Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18
A ty Gandzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Ja jestem z Podlasia:) A w ogóle to planuję zrobić małą dywersję i pomalować rzęsy na casting:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Heh :) Ja jak wysyłałam im fotki to w ogóle nie zastanawiałm się jak wyglądam. Wskoczyłam w kostium, żadnego makijażu (nawet tuszu do rzęs) i pstryknęłam samowyzwalaczem bo byłam sama w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Mi chłopak robił, też bez mejkapu, tylko puder na nos, żeby nie lśnił jak lusterko :P Teraz smaruję codziennie buźkę kremem bambino i odrobiną kremu Soraya brązującego, żebym nie była totalnie blada.Na castingu ponoć nie należy mieć żadnego makijażu, ale ja pomaluje rzęsy i odrobinę przypudruję nos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Muszę się wybrać do fryzjera bo mam zniszczone końcówki, najlepiej jeszcze przed castingiem. Kto jeszcze jedzie na casting do Karin Models? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
hej dziewczyny ja dosrtałam 2 maile, jeden z zaproszeniem juz jakies 2 tygodnie temu a drugi niedawno ze zmiana miejsca castingu i ponownym zaproszeniem. U mnie godziny sa od 10-20 czyli calkiem duzo. Podejrzewam ze bedzie sporo dziewczyn moze kolo 200? niewiem zreszta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
do Megann u mnie w mejlu podano, ze casting będzie w Galerii Centrum od 10-12:)Dostałam jednego mejla, parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
a poza tym moze tez dostalyscie w tym mailu z Karin models zaproszenie na bezplatne umiesczenie w katalogu modelki (wizaz.pl)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
To dziwne u mnie w obu mailach jest napisane ze casting trwa do 20. Nie ma szans zeby wyrobili sie w 2 godziny:P Kandydatek jest naprawde sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Treść mejla: Witamy serdecznie Na wstepie chcielibysmy serdecznie podziekowac za zainteresowanie i za przeslanie swojej oferty. Mamy przyjemnosc zaprosic Ciebie na casting,ktory jest organizowany 21 maja(sobota) w Warszawie w Galerii Centrum przy ul.Marszalkowskiej 104/122 (obok Dworca Centralnego PKP)w godz.od 10.00-12.00. Jest to casting organizowany dla swiatowej agencji modelek Karin Models z Paryza i majacy na celu wylonienie dziewczat,ktore rozpoczna wspolprace i podpisza kontrakt z ta agencja lub rozpoczna wspolprace z Agencja Promocji AW. Rozmowe kwalifikacyjna ze wszystkimi kandydatkami beda przeprowadzac bezposrednio dyrektorzy agencji Karin Models z Paryza :Etienne des Roys oraz Ruth Malka(tlumacz obecny). Oficjalna strona Karin Models: www.karinparis.com kod: kp Oficjalna strona Agencji Promocji AW www.awagence.com Dziewczeta ,ktore wybrane beda przez Karin Models i Agencje Promocji AW wezma udzial w pokazie mody 23 maja(poniedzialek) w Warszawie wraz z Top Modelkami z Karin Models prezentujac kolekcje firmy ESPRIT.(relacje w TV TVN i programie ,,Co za tydzien,, Canal+,Gala,Fashion,A4,www.wizaz.pl, radioWAWA,TV1). Dla dziewczat wybranych do wziecia udzialu w pokazie mody ,ktore mieszkaja daleko organizatorzy zapewniaja nocleg w Warszawie. Bardzo prosze o poinformowanie organizatorow jesli nie bedziesz mogla przyjechac na casting lub jesli nie bedziesz mogla wziasc udzialu w pokazie mody 23 maja w Warszawie.karincasting@yahoo.fr Jest to casting organizowany w formie konkursu,wiec wziecie udzialu w pokazie mody jest nieodplatne!!!! Koszty podrozy i pobytu w Warszawie kandydat zapewnia sobie we wlasnym zakresie. Dziewczeta ,ktore nie ukonczyly 18 roku zycia bardzo prosimy o przywiezienie ze soba pozwolenia od rodzicow na wziecie udzialu w castingu oraz w pokazie mody. W razie jakichkolwiek pytan prosimy o kontakt Agencja Promocji AW karincasting@yahoo.fr tel 0033145484608 lub 0033627017260 (lub tymczasowy numer - polska komorka 0-508-97-93-33) Zyczymy Powodzenia Agencja Promocji AW 19 bd Raspail 75007 Paryz agenceaw@yahoo.fr PS.Dodatkowo bardzo prosimy o wziecie ze soba swojego portfolio lub zdjec, oraz mamy goraca prosbe o stawienie sie na casting bez makijazu,najlepiej w jeansach i t-shert. Organizatorzy z gory przepraszaja jesli zaistnieje na miejscu ewentualnosc czekania na rozmowe kwalifikacyjna z dyrekcja Karin Models.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
A może rózne osoby u nich zajmują się wysyłaniem mejlów i coś im się poplatało?:P Dziewczyny, zamierzacie iść całkiem saute czy jednak troche się umalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Moj mail byl prawie indentyczny tyle ze bylo powiedziane ze od 10-20 i ze pobyt w hotelu Campanile bezlatny dla dziewczyn wybranych do pokazu mody Espirit i jakies tam szczegoly... A ja sie umaluje delikatnie bo cery nie mam doskonalej chociaz pracuje nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia_m
dziewczyny! ja równiez dostałam zaproszenie na ten casting, takiej samej treści co Ty Gandzia! bardzo bym chciała tam być! ale sesja mi się pomału zaczyna...zaliczenia i egzaminy zerówkowe, nie wiem czy dam rade się wszystkiego nauczyć, ale tak bardzo chciałabym spróbować! nie mam kasy na podróż ale kombinuję i najlepsze jest to, że moi znajomi o niczym nie wiedzą, a chcą mi pomóc:D kochani! z noclegiem mam nadzieję, że nie będzie problemu, mam w Warszawie rodzinę, myślę, że mogę na nich liczyć. Heh, może się tam spotkamy? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja dostałam takiego maila jak Gandzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Dziewczyny, planujecie tam być o 10? Ja chyba tak:) A w ogóle to wyskoczył mi na czole piękny pryszcz:PMam nadzieję, że znikinie do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anica_m
hm, oj chciałabym chciała, ale jest w ogole sens tam jechać, jeśli nie ma się zadnych zdjęć? ja nie mam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
anica_m: ghrrr.....masz jechać i już!!!! :) a nuż to Twoja szansa? Dla agencji często bardziej wartościowe są zdjęcia amatorskie:) Ja np biorę więcej" zwykłych " zdjęć, niż fotek z sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anica_m
Gandzia: :D dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka22
a kurs chodzenia macie opanowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
modelka22: ja już kiedyś chodziłam na wybiegu,także mniej-więcej umiem.Ale nawet gdybym nie umiała: przecież tego można się nauczyć, oni szukają nowych twarzy, świeżych, nie sądzę, by nastawiali się, że na casting przyjdą dziewczyny, które już wszystko potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka22
ale beda chcieli zebyscie sie przeszly... bo nie wiadomo przeciez czy zdolacie nauczyc sie chodzic... trzeba miec jakis dryg i oni to raczej sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Ja to potraktują jako test na to, czy się nadaję czy nie. Przecież jak mnie nie wybiorą, życie się nie skończy;) btw: na moim pierwszym w życiu castingu wywinęłam orła tuż przed "komisją". Nie umiałam chodzić na obcasie, poza tym nie włożyłam okularów, a miałam wtedy już -3 dioptrie. I co? Zostałam wybrana jako jedna z 400 dziewczyn:D Niestety, nie mogłam skorzystać z wygranej, bo 2 dni później przez głupią panią doktor, która zaaplikowała mi lek na który byłam uczulona, trafiłam z bardzo silna alergią do szpitala na ponad 3 miesiące...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
dziewczyny wyluzujcie sie troche:D Na Karin Models wiat sie nie kończy! Faktycznie to jest duza szansa, ale tam bedą specjaliści i nie wazne czy umiecie chodzic czy nie. Wazne zebyscie mialy to COŚ czego szukają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny jakie zdjęcia zabieracie ze sobą? Ja mam fotki z agencji ale chyba nie mogę ich pokazać (pewnie są jakieś prawa autorskie czy coś takiego). Nie wiem. Może spytać się fotografa, który mi je robił? Czy jeśli były zrobione na potrzeby agencji to już jest przegrana sprawa? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Kate, mi się wydaje, że możesz, przecież to Twoje portfolio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawo do zdjec ma fotograf i modelka, wiec jesli fotograf sie zgodzi to napewno. a poza tym pokazujesz a nie upowszechniasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
jeszcze nigdy nie mialam sesji zdjeciowej, wiec biore tylko normalne fotki z zycia... w sumie to w koncu dzieki nim mnie zaprosili na casting. Przeciez szukaja nowych twarzy a nie doswiadczonych modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia_m
a jak się nie ma żadnych zdjęc?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trudno
zobacza cie przeciez na zywo:) lepsze to niz zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×