Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

agencja Gudejko dzieli sie na 3 odrebne agencje: aktorska, modelek i statystów. Agencja Modelek jest na bardzo wysokim poziomie, wiec i oczekiwania w stosunku do dziewczyn sa bardzo duze. Bardzo dobra agencja, w jakims rankingu za moich czasow byla na 2 miejscu, teraz nie wiem, ale na pewno nie spadla. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agencja Gudejko dzieli sie na 3 odrebne agencje: aktorska, modelek i statystów. Agencja Modelek jest na bardzo wysokim poziomie, wiec i oczekiwania w stosunku do dziewczyn sa bardzo duze. Bardzo dobra agencja, w jakims rankingu za moich czasow byla na 2 miejscu, teraz nie wiem, ale na pewno nie spadla. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ailyn
a jaka agencja byla na miejscu pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curly
Co zrobić zeby miec dlugie i zdrowe rzęsy? Moze polecacie jakies dobre odżywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curly
Co zrobić zeby miec dlugie i zdrowe rzęsy? Moze polecacie jakies dobre odżywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola19
Nie jestem modelką, ale mam figurę modelki. Ważę 48 kg przy wzroście 176 cm. Nie odchudzam się,nie ćwiczę, nie palę , nie ćpam wręcz przeciwnie- jem co się tylko da, mam niekończący się apetyt,robię wszystko żeby przytć gdyż nie odpowiada mi i nie podoba się ,że jestem tak chuda. Chciałabym przytyć choć do wagi 55 kg, wtedy napewno czułabym się o wiele lepiej, ale nie mogę!!!! Nawt nie mam pojęcia dlaczego....Lekarz powiedzial mi, że to albo tarczyca albo jakies pasożyty niszczą mój organizm i nie pozwalają mi przytyć a wręcz sprawiają, że ciągle chudnę....jestem zdesperowana( ale zawsze byłam taka chuda, największa moja waga do tej pory to 52 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola19
z jednej strony chciałabym być modelką, mam do tego predyspozycje, i też chciałabym przytyć(myśle, że mogłabym przytyć choć te pare kilogramów i również mogłabym nią być). Mam więc pytanie: jak przytyć jeżeli już ciągłe jedzenie nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'Curly' => Ja używam odżywki z serii Sensique, do kupienia w drogeriach Natura. Dokładnie to jest to: 'Odżywczy bezbarwny tusz do rzęs i brwi z aloesem i prowitaminą B5'. Kupiłam przez przypadek, pojechałam do agencji i zostało mi jeszcze trochę czasu do castingu, więc poszłam na zakupy do drogerii :) Odżywka okazała się bardzo dobra. Przynajmniej dla mnie. do 'karola19' => Ja też kiedyś miałam taki problem. Strasznie chciałam przytyć bo byłam płaska, zero biustu. Ale to nie był najlepszy pomysł. Utyłam w tyłku i nogach, a w biuście prawie nic :( Poźniej zaczęłam zmieniać nawyki, trochę się odchudzałam i teraz mam tyle wzrostu co ty i ważę też tyle co ty :) Jem słodycze i w ogóle to, na co mam ochotę i nie tyje, a jeżeli już to chyba bardzo wolno bo jak na razie tego nie widzę :) Oczywiście nie pozwalam sobie na jakieś obżarstwo. Zaczęłam też chodzić na siłownię i basen, więc może ukształtowałam mięśnie. A wcześniej jak chciałam przytyć to jadłam dużo słodyczy, ciast, pozwalałam sobie na wszystko co chciałam, nawet jak nie byłam głodna to jadłam :( Z perspektywy czasu wiem, że to nie było zbyt mądre bo tylko rozciągnęłam sobie żołądek. A Tobie radziłabym (jeżeli naprawdę chcesz przytyć) po prostu jeść to, na co masz ochotę. Może zrezygnuj na jakiś czas z surowych warzyw, a jeżeli już to jedz je z majonezem, oliwą itp. Wszystkie napoje dosładzaj do smaku. Jedz masło extra zamiast margaryny. Mleko 3,2%. Jedz więcej tłuszczu niż dotychczas, więcej ciast (drożdżówek, ciast i ciasteczek z cukierni i domowych - ja chyba głównie po tym tyłam). Na śniadanie jedz płatki kukurydziane z tłustym mlekiem i 2, 3 kromki chleba jasnego z masłem i szynką lub żółtym serem. Ogólnie to zamieniaj to, co jesz na bardziej kaloryczne odpowiedniki. Efekty powinny być :) A jeżeli chodzi o modeling to nie tylko wymiary się liczą. One właściwie schodzą na drugi plan bo je zawsze można poprawić. Najważniejsza jest twarz, uroda dziewczyny. Jak się spodobasz to obojętnie czy masz trochę za dużo czy za mało tu i ówdzie - i tak cię będą chcieli. Najwyżej powiedzą co masz w sobie zmienić i to wszystko. A jeżeli dziewczyna jest wieszakiem ale ma brzydką twarz to niestety nic jej nie pomoże :( Karola nie maruj szansy! Zgłoś się do jakiejś agencji :) I napisz jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curly
Dzienx za info o odzywce, a czytajac twoja wypowiedz chcialam ci napisac ze sie z toba nie zgadzam co do tego ze najbardziej liczy ie twarz i uroda... znam wiele przecietnych a nawet "brzydkich" (opinia subiektywna) dziewczyn ktore wlasnie dzieki swoim doskonalym wymiarom sa w agencjach i to dobrych. Ja nawet na przykladzie swojej przyjaciolki to wiem gdyz dziewczyna jest wyoka i zgrabna ale ma w biodrach 95 a jest naprawde sliczniutka z twarzy. I niestety te dobre agencje np. mango czy orange a juz dla niej zamkniete... az przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola19
do "kate18" ...Wielkie dzięki za radę Kate. Szczerze mówiąc do tej pory nie zwracałam uwagi na to co jem, byle by tylko jeść, a czy tłuste, czy nie ,to nie miało dla mnie znaczenia, zawsze myślałam, że gdybym miała przytyć- i tak bym przytyła....a chciałabym, nawet ze względu na mojego chłopaka dla którego jestem atrakcyjna, jednak i on twierdzi, że przydałoby mi się trochę tłuszczyku :-) i kiedy tylko jestem u niego lub odwrotnie, zmusza mnie do jedzenia.... Nie wiem jaką radą mogę Ci się odwdzięczyć, gdyż ja chcę przytyć, a Ty schudnąć :-) W przeciwieństwie do Ciebie i innych, którzy odpisują na Twoje pytanie, co robić żeby być szczupłą (praktycznie wokół tego pytania toczy się cała rozmowa) , ja nie mam tego problemu, gdyż JA NIC NIE MUSZĘ ROBIĆ-JESTEM SZCZUPŁA, NIE CHCĘ I NAWET NIE MUSZĘ SIĘ ODCHUDZAĆ, ZACHOWYWAĆ FORMY I WRĘCZ NIE MOGE PRZYTYĆ CHOĆ TEGO CHCĘ. A co do castingu....Byłam na jednym w Warszawie-" New Age Models". Zostałam zaproszona na ten casting gdyż zakwalifikowałam się do setki dziewczyn po wysłaniu moich zdjęć.Hmmmm....Bardzo ucieszyłam się po telefonie z wiadomością, że się zakwalifikowałam do tej setki, byłam bardzo szczęśliwa bo właściwie moim marzeniem jest zostać modelką. Pojechałam na ten casting, czekałam przez miesiąc na telefon z pozytywną odpowiedzią, lecz niestety się nie doczekałam i od tamtej pory już nie próbuję, nie ywsyłam zdjęć, raczej staram się wybić sobie z głowy te marzenia i próby , choć właściwie próbowałam tylko raz. Najwyrazniej nie nadaję się, choć każdy z kim się poznaję, także rodzina, znajomi, twierdzą, że tak. I szkoda czasu na te starania bo być może i tak będą daremne, a każde wyjazdy na castingi itd. wiążą się z finansami i pochłoniętym czasem...Mam nadzieję, że nie zanudziłam Cię swoją wyczerpującą odpowiedzią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'karola19' => Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłam. Ja nie chcę chudnąć tylko utrzymać wymiary takie, jakie podałam w agencji :) A co do castingów. Lepiej zgłaszać się bezpośrednio do agencji. Wiadomo - w jednej będą Cię chcieli, w innej nie. Moim zdaniem powinnaś próbować. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny rzućcie jakimiś dobrymi ćwiczeniami na talię i tzw. boczki (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez posuzkuję jakiś
skutecznych cwiczen na talie i boczki,bo chcę schudnać w tych miejscach.Zna może ktos jakies cwieczenia na te partie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
hej dziewczyny uzależniłam się od tego forum:)codziennie tu wpadam:dlatego apeluję do was piszcie jak najwięcej.Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi z pracą modelki,jak zaczynałyście,jak wyglądała wasza pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w agencji czy pierwszy casting.Opiszcie nam swoje doświadczenia,wyjazdy,sesje czy jakiekolwiek wpadki w świecie mody.cierpliwie czekam na odp. P.S.apeluje także do innych dziewczyn nie związanych z pracą modelki-podzielcie się waszymi spostrzeżeniami.Umieszczajcie tutaj także informacje na temat castingów. pozdrawiam wszystkich użytkownikó:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina_145
zgadzam sę z amelią_17.Uwielbiam was czytać i cieszy mnie każdy nowy post na tym topiku.Dlatego dziewczyny piszcie jak najwięcej,nawet jeśli nie jesteście modelkami piszcie dlaczego chcecie nimi zostać itp. aha mam jeszcze jedno pytanko .Czy jedząc ogromne ilości płatków śniadaniowych(corn flakes te zwykłe)można przytyć.Czy one są kaloryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u fotografa, jestem załamana, zdjęcia nie podobają mi się, tzn. chyba nie o takie coś chodzi...samam już nie wiem. Więcej wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanncy
JA jak widać też jestem całkowicie uzalezniona od tego forum i tak jak wy staram sie tu wchodzic codziennie :) Zawsze można tu o cos zapytać czy pomóc. Podsylam link jak mozna przytyc i w ogole miec zrównowazona diete http://kobieta.interia.pl/news?inf=616826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
nowa_-> Nie przejmuj się! Może fotograf był do bani? ;) Ja kiedyś brałam udział w castingu na fotomodelkę. Każdemu robili też kilka zdjęć próbnych. Catsing był latem, było mnóstwo ludzi no i oczywiście był w pomieszczeniu zamkniętym. Na swoją kolejkę do zdjęć trzeba było czekać ok. godziny. W międzyczasie cała się spociłam i.... zapomniałam o mojej przetłuszczającej się cerze. A fotograf robił zdjęcia w taki sposób, że poświęcał na każdą osobę chyba tylko pół minuty i prawie w ogóle tej osoby nie ustawiał. Jednej dziewczynie kazał stanąć na baczność. Słyszałam, że właśnie na tym polegają takie castingi: żeby każdy sam pokazał, czy potrafi pozować. No ale wg mnie to bez sensu! Moje zdjęcia wyszły okropnie: czerwona twarz z przegrzania i w dodatku świeciła mi się, bo wiadomo, że gorąco wzmaga produkcję łoju na twarzy. Mógł chociaż ten fotograf powiedzieć:"Proszę przypudrować twarz" :[ W ogóle jakaś spięta byłam podczas tych zdjęć, bo to było tak, że wszyscy kandydaci obserwowali ludzi, którzy pozują. No i przez to, że byłam spięta, nie uśmiechałam się i wyszłam brzydko! Chyba na żadnym zdjęciu tak brzydko nie wyszłam jak na tamtych! To już zdjęcia robione przez amatorów posiadam duuuużo ładniejsze. Moje zdjęcia do legitymacji też są dużo ładniejsze niż te z tego castingu. W każdym bądź razie, po tym castingu przeżyłam lekką załamkę :( Ale potem powiedziałam sobie, że to był "wypadek przy pracy". Tym bardziej że teraz wychodzę ładnie na zdjęciach i przed tym castingiem też wychodziłam ładnie na zdjęciach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Curious
ten fotograf zachował się naprawde bardzo nieprofesjonalnie:-oJa bym tez sie nieźle wkurzyła gdyby też zrobił mi takie nieładne zdjęcia:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curiuous - dzięki wielkie! tylko ja jestem amatorką! nigdy wcześniej tego nie próbowałam, a teraz bardzo chcę spróbować, boję się, że to co zawsze od ludzi słyszałam okaże się pomyłką, że jednak się do tego nie nadaję...a może przesadzam:D zobaczymy, ale będę czekać na zdjęcia z niecierpliowścią...a pózniej ewentualnie na jakiś telefon? zobaczymy:) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
nowa-> Ale ja też jestem amatorką. Dopiero będę miała taką sesję z prawdziwego zdarzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curious - dzięki, potrafisz dodać otuchy!🌻 dziś już mi trochę lepiej, przespałam się z tym...zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
czy jest moze jakis przyjemny sposob na zrzucenie ze 2 kg??? Jakos nie w glowie mi glodowka :P P.s czy da sie schudnac z bioder? czy z kosci sie juz nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kości na ości
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
ChocoModels podobno jest bardzo dobrą agencją. Na 100% to nie wiem. Może jest tu jakaś modelka z tej agencji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Wiem tylko że często zdjęcia ich modelek pojawiają się w kobiecych pismach.To chyba jest nowa agencja dopiero rozwija się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×