Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

dzieki dziewczyny ze trzymacie za mnie kciuki, jestem umowiona na czwartek i troche sie denerwuje, wszystko wam napisze :) BUZKA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
kobitka-> Wysłali na razie propozycję zakupy "reportu". :D "Casting" będzie jutro. :D ofca-> Pozwolisz, że na razie pozostanę anonimowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hehe ok :) a ty kobitko podasz linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty ofca mogfłabyś
(jak oczywiście chcesz)podać tutaj swoją fotkę?Jestem ciekawa jak wyglądzasz bo z wymiarów jakie podałaś wynika,zejesteś zgrabną dziewczyną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Patrze zrobiła się tu jakaś galeria :P Moze niedlugo bedziemy razem chodzic na castingi :P NIe no żartuje (chociaz kto wie) A co robi Kate18?? Jakoś jej tu nie widać, nie mówiac juz o Ailyn, która tu duzo pomogła... Cóż mogę jescze napisać... ja jescze nie podbijam świata :P Moze zaczne dopiero po maturze... jescze bede miala troszke czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaa
Witam Polecam Wam Agencje Promocji,, AW,,.Organizuja castingi dla francuskich agencji modelek.Ostatnio robili casting w Warszawie dla Karin Models z Paryża.Brałam w nim udział.Będąc w Paryżu ,umówili mnie z kilkoma agencjami modelek na spotkania m.i. Next,Elite i oczywiście Karin. Co prawda nie mam juz ,,naście,, lat ,ale dowiedziałam sie wielu cennych uwag na mój temat.Reprezentują kilka polskich agencji modelek w Paryżu. Nareszcie ktoś wiarygodny. Dla zainteresowanych We wrześniu organizują w Polsce spotkanie z agencją modelek ,,NEXT,,z Paryza. Podaję ich stronkę www.awagence.com Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curious mi tez wyslali propozycje propozycję zakup \"reportu\" a co to za casting ? ja na tej stronce nic nie wyczytalam na temat zadnego castingu na jutro.... ofca ja tez narazie pozostane anonimowa...:-) ariaa a skad wiesz o tym castingu we wrzesniu? czy wiesz dokladnie kiedy bedzie i gdzie i jakie sa wymagania ...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna z Ciebie laska ofca
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
kobitka-> No jak to skąd to wiem? :) Przecież w mailu pisali, że 17 września agencje będą przeglądać nowo dodane portfolia. :) ofca-> Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. :) Ładna z Ciebie dziewczyna i ślicznie Ci w tych okularkach! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Może ja też się kiedyś odważę? :) Ale jeszcze nie teraz. :) Poza tym na kafeterii jest dużo popaprańców emocjonalnych, którzy lubią infantylne żarty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hieheih dzieki dziewczyny ;* hmm... na sympati umiescic zdjecia jest o tyle dobrze ze nie mozna ich skopiowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
a moze i ja odwaze sie pojechac do Afryki :P hehe w zasadzie nie chce zaczac kariery od wyjazdu do Azji czy Afryki, no ale moze zdecyduje sie na umieczenie fotek na tej stronce super models... Zawsze to milo jak ktos odpisze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze magda
jest o wiele lepsza, chociaz ta pierwsza nie jest taka zła. Ale Magda jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem zadna
sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim
zdaniem tez sie zadna nie nadaje.Malo atrakcyjne dziewczyny.Bez obrazy oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123155652
O boże!!!co za paskudztwa:) i pomyslec ze one chca zostac modelkami:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się żadna z nich nie podoba
ale już wolę Magdę:-PJest ładniejsza od tej drugiej kandydatki na fotomodelkę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
racja meggan wiecie co ja w sumie to bym chciala byc modelka ale jakos jak mysle, ze mialabym wyjechac za granice chociazby na tydzien to jakos mnie to do mnie nie dociera... nie umiem sobie tego wyobrazic... zreszta tyle sie slyszy ze opiekunowie uzalezniaja dziewczyny np. od kokainy ze az sie boje... oczywiscie nie wiem czy moja kariera sie rozwinie na tyle zeby wyjezdzac za granice... nie wiem czy sie w ogole rozwinie... a wy dziewczyny jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofcy
najważniejsze to wierzyć i mieć nadzieję,że będzie dobrze;)Wiara czyni cuda!Oczywiście wiele zależy teżod szczęścia i ciężkiej pracy...ale może akurat wpadniesz jakiejś agencji w oko i zrobisz karierę modelki;)Kto wie...Trzymam kciuki za Ciebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
no i wlasnie dzis zamiescilam swoje 3 fotki na tej stronie. Skromnie, ale wybralam chyba te najodpowiedniejsze :P do ofca->Wiadomo wyjazd za granice nie musi byc dla kazdje modelki spelnieniem marzen... chociaz podobno w Polsce nie mozna zrobić prawdziwej kariery. Ja tez niewiem czy kiedys bede mogla powiedziec ze pracowalam jako modelka. Moze sie uda a moze nie. Czas szyko płynie, a ja w tym roku juz tylko "odpoczywam" za to za rok ruszam na podbój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobie Meggan także życzę
powodzenia w modelingu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
moze ty meggan podasz linka do fotek? aaa i mam nadzieje ze spelnisz sie jako modelka i bedziesz slawniejsza od kate moss, cindy crowford i wszystkich tych modelek ktore zrobily taka kariere i zeby kazde dziecko znalo twoje nazwisko i imie... zycze ci nawet tego zeby byly lalki barbie z twoja podobizną... nie wiem dlaczego ale naprawde ci tego zycze :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny, jak ja dawno nic tutaj nie pisałam! Trzeba nadrobić :) Jeszcze nie podbijam światowych wybiegów ale może wkrótce... :) :) :) A co do tych linków ze stronami 'fotomodelek'. Każda dziewczyna może sobie założyć taką stronę i robić z siebie fotomodelkę. Zdjęcia z tego ostatniego linku nawet nie były profesjonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ofco jestes kochana :* Mysle ze nie chciałabym aż takiej kariery... wystarczyłoby mi kilka fotek w dobrych gazetach, jakaś okładka i może wybieg :P Ale nie tak żeby cały świat miał sie kręcić wokół mnie! Dla mnie modeling to przede wszystkim wyzwanie, przygoda i samorealizacja a nie droga zyciowa, mam w planach studia i w ogóle :) Mam nadzieje ze kazdej z nas uda sie spełnic choc troszke marzenia o modelingu :) P.s ofco ale z tej stronki supermodelscouts nie mozna podac linku do zdjec, one sa dosteone tylko dla mnie po zalogowaniu na poczte oraz dla agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×