Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość arre
Chciałabym zapytać jeszcze o to mierzenie się w biodrach. Mierzy się tam gdzie ma się najwięcej, czyli gdzie? Na pupie? ;] A! I jeszcze drugie pytanie. Jak modeliki dbają o cerę? Nie wiem, czy to jest gdzieś napisane, bo dopiero trafiłam na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka
sama dobrze nie wiem, ale w najszerszym miejscu, czyli w ..pupie chyba.. wiem, że niektóre dziewczyny są złe, bo jak chodzą na castingi to mierzą je w spodniach jeśli chodzi o cerę, też nie wiem, ja raczej nie mam problemów, ale wolę coś stosować na wszelki wypadek.. no kosmetyki jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Hej :) jednak forum jeszcze działa!! No prosze... Biodra mierzy się w ich najszerszym miejscu, jest to mniej więcej w miejscu gdzie zaczynają się uda (pupę to oczywiście też obejmuje) Zresztą chyba widać gdzie ma się najszersze miejsce w biodrach prawda? Najszerszy wymiar to bedzie właśnie ten :) niestety... Jeśli chodzi o cerę to każda dziewczyna dba o nią na własny sposób, każdy ma nieco inna cerę, oczywiście modelki z reguły powinny mieć dobrą cerę tzn. bez wiekszych zmian trądzikowych, blizn czy dużych "znaczków rodzinnych". Jeśli macie jakieś pytania to polecam lektrę tego topiku, było tu naprawe dużo dobrych modelek i praktycznie wszystkie tematy co do pracy w modelingu zostały omówione, wiec jeśli macie czas to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej ja od roku siedze w tej branży cały cza styje i szczupleje(w zależności od tego czy mam jakis kontrakt)czuje sie jak najgrubsza modelka w Polsce ale cóż ja poradze jezeli masz szkole i wogółe jest zima i nie potrafie życ na jednym listku sałaty...Uważam że jestem w jednej z najlepszych polskich agencji i dziwie sie dlaczego mnie jeszcze nie wywalili za gruba dupe...a co do ćpania to owszem-są takie idiotki co biora ale w Polsce na ogólł nie ma tak dużo kretynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17- a w jakiej agencji jestes??? hmm bardzo sie zdziwilam ale przyszly mi trzy zaproszenia do biur, jedno od orange ( bez owijania w bawelne, mam przyjechac jak schudne 7 cm w biodrach i 5 w pasie:/), drugie od Tatumodels, mam byc wezsza 0 3cm w biodrach i 4 w pasie, ale na hostesse sie nadaje:) i od Opolskiej agencji Sprout, slyszal cos ktos o niej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
jestem w Model Plus błagam nie idz do Orange..byłam tam pół roku i nic sie mną nie zajmowali a jak przeszłam do Model Plus to od razu zaczeły sie pierwsze poważne sesje i konrakty...tylko że widzisz jak sie Orange o tym dowiedziało to zaczeli mnie szantażować...ale na szczescie wszystko dobrze sie skończyło...mnie tez za każdym razem każa chudnąć...nawet jak miałam 89-88 w biodrach...powiedzmy że zaczne ćwiczyć ale mi sie nie chce jak bcholera...jezeli chodzi o dobre bardzo agencje to polecam równiż D'vision,chcomodels,metropolitan zreszta porównaj sobie zdjecia agencji...a o tej ostatniej nie słyszałam...jeszcze jest dobra HOOK ale ma siedzibe w Poznainu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
aa ile masz lat???i jeśli bys mogła podac swoje wymiary to coś poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie o orange juz sie nasluchalam, niby najlepsza ale podobno straszny rygor i ogolnie ludzie niezbyt sympatyczni, ogladalam zdjecia na stronce tatu models i w sumie to same z czasopism wiec chyba nie jest zle. Znasz moze jakies cwiczenia na w miare szybkie schudniecie z bioder i brzuszka???? a wlasciwie jesli chodzi o brzuszek to moj jest calkowicie plaski, ale brak wciec w talii. Co z tym zrobic??? Tylko nie hula hop:) Nie mam miejsca w domu- male mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
to ja myśle ze jak byś cociaż schudła do tych 93 w biodrach to by było dobrze a pytałam sie o wiek bo terazb jest mnustwo tych konkursów...ale dziewczyny naprawde mają tam ogromne możliwości do popisu...jeżeli sie troche ociepli i bedziesz pewna ze podoba ci sie ta praca to spróbuj zrobić sobie diete kopenhadzka-znajdziesz w googlach...trwa 13 dni i chudniesz bardzo szybko i dużo,,,wystarczy ze pokazesz sie agencji ze schudłas ze sie starałas a później jakoś przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
jeżeli chodzi o ćwiczenia to słyszałam ze bardzo dobre są pilates...własnie ich szukam na necie ale mało cos o nich napisane ...chyba sie zapisze na aerobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, u mnie w rodzinie ta dieta byla stosowana i efekty sa wprost cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej milka! sorki że tak długo...wysłalam Ci już maila wiec masz już mó adresik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
17 jestes w Model Plus? GRATULUJE :) JA marzę o tej agencji, ale wiem że zanim się do niej zgłoszę muszę zrzucic tak jak koleżanka z bioder, bo mam 93 a oni pewnie tak jak wszyscy chcą 90 max... Możesz nam coś napisać o nich? Czy masz sporo pracy? Czy dbają o modelki i inne szczegóły ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej Meggan Ja bardzo sobie chwale tą agencje Istitnie trzeba byc szczuplutkim sama musze zrzucic troszke a mam 89 ale przy wzroscie 173 to konieczne ...agencja super...bookerzy i cała reszta w firmie tez spoko:)od razu zaczęłam pracować co w innych agencjach zdarzało mi sie sporadycznie...szef-Darek kumosa to gościu prześwietny-dba o każdą modelke i dba o to aby za długo nie pracowały ale wykłoca sie o jak najwyższe wynagrodzenie dla swojej modelki a to wielki plus dla niego....zreszta za granica nawet o nim mówią bo słynie z takiej surowości dla firm ale w takim przypadku tylko modelka na tym zyskuje..z opłatami też nie zalegają jakoś długo(wiem ze w innych -równie dobrych firmach zdarza sie to czesto)no i wybierają jak najkorzystniejsze propozycje dla Ciebie...ja ogólnie barzdo polecam bo naprawde jestem z niej zadowolona..jedynym minusem moze jest to ze jednak trzeba najpierw sporo zainwestować(dojazdy do Warszawy noclegi-agencja nie zapewnia)ale nie wim czy znajdziesz firme która zwraca Ci za dojazdy itp Pozdrawiam bardzo i życze powodzenia Radze spróbować nawet z tymi 93 w biodrach papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Wielkie dzięki 17 :) Jakoś zawsze ta agencja interesowała mnie najbardziej, w tym roku mam zamiar zamieszkać w Wawie wiec nie byłoby problemów. Mam 176 cm wiec moze jakos mi daruja jak schudne do 92-1 :/ Mam zamiar wziaść sie za siebie (ZNOWU) No i może jakoś to będzie... a ty do nich wysłałaś maila ze zdjęciami czy poprostu poszłaś do agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arre
Dzięki za odpowiedzi:) Ja chciałabym być modelką... I będę! ;) Mam 15 lat i 167cm (tyle miałam jak się ostatnio mierzyłam). Mam nadzieję, że jeszcze urosnę chociaż do tych 170cm... Ale najważniejsza jest wiara i determinacja, dlatego musi mi się udać! ;) A jak to jest w świecie modelek. Bo szczerze mówiąc to ja słyszałam więcej złego niż dobrego. Podobno między modelkami panuje straszna zawiść itp. Jakie jest wasze zadnie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkasi
a co uwązacie o agencji Beauty- Box??? Słyszałyście o niej w ogóle?? www.beauty-box.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkasi
jakos strona nie chce wchodzic najlepiej po protu wpisać ręcznie adres tej agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
no moim zdaniem Darek z Model Plus...jest naprawde mily...bylam taam raz..i wszystko juz mi powedzial ajk i co amm robic:)...ale ta histrie juz opowiadalam na tym forum..wiec nie bede was zanudzac:)......ale kurcze bardzo bym chciala byc w tej agencji:) a ty 17 ile juz tam jestes? mozesz cos wiecej powiedziec o niej i o twojej pracy? pozdrwaiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
HEJ DZIEWCZYNY...SORKI ALE CZĘSTO WYBYWAM Z DOMU WIĘC JAK TYLKO MOGE TO JESTEM NA NECIE WIEC WYBACZCIE CHWILOWE CISZE.................JA TEZ NA POCZĄTKU ZADAWAŁAM KAZDEJ DZIEWCZYNIE MNUSTWO PYTAŃ-KOMPLETNIE NIC NIE WIEDZIAŁAM ALE TO SIE PÓŹNIEJ Z CZASEM WSZYSTKIEGO NAUCZYCIE I WOGÓLE...MNIE DO AGENCJI MOZNA POWIEDZIEC ZAPROWADZIŁA KOLEŻANKA KTÓRA JEST TĄ MODELKĄ "Z GÓRNYCH PÓŁEK"ALE BAAAAAAAARDZO FAJNA-POMAGAŁA MI BARDZO.....NO I POSZŁAM NA TO SPOTKANIE DAREK WSZYSTKO MI OPOWIEDZIĄŁ-BO TO NIE JEST TEZ TAKA ŁATWA PRACA-CZASEM ZDJĘCIA TRWAJĄ OD SAMIUSKIEGO RANA AŻ DO 1-2NAD RANEM NASTEPNEGO DNIA(ALE TYLKO JAKIES KAMPANIE TAK WYGLADAJĄ)ALE WRACAJĄC DO TEMATU....POWIEDZIAŁ OCZYWIŚCIE ZE MAM SCHUDNĄC TAK DO 87-86 W BIODRACH I WYSMUKLIĆ UDA I RAMIONA(DZIWNE ALE OK...SKORO TAK UWAŻA DAREK TO CHYBA ON WIE NAJLEPIEJ)PO PRÓBNYCH ZDJĘCIAJ TZW.TESTACH BARDZO IM SIE SPODOBAŁAM WIEC ZAPROPONOWALI MI UMOWE NA 2 LATA Z MOŻLIWOŚCIA PRZEDŁUZENIA...OCZYWIŚCIE WIADOMO ZE UMOWA JEST TROCHE RYGORYSTYCZNA ALE PRZYMYKAJĄ NA TO OKO NO I WIADOMO OCZYWIŚCIE ZE AGENCJA POTRĄCA SWOJE PROCENTY....PRZEWAŻNIE WSZYSTKIE AGENCJE POTRĄCAJĄ OD DOCHODÓW OK OD 15 DO 30%..............JA NADAL JESTEM W MODEL PLUS .......BAAAAARDZO Z NIEJ JESTEM ZADOWOLONA I POLECAM....A JEZELI CHODZI O TO CZY WYSYŁAĆ ZDJECIA CZY PRZYJECHAĆ OSOBISCIE TO PROPONUJE NAJPIERW WYSŁAĆ ALE JEZELI AGENCJA BEDZIE ZAINTERESOWANA TO I TAK BEDZIECI MUSIAŁY ODWIEDZIĆ WARSZAWE.SIEDZIBA AGENCJI..UL.NATBUTTA 40/1 wAWA POZDRAWIAM I POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Wiadomo lepiej zapytać kogoś kto jest bezpośrednio związany z tą branżą :) Ok może się uda, w sumie i tak mam odwiedzić D'vision to przy okazji może bedą mnie chcieli zobaczyć w Model Plus. Zawsze trzeba z czegoś schudnąć.. taka już bieda w tym zawodzie :/ Życzę dalszych sukcesów 17 :D Pozdrawiam Beauty box- słyszałam, podobno mają kilka modelek z Mango Models... wydaję mi się ze może z tego być całkiem niezła agencja, ale musi się jescze rozwinąć bo jest jeszcze zbyt nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to sie dzieje ze na stronach kilku agencji znajduja sie te same dziewczyny???? np agencja beauty-box i Tatumodels maja chyba 4 wspolne(?) modelki. Co sadzicie o agencji Tatu models?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
wiesz,weszłam na stronke Tatu models...nie jest tak źle....szczerze to nigdy nie słyszałam o tych dwóch agencjach o których mówiłyście ale po zobaczeniu paru fotek można wyciągnąć już jakieś wnioski....uważam ż enie jest to jakaś super agencja(moze jeszcze dlatego ze nikomu nie znana )ale moze kiedyś będzie na szczytach-kto wie...poniektórych dziewczyn foty mi bardzo podobały ale jeżeli chcecie porównania to wejdzci sobie choćby na D'vision.........tam to dopiero są odjechane foty...dziewczyny-rada na przyszłośc:PAMIĘTAJCIE ŻEBY ZAWSZE ZACZYNAĆ OD NAJLEPSZYCH!!jeżeli sie nie uda to cóż...trudno....ta agencja Tatu miesci sie podajrze w Szczecinie...jeżeli jesteście z tamtych okolic to o wiele bardziej polecam HOOK MODELS(prestizowa agencja która wysyła dziewczyny za granice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo amfy aby nie
przytyc duzo seksu aby miec prace i udawac ze sie jest intelektualistka i modelka ze hej... latwizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×