Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ZaTRa
Mam jeszcze pytanie nie jestem za chuda na modelkę? 185-56KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
zatra: Pomimo tego że opinia publiczna od czasu do czasu robi nagonkę na chude modelki i potem mówią że sie to niby już zmienia dalej agencje DALEJ szukają bardzo szczupłych dziewczyn a centra mody takie jak NY i Paryż jeszcze to podkręcają. Niedawno była sprawa młodej amerykańskiej modelki w przedostatnim sezonie zrobiła masę pokazów ,a aktualnie gdy przytyła 2kg ( tylko 2kg! ) zrobiła 2 pokazy i usłyszała że jest za gruba. Są modelki które mają 180 i ważą 48 - 46kg więc ... jak twoja waga nie wynika z choroby (anoreksja) i nie masz względnych problemów z zdrowiem (anemia, serce etc) i sama sie dobrze czujesz z swoja wagą to agencja nie będzie robić problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie! mam 175 m wzrostu,15 lat wage ok, 63 kg długie kręcone włosy (ciemny bląd z odcieniami jasnego blądu - naturalne pasemka!-) nosze rozmiar 38 choc słyszałam ze wymagane są u modelki 36 .... :/ i jest pewien problem ... od dziecinstwa marze o bycie modelką choc niestety nie pozwala mi na to trądzik i krzywy zgryz :/ i z obydwoma problemami wciarz walczę ! i zadam pewne pytanie czy sądzicie ze mam szanse na bycie upragnioną modelką :(:(;( ??? czekam na szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze można próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Małe. Może warto poświecić sie innej pasji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysska
czy myślicie ze mając skończone 21 lat i żadnego doświadczenia w modelingu mam jakies szanse w tej branży pomijając już tutaj mój wzrost iwymiary chodzi mi o to czy za stara nie jestem tak sobie yślę ze przegapiłam swoja szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Modelką możesz być zawsze, zależy co przez to rozumiesz i co byś chciała w tym kierunku osiągnąć. Możesz pozować znajomym fotografa dla zabawy może kiedyś kiedyś trafi Ci sie jakieś jedno komercyjne zlecenie ale na tym koniec. Lub być modelka z prawdziwego zdarzenia czyli edytoriale, pokazy mody, kursowanie Londyn Parzy Milan NY . Na to drugie za późno, jest masa młodych świeżych twarzy nie tylko w Polsce, ogromne wzięcie mają dziewczyny z Ukrainy i Rosji. Dziewczyny w wieku 21 w modelingu to już stare wyjadaczki. Spróbuj w reklamach TV tam wiek nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikaraaaaaa
dziewczyny, jestem załamana w sobotę wieczorem i wczoraj wysłałam zgłoszenia do kilku (średnich) agencji i zero odzewu. wiem że panikuję, ale mojej koleżance odpisali jeszcze tego samego dnia, a ja nie dostałam nawet odpowiedzi w stylu \"przykro nam, ale nie jesteśmy zainteresowani\" ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazwyczaj czeka się do 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikaraaaaaa
to mam jeszcze +5 dni, dzięki :) ale jak sądzę im dłuższy czas oczekiwania tym mniejsze szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Hej Dziewczyny! Czytam to forum od jakiegoś tygodnia i w końcu postanowiłam sama napisać. Mam 170,5 cm wzrostu, moje wymiary: 81/66/92. Postanowiłam mimo swoich 21 lat (skończę w grudniu) spróbować na fotomodelkę. Mam za sobą 3 pół-amatorskie sesje. Jak byłam mała byłam na 1 pokazie mody i jakoś w gimnazjum czy liceum na drugim. Przez 3 lata pracowałam jako hostessa. Tyle z mojego doświadczenia. Wysłałam zdjęcia do jakichś trzech agencji (nawet nie pamiętam jakich), ale były one zupełnie nieodpowiednie. Pani z OM Model napisała, że muszę zrobić sobie nowe foty bez makijażu, naturalne, twarz i ciało. Za kilka dni zrobię je i prześlę do niej - może się zainteresuje :) Jestem teraz na diecie Kopenhaskiej, o której tak dużo pisałyście - dziś drugi dzień, ciężko wytrzymać wieczorami, ale cóż - opłaci się :) Pozdrawiam wszystkie modelki przyszłe i obecne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga Buga do Surufki
Surufko, M+ to jedna z kilku najlepszych agencji w naszym kraju. Jak mam szansę na podpisanie z nimi kontraktu, to nie masz się czego obawiać. Leć i nie marnuj czasu na karierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaa
boże jaka chuda ...xd dziewczynya ja waże 49/50 kg i mam 164 cm a mam 13 lat ...a wy po 18 i mniej odemnie ważycie ludzie___heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska 15
hehhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska 15
hej :) mam na imie Gosia i mam 15 lat :)mam 174 wzrostu i waze 51kg.. wiem to troche za mało ale nawet lekaz powiedzial ze mam szybka przemiane materii;P(trenuje Siatke i cwicze bardzo czesto a takze tancze) wiec to tez swoje robi :)..nie mam zadnych problemow z cera:) mam ładne ciało i brzuszek płaski xDludzie mowia ze jestem bardzo ładna i bym sie nadawala na modelke noo sa oczywiscie sa takze negatywne opinie ludzi ( ludzi za ktorymi nie przepadam) marze o tym zeby byc modelka;))jeszce nie wysłalam moich zdjec do zadnych agencji poniewaz bardzo sie boje negatywnych wiadomosc.. a jesli by mi sie udało a bardzo tego pragne boje sie ze nie dam rady :( moja pierwsza wersja tego listu byla o niebo lepsza ale mi nie wskoczyla ;PP prosze o jakiekolwiek rady :)) i gdzie moge wysłac zdjecia jeli sie na to zdecyduje:) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga Buga - Do Goska15
Podaj swoje wymiary. Najważniejsze są biodra poniżej 90cm i talia około 60cm. Piersi są najmniej ważne. Jak chcesz być modelką wybiegową , a z Twoim wzrostem się nadajesz, to liczy się też oryginalna twarz, nie musi to być typowa piękność. Musisz być też wymiarowa, symetryczna i ładnie chodzić/mieć poczucie rytmu. Wyślij zgłoszenia ze zdjęciami twarzy z profilu i z przodu oraz sylwetki w stroju kąpielowym od przodu i z boku. Najlepiej bez makijażu na jednolitym tle. Zacznij od najlepszych agencji, na odpowiedź czekaj do miesiąca, później ślij dalej (tylko w tym czasie dbaj o siebie - cerę, włosy i figurę - dużo ćwicz, zwłaszcza na brzuch i uda). http://www.modelplus.com.pl/ http://www.division.pl/flash_content/flash_content.html http://www.chocomodels.com/ Jeśli nie ma gdzieś formularza zgłoszeniowego, to wyślij zwyczajnie na mail podany w kontaktach. Zdjęcia możesz zrobić zwykłą cyfrówką. Spiesz się - w tej branży czas to pieniądz. Wieżę że z Twoim wiekiem i figurą się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska 15
kochana .. tak mam w biodrach 80 a w tali 65 ? czy to dobrze ? dziekuje za Twoje Rady z checia z nich skorzystam :)) a jak mozna prawidlowo dbac o cere, włosy, i figure? pozdrawiamm ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Wcięcie w talii jest pożądane. Jednak z takimi biodrami możesz już śmiało startować do dobrych agencji. Możesz pozbyć się nadmiaru cm-ów robiąc po 100-200 brzuszków dziennie, jednak nie zacznij od razu robić takiej ilości, bo będziesz mieć zakwasy. O urodę? Wiem , że modelki nie myją twarzy wodą, nie używają mydła i tylko dobre toniki, żele, mleczka. Do tego zdrowa dieta i higiena, bo pryszcz może przeszkodzić w sesji zdjęciowej. Kosmetyczki i dermabrazje czy kwasy są dobre jak masz pryszcze i brzydką cerę, ale na to już trzeba mieć kasę... No i nie zapomnijmy o paznokciach - zadbane i nie krzykliwe. Broń borze akryle czy inne badziewie. ;) Modelki są naturalnie piękne i szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uga buga
Aha, zapomniałam dodać - jestem na oszukanej diecie Kopenhaskiej (jem tak 3 razy tyle co tam piszą, ale za to same zdrowe rzeczy, zero słodyczy i fast foodów). Do tego co 2-3 dni ćwiczę na biodra i brzuch - widzę efekty, mam piękne ciało i ładniejszą cerę - opłaca się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwod uda
modelka o wzroscie 176 jaki powinna miec obwod uda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwod uda
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
Nikt tak nie mierzy. Mierz biodra z dolną częścią pupy, przesuń miarę w górę i w dół i wybierz najwyższą liczę. Oni i tak zawyżą faktyczny wymiar. Tak to już jest - im szczuplejsza, tym lepsza :) Od 90cm w dół masz szanse. Z 92cm w biodrach wezmą Ciebie tylko jak im się potwornie spodobasz, ale i tak będą kazali schudnąć. Polecam dietę Kopenhaską i ćwiczenia co 2-3 dni. Schudłam 1,5cm z bioder bez większego wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
Ja mam tak 51-52 cm ob uda w najszerszym miejscu. Mam 171cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwod uda
uga buga, dzieki wielkie! znasz moze sposob na wyszczuplenie badz ujedrnienie nog za pomoca olejkow eterycznych? mam w domu lejek cytrynowy ale nie wiem z czym go zmieszac i w jakich proporcjach... ale jakies inne rady jak poprawic wyglad nog bez diety(odzywiam sie prawidlowo, zadnych tlustych itp) i bez cwiczen ( len ze mnie :/ ) baaaaadzo prosze o jakies "cuda" na uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki
Cuda na uda. A) zdrowa dieta b) ćwiczenie (wpisz w google ćwiczenia na uda :) ) c) Krem ujędrniający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_x3
Kurcze,zawsze chciałam być modelką:(, ale nią nie będe ponieważ jestem za niska.:( Mam 14 lat,i 1.67 wzrostu,jestem chuda..no ale ten cholerny wzrost.:( Słyszałam że rośnie się do 16 roku życia,więc może jest jakaś szansa.!? Bu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_x3
Chyba że gdy nie będe miała szansy zostać modelką to zostane fotomodelką xD..Brzydka nie jestem,przynajmniej mam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
Karola - rośnie się podobno do jakichś 19 lat. Nie panikuj - zostaniesz modelką :-) Jedyne o co musisz już zadbać to cera i figura. 3mam kciuki ! możesz też zadbać o doświadczenie - poumawiaj się z fotografami z miasta na sesję typu "zdjęcia za pozowanie" - to ważne by pozować dobrze i nie czuć się skrępowanym przed obiektywem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uga buga
Aha, co do uda to raczej nie schudnie się zbytnio bez ćwiczeń. No i najlepiej wcale nie jeść słodyczy, bo z tego syfu właśnie robi się cellulit. PS Dzisiaj wysłałam swoje świeżo zrobione zdjęcia bez makijażu (o zgrozo) sylwetki i twarzy do agencji OM Model ... Oby mnie wzięli i dali pozarabiać :-) Marzę o dorabianiu jako fotomodelka do gazet... Zobaczymy.. Agencja to dobra nie jest, ale za to blisko i mają mniejsze wymagania niż w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×