Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

modelka 21=>ceny makijazu sa zroznicowane i zalezne od rodzaju: sezonowy, dzienny - 50 zl do zdjęć, wieczorowy-60 zl sylwestrowy, fashion - 70 zl slubny-80zl z proba o 10 zl drozsze oprocz slubnego(wliczona w cene) a darmowe robie, jesli dziewczyna pasuje do mojego portfolio, moge zastosowac nowe trendy i bedzie dobrze wygladala. ale my sie chyba znamy wnioskuje z wypowiedzi?? no i darmowy robie w jednej z warszawskich agencji (tzn Ty za niego nie placisz, ale ja pieniadze dostaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Niestety nie zaproszono mnie do Karin, ale w sumie tego się spodziewałam. Jestem za chuda na rozmiar 36, a taki był wymóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'hmmmmmmmmm' => Na pewno masz szanse tylko z reguły jest tak, że agencje chcą mieć dwa w jednym: ładną i wysoką, która mogłaby pozować do zdjęć i chodzić po wybiegach. Tak się bardziej opłaca. Ale próbuj, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Do Ailyn: dostałam propozycje współpracy od 4 agencji i nie wiem, którą wybrać.Może mi coś doradzisz? Te agencje to: orange, mango, new age models i metropolian(mają od roku siedzibę w Polsce). Sek w tym, że chciałabym wyjechać za granicę i zrobić prawdziwą karierę:P Dlatego też chciałabym wiedzieć, z która agencją ma największe szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz wielkie szczescie - mysle ze w Mango bedziesz miala najwieksze szanse na wyjazd za granice. w Orange rowniez. ja bym wybrala Mango (zreszta wybralam i nie zaluje):)pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia18
Jeszcze raz do Ailyn: przepraszam, jeśli zamęczam pytaniami:), ale czy orientujesz się czy Metropolitan jest dobrą agencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszkodzi. nie znam tej agencji, maja jakas strone internetowa??jak tak to podaj link-ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
www.metropolitanmodels.pl Niestety, ich polska strona jest w konstrukcji dopiero:( Ale mają fajną strone francuską i niemiecką. www.metropolitanmodels.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, znam biegle kilka jezykow wiec na pewno sobie poradze. zaraz dam Ci odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sumie jak chcesz, Agencja w Polsce sie rozwija ale ma juz ugruntowana pozycje na swiecie wiec moze warto.choc ja dalej jestem za Mango bo przynajmniej wiem zego mozna sie po Mango spodziewac a po Metropolitan nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gandzia 13
ale z ciebie szczesciara! napisz jakie masz wymiary zeby wiedziec do czego dazyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Wcale nie mam jakichś rewelacyjnych wymiarów:) Mam 172 cm wzrostu, 88-61-91, 57 kg wagi, wszystkie agencje kazały mi zrzucić minimum 1 cm z bioder:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz swietne wymiary
echhh zebym ja takie miala tez moglabym byc modelka (teoretycznie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
hej gandzia! kurcze! pocieszylas mnie! ja mam 173, waze 52, wprawdzie nie wiem jakie mam wymiary bo sie dawno nie mierzylam, ale przynajmniej wiem ile waze. kurcze, czyzbym faktycnie byla chuda? ja mam chyba cos z glowa bo ciagle mi sie wydaje, ze jestem swinka... ale to pewnie tylki skrzywiona samoocena. kate i ailyn podajcie swoje wymiary. zaciekawilam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
aha, wszystkim wam gratuluje karier!! super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonia45lat
Bonita jestes wieszakiem! wiedz ze za chudych tj koscistych tez nie chca na modelke...:P Pocieszylam te pulchiejsze? Tyle poswiecen dziewczyny a czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
Lonia: hehe... nie jestem wieszakiem. Wygladam bardzo proporcjonalnie. Ale dzieki... Biore to jako komplement. Nie mam nic przeciwko pulchnym. Wazne jest zeby czlowiek sie dobrze czul we wlasnej skorze. Mnie wlasnie dobrze jest jako wieszakowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
hej dziewczyny co stosujecie do cery zeby sie nie swiecila? Moze jakis tonik matujacy? Nie chce wygladac na zdjeciach jak zarowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puder matujący dobrze matowi
cerę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
a jaki byscie polecily? Taki w miare nie za drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ailyn->Zaraz...Ty jesteś wizażystką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curious=>tym sie trudnia modelki na emeryturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka na ameryturze
:D hehe niezly temat na nowy topik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? 21-22 Hook organizuje casting w Poznaniu, szkoda ze mieszkam tak daleko od Poznania bo to podobno bardzo dobra agencja z kontaktami za granica, moze wiecie cos o nowych castingach np. w Warszawie? A moze zagląda tu ktos kto poszukuje modelki (wizazysta, fotograf, fryzjer?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle87=>mowisz o fotografach ktorzy zaplaca Ci za pozowanie czy o takich ktorzy zrobia Ci zdjecia dzieki czemu wzbogacisz portfolio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ailyn-> A znasz takich fotografów, którzy zrobią zdjęcia za darmo w zamian za portfolio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curious=>znam, ale profesjonalni oczekuja aktow, wiec nie wiem jak sie na to zapatrujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×