie to jest ok...wzrostem nie masz sie co martwic..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
nawet do 184cm biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
tylko twoja budowa musi byc proporcjonalna bo tutaj bardziej uwidaczniaja sie krótkie nogi zbyt długi tułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like a pencil
Dziewczyny to najlepsze walentynki w moim życiu!!!! Czytalam wasze posty juz od jakiegos czasu i ze jestem wysoka 179cm i wmiare szczupla 52kg to mówie raz sie zyje i wyslalam zdjecia do paru polecanych tu agencji.. i ku mojemu zdziwieniu pozytywny odzew z wszystkich 5 z czego dzis telefon z modelPlus ze chca mnie na BANK na wylacznosc i ze po maturze w maju mam leciec do NY :) bo img sie mna zainteresowalo !! :D WARTO wierzyc ! Marzenia sie spełniaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olss
a moge wiedziec jak masz na imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula92
do :like a pencil czy masz moze w necie swoje fotky? bo bardzo bym kciała je zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
do nieznajoma_p: niestety ale musze Ci powiedzieć ze pytalam sie w agencji o twoj wzrost (183) i powiedzieli ze niestety ale z tym wzrostem jest ciezko sie dostac .....no chyba ze bys cudowna na twarzy....soryy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Sory to bylo do nieznajomej :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
Nie no jeszcvze raz soryy...do bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L15
heej. mialabym pewna prosbe, aby ktoras z Was mi doradzila. miesiac temu skonczylam 15 lat, mam 176cm, wymiary: 87/68/89 a waze 57kg. czy mialabym szanse zostac modelka? wydaje mi sie ze za duzo waze, dziewczyny chodzace po wybiegach sa duzo chudsze.. jeszcze latem gdy wazylam 49kg mialam wymiary 87/60/87 albo 8 ale przytylam przez ostatnie pol roku i nieco zwatpilam, ze mam jakiekolwiek szanse. czy jakbym powrocila do poprzedniej wagi i wymiarow to moje szanse by wzrosly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Pas napewno do zrzucenia max 60-61, w dobrym tonie 58-59cm .. z tym że przytylas nie panikuj bo dorastasz i twoje cialo sie zmienia ale wiecej ruchu i zdrowa dieta pozwoli ci zachowac jedrne cialo i dobre wymiary. Jesli pomio staran - dieta cwiczenia - nie bedziesz miec wymiaro modelki daj na luz.. na modelingu świat sie nie kończy.. jest wiele rzeczy w których odkryjesz pasje , możesz sie spelnic i zaistniec w świecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2008
zależy jeszcze jaka masz twarz ... i nie kieruj sie opinia znajomych bo modeling to nie konkurs MISS tu panują inne kanony.. kariere robia tez te dziewczyny które nigdy wczesniej nie uslyszaly ze sa piekne... mile widziane piegi, duze oczy a nawet odstajace uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Kate
a ja mam takie male pytanie - gdzie dokladnie mierzy sie biodra? Razem z obwodem pupy czy wyzej na kosciach biodrowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkkaa
Chętnie podzielę się informacjami jak zachować piękny i zdrowy wygląd, idealną figurę i przede wszystkim zdrowie, i dobre samopoczucie- tym zajmuję się na co dzień w mojej pracy. Zapraszam na stronę www.emilia.studiozdrowia.com Pomagam w odkryciu stylu życia wellnes, czyli jak cieszyć się zdrowiem, świetną formą, doskonałym nastawieniem i co za tym idzie pięknym wyglądem- wtedy wszystko staje się możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca8
dziewczynki, ja od soboty lub niedzieli przechodzę na kopenhaską :) ktoś się ze mną na to pisze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agencja modelek
niestety wielkich byków powyżej 180 nie bierzemy, bo takie kobiety nie wyglądają już kobieco po prostu, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam świata..
Witam dziewczyny, a ja na swojej stronie http://diety.pozmu.net będe zamieszczała dużo informacji na temat diet i ciekawostki szczególnie z Anglii i prawdopodobnie Francji.Będzie to również o osobach znanych... A o modelkach to są dwie prawdy. Asystowałam kilka lat temu przy powstawaniu kolekcji prezentowanej przez fotomodelki i tu jest sporo innych wymagań niż przy dziewczynach na wybiegu i nie musisz być b. wysoka by być super foto-modelką i twarz ma być plastyczna, czyli niekoniecznie piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkaa
Witam Was. Chętnie udzielę informacji jak osiągnąć idealną sylwetkę, piękny, zdrowy wygląd, dobre samopoczucie i przede wszystkim zdrowie i doskonałą kondycję- tym zajmuję się na co dzień w mojej pracy. Zapraszam na stronę www.emilia.studiozdrowia.com Zapraszam też modelki dbające o zdrową dietę do współpracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska123
mam male zapytanie:) orientujecie sie moze jak czesto ogrganizowane sa catingi w warszawie??? w skali tygodniowej...katalogi pokazy itp...prosze o plna odpwiedz pozdrawiam:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×