Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość spróbuj
Co Ci szkodzi?Nie masz nic do stracenia!A może akurat Ci się uda;)Nic nie tracisz!Spróbuj:-)DO odważnych świat należy:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia16
mam jedno pytanko? Dziewczyny czy wy macie czas na imprezowanie,i jak często? Do modelek- i ile średnio zarabiacie i czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia16
Mam pytania do modelek. Czy często imprezujecie? I czy warto wogóle starać się zostać modelka, ile średnio zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
byłam wczoraj na castingu elite model look i nie uwierzycie gdzie mnie mierzyli(jeśli chodzi o biodra) na kościach biodrowych!!!!!!!!a przecież mierzy się na pośladkach a nie tam gdzie mam kosci.Z tego wyszło że mam 79 cm w biodrach!oszaleli a ja myślałam że to jakiiś prestiżowy casting a oni nawet nie wiedzą jak mierzyć? Napiszcie prosze jak powinni mierzyć bo już sama ogłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczata_123
mam takie jedno pytnko .Strasznie chciałabym zoać modelką -mam 173cm wzrostu 82/62/89 wydaje mi się że mam do tego predyspozycje(orginalna uroda itp.)jednak moją zmorą jest moja cera.Nie mam co prawda strasznych pryszczy tylko rozszeżone pory(widoczne gołym okiem),krostki na czole i sporo przebarwień na policzkach.Czy z taką cerą mogłabym zostać modelką?Mam 17 lat więc nie moge czekać aż mi sam przejdzie trądzik młodzieńczy.Sama nie wiem co robić plis dziewczyny napiszcie również jak wy dbacie o cerę i jak rodzicie sobie z pryszczami.No i najważniejsze-czy pryszczate modelki mają szanse??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'dziwne' => zle cie zmierzyli. mierzy sie w najszerszym miejscu czyli mniej wiecej na srodku wysokosci posladkow. wiesz, ja slyszalam, ze ten konkurs wcale nie jest dobry. agencja elite od jakiegos czasu w ogole nie jest prestizowa i lepiej sie tam nie pchac. same niemile rzeczy :( lepiej na nich uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggan
dziwne-> co do tych bioder to naprawde dziwnie, ja to bym chciala zeby mnie tak zmierzyli (bo mam za duze biodra) ale jak ja bylam na castingu tym samym (tyle ze w tamtym roku) to mierzyli dobrze :) a szkoda.... moze maja jakies inne kryteria oceniania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'pryszczata_123 ' => ja nie mam problemow z cera wiec nie wiem. ostatnio wizazystka mi powiedziala, ze dobrze, ze mam gladka buzke bo pryszcze ciezko zakryc makijazem i nie wyglada to najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Na pryszcze typu "lekkie" dobre sa drozdze w tabletkach albo witamina A, mozesz tez sprobowac jaki wygladzajach maseczek ja polecam z formy Soraya (ok. 3zl za saszetke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia16
Mam pytania do modelek. Czy często imprezujecie? I czy warto wogóle starać się zostać modelka, ile średnio zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana19
Nie mozna zostac modelka ot tak od niechcenia, musisz byc w 100 % pewna ze jestes sklonna do wielu powiecen i wyrzeczen a sporobowac kazdy moze chociaz poczatki sa bardzo trudne i nie jest tak latwo znalesc dobra agencje ktora w ciebie zainwestuje. Liczy sie orginalna uroda i charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Niestety modelki raczej nie mogą sobie pozwalać na imprezy, szaleństwo z kaloriami, nie wspominając już o alkoholu. Po prostu zawsze trzeba ładnie wyglądać, być wyspanym itp. Trzeba być bardzo zdyscyplinowanym, żeby wykonywać ten zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
Hej wiecie co? W e'sensual chcą 600 zł za sesję zdjęciowa na stronkę internetowa! Czy to nie jest lekka przesada? Czy jeszcze w jakis agencjach jesli dziewczyna sie spodoba ją promują np. zamieszczajac zdjecia na stronce? Jesli tak to gdzie? HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
zapomnialam dodać że bezpłatnie :) bo 600 zl czy nawet 200 to ja nie mam nawet z czego im zaplacic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanncy=>ale mowisz o zrobieniu zdjec czy tylko o umieszczeniu na stronce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanncy=>ale mowisz o zrobieniu zdjec czy tylko o umieszczeniu na stronce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
wiesz co chyba te 600 zl jest za zdjecia niewiem czy za umiesczenie na stronie pobieraja jescze dodatkowa oplate moze te 600zl to w sumie, w kazdym razie czy zawsze i wszedzie trzeba placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba w kazdej placic - jak sie jakiejs spodobasz to nie bedziesz musiala placic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia17
hej dziewczynywidze ze jestescie obeznane w temacie , czy moglybyscie mi powiedziec co bede musiala zrobic skoro zostalam zaproszona do agencji, o co moga pytac co kaza robic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deficyt modelek na stronce...
halo? halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słooneczko
175cm i 45 kg to musi byc okropne ja mam 164cm i waze 46 kg i jestem chuda jak patyk nie wime jak mozna sie doprowadzac do takiego stanu i uwarzac ze to ładne blehh ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda C.
dlaczego uwazasz ze Model Plus to najlepsza agencja?? znam wiele lepszych... chyba nie znasz innych i nie masz porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wg Was są najlepsze
a jakie najgorsze agencje modelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!mam dla Was nowe dobre wiesci, a mianowicie wiadomosc o castingu do Karin Models. Probujcie bo naprawde warto: Zapraszamy wszystkie dziewczeta w wieku16-23 lat,wzroscie min.172cm i rozmiarze 36- o przeslanie swojej oferty wraz ze zdjeciem na : karincasting@yahoo.fr lub Agencja Promocji AW 19 bd Raspail 75007 Paryz Francja tel .0033 1 45 48 46 08 Wybrane kandydatki zaprosimy na spotkanie z francuskimi bookerami z Karin Models,ktorzy beda goscic w Polsce oraz wezma udzial w pokazie mody wraz z top modelkami z Francji. Szczegoly i relacje z imprezy w ,,co za tydzien,,TVN, A4, Fashion , radio WAWA Twarza Karin Models jest Monica Belucci Polskie modelki reprezentujace ta agencje to; Iza Olak Wiktoria Sobolewska Ania Kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!mam dla Was nowe dobre wiesci, a mianowicie wiadomosc o castingu do Karin Models. Probujcie bo naprawde warto: Zapraszamy wszystkie dziewczeta w wieku16-23 lat,wzroscie min.172cm i rozmiarze 36- o przeslanie swojej oferty wraz ze zdjeciem na : karincasting@yahoo.fr lub Agencja Promocji AW 19 bd Raspail 75007 Paryz Francja tel .0033 1 45 48 46 08 Wybrane kandydatki zaprosimy na spotkanie z francuskimi bookerami z Karin Models,ktorzy beda goscic w Polsce oraz wezma udzial w pokazie mody wraz z top modelkami z Francji. Szczegoly i relacje z imprezy w ,,co za tydzien,,TVN, A4, Fashion , radio WAWA Twarza Karin Models jest Monica Belucci Polskie modelki reprezentujace ta agencje to; Iza Olak Wiktoria Sobolewska Ania Kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Model Plus
do Linda C. hej to moze napiszesz mi jakie agencje sa najlepsze skoro ie znasz, bo ja w zasadzie to nie znam sie za bardzo tylko wyrazilam opinie. Chcialabym poznac te najlepsze... Piszcie dziewczyny :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda C.
cofnij sie kilka stron wczesniej tam masz podane wszystkie dobre agencje (Mango Models, Orange, Gudejko, Eastern Models, D'Vision)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinula
Czesc! Ja wlasnie chcialam spytac o agencje gudejko... moze ktoras z was nalezy do niej? albo wie cos o tym? Bo ja to niewiem czy oni tylko do reklam w tv i jakis filmow biora dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×