Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość do zajc
powiedz proszę na którym jestes zdjeciu na stronce www.roses.pl Byłam na tej strobce,widziałm modelki i bardzo chciałabym wiedziec,które Ty jesteś.Jestem ciekawa jak wygladasz.Powiedz proszę,które sa Twoje fotki.Z góry dzieki. Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Heheh Curious nie martw sie zawsze to jakies nowe doświadczenie :P Ja jednak chyba nie zdecyduje sie na umieszczenie tam swoich zdjec. Wolałabym zacząć w Polsce a jakis wyjazd to przy okazji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Curious ---> przesiegam ze nie mam pojecia ale sprobuj moze Ci sie uda choc w to watpie... ale jak bedziesz wypelnila formularz to zaznacz tylko ze chcesz byc fotomodelka moze Ciebie uwzglednia probowac mozna nic nie placisz :) widze ze ktoras z Was chce zobaczyc moje zdjecia masz mnie na tej stronce http://www.rores.pl/models.php5?page=6 i jestem piata od dołu mam takie swa zdjecia w amerykanskiej chuscia i dwa w bialej bluzie jestem podpisana Justyna Z. napweno mnie znajdziesz tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Meggan-> Hehe. :D Jeszcze nic nie wiadomo a my tu "gdybamy". :D :D :D Szkoda że na tej stronce rores.pl mozna tylko 4 fotki umieścić... Poczekam jeszcze kilka dni na maila od nich, a jeśli nie odpiszą, to sama się "wproszę" z moimi fotkami. :P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ajć, nie zauważyłam, że jednak można mieć więcej tych zdjęć na rores.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Jeszcze co do tej agencji rores, to widać, że jednak aż tak surowych kryteriów nie mają, bo na str. głównej piszą, że przyjmują tylko dziewczyny z minimum 175 cm wzrostu, a w zakładce "modelki" sporo dziewczyn ma 170 zm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Tam w rores models sa 4 fotki darmowe czyli te wstepne a jesli chcilaby ktoras dziewczyna wiecej fotak tam umiescic jak inne dziewczyny maja to trzeba zaplacic 70zl i mozna dodac sobie tyle zdjec ile sie chce :P ale ja nie mam teraz kasy i nie chce mi sie juz wydawac kasy nastepne wydatki juz duzo stracilam kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
zajc-> Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Czy w formularzu zgłoszneiowym podawałaś swoje pełne nazwisko a oni potem na stronce podali tylko pierwszą literę naziwska? Wszystkie pozostałe dane typu adres też podawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Tak ja podawalam wszystkie dane nazwisko rowniez i adres zamieszkania oraz nr telefonu poprostu zaufalam im i dalej ufam juz w szczegolnosci po rozmowie z tym Panem Fura :) a to oni podali dyskretnie pierwsza literke mojego nazwiska :) a jak tam Tobie rozwija sie kariera :P jestes na jakis stronkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Kariera ;) Phhiiii! :D No na razie jestem na tej stronie z afrykańskimi i azjatyckimi agencjami modelek. ;) Na razie nie zgłaszałam swoich fotek nigdzie więcej... Za 2 tyg. mam sesję zdjęciową (pozowanie za fotki) i może porozsyłam fotki, jak będę mieć już zdjęcia z tej sesji... Bo do tej pory miałam tylko jedną sesję (też pozowanie za fotki). A dobrze by było wysyłać fotki z różbymi fryzurami czy makijażem... :) Choć może się zdarzyć, że moja niecierpliwość sprawi, że fotki wyślę wcześniej. :D To jednak za dodatkowe fotki na rores trzeba płacić... Też sprytne ;) A Ty rozmawiałaś z tym panem na GG czy się z nim spotkałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Czyli rozumiem ze nic nie placisz za ta sesje? A mozna wiedziec kto bedzie Ci robil fotki? A co to jst za stronka afrykanska i azjatycka podaj mi link bo ja juz sama sie mieszam w tych agencjach :) Co do moich sesji to milam tylko jedna i tak narazie zostalo ale bardzo chcialabym miec wiecej bardzo lubie pozowac do fotek... :) Ja rozmaiwlam z tym Panem fura na gg i jest bardzo mily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
http://www.supermodelscouts.com/ To jest ta stronka międzynarodowa ;) A co do mojej sesji, to na razie ustalałam wszystko z wizażystką, nazwiska fotografa jeszcze nie znam .;) Wiem tylko, że już wyczerpali limit darmowych sesji. Jeśli chcesz, to podam Ci maila tej wizażystki, ale najpierw napiszę do niej, czy się na to zgadza. :) A z jakiego miasta jesteś? Bo ja będę mieć sesję w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Aaaha to taka bajka...:D a wiesz ile ta sesja w takim razie moze kosztowac?? ja jestem w Sopotu :) hihi a Ty ? :P a tak wogole to ja tez jestem zalogowana na tej stronce :lo: fajniea tak wogole to na niej nie czegos takiego jak galeria zeby poogladac inne dziewczyny ?? bo wydeje mi sie ze nie ma juz szukalam i ine znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Dobrze zrozumiałaś, nic nie płacę za sesję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Zrozumilam Ciebie dobrze ale skoro im sie wyczerpal limit darmowych to jezeli ja bym chcila za kase to czy nie wiesz ile chce za ta sesje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
zajc-> Nie wiem, ile taka sesja może kosztować...To już byś musiała porozmawiać z wizażystką... Ja jestem z Sieradza. :) Taka "wiocha" 60 km na zachód od Łodzi. ;) Teraz całe miasto będzie śledzić ten wątek i moją "karierę". :P Na tej stronie można część fotek obejrzeć, bo niektóre osoby zdecydowały ujawnić swoje portfolia. ;) Zaraz dam Ci link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
No tak, a ja zamiast ćwiczyć brzuszki to siedzę przy kompie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
A wiecie co mi się podoba na tym naszym wątku? To że tak jakby sobie nawzajem pomagamy, radzimy się jedna drugiej. :) Nie widać jakiejś zawziętej rywalizacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
OK, ja idę spać. Poćwiczę jutro. ;) Pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Tez to zauwazylam wogole dziewczyny sa takie bardzo otwartee do rozmow i nie sa zazdrosne.. fajnie :) ok ja juz tez ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naztka
mam 164 cm 60 kg 90- 68-93 i czuje sie cudownie:):):):):):):) a na liczenie kalorii szkoda zycia, hehe i wcale nie jestem tlusta:) no moze troszke;) i dobrze mi z tym,w koncu piwa z sokiem i cukierkow trudno sobie odmowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita_22
Najważniejsze dla modelki oprócz odpowiedniego wyglądu jest odpowiednie poruszanie się które poprawia się poprzez ćwiczenia na równowagę. Najbardziej popularne jest chodzenie po linii prostej. Ja odkryłam trochę inną metodę trochę zwariowaną ale bardzo skuteczną chodzenie po plecach i brzuchu mojego partnera. Zapewniam że daje większe rezultaty niż tradycyjna linia prosta. Bardzo ważna jest dieta która każda modelka powinna stosować ale jedynie pod kontrolą lekarza , w przeciwnym razie mogą wyniknąć problemy – wiem to z doświadczenia.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anongostek
Odnosząc się do wypowiedzi Julita_22 służę pomocą wszystkim paniom modelkom które nie mają partnera na którym mogą sobie poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun of Jamaica
hehe anongostek to ja sie zglaszam!!!!:):):) tylko ciekawe czy wytrzymasz 50 kilogramkow zywego cialka na wlasnym kregoslupie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anongostek
Sun of Jamaica o to się nie martw, dam sobie rade! Jak coś to pisz na e-meila to się zgadamy. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
anonogostek-> Hihi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajc
Dobrze wiedziec ze tez mozna tak cwiczyc :) to teraz moj partner bedzie gnebiony godzinami :) hihihi podoba mi sie ten pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginia
Dziewczyny jaki anongostek jest miły, czemu by nie spróbować. Wole na nim poćwiczyć niż na moim partnerze któremu nie spodobałby się ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Ja to bym jescze połamała swojego faceta :D 53 kilo zywej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×