Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podobna

Dorosłe Dzieci Alkoholikow

Polecane posty

Ciesze sie Paweł żetobie się udało .......mam nadzieje że i ja bede miała szcześliwy dom narazie wszystko jest na jak najlepszej drodze widzisz.....ja jestem niewiele starsza od twojej córki .......mam 21 lat w zasadzie 27 lutego juz skończe .......a mimo tak młodego wieku staram dojśc so czegoś ucze sie mieszkam sama juz od 15 roku życia obecnie z chłopakiem wiem że musiałam szybko dorosnąć ,.......ale chyba za to akurat jestem wdzieczna mam dobra prace nieżle sobie radze wiele osób nawet mi zazdrości ale sama tego dokonalam swoim uporem i nietolerancja na alkohol..........a mało brakowało i bym tez się stoczyła .....byłam z chłopakiem który był pijakiem nie alkoholikiem!!!!!!! ale na szceście to przeszłość teraz będzie tylko dobrze pozdrawiam paweł i życze dużo szcześcuia ula Uważam że wszystkim DDA może się udać ja walcze i jestem szczesliwa z mojego życia czuje się wkącu spełniona i ja wybieram lepsze jutro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Paweł żetobie się udało .......mam nadzieje że i ja bede miała szcześliwy dom narazie wszystko jest na jak najlepszej drodze widzisz.....ja jestem niewiele starsza od twojej córki .......mam 21 lat w zasadzie 27 lutego juz skończe .......a mimo tak młodego wieku staram dojśc so czegoś ucze sie mieszkam sama juz od 15 roku życia obecnie z chłopakiem wiem że musiałam szybko dorosnąć ,.......ale chyba za to akurat jestem wdzieczna mam dobra prace nieżle sobie radze wiele osób nawet mi zazdrości ale sama tego dokonalam swoim uporem i nietolerancja na alkohol..........a mało brakowało i bym tez się stoczyła .....byłam z chłopakiem który był pijakiem nie alkoholikiem!!!!!!! ale na szceście to przeszłość teraz będzie tylko dobrze pozdrawiam paweł i życze dużo szcześcuia ula Uważam że wszystkim DDA może się udać ja walcze i jestem szczesliwa z mojego życia czuje się wkącu spełniona i ja wybieram lepsze jutro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
witam wszystkich , wciaz tu zagladam bo wieje nuta optymizmu:) wiecie jak ja "poradzilam" sobie z patologicznym domem ? W wieku 17 lat poznalam starszego od siebie mezczyzne z tzw dobrego domu , zaszlam z nim w ciaze poniewaz myslalam , ze to jedyna sluszna droga , zwiaze sie z nim i bede zyc w normalnej rodzinie bez alkoholu awantur itd......popelnilam blad ;) ale przekonalam sie dopiero po fakcie , wszyscy z dobrego domu przekonywali mnie , ze musze sie zmienic i pracowac nad soba bo uwaga mam zle geny ..... jak sobie przypomne ....dziecko roslo ja konczylam szkole i wciaz bylam nieszczesliwa , o Boze jak bardzo nieszczesliwa , ukojenie dala mi praca ...pozornie , poniewaz ja pieknialam , rozwijalam sie i stalam sie kobieta atrakcyjna tak dokladnie jak brzydkie kaczatko zamienia sie w labedzia ale moj maz przeczulony zlymi genami wciaz mi wmawial zdrady , adoratorow i to , ze musi tak byc bo matka wlasnie taka byla :(wiecie ile ja musialam go przekonywac , zdecydowalam sie na drugie dziecko , tak na uzdrowienie atmosfery , nie doroslam wtedy do tego , ze to najgorszy blad ale jak postanowilam tak sie stalo ...urodzil sie moj drugi syn ale z wada wrodzona , ktora eliminujemy wciaz jezdzac po klinikach :) jest cudownym dzieckiem i bardzo kochanym. Po kilku 13 latach rozwiodlam sie , mam dzieci przy sobie , swoje mieszkanie, prace i ogrom obowiazkow , stracilam kogos kogo poznalam i pokochalam tuz przed rozwodem ...wiec majac dzis 31 lat znam zycie od podszewki a moi rodzice patrza na mnie dumni jak ja to sobie swietnie radze ;) a ja oddalabym wiele za "normalne"zycie z ukochanym mezczyzna a widocznie nie moge tego miec ...myslicie , ze rodzice sa w stanie zrozumiec ? ;) niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz podobna miałaś rzeczywiście ciężkie zycie..........życze tobie z całego serca żeby się w kącu wszystko poukładało......żeby złożyło się wszystko w jedną poukładana całość......aby te puzzle się wkącu poukładały Cos ci powiem wnioskując z tego co przeczytałam mysle że jesteś ciepła i bardzo rodzinna kobieta która dba o dom i o dzieci i moim zdaniem jesteś kobieta która zasługuje na miano najlepszej matki pod słońcem. A facet z którym byłaś z pozornego lepszego domu jest zwykłym palantem że nie potrafił docenic tak wspaniałej kobiety.....! My DDA mimo że mamy poraniona psychike wspomnieniami jesteśmy bardzo wrażliwymi ludzmi......i to że w naszym domu gosciła patologia nas nie przekreśla i nie eliminuje szansy na lepsze życie!!!!!!!! Pamiętaj o tym.........tak sobie mysle wiesz chciałabym mieć choć pezez chwile ma,e która potrafi okazywać uczucia.....moja kocham ale jest mi przykro że jest taka zimna !!!!!!!!za to ja zawsze jestem ciepła osobą i zawsze taka będe :) Pamiętaj........jeszce spotkasz mężczyzne który cie pokocha może juz go masz???i napewno bo kobiety która potrafi okazywać uczucia trudno nie kochać pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz podobna miałaś rzeczywiście ciężkie zycie..........życze tobie z całego serca żeby się w kącu wszystko poukładało......żeby złożyło się wszystko w jedną poukładana całość......aby te puzzle się wkącu poukładały Cos ci powiem wnioskując z tego co przeczytałam mysle że jesteś ciepła i bardzo rodzinna kobieta która dba o dom i o dzieci i moim zdaniem jesteś kobieta która zasługuje na miano najlepszej matki pod słońcem. A facet z którym byłaś z pozornego lepszego domu jest zwykłym palantem że nie potrafił docenic tak wspaniałej kobiety.....! My DDA mimo że mamy poraniona psychike wspomnieniami jesteśmy bardzo wrażliwymi ludzmi......i to że w naszym domu gosciła patologia nas nie przekreśla i nie eliminuje szansy na lepsze życie!!!!!!!! Pamiętaj o tym.........tak sobie mysle wiesz chciałabym mieć choć pezez chwile ma,e która potrafi okazywać uczucia.....moja kocham ale jest mi przykro że jest taka zimna !!!!!!!!za to ja zawsze jestem ciepła osobą i zawsze taka będe :) Pamiętaj........jeszce spotkasz mężczyzne który cie pokocha może juz go masz???i napewno bo kobiety która potrafi okazywać uczucia trudno nie kochać pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
ullla dziekuje z calego serca za cieple slowa , dla mnie wiele to znaczy ...mieszkam w srednim miescie i dosc duzo ludzi zna moich rodzicow i z cala pewnoscia kojarza rowniez i mnie i musze wam powiedziec , ze doskwiera mi to ...poznalam faceta i znow ta sama historia ..oni juz wiedza i twierdza , ze ja nie jestem dla niego :( najgorsze dla mnie jest to , ze korzystali z mojej pomocy a teraz czuje sie jak czaronica na stosie tylko podlozyc ogien .....:) eh wstyd mi czasami przed dziecmi (taki ukryty wstyd) , ze jestem w gronie DDA i nosze to pietno patologicznego dziecinstwa ... ok ok juz przestaje sie zalic , pisalam chyba wczoraj , ze u mnie lepiej a dzis prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że też jestem DDA... mój ojciec pije od wielu lat, był na kilku terapiach ale bez większego przekonania... po jakimś czasie znów zaczynał pić i pije nadal. Po alkoholu staje się totalnie innym człowiekiem:( Na pewno wiecie co mam na myśli... Boję się, że jesli kiedys poznam kogoś i pokocham go... on też będzie pił, bo podswiadomie będe szukała kogoś podobnego do ojca... Sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobna........to ze ciąży nad nami pietno patologicznego dziecinstwa..nie znaczy że nasze życie ma wyglądać inaczej od życia wielu ludzi......a nich sobie wiedza że ktos w naszej rodzinie był alkoholikiem co to nas obchodzi przecież my JESTEŚMY INNI!!!!!!!!!! My nie pijemy.........i nie bedziemy pić żyjemy i mamy prawo życ jak każdy obywatel Pewnie jakieś stare trejkoty gadaja że //ty nie dla niego// bzdury wcale tak nie jest do cholery co ma do rzeczy dzieciństwo......przecież nikt nie ma prawa nas osądzać po patologii jaka mieliśmy w domu teraz jest teraz i to się liczy Nigdy nie licz się z takimi opiniami ja tez takie słysze //a ta z domu alkoholików mieszka z chłopakiem//i dobrze niech sobie mieszka ale znam swoja watrośc i ta zdomu alkoholików dużo osiągneła mimo młodego wieku!!!!!!!! mam21 lat ale wiem że nikt nie ma prawa mnie osądzać a to że miałam takie życie .......tylko szybciej dorosłam .i dojrzałam. PROSTA SPRAWA.......to prawda że my DDA szukamy kandydatów podobnych do ojca sama miałam taki przypadek ale na szczeście skończyło się fiaskiem!!!!!!!był pijakiem to są postulaty które od tak wielu lat widzieliśmy i naśkadujemy nieświadomie pamiętaj jednak że nie możesz szukać chłopaka w gronie pijaka i trzesz się takich znajomych żebyś sama nie wpadła w pułapke!!!!1 teraz to wiem .......... Pamietajcie my DDA nie jesteśmy gorsi jestesmy tacy sami i zasługujemy mimo ciążącego nad przeszłością piętna na lepsze jutro!!!!! Dużo wycierpielismy wiem że kiedyś los się do nas wszystkich uśmiechnie i bedzie dobrze!!!!!! Podobna pamiętaj że małe miasta maja to do siebie że ludzie gadaja ale gadaja beda gadać i nie przestana tacy już sa a my żyjemy dalej i nie ma się co przejmować bo też możemy tak żyć jak ludzie z pozornie lepszych domów!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobna........to ze ciąży nad nami pietno patologicznego dziecinstwa..nie znaczy że nasze życie ma wyglądać inaczej od życia wielu ludzi......a nich sobie wiedza że ktos w naszej rodzinie był alkoholikiem co to nas obchodzi przecież my JESTEŚMY INNI!!!!!!!!!! My nie pijemy.........i nie bedziemy pić żyjemy i mamy prawo życ jak każdy obywatel Pewnie jakieś stare trejkoty gadaja że //ty nie dla niego// bzdury wcale tak nie jest do cholery co ma do rzeczy dzieciństwo......przecież nikt nie ma prawa nas osądzać po patologii jaka mieliśmy w domu teraz jest teraz i to się liczy Nigdy nie licz się z takimi opiniami ja tez takie słysze //a ta z domu alkoholików mieszka z chłopakiem//i dobrze niech sobie mieszka ale znam swoja watrośc i ta zdomu alkoholików dużo osiągneła mimo młodego wieku!!!!!!!! mam21 lat ale wiem że nikt nie ma prawa mnie osądzać a to że miałam takie życie .......tylko szybciej dorosłam .i dojrzałam. PROSTA SPRAWA.......to prawda że my DDA szukamy kandydatów podobnych do ojca sama miałam taki przypadek ale na szczeście skończyło się fiaskiem!!!!!!!był pijakiem to są postulaty które od tak wielu lat widzieliśmy i naśkadujemy nieświadomie pamiętaj jednak że nie możesz szukać chłopaka w gronie pijaka i trzesz się takich znajomych żebyś sama nie wpadła w pułapke!!!!1 teraz to wiem .......... Pamietajcie my DDA nie jesteśmy gorsi jestesmy tacy sami i zasługujemy mimo ciążącego nad przeszłością piętna na lepsze jutro!!!!! Dużo wycierpielismy wiem że kiedyś los się do nas wszystkich uśmiechnie i bedzie dobrze!!!!!! Podobna pamiętaj że małe miasta maja to do siebie że ludzie gadaja ale gadaja beda gadać i nie przestana tacy już sa a my żyjemy dalej i nie ma się co przejmować bo też możemy tak żyć jak ludzie z pozornie lepszych domów!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
a swoja droga to juz niech przyjdzie wiosna ;) bo te dlugie ciemne puste wieczory nie za bardzo mi słuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście też już marze o wiosennych porankach.........fajnie by było jakby wkącu minęły te szare zimowe dni!!!!!!!!!!!!ale juz niedługo możemy sie pocieszyć!!!!!!!!! No i w końcu minie ta zimowa depresja :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście też już marze o wiosennych porankach.........fajnie by było jakby wkącu minęły te szare zimowe dni!!!!!!!!!!!!ale juz niedługo możemy sie pocieszyć!!!!!!!!! No i w końcu minie ta zimowa depresja :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście też już marze o wiosennych porankach.........fajnie by było jakby wkącu minęły te szare zimowe dni!!!!!!!!!!!!ale juz niedługo możemy sie pocieszyć!!!!!!!!! No i w końcu minie ta zimowa depresja :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt34
chyba też jestem z tego "przedziału" ,o tym dowiedziałem się niedawno, i nie dawno też się dowiedziałem ,że jestem DDD....w sumie to podobno DDA i DDD "podlegają" podobnej terapii . mam pytanie : czy jest tu może ktoś kto jest DDA(DDD) i ma partnera DDA-DDD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt34
Gość podobna
dzieki za nowe informacje ...wiecie ..odnosze wrazenie , ze my tak bedziemy chyba sie miotac w tym naszym doroslym zyciu..... , ja na dzien dzisiejszy nie wierze , ze kiedys moj stan psychiczny ulegnie poprawie a dzisiejszy dzien mojej osobistej porazki podkresla to po stokroc ....chcialabym moc zyc bez tych moich destrukcyjnych mysli , nie sadze, ze kiedys na mojej drodze w zyciu stanie czlowiek, ktory bedzie ze mna i bedzie mnie rozumial ..wracam od poniedzialku do pracy po dosc dlugim bardzo nieudanym urlopie :) moze dodatkowe prace i biezace problemy pozwola skupic mi sie na czymszupelnie innym ...teraz wiem , ze bardzo sie nad soba zastanawiam i rozczulam ..dzieci w szkole, juz posprzatane , przewietrzone "mucha nie siada" a ja usiedziec nie moge tylko zeby wszystko bylo idealnie ,zadnych drobnych niedosciagniec ;) mysle , ze wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobna głowa do góry!!!!!!! To niezaprzeczalny fakt że do końca naszego życia bedzie w nas tkwił cierń zdeptanego dzieciństwa. To jak złamanie nogi. Ona sie kiedys zrośnie i można nawet na niej chodzić, ale ślad pozostanie na zawsze. Pomimo tego należy żyć i cieszyć sie każdym dniem naszego zakichanego życia. I pamiętaj mamy na tym padole jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania. To nasze dzieci.One nawet w największej wyobrazi nie mogą nigdy wiedzieć co to znaczy powrót taty alkoholika do domu. Musimy je chronić od alkoholu. Kochać i przytulać, całować i piesicić. Ja jak wiecie mam 40 lat i czasami z moją nastoletnia córką \"pieszczochamy \" się. Czasami zastanawiam się czy to ona ze mną czy to ja z nią się pieszczocham. Może na \"stare\" lata nadganiam stracony czas z dzieciństwa? Nie wiem? Pomiętajcie o swoich dzieciach . Kiedy one dorosną muszą nas zapamiętać tak cudonie jak my nigdy nie zapamietalismy swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobna głowa do góry!!!!!!! To niezaprzeczalny fakt że do końca naszego życia bedzie w nas tkwił cierń zdeptanego dzieciństwa. To jak złamanie nogi. Ona sie kiedys zrośnie i można nawet na niej chodzić, ale ślad pozostanie na zawsze. Pomimo tego należy żyć i cieszyć sie każdym dniem naszego zakichanego życia. I pamiętaj mamy na tym padole jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania. To nasze dzieci.One nawet w największej wyobrazi nie mogą nigdy wiedzieć co to znaczy powrót taty alkoholika do domu. Musimy je chronić od alkoholu. Kochać i przytulać, całować i piesicić. Ja jak wiecie mam 40 lat i czasami z moją nastoletnia córką \"pieszczochamy \" się. Czasami zastanawiam się czy to ona ze mną czy to ja z nią się pieszczocham. Może na \"stare\" lata nadganiam stracony czas z dzieciństwa? Nie wiem? Pomiętajcie o swoich dzieciach . Kiedy one dorosną muszą nas zapamiętać tak cudonie jak my nigdy nie zapamietalismy swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobna głowa do góry!!!!!!! To niezaprzeczalny fakt że do końca naszego życia bedzie w nas tkwił cierń zdeptanego dzieciństwa. To jak złamanie nogi. Ona sie kiedys zrośnie i można nawet na niej chodzić, ale ślad pozostanie na zawsze. Pomimo tego należy żyć i cieszyć sie każdym dniem naszego zakichanego życia. I pamiętaj mamy na tym padole jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania. To nasze dzieci.One nawet w największej wyobrazi nie mogą nigdy wiedzieć co to znaczy powrót taty alkoholika do domu. Musimy je chronić od alkoholu. Kochać i przytulać, całować i piesicić. Ja jak wiecie mam 40 lat i czasami z moją nastoletnia córką \"pieszczochamy \" się. Czasami zastanawiam się czy to ona ze mną czy to ja z nią się pieszczocham. Może na \"stare\" lata nadganiam stracony czas z dzieciństwa? Nie wiem? Pomiętajcie o swoich dzieciach . Kiedy one dorosną muszą nas zapamiętać tak cudownie jak my nigdy nie zapamietalismy swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tu ciagle zaglądam :( dziś mam jakiś zły dzień mam wrazenie że mój optymizxm mnie opuścił nic mi się nie udaje..................na dodatek mam dość tychzmian nastrojów dziwne uczucia czasami chodza mi po głowie...... Na dodatek pokłuciłam się z przyszłym mężem.......i tak jakoś mi smutno mimo że się przeprosilismy Jak lubię gotować bo to moja pasja....nawet dzis owoce morza leża w lodówce a ja ich nie ruszam!??? Tak jakoś mi smutno teraz ide do pracy może wir obowiązków jakoś pomoże zap[omnieć o tym nieudanym dniu........!!!!!!!!!!!1 To ide narazie sobie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7
czesc. a moze znacie jakies forum dla ludzi współuzależnionych? jestem matka narkomana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie panie to wina wiosennego przesilenia. Jak tylko bedzie ciepło to same zobaczycie jak bardzo poprawi wam się humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jaK DOPADA MNIE DEPRESJA TAK SIE DZIEJE...............................WIEDZIAŁAM ZE TAK BEDZIE,DZIS STWIERDZAM MAM DOSC MÓJ FFACET MIESZKAMY RAZEM NIC NIE ROBI I WYDZIERAŁ SIE WCZORAJ ZE NIE CHCIAŁO MI SIE PO KOLACJI ZMYC NACZYN A JA ROBIE TO CODZIENNIE W NERWACH POWIEDZAŁ ZE NIGDY SIE ZE MNA NIE OZENI BO NIC NIE POTRAFIE.... BOZE PRZECIEZ JA ROBIE WSZYSTKO TO ON MIESZKAŁ DO 25 LAT Z RODZICAMI A JA DO 16.......... STARAM SIE JAK MOGE....,JESTEM CZUŁA ZAWSZWE GOTUJE OBIADY W NIEDZIELE ZAW2SZE PACHNIE CIASTEM A ON TEGO NIE DOCENIA WYSTARCZY ŻE MAM GORSZY DZIEŃ I NIE MAM OCHOTY SPRZATNĄĆ I WSZYSTKO SIĘ WALI .....WCZORAJ JAK KRZYCZAŁ MYŚLAŁAM ZASŁONIŁAM REKOMA USZY I PŁAKALAM JAK DZIECKO BO WIDZIAŁAM SCENY Z DZIECIŃSTWA JAK MÓJ OJCIEC MNIE BIJE CZY JA NIGDY NIE BĘDE ŻYĆ NORMALNIE NIE MAM JUZ SIŁY........!!!!!!!!!!! NIE CHCE MI SIE ŻYĆ NA DODATEK JAK SIE WYDZIERAŁ PRZEZ CAŁY WIECZÓR SIĘ JĄKAŁAM NIE MOGŁAM SŁOWA POWIEDZIEĆ,TERAZ WIEM ŻE TO JA NIE POTRAFIE ŻYĆ NORMLNIE I NIGDY NIE BEDE SZCZEŚLIWA.......JAK MA BYĆ TO JA CHCE UMRZEĆ!!!!!!!!! ZAWSZE MARZY/ŁAM O WSPÓLNYM DOMU HARMONII A TERAZ CHYBA JUŻ NIC NIE MAM NIE WYTRZYMAM DŁUŻEJ ........ CHYBA ŻECZYWIŚCIWE NIE ZASŁUGUJE NA NORMALNE ŻYCIE mÓJ OPTYMIZM PRZERODZIŁ SIE W PESYMIZM .................I TAKIE POGMATWANE JEST MOJE ŻYCIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt34
a ROZMAWIACIE wogóle ze Sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre stwierdzenie,tutaj tylko od czasu do czasu ktoś zaglada nikt34.......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt34
wiem ,że dobre ale jak najbardziej aktualne i prawdziwe! bo niestety nie rozmawiamy ze sobą a "odbijamy piłeczki"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakis pomysł żeby wszyscy zaczeli zaglądać tu cześciej????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
....a dzis stalo sie ...musze wam o tym powiedziec ...przyjechal do mnie on ...ten , ktorego stracilam jest tu ...i mowi , ze mnie kocha i ja to czuje wszystkimi zmyslami ...ullla zdarzaja sie chyba cuda , prosze przeczekaj ...my takze , teraz juz oboje bedziemy doceniac to co moglismy stracic , prosze trzymajcie za nas kciuki bo chce zeby to trwalo wiecznie ....daje slowo, wczoraj jeszcze nie myslalam , ze tak sie stanie....on wie , ze jestem DDA i dlatego bedzie nam teraz latwiej.. ale bede tu zagladac i wszystkim przesylac cieplutkie mysli ....wczoraj bylam czarownica na stos a dzis :) eh ...pozdrawiam kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt34
" a masz jakis pomysł żeby wszyscy zaczeli zaglądać tu cześciej????????" szczerze mówiąc to nie...ale może by tak zareklamować na innych stronach..... nie wszyscy też wiedzą co to za "stwór" ten DDA:) "cilam jest tu ...i mowi , ze mnie kocha i ja to czuje wszystkimi zmyslami ...ullla zdarzaja sie chyba cuda , prosze przeczekaj ...my takze , teraz juz oboje bedziemy doceniac to co moglismy stracic , prosze trzymajcie za nas kciuki bo chce zeby to trwalo wiecznie ....daje slowo, wczoraj jeszcze nie myslalam , ze tak sie stanie....on wie , ze jestem DDA i dlatego bedzie nam teraz latwiej.. ale bede tu zagladac i wszystkim przesylac cieplutkie mysli ....wczoraj bylam czarownica na stos a dzis eh ...pozdrawiam kochani " czyżbyście zaczęli "rozmawiać"? wszystkiego naj.....WAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×